Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

Bigl je sladak kao med sa onim slatkim,dugim usicama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m13-040720.jpgto je beagle,nasa Beti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m13-040720.jpgto je beagle,nasa Beti

Bozanstven je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m13-040720.jpgto je beagle,nasa Beti

Lutka Beti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas smo bili na izložbi CAC 2011 Banja Luka ocjena 5 :D jeeeeeeeee

25irn6h.jpg23i8cwh.jpg

10on0d3.jpga44euc.jpg

Nikako da ti kazem: bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam devojke. to je neverovatan pas. nikada se ne smiruje,uvek je kao stene i po ponasanju i izgledu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam devojke. to je neverovatan pas. nikada se ne smiruje,uvek je kao stene i po ponasanju i izgledu

Sta ces lepse u zivotu :) Volim zivahne i sportske pse.. (mislim volim sve pse...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja obozavam pse,za njima mi tako lako krenu suze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja obozavam pse,za njima mi tako lako krenu suze...

..nista mi ne pricaj......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesna13 Beti je baš medena...Dobri su to psi.

Siveluke, hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo moje Micke malear1-PIC-06.jpguvn-PIC-06.jpg1y1-PIC-06.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I Astre velike4ss-154610.jpg

P.S.Znam da nije 2016.godina,neko je otisao u buducnost,a ja kasno videla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84, mnogo je slatka, kakve lepe oči ima...a zato što je skroz crna još više dolaze oči do izražaja...ja još patim za mojom macom...sad mi je nestala i njena mama, mada mislim da je otišla negde da se omaci, tome se nadam...

A i Astra je medena...postaviću i ja moje zvrkove uskoro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo Astra je prelepa, Cane Corso jel? Divna je :wub:

Meni sad brat javio da je dobio malog pita, stene od mesec dana, jooj kad ga do'vatim tesko njemu :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala cure,Lenocka moracemo ti deportovati jednu malu macu da ti vrati osmeh na lice,mene od ove bole vilice :rolleyes:

Jekic,jeste Cane Corso je,jako pazljiv,druzeljubljiv,pametan i veran pas...Nasa ove godine treba da se pari prvi put,pa kad bude stenaca,rado cu ti pokloniti jednog :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala cure,Lenocka moracemo ti deportovati jednu malu macu da ti vrati osmeh na lice,mene od ove bole vilice :rolleyes:

Jekic,jeste Cane Corso je,jako pazljiv,druzeljubljiv,pametan i veran pas...Nasa ove godine treba da se pari prvi put,pa kad bude stenaca,rado cu ti pokloniti jednog :D:P

E sad, posto sam te ja pitala za Cane Corso a jekic isto prokomentarisala ne znam na koga se odnosi ono poklanjanje steneta? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad, posto sam te ja pitala za Cane Corso a jekic isto prokomentarisala ne znam na koga se odnosi ono poklanjanje steneta? :lol:

Da se ne bi vas dve svađale, neka ga pokloni meni :P šalim se... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,ako bude leglo sl.godine(a nadam se da hoce),naravno da moze,Suncokret takodje moze ako zelis kad bude kucica...Ali ono sto morate znati da Cane corso trazi puno istrcavanja i kuvanja mesa u raznim kombinacijama da hapa,jer ima jako osetljiv stomak :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Он је мешанац Средњеазијског овчара и не знам са ким још, добила сам га на поклон, пошто су мешанци нико их није хтео.

E kako je to glupo, mesance niko nece <_< gnusam se takvih ljudi. Ja sam imala mesanca koji je bio mnogo lep, 13 god je bio kod mene u kuci, spavao samnom na krevetu, i sta? Zar je manje lep sto je mesanac, zar manje vredi sto je mesanac? Oni su divni, jako pametni, samo sto ne progovore :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi imamo jednog mešanca i baš ga volim...a imamo i Šarplaninku, do skoro smo čuvali i njenog sina, ali bilo je baš puno, pa smo ga prodali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,ako bude leglo sl.godine(a nadam se da hoce),naravno da moze,Suncokret takodje moze ako zelis kad bude kucica...Ali ono sto morate znati da Cane corso trazi puno istrcavanja i kuvanja mesa u raznim kombinacijama da hapa,jer ima jako osetljiv stomak :D;)

:lol: oni su divni ali ja na zalost, nemam uslova za velikog psa, zivim u stanu, mada sto se mene tice moglo bi, iza zgrade se prostire veliki park, ne bi mu/joj falilo kondicije ali mm tupi.On hoce malog...zato ja zalim sto nemam dvoriste, samo zato sto ne mogu da imam psa kakvog bih htela.Hvala ti Ivana84 u svakom slucaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogovoreno Jekic :rolleyes:

Pa bilo koje da je pasmine,rasne ili ne,za ljubav ce odgovoriti ljubavlju,i ako se covek bavi sa njime mora biti pametan i veseo :wub::rolleyes:

Ja sam do prosle godine zivela u stanu i nisam imala mogucnosti drzati zivotinje,a sada juuuuhuuu sreca sreca radoooosttt :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Слажем се, куца је прелепа и паметна, не бих га мењала ни зашта на целом свету, моји га посматрају као дете, обожава моју маму, она жена само за њега спрема храну.

Ивана84 кад следеће године одем у моју кућицу (моју слободицу) тражићу ти једну женкицу ако може, оне су умиљатије и паметније.

jekic a sto ne slikas svog psa, da ga vidimo, verujem da je prelep :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta kazete na ovu zivotinjku? :rolleyes:7v-PIC-05.jpgkz4-PIC-05.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.