Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

wrm-Slika0.jpg

Ovo je probna slicica, pokusacu na jos jedan nacin.

Hvala na tako brzom odgovoru i pomoci :)

Dunja Š voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wrm-Slika0.jpg

Ovo je probna slicica, pokusacu na jos jedan nacin.

Hvala na tako brzom odgovoru i pomoci :)

Divni su :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je proba da dodam vise slika odjednom...

post-10692-1295625934_thumb.jpg

post-10692-1295625950_thumb.jpg

post-10692-1295625972_thumb.jpg

post-10692-1295625990_thumb.jpg

post-10692-1295626004_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wrm-Slika0.jpg

Ovo je probna slicica, pokusacu na jos jedan nacin.

Hvala na tako brzom odgovoru i pomoci :)

Predivni su :wub: :wub: :wub:

A crno stene?kako? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predivni su :wub::wub::wub:

A crno stene?kako? :)

To sam se i ja zapitala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama 3, nemam komentar, toliko su slatki...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo nase malo tele Astru,ja je zovem tako jer je velika a bogami i teska :rolleyes: Prava je cuvarkuca,a obozava da se igra i mazi...Nocu obavezno nadje neki predmet u dvoristu i onda se iz sve snage igra sa njim i drlja,lupa sa njim po betonu :blink: ,patike ako se ostave ispred vrata...do jutra mogu samo da se igram vruce-hladno gde su ;) Ali svako jutro kad otvorim vrata od kuce ona me doceka ispred njih uvek vesela,obozavam je.

Na slici je ona dok je bila mala sa nasim sestricem Andrijom,dok je jos mogao da je maltretira "igrajuci"se sa njom :lol:

bas je lep pas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Поносна мама, куца је много лепа. Ми имамо исто лабрадора само је црне боје. И већ је остарио, има 11 година. А осим њега имамо и два мачора. Већ пар година уназад бисмо да купимо папагаја, жакоа, пошто их мм обожава, ал незгодно је јер чувамо мачке (а ја гласам увек за њих ако већ бирам). Углавном, не бих могла без љубимца, чак и код мојих док сам била било их је пуно. Наравно на мачке мислим.

joj,nista ti ne brini za zakoa :P

nasi drugari imaju zakoa i macku :lol:

zna zako da se cuva...a i macka zna sta taj ogromni kljun moze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana,Mama3,kuce su vam predivne!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ovde vec pisala ja mislim nego ima puno postova pa me mrzi da ih citam, zanima me, ako neka od vas ima pregrsht ljubimaca kao shto ja imam, a to su tri psa i dve mace, kako ste izashli na kraj sa babicom? mene to uzasno brine, jer mm i ja zivimo kod moje mame i to su njeni ljubimci, i mi ih obozavamo naravno, bebina soba je izolovana,i vodimo racuna o higijeni to nije problem, medjutim brine me moze li mi babica praviti probleme kada dodje da mi pokaze sta treba oko bebe, evo za dva meseca treba da se porodim pa me to muci jako.... naime, mama nije zainteresovana da sklanja pse, komplikovana zena, a ja tu nishta ne mogu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milenice prelep je cek jel ovo srebrni ili zlatni retriver....?

divan je...:)

Maro, Maza je preslatka...kako ima divne okice..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

y24-18755-.jpg

ieq-18755-.jpg

cet-18755-.jpg

E ovo je Roman, nasa ruska plava macka :rolleyes:

Samo sto je mukica prosle godine imao operaciju usiju zbog upale, pa su mu sad usi manje :(, nemam lepu novu slicicu, kad budem imala okacicu :)

Inace jako pametan i privrzen kucni macak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Roman i Milica bi mogli i da se sprijatelje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da samo ona nije sterilisana, a on kastriran... A jedno mace 400 evrica... Ala bismo se obogatile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa onda nek to bude samo platonska ljubav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa onda nek to bude samo platonska ljubav :)

Hehehehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

y24-18755-.jpg

ieq-18755-.jpg

cet-18755-.jpg

E ovo je Roman, nasa ruska plava macka :rolleyes:

Samo sto je mukica prosle godine imao operaciju usiju zbog upale, pa su mu sad usi manje :(, nemam lepu novu slicicu, kad budem imala okacicu :)

Inace jako pametan i privrzen kucni macak...

Znaci,mace su vam prelepe!!!Obozavam sive macke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

y24-18755-.jpg

ieq-18755-.jpg

cet-18755-.jpg

E ovo je Roman, nasa ruska plava macka :rolleyes:

Samo sto je mukica prosle godine imao operaciju usiju zbog upale, pa su mu sad usi manje :(, nemam lepu novu slicicu, kad budem imala okacicu :)

Inace jako pametan i privrzen kucni macak...

