Sitnice koje cinimo da obradujemo dragog :)))

odgovora

Objavljeno

jaoj bas me rastuzi sad :(:(:(:(

Zato sam i napisala izvinjenje... Nisam mogla a da to ne podijelim sa vama, nekako mi je lakse.... Kolika knedla mi stoji u grlu, da ne povjerujes, a suze same teku... Bila sam bas vezana za njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Borjana :(:(:( Zao mi je draga... al sigurna sam da ti je tata znao koliko ga volis, roditelj uvek zna... Glavu gore, gleda vas on, jos ga nosis u sebi i to je najbitnije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

micilici je rekla ono sto sam ja htela a nisam mogla jer sam se bas rastuzila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim iznenadjenja,volim i drugima da ih priredjujem,naravno lepa!!!najvise volim neka iznenadjenja,recimo ako su u pitanju pokloni,da budu sitnice,na primer neka knjiga koju neko zna da zelim.....pa makar i samo jedan cvetic....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nije tajna, koji poklon je u pitanju? I moj otac bi se, da je ziv, jako radovao svom unuku... Najbolnije i najneprijatnije iznenadjenje je upravo smrt mog oca, zalim zbog mnogo stvari koje mu nisam rekla. Tako se bojim da je otisao sa ovog svijeta ne znajuci koliko ga volim. Puno mi nedostaje...

Izvinite sto sam ovo napisala...

Bilo je puno prijatnih iznenadjenja, najvise od mm-a.

Znao je sigurno koliko ga volis......Nemoj se izvinjavati....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam... Nadam se da postoji neki "drugi" zivot, i da me gleda... Jer sam mu toliko puta rekla:"Ti si najbolja osoba koju sam poznavala, i osjecam se pocastvovana sto sam bas tebe imala za oca..."- ali tek kada to nije mogao da cuje...

Necu vise da vas rastuzujem, shvatam da je sve to zivot, i da treba gledati samo naprijed.

I zato volim da priredjujem prijatna iznenadjenja ljudima do kojih mi je stalo... Jednostavno, MORAJU znati koliko ih volim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sem iznenadnih gostiju sva ostala iznenađenja dolaze u obzir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja lepa iznenadjenja volim- i da priredjujem i da mi se prirede (generalno)! Ali kad dolaze od pojedinih ljudi umem i da ih se plasim! I verovali ili ne- onih lepih! :blink:

Naime mm-ova familija nema granice! Oni sa iznenadjenjima umeju da te do suza dovedu, nema za njih stop, dosta je! Kad se jednom zahuktaju... :rolleyes:

E zato se ja plasim svog rodjendana... Znam da mi nesto spremaju, znam da su svi ukljuceni- i mm i njegovi roditelji, pa cak i drustvo sa kojim izlazimo sutra uvece... Nesto i znam sta je, al se plasim kako ce to da izvede! Ajde da ne prognoziram... Mozda me postedi i ne bude ko dever jetrvi, ili ona njemu za poslednje rodjendane... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nije tajna, koji poklon je u pitanju? I moj otac bi se, da je ziv, jako radovao svom unuku... Najbolnije i najneprijatnije iznenadjenje je upravo smrt mog oca, zalim zbog mnogo stvari koje mu nisam rekla. Tako se bojim da je otisao sa ovog svijeta ne znajuci koliko ga volim. Puno mi nedostaje...

Izvinite sto sam ovo napisala...

Bilo je puno prijatnih iznenadjenja, najvise od mm-a.

Nije stvar u tome STA JE ON KUPIO ni koliko je platio ali ti to naravno, citajuci tvoje postove znam da znas. Bitno je da je to bilo od MOG TATE, da je osjetio potrebnu da učini nešto više od ČESTITAM. U pitanju je zlatni lančić, fenomenalan krst i dukat u privjesku.

Značila mi je njegova podrška jer sam ostala trudna u momentu kada sam NJEMU najvise trebala i kada budem bila potrebna tu da mu "cuvam ledja" i budem uz njega ja bi trebala da budem na trudničkom bolovanju (da ne duzim previse o poslu je rijec).

