Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

U okrnjenom sastavu :( , ali sta da se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medici mali! Kako lijepo napreduju! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Medici mali! Kako lijepo napreduju! :wub:

Da, otvorili su okice, samo su bas bili pospani kad sam ih slikala pa se ne vidi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uginulo je sinoc pre nego sto smo krenuli na docek :( :( :(

:( :( :(

Evo nas :rolleyes:

3wf-kucici.jpg

Srca mala :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaoj boze kako su kuce preslatke! :))))))) Tako bih ih rado sve ukrala :)))))))))

Ja sam oduvek zelela da imam psa u kuci, a mama mi je uvek govorila da mi nikad u kucu nece doci ako budem imala kuce u kuci. Sve se mislim da bi se mama i pedomislila, ali je mm cuo od nje tu izjavu pa ponavlja i on kao papagaj... pa kud da mi mm ne udje nikad u kucu :P Ubedicu ja njega... kako su slatki ovi malisani, prosto ne moze da im se odoli! <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaoj boze kako su kuce preslatke! :))))))) Tako bih ih rado sve ukrala :)))))))))

Ja sam oduvek zelela da imam psa u kuci, a mama mi je uvek govorila da mi nikad u kucu nece doci ako budem imala kuce u kuci. Sve se mislim da bi se mama i pedomislila, ali je mm cuo od nje tu izjavu pa ponavlja i on kao papagaj... pa kud da mi mm ne udje nikad u kucu :P Ubedicu ja njega... kako su slatki ovi malisani, prosto ne moze da im se odoli! <3

Samo ti mami i tm pokaži jednog ovakovg medenjaka sa klipa pa da vidiš kako će da promene mišljenje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, zene, kad biste znale sta se meni desilo juce...

Ja tako sva u euforiji zbog malih kuca, kad me zove sestra popodne da mi kaze da mi je macak nestao! Moj mezimac! Problem je u tome sto je on kucna macka i ne izlazi napolje, pogotovo na ovoj temperaturi, spava u krevetu ili na radijatoru ili ispred kamina, jako je razmazen <_< , i juce ga nije bilo celog dana, pa smo svi sinoc krenuli u potragu za njim, nigde ga nije bilo, posle sat vremena smo mm i ja otisli kuci, oni su nastavili da ga traze. Ja sam mislila da cu lepo da umrem od tuge, mislila sam da se negde zaledio jadan. I zove me sestra u neko doba noci kaze nasli su ga, negde u komsiluku scucurio se jadan i cutao, sad je na sigurnom. Jao, vi ne znate kako je to bilo strasno, raspodelili smo se kao u filmovima, svako je trazio u odredjenom delu :lol: , sad mi je smesno ali tad mi nije bilo. Mora da je izgubio bar 3-4 zivota sinoc :lol:

Inace, kuce su dobro, maltretiraju mamu, ne moze ni da ustane od njih koliko su dosadni :rolleyes:

Mogu samo da zamislim kako ti je bilo. Meni je tako nestao Svrca (kuca) pre 9 godina i jos uvek se nije vratio... od tada kada mi i hrcak pobegne iz kaveza ja dobijem blazi nervni slom... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu samo da zamislim kako ti je bilo. Meni je tako nestao Svrca (kuca) pre 9 godina i jos uvek se nije vratio... od tada kada mi i hrcak pobegne iz kaveza ja dobijem blazi nervni slom... :(

Jao, bilo je strasno! Mislim ja sam svesna da on nece da zivi vecno, ali nekako ocekujem da ce da bude ovakav jos nekoliko godina, pa onda da se razboli, ili da ugine od starosti, ali da ovako samo nestane i da ne znam sta je s njim, pa ja ne bih mogla danima, ma kakvi nedeljama da se smirim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, bilo je strasno! Mislim ja sam svesna da on nece da zivi vecno, ali nekako ocekujem da ce da bude ovakav jos nekoliko godina, pa onda da se razboli, ili da ugine od starosti, ali da ovako samo nestane i da ne znam sta je s njim, pa ja ne bih mogla danima, ma kakvi nedeljama da se smirim.

love48.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nas :rolleyes:

