Sitnice koje cinimo da obradujemo dragog :)))

odgovora

Objavljeno

Moje najlepse iznenadjenje, tj mm-ovo za mene- pomenula sam, pa evo i price...

Povod moj rodjendan i izlazi se na veceru. Zavrsavamo obrok i mene zove sveki da kazem maloj laku noc (tada nisam znala, sad znam da je bilo tempirano). Izlazim ja iz restorana, vracam se- krece pesma (al sapucu je jer i od saputanja ja vec crvenim :rolleyes: ). Na stolu torta, svecice i paket. Duvam svecice i otvaram paket- jedan sloj papira i ispod kastanjete, drugi sloj mala bocica sangrije, treci sloj knjiga o Gaudiju, cetvrti sloj rezervacija za hotel, peti sloj mapa BARSELONE i avionska karta!

Milo moje, znala sam da mi nesto sprema, videla da juri i zataskava tragove danima, al ipak me je skroz odusevio kako je sve izveo... Posle prvog i drugog mislila sam da je vece salse koje mi duguje, posle treceg sam razmisljala dal su se svi urotili i igraju igru "koliko te poznajemo" zbog moje admiracije prema Gaudiju, posle cetvrtog sam samo trepnula, a na peti su mi oci bile pune suza...

E u cemu je jos veca velikodusnost- mm zbog posla i chartership-a ne moze samnom. Ali posto zna koliko meni taj grad znaci on je poslao mene, sa prijateljicom... On, njegova porodica i nasi prijatelji su sve to zakuvali, smislili, a mm je cak meni uzeo slobodne dane na poslu, ugovorio ih sa mojim vodjom tima i rekao mu da ne pominje jer je iznenadjenje. Cak je u jednom trenutku planirao da me spakuje i bez mog znanja sa posla umesto kuci odveze na aerodrom... E to bi bilo ono iznenadjenje kog se ja plasim (ko zna sta bi mi spakovao :lol: ) pa je odustao i odlucio se za ovu opciju...

Ja- zao mi je sto ne mozemo ici zajedno, sto ne idemo kao porodica... Ali bice prilike, vodicu i njih kad budem sama upoznala Barsu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooooo pa ja bi pala sa stolice sa svim nogama uvis.... (ovo sa nogama u vis tumacite kako vam volja :D ) e svaka mu cast... o boze kao je to romanticnooooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iznenadjenje kao na filmu! Svaka mu cast! Sada cu ovo da procitam mm-u. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure prenecu mm-u kako ste ga nahvalile! ;)

Ali, da budem iskrena, i genetika cini cuda :lol: I tata i brat su mu maheri za te stvari i umeju sva trojica da izvedu predstavu ;)

Borjana sta je rekao mm? Jesi mu dala neku ideju?

Ja sad mm-u planiram za rodjendan iznenadjenje- party na koji cu pozvati sve nase prijatelje, pretvarati se pre toga da ce biti nase intimno vece a onda ga svecama navesti u sobu punu ljudi. E sad imam vremena da to isplaniram, samo je malo zaguljeno uklopiti sve u neke obaveze koje imamo tog dana... Bice veselo ako sve sprovedem u delo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da nije nista ozbiljno..... :huh:

Šta se dogodilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana sta je rekao mm? Jesi mu dala neku ideju?

Ma, ima on ideja, ali smo u posljednje vrijeme vise dobri drugari nego supruznici, tako da smo nekako izgubili onu "romanticnu" nit... Sinoc me je iznenadio poljubac u usta! :blink: Eto, sta vise da pricam! :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto kao i kod mene Borjana, šta im se to događa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto kao i kod mene Borjana, šta im se to događa?

Ili sta se to nama dogadja??? Do koga je to? Nisam vise pametna... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja...kao stranci....eto tu smo jer moramo biti tu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja...kao stranci....eto tu smo jer moramo biti tu...

Čeč,ček,ček...imam ja nešto da vam kažem,pa će vam biti bolje,ipak imam 12 god 'bračnog staža'....al' kasnije,odoh da prošetam Anđu i da popijem kafu,odvedem decu na kontrolu za proteze,skuvam ručak...i to sve do 12 i 30 B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja...kao stranci....eto tu smo jer moramo biti tu...

Da li bi trebale nesto preduzeti? Cini mi se da sam ja najvise odgovorna za promjenu u mom braku, porodjaj me je toliko promijenio da se ne mogu prepoznati. Da li je to i tvoj slucaj?

