Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

ecp-36995-.jpg

A evo i jednog milog retrivera koji je strasno zaljubljen u jednu cica macu :)

xzu-299853.jpg

a evo i dokaza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Jao NSanja, show, retriver hoce da prcka macu :lol: Ovakvu ljubav prvi put vidim :lol: A za sar peja, za tu rasu sam cula da su lenji, da im je to jedna od karakteristika, a naravno, uvek ima izuzetaka, svaki pas je karakter za sebe. Ovako su preslatki, zbudzeni i zguzvani, sa plavim jezikom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Jao NSanja, show, retriver hoce da prcka macu :lol: Ovakvu ljubav prvi put vidim :lol: A za sar peja, za tu rasu sam cula da su lenji, da im je to jedna od karakteristika, a naravno, uvek ima izuzetaka, svaki pas je karakter za sebe. Ovako su preslatki, zbudzeni i zguzvani, sa plavim jezikom :D

Daaaa ,kad su mali prelepi su, kao kifilce :) Mazin jezik je na tufne :D NAravno da ima izuzetaka ali ipak ja mislim da puno zavisi i od vlasnika , Maza jedino ne voli duge setnje po snegu , sve podize nogice kao konj :D i gacka samo na vrhovima prstiju , smesna je ...

Evo je kad je bila beba <3

rpo-n12199.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh NSanja, mala zguzvana loptica :wub:

Ivana84 Astra je medena kao beba :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za Medu znam, jeste vi to dobili prinovu, Luna je novi ljubimac?

Kasnim sa odgovorom, šta ću :P ....Luna je sasvim slučajno došla u naše dvorište...prijateljima se oštenila kuca i nisu znali šta će sa još jednom ženkom. Meda nam je star, pa mu stigla zamena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, eto od koga ću da uzmem kucu ;)

Ja se samo mnogo lomim zbog linjanja... retrivera... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kasnim sa odgovorom, šta ću :P ....Luna je sasvim slučajno došla u naše dvorište...prijateljima se oštenila kuca i nisu znali šta će sa još jednom ženkom. Meda nam je star, pa mu stigla zamena.

Da, da, u redu je, rekla si mi juce :P:lol:

NSanja, eto od koga ću da uzmem kucu ;)

Ja se samo mnogo lomim zbog linjanja... retrivera... :unsure:

Onda uzmes labradora, isti klinac, samo se ne linja toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NSanja, eto od koga ću da uzmem kucu ;)

Ja se samo mnogo lomim zbog linjanja... retrivera... :unsure:

Moze ako pre toga zenska ne pojede tatu muzjaka :D A sta ima veze sto se linja pa bice ti u dvoristu ! Evo ako zelis ja cu se potruditi da ti nabavim jednog lepog retrvera tj ne tebi nego mom Stefiju ! <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze ako pre toga zenska ne pojede tatu muzjaka :D A sta ima veze sto se linja pa bice ti u dvoristu ! Evo ako zelis ja cu se potruditi da ti nabavim jednog lepog retrvera tj ne tebi nego mom Stefiju ! <3

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, u redu je, rekla si mi juce :P:lol:

Pa, reko da bude i zvanično... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno umem lepo da postavim sliku, evo ga moj lepotan :wub:

4k7-buki.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo Miva, on je pile malo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel to pravo kuče? :P Ma presladak za gnjavljenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Miva sto je sladak :rolleyes: Sledeci pas kojeg budem imala definitivno ce biti neke tako male pasmine :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravi je :lol: Maltezer :wub: On je moje srce malo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ljubitelj mačaka u kući, al juče svratim u zlataru da mi malo "pritegnu" burmu, otanjili mi prsti :D i vidim mačora koji je kao Garfild!!!

Ista boja, ista lenjost, saznala sam da se zove Mario...:) Joj, oduševila sam se... Jel zna neko da li postoji takva vrsta mačaka... - debele, ogromne, i mirne...? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nisu kartuzijske? One su takve ali znam samo za sive...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nisu kartuzijske? One su takve ali znam samo za sive...

Ne znam, ali ja kad sam videla, ja zanemela koliki mačak, a još iste boje i šara ko Garfild... Baš sam se oduševila... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su moji macici pobjegli :( ! Jadnici, bili gladni i otisli, i ja bih. Tacnije, komsijske macke im pojele hranu. Mi otisli za grad i ja im napunila cinijce hranom i vodom, kad sam dosla, sve pojedeno, a macica nema. Ja se zacudim jer znam da ne jedu toliko. Hajd naspem ja ponovo, i tako tri dana, da bih treci dan vidjela komsijsko prase od macke kako jede njihovu hranu. Kako sam je s apetitom otjerala :angry: :angry: :angry: ! Zao mi sto se nisu vratili, vjerovatno su otisli gdje ce biti nahrajeni. :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam zaboravila na naše ljubimce, koji su sami došli u naše dvorište i tu i ostali...

septembar-2011-001-small.jpg

septembar-2011-006-small.jpg

septembar-2011-007-small.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Neuhvatljiva,kornjace!

Ima u blizini kod nas jedno dvoriste gde moji klinci uvek zastanu-tu zivi kornjaca vec 2-3god.

Jednom sam pricala sa covekom koji je cuva,kaze ona se zimi ukopava u zemlju mora da bude rastresita,tj.ako je svuda tvrda treba neko parce malo da se prekopa i ona ce se tu ukopati,i na prolece eto je izmilece iz zemlje!

Tako mi po citavi zimu je cekamo i onda u prolece radosti nase kada se pojavi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: Divni su ljubimci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Neuhvatljiva,kornjace!

Ima u blizini kod nas jedno dvoriste gde moji klinci uvek zastanu-tu zivi kornjaca vec 2-3god.

Jednom sam pricala sa covekom koji je cuva,kaze ona se zimi ukopava u zemlju mora da bude rastresita,tj.ako je svuda tvrda treba neko parce malo da se prekopa i ona ce se tu ukopati,i na prolece eto je izmilece iz zemlje!

Tako mi po citavi zimu je cekamo i onda u prolece radosti nase kada se pojavi!!!

Ovo nisam znala :unsure: ...ali ona je stvarno tu svako proleće i leto i posle "ode"...a sad znam i gde... :D

:wub: Divni su ljubimci.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, mi smo letos skupili ihihi ko zna koliko njih. Sada ni jedna nije tu, a licno sam jednu videla kako se ukopala, mislila sam da je lipsala jadna pa sam je otkopala :lol: Cudne su to zivuljke. mada stalno pokusavaju da pobegnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam dva engleska buldoga muzijaka i zenku i prije 3 mjeseca sam rodila sina. Mnogo me bilo strah od dlaka i kako ce oni reagovati ali sve je ok,nasli smo resenje,bebac ima svoju sobu sa nama je i psi imaju svoju :P sad smo jedna velika srecna porodica :))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.