3wf-kucici.jpg

divni su,ja obozavam zivotinje.imam labradora i jako ga volimo,on je nasa mala maza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako su slatki,ja se sva rastuzim kad dodjem na ovu temu..Mi smo nasu Astru dali na pocetku moje trudnoce prijateljima u Ns jer je stalno skakala po meni :( Mama je juce poklonila svog ljubimca Srecka(papagaj) zbog bebice,on je uvek bio pusten,nikad u kavezu,kao clan porodice.. Kad malisa bude napunio 2 godinice,kontam da cemo uzeti neku manju pasminu,maltezera ili cau-cau...Bas mi fali neka zivotinjica :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako su slatki,ja se sva rastuzim kad dodjem na ovu temu..Mi smo nasu Astru dali na pocetku moje trudnoce prijateljima u Ns jer je stalno skakala po meni :( Mama je juce poklonila svog ljubimca Srecka(papagaj) zbog bebice,on je uvek bio pusten,nikad u kavezu,kao clan porodice.. Kad malisa bude napunio 2 godinice,kontam da cemo uzeti neku manju pasminu,maltezera ili cau-cau...Bas mi fali neka zivotinjica :(

Joj, pa jel niste mogli nekako da je sprecite da skace na tebe?

Ja ne bih mogla bez zivotinja, a vezujem se za njih kao kreten, pa posle patim kad uginu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako su slatki,ja se sva rastuzim kad dodjem na ovu temu..Mi smo nasu Astru dali na pocetku moje trudnoce prijateljima u Ns jer je stalno skakala po meni :( Mama je juce poklonila svog ljubimca Srecka(papagaj) zbog bebice,on je uvek bio pusten,nikad u kavezu,kao clan porodice.. Kad malisa bude napunio 2 godinice,kontam da cemo uzeti neku manju pasminu,maltezera ili cau-cau...Bas mi fali neka zivotinjica :(

Joj, pa jel niste mogli nekako da je sprecite da skace na tebe?

Ja ne bih mogla bez zivotinja, a vezujem se za njih kao kreten, pa posle patim kad uginu :(

Slažem se sa Anchy, zar niste mogli da je korigujete da ne skače umesto što ste je dali? Sve se da srediti uz malo volje. Meni bi srce puklo od tuge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se sa Anchy, zar niste mogli da je korigujete da ne skače umesto što ste je dali? Sve se da srediti uz malo volje. Meni bi srce puklo od tuge...

I ja bih isto pitala...

... ili je mogla da bude kod tvojih dok se vremenom ne smiri? Cula sam da psi mnogo vole trudnice, nekako osete to i stalno idu kod njih da se maze, a i ja sam imala takvo iskustvo...

Meni je mnogo tesko bez ljubimca, u jednom trenutku sam imala psa, macku, 10hrcaka i ribice. Ceo moj dan kod kuce bio je posvecen njima. Onda je moj zooloski vrt poceo da se rusi, hrcke i ribice sam pocela da poklanjam jer ih je bilo previse, macak Marko je uginuo, a Svrca je misteriozno nestao i nikada se nije vise vratio. Ostala mi je samo jedna hrckica. Imala sam posle i cileansku vevericu koju sam obozavala, zvao se Mica i bio je decak, ali je i on uginuo. Posle toga sam dobila Klementinu kornjacu koja je i sada ovde, donela sam je u miraz, a u medjuvremenu sam imala i dve cincile...

Sve u svemu najvise su mi bile vezane za srce veverica i Svrca, njih nekako nikad nisam prebolela, veverka sam cak sahranila sa kucicom u kojoj je uginuo...

Ovo je bio moj Mica

n1074291898_450181_578105.jpg

n1074291898_450180_7879292.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se sa Anchy, zar niste mogli da je korigujete da ne skače umesto što ste je dali? Sve se da srediti uz malo volje. Meni bi srce puklo od tuge...

Nije se moglo Suncokretu,sve smo pokusali i na dresuru je isla,nije mi bilo svejedno kad 100kg skoci na mene,jednom me je srusila na stepenice u ranoj trudnoci,sad ne smem ni da zamislim sta bi bilo.Bilo je tu volje i volje,ako se neko bavio sa njom,ja sam bila ta...Ipak mi je bilo vaznije i presudno da se mom detetu ne desi nista....Sad je proslo vec par meseci i jos mi fali.Mada, sada je na odlicnom mestu,ima i muzijaka iste pasmine i vise prostora u dvoristu..Srecna je i to me tesi i raduje...Mi cemo opet imati ljubimca kao sto rekoh manje pasmine da i deca mogu sa njim da izadju na kraj :rolleyes:

Andjelcicu,moji zive u stanu,za Cane corsa stan nije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, Ivana, da je beba najvaznija, i da je tvoj ljubimac lepo udomljen :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi uspelo da ubacim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi uspelo da ubacim :(

Sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je porastao Jekic!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, prelep je, bull mastif je l'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Jekic, kao secer je!

Ja bih ga se verovatno plasila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.