Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

Јој жене,очи ме пеку, сад кад сам нашла ову тему нисам престајала да читам док нисам све ишчитала, ух. Љубимци- Јееееееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Ја највише волим куце и коње, од малена ми је била жеља да имам куцу и коња, ко је шта радио ја сам само о томе причала, цртала их и тако... За коња ми се није испунила жеља ал за куцу јесте. Пса смо имали од моје 10-те и увек су то били неки мешанци које је мој тата спасио са улице, некако се увек потрефило да му се мотају око аута и он шта ће, покупи их, а брат и ја одушевљени. Тако да смо имали 4 мешанца, а сада имам два златна ретривера, моју омиљену расу. Обе су женке, прву сам добила за 17-ти рођендан од друга, а другу сам добила од мужа за прошлу годишњицу, тада сам јако желела куче јер је мешанка Дона угинула,па ми остала само једна ретриверка. Нисам навикла да буде само један. И добила сам малу звркицу и могу вам рећи да смо је мм и ја држали како бебу, била је с нама 6 месеци у соби од кад је донео, јако ми је фалила кад смо је преместили у двориште. Порасла је и њој и нама је било скучено,а и мени већ мучно да је сваки пут бришем кад се истрчи па треба да уђе у собу, постала ми велика за крило,хехе... Сад је у дворишту са мојом старом ретриверком,лепо се слажу ал је ова "мала" доминантна,сва је она битна. Јој и ја бих се могла расписати о њима до сутра, ал ево прво сличица кад је била малецка,па кад је мало порасла. Она се зове Аска,а старија је Клеа. Иначе имамо и папагаја нинфу кога смо спасли од олује коју не би преживео.И један старији нам је прошле године угинуо. А као мала сам имала и рибице и тигрице...

h1q-200320_thumb.jpg

s7y-180420_thumb.jpg

x78-IMG-07_thumb.jpg

tvm-IMG-07_thumb.jpg

Ово је све Аска,прво кад је била мала,око месец и по, а ово са наочарима је са 5 месеци

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јој жене,очи ме пеку, сад кад сам нашла ову тему нисам престајала да читам док нисам све ишчитала, ух. Љубимци- Јееееееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Ја највише волим куце и коње, од малена ми је била жеља да имам куцу и коња, ко је шта радио ја сам само о томе причала, цртала их и тако... За коња ми се није испунила жеља ал за куцу јесте. Пса смо имали од моје 10-те и увек су то били неки мешанци које је мој тата спасио са улице, некако се увек потрефило да му се мотају око аута и он шта ће, покупи их, а брат и ја одушевљени. Тако да смо имали 4 мешанца, а сада имам два златна ретривера, моју омиљену расу. Обе су женке, прву сам добила за 17-ти рођендан од друга, а другу сам добила од мужа за прошлу годишњицу, тада сам јако желела куче јер је мешанка �”она угинула,па ми остала само једна ретриверка. Нисам навикла да буде само један. И добила сам малу звркицу и могу вам рећи да смо је мм и ја држали како бебу, била је с нама 6 месеци у соби од кад је донео, јако ми је фалила кад смо је преместили у двориште. Порасла је и њој и нама је било скучено,а и мени већ мучно да је сваки пут бришем кад се истрчи па треба да уђе у собу, постала ми велика за крило,хехе... Сад је у дворишту са мојом старом ретриверком,лепо се слажу ал је ова "мала" доминантна,сва је она битна. Јој и ја бих се могла расписати о њима до сутра, ал ево прво сличица кад је била малецка,па кад је мало порасла. Она се зове Аска,а старија је Клеа. Иначе имамо и папагаја нинфу кога смо спасли од олује коју не би преживео.И један старији нам је прошле године угинуо. А као мала сам имала и рибице и тигрице...

h1q-200320_thumb.jpg

s7y-180420_thumb.jpg

x78-IMG-07_thumb.jpg

tvm-IMG-07_thumb.jpg

Ово је све Аска,прво кад је била мала,око месец и по, а ово са наочарима је са 5 месеци