Povrh svega mnogo ga volim, poštujem i vezana sam za njega i bilo bi mi zao da je prokomentarisao nesto tipa "sto nije sacekala jos bar godinu dana"

... zato mi to i toliko znači, mnogo vise nego da je to uradio bilo kod drugi, ZNAČI MI JER ZNAM DA JE IZ SRCA, DA JE ISKREN, IAKO "SMO SE DRUGACIJE DOGOVORILI"

A ZAO MI JE ZBOG TVOG TATE, GUBITAK RODITELJA JE OGROMAN STRES I I NEOPISIVA TUGA A VJERUJ MI, ZNAO JE ON KOLIKO GA VOLIŠ, ZAPALI MU SVIJEĆU, "POPRICAJ SA NJIM" ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani, nije bitno koliko je materijalno vrijedan poklon koji ti je dao, a vjeruj da znam koliku emocionalnu vrijednost ima za tebe...

Moram da napisem ovo:

Par dana pred moju svadbu, mama je rijesila da skloni jedan tatin kaput iz ormara. I u dzepu nadje neke pare. Kaze da je to bila sudbina, da je on njoj na taj nacin "rekao" da treba da mi kupi poklon za svadbu u njegovo ime. Kupila mi je prelijepu ogrlicu koju od dana vjencanja nosim svaki dan, i kada god se sjetim nacina na koji je kupljena, osjetim njegovo prisustvo... To je jedan od mojih najdrazih iznenadjenja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani, nije bitno koliko je materijalno vrijedan poklon koji ti je dao, a vjeruj da znam koliku emocionalnu vrijednost ima za tebe...

Moram da napisem ovo:

Par dana pred moju svadbu, mama je rijesila da skloni jedan tatin kaput iz ormara. I u dzepu nadje neke pare. Kaze da je to bila sudbina, da je on njoj na taj nacin "rekao" da treba da mi kupi poklon za svadbu u njegovo ime. Kupila mi je prelijepu ogrlicu koju od dana vjencanja nosim svaki dan, i kada god se sjetim nacina na koji je kupljena, osjetim njegovo prisustvo... To je jedan od mojih najdrazih iznenadjenja!

Za ne poverovati....sva sam se najezila...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sva sam se najezila a oci napunile suza.... ali stvarno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani, nije bitno koliko je materijalno vrijedan poklon koji ti je dao, a vjeruj da znam koliku emocionalnu vrijednost ima za tebe...

Moram da napisem ovo:

Par dana pred moju svadbu, mama je rijesila da skloni jedan tatin kaput iz ormara. I u dzepu nadje neke pare. Kaze da je to bila sudbina, da je on njoj na taj nacin "rekao" da treba da mi kupi poklon za svadbu u njegovo ime. Kupila mi je prelijepu ogrlicu koju od dana vjencanja nosim svaki dan, i kada god se sjetim nacina na koji je kupljena, osjetim njegovo prisustvo... To je jedan od mojih najdrazih iznenadjenja!

idi bre borjana i veceras me rastuzi...slaba sam na te price i malo mi fali da zapakmezim....

tvoj otac je definitivno ponosan sto je imao takvu cerku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tvoj otac je definitivno ponosan sto je imao takvu cerku!!!

I nama je drago da je imamo za ''prijatelja'', bar ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

idi bre borjana i veceras me rastuzi...slaba sam na te price i malo mi fali da zapakmezim....

tvoj otac je definitivno ponosan sto je imao takvu cerku!!!

Hvala ti, secer... Zaista je obogatio moj zivot, i takvog oca bih pozeljela svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nama je drago da je imamo za ''prijatelja'', bar ovde...

t1810.gif

Hvala, legendarna! t4502.gif

Meni je drago sto sam vas "upoznala", sve do jedne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana ... u istom monetu jako tuzna ali na nekin način i "divna" priča (da me neko ne shvati pogresno, neki ljudi nikada ne osjete tako nesto nakon smrti voljenih - ako je vec moralo tako da se desi) jer ja zaista ne vjerujem u slučajnosti!!!!!!

Nadam se da ti ta ogrlica daje snagu kada god se pogledas i ugledas je na svom vratu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana ... u istom monetu jako tuzna ali na nekin način i "divna" priča (da me neko ne shvati pogresno, neki ljudi nikada ne osjete tako nesto nakon smrti voljenih - ako je vec moralo tako da se desi) jer ja zaista ne vjerujem u slučajnosti!!!!!!

