Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

Imam patuljastog snaucera, odrasli muzjak, stabilan pas koji je vrlo umiljat sa ljudima. Pustamo ga da se mazi sa decom na ulici, kako bi se sto bolje naucio dok ne dodje nasa bebica. Negde sam na sred trudnoce i imamo vremena da ga naucimo jos par stvari, npr, da ne bude u nasoj spavacoj sobi,posto ce tu biti i beba. Dobar je i vec je naucio dosta stvari. I inace smo ga redovno sisali, cistili od parazita, stitili od buva i krpelja, vakcinisali, i naravmo da cemo i ubuduce. Mislim da nece biti nikakva smetnja bebcu, i verujem da ce mu biti divno drustvo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mate li neku vodu udvoristu? Odakle se te zabe uopste stvaraju? :blink:

Само чесму, и оне улазе тамо где је вентил. Мени не сметају, ову велику не дирам а младунце ако успем ухватим да покажем деци. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vidite vi zene kako moja Mona cuva bebu :D

20120629124700.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Joooj, kako slatko!!! :)

I ja imam patuljastog snaucera, doduse muzjaka, i mislim da on nije toliko svestan moje trudnoce, kao sto to mogu zenke da budu. Ipak, vidim da je pazljiviji sa mnom, ranije je skakao na mene, sad to vise ne radi. Jedino mi ga nesto zao, ja i muz smo citali razne savete tipa pas i beba i uglavnom su svi preporucivali da obavezno izbacimo psa iz spavace sobe. To sad i pokusavamo da ga naucimo, preko dana je ok, ali nocu se usunja pa spava na parketu, pa kad ga vidim ja ga teram, a sve mi ga zao. Jos ranije smo dobili preporuku da ga odviknemo od sedenja na namestaju (krevet, fotelja, garnitura...) kako bi shvatio da je njegovo mesto na podu, sto zbog higijene sto zbog dominacije, ipak je on odrastao muzjak... i to smo ga naucili. I sad jos i to teranje iz sobe, mislim, naucice on, samo kad vidim ovako neku slikicu kako se pas gnezdi pored gazdarice, meni dodje zao mog psa... Naravno da je dobrobit bebe najvaznija, zato sve to i radimo, samo se nadam da ce pas sve ove promene lepo prihvatiti i kasnije biti dobar sa bebom, zato sto bi mi, a i mmm definitivno, stvarno bilo jako zao da moramo da ga izbacimo iz porodice... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cupko

Sto je sladak! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Markic i njegova Ljubinka :):wub:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam predstavim ovo je moja Alisa :)

post-54070-0-48480700-1349608599_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trenutno imamo samo vucijaka,zenka zovemo je Bela (nasa lepotica) :) i imali smo do pre godinu dana rota muzijaka kojeg smo dobili kao svadbeni poklon,imao je svega 3 meseca :wub: medjutim prosle godine nam je uginuo,veterinar kaze srcka :(bas smo se potresli :( mm i ja smo dva dana plakali...bio je prelep..sad se razmisljamo da uzmemo stene labradora ili haskija :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad trenutno jednog cuku, macku i mace, zecicu. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko na forumu ima ribice?

Mi imamo akvarijum od prosle godine ali, ne znam bas puno o ribama. Svekrvin kolega koji uzgaja ribice i koji nam je doneo iste kaze da se dobro snalazim i dobro ih odrzavam-sta god to znacilo :D , jer oko njih bas nema nekog posla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Ivana :)' timestamp='1374954079' post='706325]

Da li neko na forumu ima ribice?

Mi imamo akvarijum od prosle godine ali, ne znam bas puno o ribama. Svekrvin kolega koji uzgaja ribice i koji nam je doneo iste kaze da se dobro snalazim i dobro ih odrzavam-sta god to znacilo :D , jer oko njih bas nema nekog posla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..neke slikice od ranije mi se uopste ne vide <_<uKM04A.jpg

zeza ovaj image Shack :DBeypJM.jpg

Anonymous i Schveca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anon lep je:wub::)

..kaze mm "Al' se uvalio u tepih.."

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ne pitaj :D kad se ispruzi koliko je dug pa krene da se valja! :D 

JEJA* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..neke slikice od ranije mi se uopste ne vide <_<uKM04A.jpg

zeza ovaj image Shack :DBeypJM.jpg

 

jesu ovo lisice? ili sam omasila? :) 

 

inace mnogo ti je lep akvarijum, mi smo nas sredjivali malo, okacicu slike posle :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

..ono su roze tetre( bentosi)

 Algara imamo samo jednog za sada, nije flying fox ,trebali bi otici i kupiti jos kojeg (Sijamskog algara) posto nam se pojavila braon alga koju ova vrsta ribice tamani kao od sale.aEA3Pl.jpg

Inace ,akvarijum nam je zarastao, biljke su zrele za sisanje :D

Izmenjeno od strane 727814

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mi trazimo sijamskog algara vec mesec dana.. nismo ga naslu u pet centru, pa cemo ici u akvarijum centar da pogledamo tamo :D 

inace kupili smo botie da nam jedu visak puzeva xD 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anon, baš je lep(a). Kako se zove? Hoće li biti kućni mačak, ili će izlaziti napolje? 

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anon, baš je lep(a). Kako se zove? Hoće li biti kućni mačak, ili će izlaziti napolje? 

Kucni macak, mi zivimo u stanu, tako da nema gde da izadje, pritom smo na 5. spratu :) 

Zove se Macak/Macika (musko je) Dani mu je dao ime macak/macika pa kako kad :) Uglavnom divan je, i dobrica.. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zivmo u stanu i imamo kucu peru. odkada se mali ivica rodio brinuli smo se da ne bi bio alergican od zivotinja ali onda smo nabavili ruski preciscivac vazduha ambilife koji je odlican protiv alergena (zivotinjske peruti isl) iz zivotinjskih dlaka. on precisti sve to iz dlaka zivotinja tako da nema brige da ce bebi smetati. i to je bas bila situacija sto smo nasli tekst o njemu na internetu uprvo o preciscavanju vazduha i kcnim ljubimcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.