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Sjano, prelepa kuca, oni su k'o med :rolleyes: eto sad kad si provalila temu možemo da piskaramo do mile volje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam retriverku kod mojih, mislim sta reci o njima :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Шта рећи? : преслатки,мекани,паметни...ма тако умеју да се подвуку човеку под кожу, па то је невероватно :lol: Признајем, са првом нисам имала довољно стрпљења, била сам тинејџер, ал сам се овој малој посветила и било је преслатко кад сам је онолику малу са 10 недеља већ научила седи,лези,дај шапу...а научила је све укупно за пар дана. И знала је да иде на једно место у вц. Ма и сад би ми била у соби ал пошто је сада она тинејџер, мало се грубље игра и велика је, лепше јој је напољу. Јој а како је знала да се умува ноћу између мужа и мене па да спава с нама, чека да види да смо сигурно заспали па онда мало по мало, ето ње :lol: Једне ноћи мене нешто гура у леђа, гура гура, ја већ хтела да вичем на мужа шта то ради, окренем главу а оно Аска легла лепо потрбушке према мени , главица само на јастуку, а ногицама се намешта па ме гурка, и гледа она мене у фазону "шта ти није јасно?", ја се само насмејала,окренула се и наставиле смо обе да павамо. Па онда кад је мало нарасла, знала је да кад идемо на спавање она на фотељу,ми у кревет,ал опет кад заспимо она се дошуња и легне прво код ногу па онда миц по миц тачно између нас. Е шоу с њом, стварно, баш ми је жао што није дуже остала кученце. И сад је несташко,ал и кад нешто погреши не могу да се љутим на њу, бар не дуго,јер кад ме погледа оним окицама... истопим се. За њу сам се дефинитивно највише везала до сад, ал волим их све. Да имам где да их држим и чиме да их храним, па 100 куца бих имала :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Шта рећи? : преслатки,мекани,паметни...ма тако умеју да се подвуку човеку под кожу, па то је невероватно Признајем, са првом нисам имала довољно стрпљења, била сам тинејџер, ал сам се овој малој посветила и било је преслатко кад сам је онолику малу са 10 недеља већ научила седи,лези,дај шапу...а научила је све укупно за пар дана. И знала је да иде на једно место у вц. Ма и сад би ми била у соби ал пошто је сада она тинејџер, мало се грубље игра и велика је, лепше јој је напољу. Јој а како је знала да се умува ноћу између мужа и мене па да спава с нама, чека да види да смо сигурно заспали па онда мало по мало, ето ње Једне ноћи мене нешто гура у леђа, гура гура, ја већ хтела да вичем на мужа шта то ради, окренем главу а оно Аска легла лепо потрбушке према мени , главица само на јастуку, а ногицама се намешта па ме гурка, и гледа она мене у фазону "шта ти није јасно?", ја се само насмејала,окренула се и наставиле смо обе да павамо. Па онда кад је мало нарасла, знала је да кад идемо на спавање она на фотељу,ми у кревет,ал опет кад заспимо она се дошуња и легне прво код ногу па онда миц по миц тачно између нас. Е шоу с њом, стварно, баш ми је жао што није дуже остала кученце. И сад је несташко,ал и кад нешто погреши не могу да се љутим на њу, бар не дуго,јер кад ме погледа оним окицама... истопим се. За њу сам се дефинитивно највише везала до сад, ал волим их све. �”а имам где да их држим и чиме да их храним, па 100 куца бих имала

Takodje :) Joooj, ja kažem, kad bi me neko "bacio" u gomilu punu štenaca ja bi' bila najsrećnija na svetu, joooj , pa sreći ne bi bilo nikad kraja :rolleyes: :rolleyes: Mili, pufnasti, debeli, blentavi štenci :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje :) Joooj, ja kažem, kad bi me neko "bacio" u gomilu punu štenaca ja bi' bila najsrećnija na svetu, joooj , pa sreći ne bi bilo nikad kraja :rolleyes: :rolleyes: Mili, pufnasti, debeli, blentavi štenci :wub:

Исто,исто :wub: јоооој ал смо одлепиле,хехехе :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Исто,исто :wub: јоооој ал смо одлепиле,хехехе :lol: :lol:

Oduvek sam bila opsednuta psima, ali baš opsednuta! Moj idealan posao je rad sa psima, znači posvećenost psima, nešto kao Animal police u Americi što ima. To je jedini posao na koji bi' odlazila sa osmehom na licu :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde da se malo hvalim :D

Ovo je mama

2dp-P11217.jpg

Ovo je jedna beba

6m1-P11217.jpg

Ovo je druga beba

4sv-P11217.jpg

Ovo su sve tri zajedno, trecu nisam uspela da dohvatim, pobegla skroz u dno kucice

oae-P11217.jpg

Umrecu od zavisti. PRELEPI SU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Extra lik...znalac...stručnjak...ja njegove savjete primjenjujem na ljudima.