BAS SLADAK MACAN... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAO BEBO,PRELEP JE MACAN!

mi nemamo kucnog ljubimca a i u ovim uslovima (zivimo u stanu)samo ribice i hrci ili tako nesto sitno dolazi u obzir.

kao mala sam imala SOVU tj sovce jedno vreme,tata ga je bio nasao i doneo kuci,nije dugo ostao sa nama,odleteo je kad je malo ojacao.volela bih opet da imam jednu :) one su mi prelepa stvorenja

sh7-Harry-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu, i lepa i pametna...A kad te pogledaju onim okicama ispod debelih obrva... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa onda nek to bude samo platonska ljubav :)

Moja cici može da ima safe sex... :D

A ovo je kad je dobila mace

wwf-Image3.jpg

I jedan od njenih macana :D

cw3-Image3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preslatke su vam i kuce i mace i sve ostale zivotinjke :wub:

Dugujem objasnjenje kako to moja Luna (zlatni retriver) ima crne stence. Pa jednostavno... tata je crni labrador! Plasili smo se kakvi ce biti stenci jer do sad nismo imali priliku da vidimo kako je kada se ukrste crni i zlatni, jer crni ima kratku dlaku, kao i beli retriver t.j. samo labrador retriver, a zlatni retiveri imaju dugu dlaku. Iako su ista rasa, postoji razlika, ali su na svu srecu stenci bili fenomenalni. Crni su bili skroz na tatu, a beli na Lunu. Samo je jedan crni imao dugu dlaku, njega smo poklonili decku iz komsiluka i sad ga cesto vidjamo kada je u setnji. Super izgleda, samo zamislite zlatnog retrivera u crnoj boji. Presladak je.

Na zalost Luna se ponovo okucila 12.01.2011. Kazem na zalost jer to nije dobro za nju. Kucila se letos i sve je bilo super, kao i sada, ali nije za nju zdravo da se u tako kratkom roku dva puta kuci. Posto je nas bebac bio mali i pocela je da puzi morali smo Lunu da prebacimo neko vreme u garazu :( . Primetili smo kad je usla u teranje i zatvorili je kako ne bi ponovo ima kucice, ali nas je izgleda neki kucov iz komsiluka presao i dosao do nje u pravo vreme. Ni nama i dan danas nije jasno kako :blink: , jer smo je non stop nadgledali i bili sa njom. Ja kazem da je sve to nasa krivica i jako mi je zao sto je tako ispalo, ali nek je ona nama ziva i zdrava (kao sto jeste). Kuce sada imaju 12 dana i lepo napreduju. Stavicu i njihove slicice uskoro, da ih vidite :D. Premedeni su :wub: . Iako je neplanirana trudnoca (da tako kazem) obozavamo ih sve i nista lepse nego kad sam proslo leto stavila Andjelu na cebence u dvoriste, a njih 7 se skupilo oko nje i ne zna se ko je sladji. To mi je jedna od najdrazih Anjinih slika i cim je nadjem postavicu je ovde da je vidite. Prelep prizor

Al sam se raspisala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama 3, ne mogu da zamislim kakav je crni retriver. verujem savrsen!!!

Daj da vidimo slike tih novih bebica od lune i kuce iz komsiluka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, kako vi odrzavate higijenu svojih ljubimaca? Komsika iznad naseg stana cuva dva psa. Ja volim pse, ali ne njihove dlake na svom stocicu u dnevnoj sobi! A sad ih vrlo cesto tu pronalazim. Jel i vi tresete sve prostirke kroz prozor? Jednom mi je cinija sa cipsom bila puna dlaka-kad joj tad nisam zakucala na vrata u 7h ujutru sa bebom u rukama... ali onda pomislim- gde bi inace zena istresla te dlake...mada mora da postoji drugo neko resenje... a sa druge strane, nisam ni ja duzna da mi prozori budu uvek zatvoreni zbog tudjih ljubimaca, niti zelim da svaki put kad luftiram sobu odmah i usisavam dlake komsijskih pasa... Pa zar ne?

Jednom joj je mm kroz salu u hodniku skrenuo paznju da imamo bebu koja puzi i da vrlo cesto dlake koje tresu kroz prozor udju u nas stan...ali jedina promena je ta sto je sad hladno pa se redje otvaraju prozori. <_<

Jel moze usisivac da pusti umesto da ih posalje kod mene da ih ja pokupim usisivacem? Uf... pisite sto pre-da znam kad odem sta da trazim.... Da joj jasno i glasno kazem: "Zeno lenja, usisavaj malo! Lako je da te dlake samo spustis sprat nize...Pokupi ih sama nekad!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.