Prostitucija

odgovora

Objavljeno

chi mama, slazem se sa tobom, osim u jednom, da u americi te ne prihvate ako nisi lep...mislim da su oni mnogo opusteniji nego mi, kao i sve druge nacije....ajde da uzmemo evropu u obzir.....u svim vecim evropskim gradovima po stilu oblacenja mozes prepoznati uvek srpkinju i ruskinju na ulici....cak mi se cini da su se i ruskinje malo kultivisale, ali mi smo uvek na prvom mestu po kicu i neukusu....znaci, nabudzene sise, sorcevi, stikle, full sminka u 2 popodne, izpeglana kosa, neki kratki topovi itd.....samo kod nas je zena toliko opterecena da uvek izgleda tip top ali u onom negativnom smislu, i to nisam nigde videla...a putovala sam dosta.....mozda kad bi nase zene malo iskulirale, muslarci mi morali da nas prihvate onakve kakve smo....to jest prirodne lepe!!!

e sad ovo je bas off topic, mada kad uzmes u obrzir da se te tinejdzerke srpske toliko budze ne bi li upecale sto bolji ulov, moze se svesti u neki vid .....ne znam ti ni ja cega....

ma nek svako radi sta hoce, samo da se malo kultivisemo, to bih volela.....ali bice da je ono "putuj evropo , nemoj vise cekati na nas" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I JA BI JE LEGALIZOVA ali nikada (nadam se da ne grijesim) ne bih radila taj posao.

za mene bi bilo sramota da radim taj posao?

Za legalizaciju-zasto da ne...

Da li vi mislite da je "najstariji zanat na svijetu" nemoralan i "sramotan" posao i da li bi ga radile kada ne bi imale "izlaza" nigdje, ili mislite da je to OK posao sao sto ga vi nikada ne bi radile?

Ne mislim da je ok posao i nema sanse da bih radila tako nesto... Slazem se sa Chi mama da na to i ne moze da se gleda kao na posao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toliko zena ne radi i kuka kako nema dovoljno za prezivljavanje,a posla uvek ima,pa makar otisla da kopam,naqdnicim,perem wc,cistim kuce drugima,bilo sta-ne bih se prostituisala.

U potpunosti se slazem... I ne mogu da shvatim sta je to sto moze da ih natera da rade tako nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Donekle jesam za legalizaciju. Ako ne mozws da zabranis, bar donekle kontrolisi!

A sto se tice ovih nasih tinejdzerki, imam jednu u kuci. Razlika izmadju nas je 4 godine. Zgrazavam se na njen neukus i tonu sminke. Kad joj kazem da ima kilo pudera i da izgleda grozno, ona meni kaze da nista ne znam. Ima jako cisto i lijepo lice i onda ga unakazi puderom. Najbitnija stvar u zivotu je kako imati momka kome se svi dive, na to rogove dobijam. Ako nisi zaljubljena, zasto uopste to forsiras? Ne daj Boze da ode u skolu nenasminkana, bice smak svijeta. Uopste ne znaju da iskoriste mladost! Strasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe trmalja ni ja nisam isla bez sminke i stikli u skolu :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe trmalja ni ja nisam isla bez sminke i stikli u skolu :lol::lol::lol:

Ljudi, ja sam jedva uspijevala da se umijem! Nije mi padali na pamet da ustajem pola sata ranije da se sminkam! :lol:

Nemam ja nista protiv sminke i sminkanja, ali nemoj da se pretjeruje! Ako ne znas da se nasminkas, nauci se, nemoj da setas k'o klovan po gradu, a 90% nasih "modernih djevojaka" tako izgleda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi, ja sam jedva uspijevala da se umijem! Nije mi padali na pamet da ustajem pola sata ranije da se sminkam! :lol:

Nemam ja nista protiv sminke i sminkanja, ali nemoj da se pretjeruje! Ako ne znas da se nasminkas, nauci se, nemoj da setas k'o klovan po gradu, a 90% nasih "modernih djevojaka" tako izgleda!

Ja kad se setim tog perioda ustajala sam oko 6.Popijem kafu,ispusim 5-6 cigareta,nasminkam se...Treba mi 10 minuta do skole,a uvek sam kasnila na prvi cas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad se setim tog perioda ustajala sam oko 6.Popijem kafu,ispusim 5-6 cigareta,nasminkam se...Treba mi 10 minuta do skole,a uvek sam kasnila na prvi cas :lol:

Kao i moja seka.. :) ako nije nasminkana ne polaziu u skolu :D ali tad nije pusila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chi mama, slazem se sa tobom, osim u jednom, da u americi te ne prihvate ako nisi lep...mislim da su oni mnogo opusteniji nego mi, kao i sve druge nacije....ajde da uzmemo evropu u obzir.....u svim vecim evropskim gradovima po stilu oblacenja mozes prepoznati uvek srpkinju i ruskinju na ulici....cak mi se cini da su se i ruskinje malo kultivisale, ali mi smo uvek na prvom mestu po kicu i neukusu....znaci, nabudzene sise, sorcevi, stikle, full sminka u 2 popodne, izpeglana kosa, neki kratki topovi itd.....samo kod nas je zena toliko opterecena da uvek izgleda tip top ali u onom negativnom smislu, i to nisam nigde videla...a putovala sam dosta.....mozda kad bi nase zene malo iskulirale, muslarci mi morali da nas prihvate onakve kakve smo....to jest prirodne lepe!!!

e sad ovo je bas off topic, mada kad uzmes u obrzir da se te tinejdzerke srpske toliko budze ne bi li upecale sto bolji ulov, moze se svesti u neki vid .....ne znam ti ni ja cega....

ma nek svako radi sta hoce, samo da se malo kultivisemo, to bih volela.....ali bice da je ono "putuj evropo , nemoj vise cekati na nas" :)

Hm Sugar,u pravu si kad bolje razmislim,zaista se naše devojke ističu svuda.

Donekle jesam za legalizaciju. Ako ne mozws da zabranis, bar donekle kontrolisi!

A sto se tice ovih nasih tinejdzerki, imam jednu u kuci. Razlika izmadju nas je 4 godine. Zgrazavam se na njen neukus i tonu sminke. Kad joj kazem da ima kilo pudera i da izgleda grozno, ona meni kaze da nista ne znam. Ima jako cisto i lijepo lice i onda ga unakazi puderom. Najbitnija stvar u zivotu je kako imati momka kome se svi dive, na to rogove dobijam. Ako nisi zaljubljena, zasto uopste to forsiras? Ne daj Boze da ode u skolu nenasminkana, bice smak svijeta. Uopste ne znaju da iskoriste mladost! Strasno!

E to je ono što mene nervira! Unakaze se lepe devojke zbog neke glupe mode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,u mom kraju ima prostitutka koja ima dete i muza.I kad krene na posao muz je otprati do magistrale.Ili kad je negde izbace gde zavrsi radnju on dodje po nju.Uzas!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,u mom kraju ima prostitutka koja ima dete i muza.I kad krene na posao muz je otprati do magistrale.Ili kad je negde izbace gde zavrsi radnju on dodje po nju.Uzas!!!!

Onda se može reći ima dete i makroa. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pink tv

Savršeno jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim da vecina misli ispravno, bar po meni, pa cu ukratko .

Dize mi se kosa na glavi od prostitutki ali kad dublje udjem u temu onda znam da su one uglavnom samo zrtve, i strasna je trgovina belim robljem, pogotovo kada su u pitanju mlade devojke ili devojcice, pa cak i decaci!

Sponzoruse- gadim ih se, jer to rade bez icije prisile, ...a opet, kada bi meni detetov, suprugov, moj ili zivot mojih najmilih bio u opasnosti, kada bi mi od toga zavisila egzistencija, verovatno bih zatvorila oci u upustila se u seks sa nekim odvratnim tipom i pokupila pare. I sigurno ne bih bila ponosna na sebe , niti bih mirno spavala. Ali postoje stvari u zivotu, menji npr moje dete, za koje je bilo koji covek sposoban i da ubije, pa tako i da se prostituise.

Legalizovati?DA. Moze li se iskoreniti? Ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba legalizovati prostituciju jer bi na taj nacin bar donekle bila pod kontrolom, uvesti obavezne lekarske preglede na odredjene periode, poreze i doprinose kao za sve ostale delatnosti. A one koji se bave ilegalno prostitucijom tj pre one koji je organizuju (jer bi se legalizacijom odvojio deo koji se bavi prostitucijom dobrovoljno od onih koji se ne bi legalno bavili jer se bave prisilno), i za te koji se ilegalno bave uvesti drakonske novcane i kazne lisenja slobode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu sebe ni da zamislim da to radim pa samim tim smatram da to nije posao kao svaki drugi i mislim da je ne treba legalizovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vecina nas ne moze sebe zamisli u toj ulozi, ali to nije razlog da one koje to rade - iz ko zna kog razloga, ne budu zasticene i osigurane. Sigurno sam da je malo onih koje to rade svojom voljom ili sa uzivanjem.

A, razmisli samo o tome kada bi prostitutke bile zdravstveno osigurane i morale obavezno imati zdravstvene predloge i samo sa potvrdama da su zdrave obavljeti svoj posao...koliko bi bilo malje raznih bolestina. I nisu krive toliko prostitutke vec oni koji ih izrabljuju, kao i oni koji idu kod njih.

Najbolje resenje za prostituciju je da se legalizuje, ali... <_<

Veruj mi da sam pokusavala da nadjem nacin da ovo razumem, ali ne mogu. Naravno, pri tom mislim na one koje to rade svojom voljom. Novac koji je lako zaradjen zvuci primamljivo, ali ne po svaku cenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.