Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

A u kuci drzim americkog Staforda Astora starog 6meseci i vrlo dobro se uklapa sa nasom bebom od godinu dana.post-55811-1329235424_thumb.jpgpost-55811-1329235570_thumb.jpgpost-55811-1329235593_thumb.jpgpost-55811-1329235593_thumb.jpg

Jao, još jedan ljubitelj ove diskriminisane ali obožavane rase :wub: :wub: Mi imamo Pit Bula, tj. brat, tamo je u kući, imaš sliku na prethodnoj strani :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada sam videla sliku vaseg psa.PRELEP JE.Pit bulovi i Stafordi su jako slicni.Ko nije imao jednu od te dve rase ni ne zna sta je pas.Imaju jako dobru dusu i privrzeni su deci.Svaki pas je onakav kakvog ga gazda nauci da bude.Diskriminisani su od strane onih koji nemaju pojma kakav je to pas.Oni koji imaju ovu vrstu znaju o cemu pisem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada sam videla sliku vaseg psa.PRELEP JE.Pit bulovi i Stafordi su jako slicni.Ko nije imao jednu od te dve rase ni ne zna sta je pas.Imaju jako dobru dusu i privrzeni su deci.Svaki pas je onakav kakvog ga gazda nauci da bude.Diskriminisani su od strane onih koji nemaju pojma kakav je to pas.Oni koji imaju ovu vrstu znaju o cemu pisem. ;)

Hvala, imamo 10 meseci, još ćemo da se razvijamo :rolleyes: :rolleyes: POTPISUJEM sve što si napisala, a kao dokaz da je sve tačno je to da sam ja prva malo zazirala od te rase, upravo iz neobaveštenosti / NEedukacije, čula sam svakakve priče o njima..... nikad se nisam plašila da ih pomazim na ulici jer prosto, ne plašim se nijednog psa, ali iskreno, ne verujem da bi' uzela pita / staforda kao kućnog ljubimca. E, onda je moj brat dobio na poklon Leona i tu je bio kraj svakog lošeg mišljenja o toj rasi. On je moja duša i srce i ne bi' ga menjala za brdo karamela, 100 retrivera, vučjaka, pudlica, maltezera, ma ni za jednu rasu ovog sveta. Jednom pitadžija, uvek pitadžija :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj tako uvredice se oni koji imaju neku drugu rasu.Kao sto sam vec napisala ja imam i nemackog Ovcara zenku i veoma veoma je pametna i poslusna.Reaguje na svaku komandu dok Astor voli da dominira i tera po svom.Pravi je razmazenko... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za drugi rodjendan dobila kanarinca, nazvala ga Dino (po dinosaurusu iz crtaca Kremenko i Kamenko :lol:).Obozavala ga, naucila da prica, leti po sobi sa otvorenim prozorom i jos svasta nesto i imala ga do moje 14te godine. I jedne noci je moja mama dosla u sobu i sela na moj krevet. Ja sam se probudila i po njenom pogledu videla da nesto nije u redu. Pitala sam je: "ko je umro?' Ona je rekla "jos niko ali sad ce". Skocila s kreveta, odtrcala u susednu sobu, bacila se na pod, uzela ga u ruke i plakala i plakala i uginuo je tako. Od tad nisam htela da imam drugog papagaja bilo koje vrste, suvise bi me podsecao na njega. Naravno da cu Hani dozvoliti ako bude nekada htela. Sto se tice pasa, ja bih Aljaskog malamuta. Malo je zeznuto zbog podneblja ali znam nekog ko je vec imao ovde pa mislim da im ne bi toliko bio problem leti. Verovatno cemo i uzeti mozda na prolece, ili kad Hana napuni dve-dve ipo godine. Ako bas nikako ne uspe ta varijanta sa Aljaskim onda bih baseta :D

Tako su lenji sa tim pogledom, tako bi da spavaju uvek, kad pretrce dva metra na izdahu su, tako ih mrzi da se pomere da je to preslatko :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj tako uvredice se oni koji imaju neku drugu rasu.Kao sto sam vec napisala ja imam i nemackog Ovcara zenku i veoma veoma je pametna i poslusna.Reaguje na svaku komandu dok Astor voli da dominira i tera po svom.Pravi je razmazenko... :rolleyes:

Nema šta ko da se uvredi :) ja volim sve rase, ustvari, obožavam pse, sve, nebitno da li je rasan ili ne, imali smo mešanca pre Leona, 13 god. Samo sam htela da naglasim koliko obožavam svog psa i da ga ne bi' menjala ni za šta na svetu ;) Znaš ono kad kažu "Toliko te volim, ne bi' te menjao za brdo karamela" To je poenta mog prethodnog posta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice pasa, ja bih Aljaskog malamuta. Malo je zeznuto zbog podneblja ali znam nekog ko je vec imao ovde pa mislim da im ne bi toliko bio problem leti. Verovatno cemo i uzeti mozda na prolece, ili kad Hana napuni dve-dve ipo godine. Ako bas nikako ne uspe ta varijanta sa Aljaskim onda bih baseta :D

Tako su lenji sa tim pogledom, tako bi da spavaju uvek, kad pretrce dva metra na izdahu su, tako ih mrzi da se pomere da je to preslatko :lol:

Sto mislis da Aljaskom malamutu ne odgovara podneblje? Ja imam dva Sibirska haskija i super podnose leti vrucinu, ako na to mislis. Mislim da ti to nece biti nikakav problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, nisi nam dugo pisala o bebicama, kako su, šta rade? :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, nisi nam dugo pisala o bebicama, kako su, šta rade? :rolleyes: :rolleyes:

Bebice su porasle, pre par dana su otisle u svoje nove domove, uvalile su se samo tako, spavaju ljudima u krevetima, super ih cuvaju :P Jedno je tu u komsiluku pa ga stalno vidjam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice su porasle, pre par dana su otisle u svoje nove domove, uvalile su se samo tako, spavaju ljudima u krevetima, super ih cuvaju :P Jedno je tu u komsiluku pa ga stalno vidjam :rolleyes:

Jaooo, srculenca medena, hoćeš li nas nekad obradovati nekom komšijinom slikom? Da vdimo u kakvo blentavo meče raste :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto mislis da Aljaskom malamutu ne odgovara podneblje? Ja imam dva Sibirska haskija i super podnose leti vrucinu, ako na to mislis. Mislim da ti to nece biti nikakav problem.

Pa da ali Ajaski je drugaciji od Haskja. Ima guscu dlaku. Naravno da im nece nista biti ni ovde ;)

Malo sam i zaboravila na zelju da ga kupim.. sad kad pricam o tome sve vise ga hocu :)

Po meni su to savrseni psi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy predivni su... :wub: :wub: :wub:

A sto se tice ozloglazenih vrsta, nemam nista protiv njih i slazem se da je pas takav kakvim ga vaspitas, recimo, moj Svrco, samo jos da prede i bio bi nova vrsta macke :) . Samo sto su oni opasni pred smrt, jer trpe strasne glavobolje i tad bez obzira kakve su dobrice postoji mogucnost da nekog napadne, najcesce gazdu. To mi je objasnio jedan cika veterinar. Znaci ne napadaju zato sto su tako vaspitani, vec zato sto ih boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo, srculenca medena, hoćeš li nas nekad obradovati nekom komšijinom slikom? Da vdimo u kakvo blentavo meče raste :rolleyes:

Hocu, mogu da skinem sa facebooka ;)

Pa da ali Ajaski je drugaciji od Haskja. Ima guscu dlaku. Naravno da im nece nista biti ni ovde ;)

Malo sam i zaboravila na zelju da ga kupim.. sad kad pricam o tome sve vise ga hocu :)

Po meni su to savrseni psi.

Jesu, ali su opet i jako slicni. Iskreno ja vise volim haskije, zbog njihovih ociju, malamuti ne smeju da imaju plave ili ne daj boze oci razlicite boje, sto je kod haskija potpuno normalno. A kod malamuta mi se svidja to sto su ogromni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razbolela mi se kuca :( , juce je povracala, imala proliv, i bila je sva nikakva, nije htela da jede, vodili smo je kod veterinara, ima upalu krajnika, imala je i povisenu temperaturu, primila je jadnica 4 injekcije, popila brufen i probiotik, pa kad smo dosli kuci pocela je da balavi, izgleda je imala alergijsku reakciju na neki antibiotik koji je primila, morace da joj menja terapiju. Sad pomalo jede, ali samo nesto kasasto jer je boli grlo. Ispametila me je juce kad sam je videla kakva je nikakva, ona je inace jako vesela, samo juri negde, a juce je ceo dan samo sedela i blenula u jednu tacku. Mislim da joj je sad malo bolje i da se oporavlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razbolela mi se kuca :( , juce je povracala, imala proliv, i bila je sva nikakva, nije htela da jede, vodili smo je kod veterinara, ima upalu krajnika, imala je i povisenu temperaturu, primila je jadnica 4 injekcije, popila brufen i probiotik, pa kad smo dosli kuci pocela je da balavi, izgleda je imala alergijsku reakciju na neki antibiotik koji je primila, morace da joj menja terapiju. Sad pomalo jede, ali samo nesto kasasto jer je boli grlo. Ispametila me je juce kad sam je videla kakva je nikakva, ona je inace jako vesela, samo juri negde, a juce je ceo dan samo sedela i blenula u jednu tacku. Mislim da joj je sad malo bolje i da se oporavlja.

