Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

Aaaa...Anchy, kakav slatkiš :rolleyes: ...a i ti mi lepo izgledaš! :wub: A maca ti je opasnica! :D

Hvala :rolleyes:

Ma to je slikano dan nakon krecenja, bila sam mrtva umorna!

A macak je teska razmazotina, terorise ih sve po kuci otkako sam ja otisla, protestvuje ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, kao i većina nažalost, ali, veruj mi da on samo opasno izgleda, ne bi verovala kakva je on maza, samo gleda koga će da poljubi, a kad vrti repom vrti celom guzicom. Od malena je maksimalno voljen, pažen, mažen, maksimalno socijalizovan i dresiran. Ni trunke agresije nema prema ljudima, kad odemo u školsko sva deca trče ka njemu da ga maze i grle, svi ga znaju još od kad je beba bio. Pa šta da ti kažem kad mačka pored njega prolazi a on je ne konstatuje ni mrvicu. On je jedna velika beba, kad bi ga upoznala i provela sa njim 10 min. promenila bi mišljenje o ovoj rasi, kao i mnogi. Kakav gazda, takav pas, a mi smo svi u porodici normalni, znači da je i pas takav ;)

Bas tako, ili sto bi smo mi rekle:

P&P

Anchy, tacno sam znala da si prelepa i nezna, sa lepi osmehom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :rolleyes:

Ma to je slikano dan nakon krecenja, bila sam mrtva umorna!

A macak je teska razmazotina, terorise ih sve po kuci otkako sam ja otisla, protestvuje ^_^

Pa naravno dusica jedna kada se oseca ostavljenim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To tvoje srce, duša, sunce i ljubav baš liči na tebe...ali da nije tvoj i ja bih malo imala uzort od njega. :D

:lol: da, k'o sijamski blizanci smo :P verujem, pa i ja zazirem kad prodjem pored nekog ćelavog mrštavca sa kajlom oko vrata koji šeta balavog (besnog) pita sa onom šiljatom, debelom oglicom.

U vezi tih novih "opasnih" kucova!!! Zagovorenik sam onoga "kakav gazda takav i pas", znaci ako je gazda prek i ljut mora i kuce da bude takvo a ako je gazda pitom i dobar ima i vuk da bude kao dusa.

Tako je, ljudima ne možeš to dokazati, imaju predrasude o ovoj rasi, misle da su svi krvoločni i besni. Uzmi vučjaka, šarca, haskija, itd... maltretiraj od malena i napravićeš zver, garantujem i potpisujem. Nije bitna rasa, bitan je pas kao jedinka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepa mačka, prelepe oči, fascinantne!

:wub: Samo mnogo im luda narav, mislim sijamcima...

1.Znaci prelepa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obozavam haskije

2.U vezi tih novih "opasnih" kucova!!! Zagovorenik sam onoga "kakav gazda takav i pas", znaci ako je gazda prek i ljut mora i kuce da bude takvo a ako je gazda pitom i dobar ima i vuk da bude kao dusa.

3.Kako lepa maca. Znas da nisam neki ljubitelj macaka ali ova je prelepa

1.Hvala, draga!

2.Pa izmedju ostalog i jeste tako.

3. :rolleyes:

Anchy, tacno sam znala da si prelepa i nezna, sa lepi osmehom

Ti me nisi videla do sada? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti me nisi videla do sada? :blink:

Nisam, smrc

Ali bolje ikada nego nikada :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam, smrc

Ali bolje ikada nego nikada :P

Pa gde bas ovu da vidis prvu kad uopste nije reprezentativna... <_<

Saljem ti PP da popravim utisak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ovako se drze zadnje nozice kada se paja (nekako ih podboci), i naravno tu je njegov blesavi repic sa belim vrhom

rdd-Photo0.jpg

Mnogo je smesan, zar ne?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa gde bas ovu da vidis prvu kad uopste nije reprezentativna... <_<

Saljem ti PP da popravim utisak ;)

JUPIIIIIIIIIIII, jedva cekam, a sto se reprezentativnosti tice ich ne brini, znas da vidim kroz boje, a tebe ne mozem da volim manje zbog izgleda :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ovako se drze zadnje nozice kada se paja (nekako ih podboci), i naravno tu je njegov blesavi repic sa belim vrhom

rdd-Photo0.jpg

Mnogo je smesan, zar ne?!

Poljubim mu ja te šapice :wub: i beli vrh repića, i moje zlato ima belo na kraju repića :wub:

Kako stojite sa odlaskom u "wc" je l' imate problem da ga naučite gde da vrši nuždu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ovako se drze zadnje nozice kada se paja (nekako ih podboci), i naravno tu je njegov blesavi repic sa belim vrhom

rdd-Photo0.jpg

Mnogo je smesan, zar ne?!

Poljubim mu ja te šapice :wub: i beli vrh repića, i moje zlato ima belo na kraju repića :wub:

Kako stojite sa odlaskom u "wc" je l' imate problem da ga naučite gde da vrši nuždu?

Jao, dusica mala!!!

I moji imaju bele vrhove repova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poljubim mu ja te šapice :wub: i beli vrh repića, i moje zlato ima belo na kraju repića :wub:

Kako stojite sa odlaskom u "wc" je l' imate problem da ga naučite gde da vrši nuždu?

