Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

Anchy, preslatki su...čestitam!!! :rolleyes:

Hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam koliko je muzjaka, mnogo kmece kad ih uzmem u ruke pa necu mnogo da ih gnjavim jos uvek, ima vremena :rolleyes:

Verovatno cemo da im damo neka smesna imane za pocetak, cisto da ih mi razlikujemo, posto ne planiramo da zadrzimo nijedno.

Stavljacu slike, uskoro ih selimo iz porodilista u kucicu, pa ce biti malo teze za slikanje.

Jel se meni cini ili su bas krupni? Ocekivala sam da budu manji.

I ja sam odmah pomislila da su krupni, ali to je zato sto ih nema puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, zene, kad biste znale sta se meni desilo juce...

Ja tako sva u euforiji zbog malih kuca, kad me zove sestra popodne da mi kaze da mi je macak nestao! Moj mezimac! Problem je u tome sto je on kucna macka i ne izlazi napolje, pogotovo na ovoj temperaturi, spava u krevetu ili na radijatoru ili ispred kamina, jako je razmazen <_< , i juce ga nije bilo celog dana, pa smo svi sinoc krenuli u potragu za njim, nigde ga nije bilo, posle sat vremena smo mm i ja otisli kuci, oni su nastavili da ga traze. Ja sam mislila da cu lepo da umrem od tuge, mislila sam da se negde zaledio jadan. I zove me sestra u neko doba noci kaze nasli su ga, negde u komsiluku scucurio se jadan i cutao, sad je na sigurnom. Jao, vi ne znate kako je to bilo strasno, raspodelili smo se kao u filmovima, svako je trazio u odredjenom delu :lol: , sad mi je smesno ali tad mi nije bilo. Mora da je izgubio bar 3-4 zivota sinoc :lol:

Inace, kuce su dobro, maltretiraju mamu, ne moze ni da ustane od njih koliko su dosadni :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

On je izgubio tri cetiri zivota a tebi skratio taj jedan koji imas :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

On je izgubio tri cetiri zivota a tebi skratio taj jedan koji imas :D :D :D

Upravo tako! Djubre malo, ubicu ga sama kad ga vidim! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, kako su bebuške? :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oprosti, uopste nisam videla :unsure:

Dobro su, rastu, divni su! Izgleda da su svi zenski <_< , ali nema veze, slatki su! Mama je isto super, lepo jede, ima dovoljno mleka i tako... :rolleyes:

Slikacu ih ponovo kad progledaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatkiši mali... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slatkiši mali... :rolleyes:

Pojela bih ih koliko su medeni! Pu pu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ih!

Hoćete da delite (poklonite) ili ćete prodavati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchi.. prelepi su kucici...cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoćete da delite (poklonite) ili ćete prodavati?

Ne znam, verovatno cemo jedno ili dva da poklonimo (valja se ), a ostale da prodamo.

Anchi.. prelepi su kucici...cestitam

Hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedna kuca nam nije dobro :(

Zvali smo veterinara, treba da dodje svakog trenutka, za pocetak nam je rekao da ga unesemo u kucu, ga da ugrejemo i da mu damo mleko pa cemo da vidimo :(

Od pocetka je bilo najmanje, jutros smo ga nasli skroz na drugi kraj kucice, udaljeno od majke i od drugih, jedva daje znake zivota :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledao ga je veterinar, kaze da ce najverovatnije da se oporavi, samo moramo da ga hranimo na svakih sat vremena po malo, i da nastavimo da ga grejemo. Nadam se da ce da bude dobro. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledao ga je veterinar, kaze da ce najverovatnije da se oporavi, samo moramo da ga hranimo na svakih sat vremena po malo, i da nastavimo da ga grejemo. Nadam se da ce da bude dobro. :unsure:

Pa jel ga mama odbacila, pa ne sisa ili nema mleka za sve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa, devojke, nama su jutros stigle prinove, 4 komada, dva crna i dva braon, kao mali misevi su :wub:

Mislim da je to to, da ih nema vise. Jutros u pola 5 je pocela da zavija, sedeli smo s njom do 5 ali se nista nije desavalo, do pola 7 su vec stigla dva, ja je pogledam ponovo u pola 8 i vidim da ih ima cetiri :rolleyes:

Evo ih!

Imam jos slika ali se bas vidi krv na njima pa necu da ih postavljam.

gs8-PC2216.jpg

Kako su divni, hocu i ja jos jedno!!!

Jedna kuca nam nije dobro :(

Zvali smo veterinara, treba da dodje svakog trenutka, za pocetak nam je rekao da ga unesemo u kucu, ga da ugrejemo i da mu damo mleko pa cemo da vidimo

Od pocetka je bilo najmanje, jutros smo ga nasli skroz na drugi kraj kucice, udaljeno od majke i od drugih, jedva daje znake zivota :( :( :(

:( :( :(

Pogledao ga je veterinar, kaze da ce najverovatnije da se oporavi, samo moramo da ga hranimo na svakih sat vremena po malo, i da nastavimo da ga grejemo. Nadam se da ce da bude dobro. :unsure:

Samo neka se oporavi,ali opet mi zao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije nego ga ovi veci izgurali <_<

Sad je malo bolje, kod majke je, videcemo ujutru kakva je situacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledao ga je veterinar, kaze da ce najverovatnije da se oporavi, samo moramo da ga hranimo na svakih sat vremena po malo, i da nastavimo da ga grejemo. Nadam se da ce da bude dobro. :unsure:

Siroče malo, verovatno nije jadan mogao da dodje na red da sisa od ostalih beba pa je oslabio, jadničak, kako bih ja sada čuvala, grejala i hranila na cucu, da mu bude bolje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Siroče malo, verovatno nije jadan mogao da dodje na red da sisa od ostalih beba pa je oslabio, jadničak, kako bih ja sada čuvala, grejala i hranila na cucu, da mu bude bolje :wub:

Pa to i mi radimo, bilo je nocas kod majke, ali nema vajde, opet su ga izgurali, u sobi je do daljnjeg. Imace s&s zanimaciju nocas, posto mi svi idemo na docek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to i mi radimo, bilo je nocas kod majke, ali nema vajde, opet su ga izgurali, u sobi je do daljnjeg. Imace s&s zanimaciju nocas, posto mi svi idemo na docek :D

Znam da radite, samo sam izrazila želju da mu budem bebisiterka, srce malo :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchi..kako su kuce, i ovo malo bolesno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uginulo je sinoc pre nego sto smo krenuli na docek :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uginulo je sinoc pre nego sto smo krenuli na docek :( :( :(

:( Žao mi je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.