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje :) Joooj, ja kažem, kad bi me neko "bacio" u gomilu punu štenaca ja bi' bila najsrećnija na svetu, joooj , pa sreći ne bi bilo nikad kraja :rolleyes: :rolleyes: Mili, pufnasti, debeli, blentavi štenci :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

I ja!!!! :lol:

Obozavaaaam pse,al obozavam!!!

Anchi bebe su medici, kako brzo rastu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja!!!! :lol:

Obozavaaaam pse,al obozavam!!!

Anchi bebe su medici, kako brzo rastu!

Hvala :rolleyes:

Inace, stenci su na prodaju, pa ako ima zainteresovanih :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu ja. Ali kako da dodjem do njih?Odakle si, posto su...? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

8ga-311060.jpg

c4t-383093.jpg

Evo kako nas Roman( Ruska plava macka) cuva nasu Milanu... Mnogo se vezao za nju, a i ona za njega :wub: :wub: :wub:

Inace jadna maca je greskom veterinara morala da operise usi... Strasno neciji nemar ti unusti macku... Ali ajde to je samo estetski, ne i zdravstveni problem, cuje savrseno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k1g-18755-.jpg

fx9-18755-.jpg

A izgledao je ovako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k1g-18755-.jpg

fx9-18755-.jpg

A izgledao je ovako...

Jao,kakav macak :rolleyes: Moja omiljena zivotinja,prelep je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo, mačak je prelep, pravi gospodin ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

5io-IMG-00.jpgE to je moj RASA :D Smotanica,uspela da postavi,samo treba da se mucne glavom :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo, kolika mačketina...tj. mačak...jeste lep...ali ja mace ne volim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jele...što ga naopačke okrenu...jadan Raša... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

c5t-IMG-00.jpgI evo jos jedna :rolleyes: Sada je malo porastao,tada je bio mnogo mali,slikano pre sedam meseci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jele...što ga naopačke okrenu...jadan Raša... :D

Jao,nemam pojma,dosta i ovoliko za sad od mene :P Moram da se uvezbam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BIG LIKE za ovog čoveka, prosto ga obožavam i ne trepćem dok gledam njegovu emisiju!

Meni mm zabranio da ga gledam :D Salim se ali ga Cezar jako , jakooooo nervira jer sam ja oduseveljana njime i njegovom nacinu pristupa problemu i mm smatra da Cezar (citiram) preterano sere :D Ja mislim da se on saziveo sa psima i da sebe vise smatra psom nego covekom , ponekad mi se cini da mi i lici na psa nekog :)

Ajde da se malo hvalim :D

Ovo je mama

2dp-P11217.jpg

Ovo je jedna beba

6m1-P11217.jpg

Ovo je druga beba

4sv-P11217.jpg

Ovo su sve tri zajedno, trecu nisam uspela da dohvatim, pobegla skroz u dno kucice

oae-P11217.jpg

PA predivni su !!!!! Da se istopis :) Jel se prodalo koje kuce ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga moje sunce, svrca bas raste :)78-IMG-03.jpg

2dc-IMG-03.jpg

Bas je sladak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ово није мој љубимац, већ љубимац мојих родитеља, ја сам им га поклонила у јуну, али зато кад одем код мојих нико ми се више не обрадује од њега, то је једна маза, још увек је мали, нема ни осам месеци, значи још је штене али велика је раса па је доста велик кад се види уживо. Иначе мази се ко маче и кад год седим навико је када је је био мали да ми седи у крило и сад покушава а има 60 кг па то не изађе на добро никако :lol: једва чекам да коначно престане да расте, сад кад одем само неколико дана када прође а он увек порасте видно. Ево сличице кад је био мали и сликала сам пре можда месец дана када смо ишли мало у шетњу.

mbq-Photo-.jpg

jdr-171220.jpg

fc1-171220.jpg

uxu-171220.jpg

Sladak je :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.