Mislim da bi se trebale potruditi, pa kada smo vec na temi "iznenadjenja" mogle bi nam drugarice pomoci i predloziti na koji nacin da iznenadimo nase muskarce, i da pokusamo vratiti stvari na stari kolosjek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, ima on ideja, ali smo u posljednje vrijeme vise dobri drugari nego supruznici, tako da smo nekako izgubili onu "romanticnu" nit... Sinoc me je iznenadio poljubac u usta! :blink: Eto, sta vise da pricam! :( :( :( :(

A sta je onda s'mnom koja se ne pitam sta mi je sa brakom a tako vec odavno funkcionisemo kako ste vi navele?! Ja sam zadovoljna i poljupcem u obraz a to svaki dan radimo a desi se i jednom dnevo poljubac "usne na usne" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, ja sam se izgleda tek sada sjetila da smo mm i ja postali "malo hladniji"... Vjerovatno je to islo postepeno, ali kada se sjetim kako nam je bilo na pocetku, oni prvi mjeseci braka...

S obzirom da jos nismo ni drugu godinu zajednickog zivota proslavili, mislim da bi stvari trebale da se poprave. Dolazak bebe je puno toga promijenio, a ja zelim da sve bude kao i prije. On je super raspolozen, nasmijan, cesto mi pridje i zagrli me, ili me pomiluje, a meni je to pocelo ici na zivce, jer sam stalno umorna, neispavana, ljuta, itd...

Zelim mu nekim gestom pokazati da mi je stalo do naseg braka, i da mi je potrebno mnogo vise njegove paznje nego prije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li bi trebale nesto preduzeti? Cini mi se da sam ja najvise odgovorna za promjenu u mom braku, porodjaj me je toliko promijenio da se ne mogu prepoznati. Da li je to i tvoj slucaj?

Mislim da bi se trebale potruditi, pa kada smo vec na temi "iznenadjenja" mogle bi nam drugarice pomoci i predloziti na koji nacin da iznenadimo nase muskarce, i da pokusamo vratiti stvari na stari kolosjek...

opusti se draga..skoro svima je bilo isto tako prvih meseci kad dobijes dete..posle to sve dodje na svoje...i ja sama bila nervozna i besna na ceo svet kad sam se porodila iako mije mm pomagao vise nego ijedan muz...jos sam i pocela da radim kad je cerka imala 8 meseci i tada se sve nekako i vratilo u normalu..delili smo odgovornost i obaveze podjednako i tada se vratio stari sjaj u braku.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, kazu da je prva godina sa bebom najkriticnija godina za brak... Ne znam kako je kod drugih, ali izgleda da ce kod mene ova tvrdnja biti tacna. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam...ali stvarno me nervira taj bezobrazluk. Ne tražim puno...

Obradovalo bi me:

Da organizuje veče za nas dvoje...tu podrazumijevam da nađe ko će čuvati Filipa i da se pobrine za ostalo. Dosta puta kaže, hajde da izađemo, ali dok ja nađem gdje ćemo, šta da obuče, dok spremim Filipa...prođe me volja!

Da spremi romantičnu večeru...može i da naruči nije problem, ali jednostavno da me iznenadi...ne tražim ništa posebno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana, opusti se sto Lilika rece sve je to normalno i jos bi da dodam da izmedju ostalog i ti prolazis kroz promene. Jos se ti oporavljas ne samo od trudnoce, porodjaja i same uloge novopecene mame i naravno na sve to hormoni takodje mogu da uticu na sve to. Samo imaj u glavi da te on zaista voli isto kao i pre, cak jos vise ali samo eto ne moze da ti udovolji nacinom kako svoju ljubav iskazuje.

Filipa, kod vas dvoje mi se cini da je obostrano nezadovoljstvo a i ti postajes "pasivna". Sigurna sam da (pre) kada ti je pomenuo ajmo sad na veceru da si istog momenta ustajala i spremala se i da ti nije bio problem. I mm cesto tako "iz neba pa u jedra" tako da nam takve ideje uvek propadnu, ali ja sam zadovoljna i obicnom porucenom picom, koju cemo zajedno pojesti u krevetu gledajuci neki tv. Mozda to i vi mozete da uradite, Filip lala, pica stigla, neko vince i film koji oboje volite da gledate.

