Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

'Oces haskija? :D

Ma nije problem, meni zivuljki nikad dosta, ali onda moram da kupim kotlic da mogu da im kuvam hranu. :lol: :lol: :lol: A sljedece godine vodimo Svrcu na parenje, pa ce biti jos jedan mali retriver. Mislili smo da ga sterilizujemo, ali dodje zena i kaze da ga ostavimo, oni kupili zenku, pa eto da ima s kim da se pari.

Da li cukama kuvate hranu ili im kupujete granule?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali Figaro iz Pinokija ;)

Figaro, da... ;)

Ocu ja ... al' bi jadan provristao verovatno na ovim vrucinama :(

Da, verovatno bi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije problem, meni zivuljki nikad dosta, ali onda moram da kupim kotlic da mogu da im kuvam hranu. :lol: :lol: :lol: A sljedece godine vodimo Svrcu na parenje, pa ce biti jos jedan mali retriver. Mislili smo da ga sterilizujemo, ali dodje zena i kaze da ga ostavimo, oni kupili zenku, pa eto da ima s kim da se pari.

Da li cukama kuvate hranu ili im kupujete granule?

I jedno i drugo, granule uvek imamo u slucaju da ne stignemo ili nemamo sta da im skuvamo, ali nece stalno da ih jedu, svaki drugi-treci dan, isto nam one sluze i da ih nateramo da udju u boks :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'Oces haskija? :D

Hocu ja haskija :) Imam belog labradora, taman bi mogli da se igraju kad mali poraste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu ja haskija :) Imam belog labradora, taman bi mogli da se igraju kad mali poraste :D

Ja obozavam labradore, ali vise volim crne, ustvari mislim da belog nikad nisam ni videla :blink:

S obzirom da mi je muzjak sivo-crno-beli sa crnim ocima, a zenka braon sa jednim plavim a jednim zelenim okom, decica mogu da budu svakakva :rolleyes: , trebalo bi pred N.G. da se okoti :rolleyes:

Ne verujem da cemo ove prve da prodajemo, verovatno cemo da ih ispoklanjamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obozavam labradore, ali vise volim crne, ustvari mislim da belog nikad nisam ni videla :blink:

S obzirom da mi je muzjak sivo-crno-beli sa crnim ocima, a zenka braon sa jednim plavim a jednim zelenim okom, decica mogu da budu svakakva :rolleyes: , trebalo bi pred N.G. da se okoti :rolleyes:

Ne verujem da cemo ove prve da prodajemo, verovatno cemo da ih ispoklanjamo.

Evo ti pa vidi kakva je :D

7x2-DSC006.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lutkica! :rolleyes:

Hvala! :D

E nju treba da parimo i ja jedva cekam stence :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heehehheehh, meni je cakan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heehehheehh, meni je cakan :)

Svako ko ga je video rekao je da ruznije nije video u zivotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo je gadan, pravi akrep...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo je gadan, pravi akrep...

Taj je dobar za jutarnje budjenje, ne treba ti snooze :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su ruzni i jedan i drugi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su ruzni i jedan i drugi :lol:

A zašto je ružan prvi ? Šta mu fali? :blink: Normalno kuče sa četiri noge, simpatičnim ušicama, lepim, šarenim koloritom, slatkom njuškicom, milim pogledom. Ni za jednog psa ne mogu da kažem da mi je ružan, neki su više lepi, neki manje, sem naravno, ovog ekstrema što je IvanaKK postavila, to jeste ogavno, ne ružno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zašto je ružan prvi ? Šta mu fali? :blink: Normalno kuče sa četiri noge, simpatičnim ušicama, lepim, šarenim koloritom, slatkom njuškicom, milim pogledom. Ni za jednog psa ne mogu da kažem da mi je ružan, neki su više lepi, neki manje, sem naravno, ovog ekstrema što je IvanaKK postavila, to jeste ogavno, ne ružno.