Hm, sada dolazi malo hvale, ja nemam problem sve fino odradi kada je sa mnom, ali kada ga mm preuzme obavezno mu se upiski, on ga inace nocu dadilja. Danas je mm dosao na kratko do nas da odemo i platimo racune, i poveli smo i Svrcu - to mu je bila prva voznja (polako da ga navikavamo, a ova je bas kratka). U povratku mu se ladno upiskio u krilo

hihihihi devil smile

Jao, dusica mala!!!

I moji imaju bele vrhove repova :)

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, sada dolazi malo hvale, ja nemam problem sve fino odradi kada je sa mnom, ali kada ga mm preuzme obavezno mu se upiski, on ga inace nocu dadilja. Danas je mm dosao na kratko do nas da odemo i platimo racune, i poveli smo i Svrcu - to mu je bila prva voznja (polako da ga navikavamo, a ova je bas kratka). U povratku mu se ladno upiskio u krilo

hihihihi devil smile

:wub:

Super, navikavajte ga da se vozi, a što se tiče piškenja, mislim da je to zato što tebe smatra za vodju a ne tm, tebe više poštuje, verovatno zato što si stalno sa njim, više vremena provodiš sa njim.

A i srediće se to kad poraste, štenci uvek imaju potrebu da piške, nemaju još dobru kontrolu nad bešikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, sada dolazi malo hvale, ja nemam problem sve fino odradi kada je sa mnom, ali kada ga mm preuzme obavezno mu se upiski, on ga inace nocu dadilja. Danas je mm dosao na kratko do nas da odemo i platimo racune, i poveli smo i Svrcu - to mu je bila prva voznja (polako da ga navikavamo, a ova je bas kratka). U povratku mu se ladno upiskio u krilo

hihihihi devil smile

:wub:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, navikavajte ga da se vozi, a što se tiče piškenja, mislim da je to zato što tebe smatra za vodju a ne tm, tebe više poštuje, verovatno zato što si stalno sa njim, više vremena provodiš sa njim.

A i srediće se to kad poraste, štenci uvek imaju potrebu da piške, nemaju još dobru kontrolu nad bešikom.

Ja VODJA!!!!! O je o jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

Evo, paja jos uvek bwe!!! A visi mu glava :P

49l-Photo0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ovo je moja ljubav! :wub: :wub: :wub:

Volim sve svoje zivotinje, ali on je No1 :rolleyes:

a3d-Fotogr.jpg

Baš je lep :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo kakve slikeee.duse jedne malene divni su!!!

Da se napokon upoznamo.Ja sam jazavicar i zovem se Mila :rolleyes:

1ou-100520.jpg

Hrani me cuvar.

A ovo je Coki,njega znate i on je od sada moj najbolji drug :rolleyes:

rnr-021120.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo kakve slikeee.duse jedne malene divni su!!!

Da se napokon upoznamo.Ja sam jazavicar i zovem se Mila :rolleyes:

1ou-100520.jpg

Hrani me cuvar.

A ovo je Coki,njega znate i on je od sada moj najbolji drug :rolleyes:

rnr-021120.jpg

Hihihi Mila je bas mila. Koliko je stara?

Zasto je on od sada tvoj najbolji drug??? Sta se desilo????????? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihi Mila je bas mila. Koliko je stara?

Zasto je on od sada tvoj najbolji drug??? Sta se desilo????????? :huh:

Pa Coka je Milin najbolji drug,a ja sam se predstavljala u Milino ime.Ona mi je pricala sta da napisem,jer je ona mukica mala i nepismena :lol: :lol:

Inace Mila je stara 4 meseca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa Coka je Milin najbolji drug,a ja sam se predstavljala u Milino ime.Ona mi je pricala sta da napisem,jer je ona mukica mala i nepismena :lol: :lol:

Inace Mila je stara 4 meseca ;)

Vidi se da sam uspavana bila skroz ili je nesto sa mnom bzv :blink:

Starija je od mog Svrce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

49l-Photo0.jpg

Beba mila, još uvek ima roze jastučiće :rolleyes: kad krene da trčkara po dvorištu postaće mu crni, piljavi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VN, mala jaza, ja obožavam jazavičare, zbog onih njihovih kratkih, preslatkih nogica :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba mila, još uvek ima roze jastučiće :rolleyes: kad krene da trčkara po dvorištu postaće mu crni, piljavi :D

:wub: Beba se istrcala i sada pajose.

A dvoriste veliko ravno ko tacna, sa taze osisanom travom

VN, mala jaza, ja obožavam jazavičare, zbog onih njihovih kratkih, preslatkih nogica :rolleyes: :rolleyes:

I ovo moje malo cudo ce izgleda imati male nozice, a smesan je mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:Beba se istrcala i sada pajose.

A dvoriste veliko ravno ko tacna, sa taze osisanom travom

I ovo moje malo cudo ce izgleda imati male nozice, a smesan je mnogo

Milica medena :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: jooooj, što volim male, blesave štence, stalno pričam kako bi' volela da provedem ceo dan sa gomilom štenaca oko sebe, neka ih bude 100, 200, 300, kol'ko hoćeš, samo da ih mazim, štipkam, pipkam za onu bebeću, mekanu dlakicu :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa Coka je Milin najbolji drug,a ja sam se predstavljala u Milino ime.Ona mi je pricala sta da napisem,jer je ona mukica mala i nepismena :lol: :lol:

Inace Mila je stara 4 meseca ;)

Jel Mila ta za koju si se juce izborila? Bas je slatka :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.