Devojke uvek imaj te na umu da niste jedine samo je pitanje nacina kako ce te sve to prihvatiti. Sve to sto se vama desava, desava se i meni samo sto ja prihvatam to kao normalnu pojavu i meni je dovoljno samo da mi kaze da me voli i da me poljubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li bi trebale nesto preduzeti? Cini mi se da sam ja najvise odgovorna za promjenu u mom braku, porodjaj me je toliko promijenio da se ne mogu prepoznati. Da li je to i tvoj slucaj?

Mislim da bi se trebale potruditi, pa kada smo vec na temi "iznenadjenja" mogle bi nam drugarice pomoci i predloziti na koji nacin da iznenadimo nase muskarce, i da pokusamo vratiti stvari na stari kolosjek...

BOKI, pa i on se navikava na promene, ne branim ga, taman posla, jao kad se setim sebe prva 4 meseca, stvarno mi nije jasno kako se nismo razveli. A sad, veruj mi, kao na pocetku veze. Jedino fali malo izlazaka, ali kod nas je specificno to sto stvarno nikome ne mozemo ostaviti Aleksu, UZASNO JE vezan za mene... Uskoro pocinjem da radim, pa mozda se i to popravi.

A takodje, slazem se i sa AnomN. Sve je stvar koliko mi ocekujemo. Ja stvarno nekada previse ocekujem.... joj, ovo samo ovde priznajem :lol:

Mislim da koliko god da nam daju i pruze, nama ce kadtad biti malo, prosto smo nekako takve u odredjenim trenucima... A nekad nam je i ''poljubac u usta'' :) dovoljan.,..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK...nije ni pizza problem, ali zašto mu ni to ne padne na pamet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK...nije ni pizza problem, ali zašto mu ni to ne padne na pamet?

Filipa, a kakvo je tvoje ponasanje prema njemu? Mozda je i on izgubio volju.... Imaj na umu da si ti na ovom forumu vise pricala o tome kako TI nemas zelju a ne on.... mozda se umorio... Ne bih da te uvredim... ali ja sam ovakav utisak stekla iako sam UBEDJENA da to i nije bas tako.

A podseti ga nekad za pizzu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije samo sex u pitanju...

Vjerovatno je problem i u meni...ali potrebna mi je pažnja! Za vikend smo uzeli neke dobre filmove...kao gledaćemo. Ali ja sam se toliko umorila, prala prozore, zavjese, ručak, Filip...on je cijeli dan coolirao...posjeta mami, kafa...i dođe veče...hajmo se sad opustiti! A ja komirana...

Eh...kada mu kažem da mi pomogne, on digne nos...i šta sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis da mm to padne na pamet?! hehehe to uradimo samo kada je njemu bas mrsko da spremi veceru pa onda je "red" na mene da spremam a ja "a da porucimo picu?" naravno on nema kud, pa se slozi :rolleyes: naravno mi retko kad pijemo vino vec uglavnom jogurt :D tako da to i nije neki "svecani" momenat ali je meni dovoljno i to sto ne moram ja da spremam veceru :lol:

Od kada sam se porodila nismo NI JEDNOM otisli na rucak/veceru ali dobro, racunam, bice dana. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije samo sex u pitanju...

Vjerovatno je problem i u meni...ali potrebna mi je pažnja! Za vikend smo uzeli neke dobre filmove...kao gledaćemo. Ali ja sam se toliko umorila, prala prozore, zavjese, ručak, Filip...on je cijeli dan coolirao...posjeta mami, kafa...i dođe veče...hajmo se sad opustiti! A ja komirana...

Eh...kada mu kažem da mi pomogne, on digne nos...i šta sad?

Nisam ni mislila samo na sex, to je manje bitno (bar kod mene). Bitna mi je paznja u vidu pomoci :).

Ne znam sta da ti kazem, ja nekada samo napravim Aleksi rucak, a mm ignorisem, ne sredim kucu (a to ga uzasno nervira).... i onda se on promeni. Uzme Aleksu, izvede ga par sati vani i ja sve stignem, uvece ga on okupa i uspava... Meni je to dovoljno bar 1 nedeljno, da i ja odmorim dusu. A to za kafu?????? To se izgleda nikada nece promeniti, domacu ne pije, a bez kafe ne funkcionise?! Na to sam odavno oguglala, pa mu sad cim ustane kazem: Kad popijes kafu, uradi mi to i to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, vi ste moj melem! :D

Lakse mi je kada vidim da nije "kraj svijeta" zbog problema koji imam... Sacekacu da prodje ovaj "kriticni" period, ali cu se truditi i da traje sto krace!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.