Pripazi ti kako se izrazavas, on je bre sampion :D :D :D

wallpaper06_1280.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam skroz belu macu...zowe se mica...to mi je bila zelja od malena,i mm ju je ispunio....ima tek 10 meseci al je wec dosta welika i jaaaaaako dugacak rep sto mi se posebno dopada(takwa je wrsta,dugorepa)...kad sam je dobila,bila je jako diwlja,zawlacila se iza ormara,siktala,grebala...mm cak i ima weliku ogrebotinu od nje na stomaku...pokusao da je upozna sa kucom :lol: pa mu se maca oswetila :rolleyes: ..al sad se jako pripitomila,maza je najweca...cak se i selila snama :) ...nawikla je na razne ziwotinje dok smo ziweli kod njegowih,druzila se sa zekama,kucama,zebicama pa cak i sa golubowima,pitomima,a diwlje je swaki dan hwatala na krowu...

a kod mojih imam skroz crnu macu,micika se zowe...inace jako intaligentna maca...mom caletu sluzi kao budilnik,swako jutro ga budi da ide u firmu,tacno na wreme :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo papagaja,tigricu i par njih mi je reklo da ne bi trebalo da drzim papagaja u stanu zbog bebe,mala ima sad 11 meseci.Sta vi mislite o tome,kazu da papagiji ispustaju nesto iz kljuna i zbog perja

Evo i slikice kad je bila jos mala bebica

851-SAM-02.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOja mama je rasla uz kanarinca, sestra i ja uz papagaja, moja najstarija kcerka uz dva papagaja i nikom nista. Mislim da je bitno da beba ne bude bas u blizini kaveza, da ne udahne neku peruskicu, i naravno da ne dodje u kontakt sa kakom od pagaja, a to znas i bez da ti neko prica. Inace ne bi trebalo da imas problema. Osim ako se ispostavi da ti je malecka alergicna na perje. Ali verujem da bi to dosada vec primetila da je taj slucaj, tako da sam sigurna da mozes da drzis papagaja bez problema.

P.S. Bebac ti je mnogo meden.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOja mama je rasla uz kanarinca, sestra i ja uz papagaja, moja najstarija kcerka uz dva papagaja i nikom nista. Mislim da je bitno da beba ne bude bas u blizini kaveza, da ne udahne neku peruskicu, i naravno da ne dodje u kontakt sa kakom od pagaja, a to znas i bez da ti neko prica. Inace ne bi trebalo da imas problema. Osim ako se ispostavi da ti je malecka alergicna na perje. Ali verujem da bi to dosada vec primetila da je taj slucaj, tako da sam sigurna da mozes da drzis papagaja bez problema.

P.S. Bebac ti je mnogo meden.

Hvala :rolleyes: dosad nije bilo problema,nadam se da nece ni biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaKK pas ti je jako lep, a verujem i pametan.

Macak Figaro :wub:

Brizit cerkica ti je med. Mi imamo papagaja, i nemamo problema sto se deteta tice. Ako se u prve dve nedelje kod bebe nisu pojavile negativne reakcije- ni nece, znaci da nije alergicna, niti ce biti na perje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj NanaS, Bela je najdivnija zivotinja koju sam ikada videla. Pre neki dan me toliko raznezila da su mi krenule suze. Ona ima svoj boks u dvoristu, da ne bi bila vezana i sl, ali svaki dan je dosta setamo, njoj dosadi da jurca i udje sama u svoj boks da pije vode ili da leskari u kucici i tada je zatvorimo jer joj je dosta setnje. I tako je usla, ja je zatvorila, a moja Sara ostala jos malo da se igra u pesku koji je blizu boksa. U jednom momentu je ustala i dosla do boksa, Bela je prisla ogradi, Sara je cucnula, provukla rucicu i mazila je. Kada je prestala, Bela je kroz ogradu proturila sapu i dirala Saru sapom, tako nezno kao da je mazi. I tako nekoliko puta. Sva sam se rastopila... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.