Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

kako su slatki. Kuca ti je mnogo lepa, ali Markić mi :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, Marka ne vidim lepo ali je sav sladak ovako naobucen :wub: i sa kapicom. A Lolita je prava lepotica! A kako se ona inace ponasa sa decom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, dobro da ti Lola ne spada u kategoriju "opasnih" inače bi bilo t3602.gif "dete i pas"? t3617.gif :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam zenske :* Morala sam da ga natrentam jer kaslje jos uvek :P A ineki vetar glupi duvao :P

Nije nikad nikoga ujela , napala , ali oce da zarezi na nepoznate a i spada u kategoriju opasnih pa je ja ipak drzim na odstojanju. juce su bili oni iz Elektrodistribucije , nesto pospisuju ... i pitaju me jel smeju da udju , hoce li da ojede ? Ja ima rekla : Hoce , samo ove sto pisu struju :D Nisu hteli da udju dok je nisam zatvorila :D

Ona je jos uvek kao dete voli da se igra pa te njene igre , zbog njene mase cesto znaju da budu grube i za mene a kamoli za dete tako da ne pustam ni Mitu a kamoli Marka da se igraju sa njom ... Mene je sto puta oborila i legla preko mene , komsije se zgrazavaju kad nas vide kako se igramo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam zenske :* Morala sam da ga natrentam jer kaslje jos uvek :P A ineki vetar glupi duvao :P

Nije nikad nikoga ujela , napala , ali oce da zarezi na nepoznate a i spada u kategoriju opasnih pa je ja ipak drzim na odstojanju. juce su bili oni iz Elektrodistribucije , nesto pospisuju ... i pitaju me jel smeju da udju , hoce li da ojede ? Ja ima rekla : Hoce , samo ove sto pisu struju :D Nisu hteli da udju dok je nisam zatvorila :D

Ona je jos uvek kao dete voli da se igra pa te njene igre , zbog njene mase cesto znaju da budu grube i za mene a kamoli za dete tako da ne pustam ni Mitu a kamoli Marka da se igraju sa njom ... Mene je sto puta oborila i legla preko mene , komsije se zgrazavaju kad nas vide kako se igramo :D

Spada, ali ne zvanično, moj Lela spada u opasne, po gosn. Perici Petroviću raz_128.gif

:lol: Mogu da zamislim facu, ali, bole te brige ;) Kad budeš nekad dolazila u Bg, povedi Lolu, da se igra sa Lelom, to bi bila prava sumo igra :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spada, ali ne zvanično, moj Lela spada u opasne, po gosn. Perici Petroviću raz_128.gif

:lol: Mogu da zamislim facu, ali, bole te brige ;) Kad budeš nekad dolazila u Bg, povedi Lolu, da se igra sa Lelom, to bi bila prava sumo igra :lol:

Spadaju i mastifi u listu ... Moja Lola je opasna ali samo kad nije na povodcu , na povodcu je kao da je dresirao sam Cezar Milan :D Majke mi , a nisam je uopste dresirala :P Ne znam od kud to ali je stvarno na izlozbama bila savrseno poslusna ali zato u dvoristu :P xixix e da se nisam uplasila pa da sam uslikala ... virnula ja na prozor u dvoriste da vidim sta radi Lola posto sam je ostavila pustenu a mm nazad u radionici nessto ceprka . Slika : Baba Petra : Drzi se za neko bure a Lola joj se okacila prednjim sapama na ramena :D :D :D Kuku kad me srcka nije strefila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj scene, jadna baba a Lola je :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spadaju i mastifi u listu ... Moja Lola je opasna ali samo kad nije na povodcu , na povodcu je kao da je dresirao sam Cezar Milan Majke mi , a nisam je uopste dresirala :P Ne znam od kud to ali je stvarno na izlozbama bila savrseno poslusna ali zato u dvoristu :P xixix e da se nisam uplasila pa da sam uslikala ... virnula ja na prozor u dvoriste da vidim sta radi Lola posto sam je ostavila pustenu a mm nazad u radionici nessto ceprka . Slika : Baba Petra : Drzi se za neko bure a Lola joj se okacila prednjim sapama na ramena Kuku kad me srcka nije strefila :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ma spadaju mastifi u listu opasnih, to je ok, ja ti "pričam" o ovoj novoj listi "opasnih pasa" koji "moraju" da plaćaju taksu : Pit bull, staford, bul terijer i mešanci istih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ma spadaju mastifi u listu opasnih, to je ok, ja ti "pričam" o ovoj novoj listi "opasnih pasa" koji "moraju" da plaćaju taksu : Pit bull, staford, bul terijer i mešanci istih.

