Društvene igre

odgovora

Objavljeno

jao,ja bas volim da igram igrice,a inisam i igrala 100 godina...nemam drustvo za to :(

ponekad na casovima sa klincima igram te igrice tipa na slovo na slovo(vesanja ili zanimljivu geografiju),ima nekoliko varijanti koje su za izvodjenje na casovima,pa kad vidim da su umorni ili hoci da na zanimljiv nacin pocnem ili zavrsim cas ili da ponovimo recimo nove reci koje smo radili -onda se igramo :)

jedva cekam da imam dete pa da sa njim mogu opet da igram domine,ne ljuti se covece,karet itd :)

Jao da !! Vesanje !! TJ.besenje !! :lol::lol: Mi smo to STALNOOO IGRALIII !! Dok je muz bio ovde a ja u SRBIJI igrali smo preko skype,bilo je super !! A zaboravi i potapanje brodica,ne znam dal je neko igrao tu igru ?? Muz je ranije doneo tu igru ,bas je bilo super ,a isto smo je igrali preko skype i ja nikad nisam pobedila .. A UNO smo igrali preko MSN ,ali nije bas zanimljivo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zaboravi i potapanje brodica,ne znam dal je neko igrao tu igru ?? Muz je ranije doneo tu igru ,bas je bilo super ,a isto smo je igrali preko skype i ja nikad nisam pobedila .. A UNO smo igrali preko MSN ,ali nije bas zanimljivo .

Ja znam i sledeci put kad budemo bili na skype-u izazivam te da odigramo partiju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam i sledeci put kad budemo bili na skype-u izazivam te da odigramo partiju. ;)

oces sad ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oces sad ??

tj,ne mogu sad .. Muz mora da off net da bi popravio sestrin lap top.. jbg.. Aj neki dan OBAVEZNO !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muz i ja volimo remi i kad nas ,,spopadne,, ne ispustamo karte iz ruku,mozemo sami a i sa prijateljima.Stariji je proslog leta naucio remi i cesto igramo sa njim ali ga NIKADA ne pustamo.Zna sva pravila i nema muvanja.A mladi igra tac sa mnom i sa bakom.Pokusava sa bratom tablic ali ne zna da sabira pa mu pomazemo,ali ne popustamo.Slagalice vole ali ne nesto preterano,jednom kad je sloze,retko kad ponove.Vole i igraju obojica monopol,potapanje podmornica,inspektora,ne ljuti se covece,lavirint,na slovo na slovo .Starijeg je moja mama pre par godina naucila da igra sah i to mu se mnogo svida.Bio je bas mali ali je brzo skapirao i njih dvoje igraju barabar-s tim sto moja mama odlicno igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM pati sto ja ne znam da igram sah,meni to mnogo zebano i komplikovano , a on obozava !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM pati sto ja ne znam da igram sah,meni to mnogo zebano i komplikovano , a on obozava !!

Posei i mene..mm i ja igramo sah...i u krevetu i na suvom hihihihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posei i mene..mm i ja igramo sah...i u krevetu i na suvom hihihihihi

mi preferiramo bilijar :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi preferiramo bilijar :P :P

Jao da,bilijar,on obozava ja ne znam i ne volim bas ,isto mi komplikovano ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao da,bilijar,on obozava ja ne znam i ne volim bas ,isto mi komplikovano ..

al je sexy

pa kad krene preko tebe da ti pokazuje pravilno drzanje stapa hmhhmhh :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kao student sam jedno vreme zivela sa jednom bakom koja je obozavala da igra remi,tako da mso cimerka i ja sa njom orgznizovale klartaske veceri kad nam je bilo dosadno...

Imas poziv na jednu partiju...mm bas i ne voli da igra drustvene igre, pa ja uvek trazim zrtve. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

al je sexy

pa kad krene preko tebe da ti pokazuje pravilno drzanje stapa hmhhmhh :P

t2712.gif Secam se tog osecaja....davno bese

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi preferiramo bilijar :P :P

OBOZAVAM bilijar i kuglanje, mogla bih da igram i da igram, samo da ih smenjujem!!! :lol: Dugo nismo ni jedno od toga igrali, vidis mogli bi da se podsetimo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preferans mi je omiljena kartaroska igra. A kad se od mene trazi da popunim prazno mesto mogu da igram i sve ostalo(lorum, pikuse, raub, tablic). Ali tac, ni pod tackom razne, a i remi izbegavam. Sa decom igram tablic, obrnuti tablic, igru pamcenja. Sa Takicom igram sah. Jos da dodam pikado i bilijar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju, sedmice sam zaboravila, obozavam sedmice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje drustvene igre volite a koje ne ?? Da li ih cesto igrate ?? Ja volim UNO,poker i ne ljuti se covece.. A mrzim monopol jer mnogo traje.. :( Obicno igramo UNO,jer nemamo obice karte da bi igrali poker...

Ja igram bilijar :lol: ako se to moze nazvati drustvenom igrom,mada i ne mogu reci da sam bas neki extra igrac nekad provalim dobar potez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

remi i jamb obozavam...kao mala sam volela da igram ne ljuti se covece, koji sam ja zvala naljuti se covece, i volela sam monopol...ali kazem, kad sam bila mala :)

a sad volim da se kartam...ali eto, retke su prilike...ide grcki bozic a to znaci okuplljanje kod moje komsinice i grci se kartaju od ujutru do uvece...i to u kintu....

ali to je vec kockanje, a ne drustvena igra :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i da sto se drustvene igre tj kockanja toce obozavam da igram tombolu!!!ali nisam odavno isla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle zime smo stalno igrali remi, a sad skoro svako vece igramo yamb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2712.gif Secam se tog osecaja....davno bese

E uz taj osecaj ja naucih i da drzim stap i da pogodim koju kuglu,a i da se ljubim...lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc smo mm i ja igrali remi posle sto godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje drustvene igre volite a koje ne ?? Da li ih cesto igrate ?? Ja volim UNO,poker i ne ljuti se covece.. A mrzim monopol jer mnogo traje.. :( Obicno igramo UNO,jer nemamo obice karte da bi igrali poker...

girly004.gifNe ljuti se covece... girly004.gifPikado... girly004.gif Sah... girly004.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.