Simptomi PMSa i u trudnoći

odgovora

Objavljeno

Da li se i vama desava da tokom trudnoce, u vreme kada bi trebalo da nastupi PMS imate simptome kao da niste u drugom stanju? MM i ja smo zakljucili da svakog meseca imam identicne simptome kao u PMSu i to u tacno odredjeno vreme u mesecu. (nervoza, zelja za slatkisima, svadljivost, glavobolja)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nisu sOmptomi,nego sImptomi,ali ne znam kako to sad da ispravim smrc :(((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam takve simptome, baš onih dana kada bi inače trebalo da dobijem..ne znam da li je to slučajno, ali dešava se hehe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam upravo takve simptome,i to prilično pojačane.Toliko se svađam sa mužem da bacam i stvari ako mi se i malo suprostavi :blink: On je vremenom shvatio da je to dan kad treba samo da se pomiri s mojim naglim promjenama raspoloženja.Samo kaže jel ti ono treba da dobiješ? :rolleyes: Samo mi je zanimljivo što je u trudnoći to itekako pojačano u mom slučaju...

eIy6D7y.jpgeIy6p2.png

yeZP0MA.jpgyeZPp2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je potpuno uobicajeno, telo se navikne na cikluse menstruacije pa se tako ponasa u vreme kada trebamo dobiti. Kada zenja udje u menopauzu i vise ne dobija, cak i tada se moze osetiti "pravo vreme" cak i nekoliko godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam upravo takve simptome,i to prilično pojačane.Toliko se svađam sa mužem da bacam i stvari ako mi se i malo suprostavi :blink: On je vremenom shvatio da je to dan kad treba samo da se pomiri s mojim naglim promjenama raspoloženja.Samo kaže jel ti ono treba da dobiješ? :rolleyes: Samo mi je zanimljivo što je u trudnoći to itekako pojačano u mom slučaju...

Ja sam takve simptome imala prva tri meseca,u druga tri sam na pocetku bila bas ok ali mi se cesto desavalo da me neke stvari i suvise pogadjaju pa onda pocnem da placem... :P

Sada kad sam usla u trece tromesecje samo se brinem kako cu do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.