Jao...pa gde to da ga zadesi :( ...ajde mazi ga i leči da opet bude malo spadalo. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razbolela mi se kuca :( , juce je povracala, imala proliv, i bila je sva nikakva, nije htela da jede, vodili smo je kod veterinara, ima upalu krajnika, imala je i povisenu temperaturu, primila je jadnica 4 injekcije, popila brufen i probiotik, pa kad smo dosli kuci pocela je da balavi, izgleda je imala alergijsku reakciju na neki antibiotik koji je primila, morace da joj menja terapiju. Sad pomalo jede, ali samo nesto kasasto jer je boli grlo. Ispametila me je juce kad sam je videla kakva je nikakva, ona je inace jako vesela, samo juri negde, a juce je ceo dan samo sedela i blenula u jednu tacku. Mislim da joj je sad malo bolje i da se oporavlja.

Duša :wub: držim palčeve da joj bude bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao...pa gde to da ga zadesi :( ...ajde mazi ga i leči da opet bude malo spadalo. :rolleyes:

Duša :wub: držim palčeve da joj bude bolje :)

Hvala vam :wub: :wub: :wub:

Ma bice, evo od jutros je vec drugacija (normalna), jos samo da pocne lepo da rucka, sad joj spremam sve ko za bebu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam :wub: :wub: :wub:

Ma bice, evo od jutros je vec drugacija (normalna), jos samo da pocne lepo da rucka, sad joj spremam sve ko za bebu <_<

Neka, spremaj joj kad je bolesna duša :wub: meni je zadovoljstvo kad mom Leonu spremam hranu k'o za bebu, kad mu skuvam, pa ohladim, čak i duvam u hranu, da se brže ohladi, i ništa mi nije teško, on i jeste moja beba :rolleyes::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka, spremaj joj kad je bolesna duša :wub: meni je zadovoljstvo kad mom Leonu spremam hranu k'o za bebu, kad mu skuvam, pa ohladim, čak i duvam u hranu, da se brže ohladi, i ništa mi nije teško, on i jeste moja beba :rolleyes::wub:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, kako je Haskica? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, kako je Haskica? :rolleyes:

Dobro je, samo i dalje slabo jede, pokusavamo sve i svasta ali slabo. Inace je vesela, lepo se ponasa, ne deluje bolesno, ne znam zasto nece da jede... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je, samo i dalje slabo jede, pokusavamo sve i svasta ali slabo. Inace je vesela, lepo se ponasa, ne deluje bolesno, ne znam zasto nece da jede... :unsure:

Šta joj daješ? Možda joj ne odgovora ta hrana. I Leon je počeo da izvoljeva, neće ništa sa jogurtom, valjda mu se smučilo :lol: Ceo dan mu stajala činija puna hrane, nije hteo da okusi, ja mu isperem onaj jogurt kroz toplu vodu i posle je sve normalno pojeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta joj daješ? Možda joj ne odgovora ta hrana. I Leon je počeo da izvoljeva, neće ništa sa jogurtom, valjda mu se smučilo :lol: Ceo dan mu stajala činija puna hrane, nije hteo da okusi, ja mu isperem onaj jogurt kroz toplu vodu i posle je sve normalno pojeo.

Ma izvoljeva, u pravu si, malopre je pojela punu ciniju dzigerice ;) , tome ne nalazi manu <_< Ona je razmazena do bola!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma izvoljeva, u pravu si, malopre je pojela punu ciniju dzigerice ;) , tome ne nalazi manu <_< Ona je razmazena do bola!

Isto :) Prdavci jedni razmažni :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ut2-IMG-07.jpgp5-IMG-07.jpgt9c-IMG-07.jpgdgc-IMG-07.jpg

Markicevo prvo druzenje sa Lolitom , do sad su se gledali samo preko zice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.