Nadam se da ti ta ogrlica daje snagu kada god se pogledas i ugledas je na svom vratu.

Ogrlica mi daje snagu, i podsjeca na to koliko je otac bio spreman dati za svoju porodicu!

Ne vjerujem da je bila slucajnost da je dobijem... On je uvijek govorio:"Ne znam kako cu prezivjeti dan kada se budes udavala", ali se desilo da ga nije ni docekao... Znam da bi bio srecan iako odlazim od kuce, jer je mm-a upoznao, i jako ga je cijenio.

A da ne bih bas mnogo "pobjegla" od teme, jedno pitanje:

Kako reagujete na iznenadjenja od osoba od kojih se ni najmanje ne nadate da cete ih dobiti?

Ja sam jednom prilikom od koleginice (koja je uvijek pokusavala biti iznad svih nas, koja se folira i pametuje svima) dobila rodjendanski poklon (i to ne bas jeftin)... Bilo mi je toliko neprijatno, da sam osjetila kako mi lice gori, i da mi se dlanovi znoje. Jednostavno, nisam znala kako je ona ocekivala da reagujem, kada nismo uopste bile bliske (ja nisam ni znala koje je godiste, a kamoli kada joj je rodjendan).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da ne bih bas mnogo "pobjegla" od teme, jedno pitanje:

Kako reagujete na iznenadjenja od osoba od kojih se ni najmanje ne nadate da cete ih dobiti?

Ja sam od onih osoba koje generalno ne znaju da prime poklon. Tj. jednostavno ne znam da ispoljim svoju radost, tako da sam uvek zbunjena i usplahirana kada primam poklon a posebno ako je rec o iznenadnom poklonu od osobe od koje se najmanje nadam. a

Inace mm dosta cesto zna da mi priredi mini iznenadjenja. To su sitnice ali meni dosta znace (npr kupi mi celu kutiju cokoladnih bananica ili ruzu ili medenjake)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od onih osoba koje generalno ne znaju da prime poklon. Tj. jednostavno ne znam da ispoljim svoju radost, tako da sam uvek zbunjena i usplahirana kada primam poklon a posebno ako je rec o iznenadnom poklonu od osobe od koje se najmanje nadam. a

Inace mm dosta cesto zna da mi priredi mini iznenadjenja. To su sitnice ali meni dosta znace (npr kupi mi celu kutiju cokoladnih bananica ili ruzu ili medenjake)

Pa bre Ana, tebi covek kupi nesto od hrane, i napravi pun pogodak :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bre Ana, tebi covek kupi nesto od hrane, i napravi pun pogodak :) :)

pa kad volem, volem, volem... i to je fakat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace mm dosta cesto zna da mi priredi mini iznenadjenja. To su sitnice ali meni dosta znace (npr kupi mi celu kutiju cokoladnih bananica ili ruzu ili medenjake)

daaaaa...meni mm bajaderu mmmmmm

A retko kad neko uspe da me iznenadi...uvek ih provalim haha,za sada je jedino mm uspeo da me iznenadi veridbom...i to je navaljivao da idemo negde na veceru (4.god.zabavljanja)...a mene bas bas mrzelo...i jedva me nagovori da odemo u sremsku na cheese cake(tome nisam mogla odoleti)...i tako... :lol:

A obozavam da priredjujem iznenadjenja, i da kupujem sitnice,simbolicne poklone dragim ljudima bez nekog povoda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je mm sinoc priredio divno iznenadjenje... nesto o cemu odavno sanjam... Al danas su lose vesti pomutile srecu... :( Pisacu neki drugi put o mm-ovoj i paznji njegove porodice jer ne vredi da tuga baci senku na jucerasnju srecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je mm sinoc priredio divno iznenadjenje... nesto o cemu odavno sanjam... Al danas su lose vesti pomutile srecu... :( Pisacu neki drugi put o mm-ovoj i paznji njegove porodice jer ne vredi da tuga baci senku na jucerasnju srecu...

nadam se da nije nista ozbiljno..... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da nije nista ozbiljno..... :huh:

sad sam procitala :(:(:( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.