Ja sam, kao i obicno, potpuno neobavestena :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam, kao i obicno, potpuno neobavestena :(

Sto bre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam, kao i obicno, potpuno neobavestena :(

U vezi čega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Anchy, kakva lepotica, majko mila, nisam skoro videla lepšeg Haskija, mislim da je i tatu zeznula, PRELEPA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Anchy, kakva lepotica, majko mila, nisam skoro videla lepšeg Haskija, mislim da je i tatu zeznula, PRELEPA!

Pokupila je najbolje od oboje, boju dlake i gradju na tatu, a okice sarene na mamu :wub:

I mnogo je lepo cuvaju, sija se koliko je cista! I ogromna je! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mi da se update-ujemo :)

Mili moj andjeo, moje srce, duša, sunce, ljubav :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

rn5-404073.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mi da se update-ujemo :)

Mili moj andjeo, moje srce, duša, sunce, ljubav :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Jao, Sunce, mnogo je lep pu pu, al samo da ti kazem, ja bih se njega bojala :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ovo je moja ljubav! :wub: :wub: :wub:

Volim sve svoje zivotinje, ali on je No1 :rolleyes:

a3d-Fotogr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Sunce, mnogo je lep pu pu, al samo da ti kazem, ja bih se njega bojala :unsure:

Znam, kao i većina nažalost, ali, veruj mi da on samo opasno izgleda, ne bi verovala kakva je on maza, samo gleda koga će da poljubi, a kad vrti repom vrti celom guzicom. Od malena je maksimalno voljen, pažen, mažen, maksimalno socijalizovan i dresiran. Ni trunke agresije nema prema ljudima, kad odemo u školsko sva deca trče ka njemu da ga maze i grle, svi ga znaju još od kad je beba bio. Pa šta da ti kažem kad mačka pored njega prolazi a on je ne konstatuje ni mrvicu. On je jedna velika beba, kad bi ga upoznala i provela sa njim 10 min. promenila bi mišljenje o ovoj rasi, kao i mnogi. Kakav gazda, takav pas, a mi smo svi u porodici normalni, znači da je i pas takav ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaa...Anchy, kakav slatkiš :rolleyes: ...a i ti mi lepo izgledaš! :wub: A maca ti je opasnica! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, kao i većina nažalost, ali, veruj mi da on samo opasno izgleda, ne bi verovala kakva je on maza, samo gleda koga će da poljubi, a kad vrti repom vrti celom guzicom. Od malena je maksimalno voljen, pažen, mažen, maksimalno socijalizovan i dresiran. Ni trunke agresije nema prema ljudima, kad odemo u školsko sva deca trče ka njemu da ga maze i grle, svi ga znaju još od kad je beba bio. Pa šta da ti kažem kad mačka pored njega prolazi a on je ne konstatuje ni mrvicu. On je jedna velika beba, kad bi ga upoznala i provela sa njim 10 min. promenila bi mišljenje o ovoj rasi, kao i mnogi. Kakav gazda, takav pas, a mi smo svi u porodici normalni, znači da je i pas takav ;)

Znam, slazem se sa tobom, sve je stvar vaspitanja i dresure ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ovo je moja ljubav! :wub: :wub: :wub:

Volim sve svoje zivotinje, ali on je No1 :rolleyes:

a3d-Fotogr.jpg

Prelepa mačka, prelepe oči, fascinantne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mi da se update-ujemo :)

Mili moj andjeo, moje srce, duša, sunce, ljubav :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

To tvoje srce, duša, sunce i ljubav baš liči na tebe...ali da nije tvoj i ja bih malo imala uzort od njega. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo smo ja i nasa sarenooka cera, koja je skoro dolazila da poseti mamu i tatu :rolleyes:

Ne citirajte, brisem, nije to vise moj pas ;)

Znaci prelepa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obozavam haskije

Sto bre?
U vezi čega?

U vezi tih novih "opasnih" kucova!!! Zagovorenik sam onoga "kakav gazda takav i pas", znaci ako je gazda prek i ljut mora i kuce da bude takvo a ako je gazda pitom i dobar ima i vuk da bude kao dusa.

Evo i mi da se update-ujemo :)

Mili moj andjeo, moje srce, duša, sunce, ljubav

rn5-404073.jpg

Medenjak; kako je porastao!!!! cmok cmok cmok cmok

A ovo je moja ljubav! :wub: :wub: :wub:

Volim sve svoje zivotinje, ali on je No1 :rolleyes:

a3d-Fotogr.jpg

Kako lepa maca. Znas da nisam neki ljubitelj macaka ali ova je prelepa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.