Sitnice koje cinimo da obradujemo dragog :)))

odgovora

Objavljeno

Meni je bas cesto priredjivao iznenadjenja.

Kada je bio u vojsci, tada je bila aktuelna pesma "Oficir sa ruzom" (on voli Baju, sta cu, trpim), i onako sa uniformom i ruzom mi dosao na posao... nije ga bilo blam...

Inace, imala sam obicaj kad udjem u auto da iz cista mira otvorim kasetu. I tako sam je jednom otvorila a u njoj velika Milka cokolada a na njoj zalepljena sveza ruza.

Zatim, kad mi je bio rodjendan a on bio na putu, naravno da nisam ocekivala poklon, ceo dan sam bila tuzna sto nije tu, ja uvece na spavanje kad ispod jastuka kutija sa ogrlicom (dao mom bratu da on stavi ispod). Divan gest.

A nesto sto me je dirnulo u poslednje vreme je poruka: "To sto je vezan za tebe je jedna od retkih stvari gde je na mene" (Inace, Aleksa je original ja). Obicna ali meni bas dirljiva poruka.

A ja? Nisam tako mastovita :(, jedino kad je dolazio iz vojske sobu sam mu napunila balonima na kojima sam svasta ispisala, a krevet posula laticama ruza...., i jednom sam mu poklonila svesku u kojoj sam lepila one saljive ljubavne slicice sa porukom koje su izlazile u dnevnim novinama Blic.... eto..... toliko od mene...

Jaooo ,sto je pazljiv !! A Baja ima mnogo lepe pesme !! Pogotovo ove na poslednjem albumu !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo ,sto je pazljiv !! A Baja ima mnogo lepe pesme !! Pogotovo ove na poslednjem albumu !!

Ma znam, evo brat i on planiraju da idu na njegovo koncert.

Hvala, pazljiv je zato sam se i udala za njega :).

On je imao tezak zivot, pa je vezan za mene, ali ne mogu o tome jos da pisem, mozda nekad.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je bas cesto priredjivao iznenadjenja.

Kada je bio u vojsci, tada je bila aktuelna pesma "Oficir sa ruzom" (on voli Baju, sta cu, trpim), i onako sa uniformom i ruzom mi dosao na posao... nije ga bilo blam...

Inace, imala sam obicaj kad udjem u auto da iz cista mira otvorim kasetu. I tako sam je jednom otvorila a u njoj velika Milka cokolada a na njoj zalepljena sveza ruza.

Zatim, kad mi je bio rodjendan a on bio na putu, naravno da nisam ocekivala poklon, ceo dan sam bila tuzna sto nije tu, ja uvece na spavanje kad ispod jastuka kutija sa ogrlicom (dao mom bratu da on stavi ispod). Divan gest.

A nesto sto me je dirnulo u poslednje vreme je poruka: "To sto je vezan za tebe je jedna od retkih stvari gde je na mene" (Inace, Aleksa je original ja). Obicna ali meni bas dirljiva poruka.

A ja? Nisam tako mastovita :(, jedino kad je dolazio iz vojske sobu sam mu napunila balonima na kojima sam svasta ispisala, a krevet posula laticama ruza...., i jednom sam mu poklonila svesku u kojoj sam lepila one saljive ljubavne slicice sa porukom koje su izlazile u dnevnim novinama Blic.... eto..... toliko od mene...

hahaha, Baja je zakon! :P

I moj dragi je sa Akademije, onako u uniformi, znao doci do mene na posao, noseci presladak buket ruza! b0301.gif

To je prelijep prizor, i uvijek mi izmami suze radosnice!

Sada si me podsjetila na jednu nasu godisnjicu zabavljanja.

Ja sam bila u frci, na poslu haos- pripremam vijesti, novinari se uzmuvali oko mene sa milion pitanja i gluposti... Bila sam nervozna pokusavajuci da vijesti snimim na vrijeme, i zavrsim sve priloge... Kada u kancelariju ulazi jedan mladic i nosi korpu punu prelijepog cvijeca, u kojoj je bila razglednica sa puno njeznih rijeci, koje su me natjerale da zaustavim sve na 15 minuta i da dodjem sebi...

A kakav je tek tajac nastao u kancelariji, iako je samo sekund prije toga zujalo kao u kosnici! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A nesto sto me je dirnulo u poslednje vreme je poruka: "To sto je vezan za tebe je jedna od retkih stvari gde je na mene" (Inace, Aleksa je original ja). Obicna ali meni bas dirljiva poruka.

...najlepse i najdirljivije od svega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...najlepse i najdirljivije od svega...

I ja se slazem. Nista lepse nije mogao da ti kaze... Jedva cekam i ja da je cujem... :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...najlepse i najdirljivije od svega...

Hvala puno, da znas da jeste.

Ali je isto tako na pitanje moje mame: "Zete, zasto u korpi ima 5 ruza kad je jedna godina braka?" Kaze on: Pa sa vasom cerkom je benificirani bracni staz, ko izdrzi godinu sa njom to je kao 5 sa nekom drugom" Hhahhahaa, a na to ce moj tata: "Valjda ti je sad jasno sto smo se toliko radovali kada se udala" :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ne razmisljam puno o tome, nekada je sam poljubac u pravo vreme znak paznje. Ma nisam neki romantik a ni mm. Mene vise obraduju neke sitnice, recimo pre neki dan je skuvao kafu i doneo mi sa sve ruzom koju je sam ubrao u basti i naravno sa sve izgrebanim prstom...ogrebao se na trn...e to me je zadivilo, jer se pomucio da mi ubere ruzu. Pre mesc dana mi je doneo 6 papagaja i ja sam skakala od srece....a najvise mi prija kada sedimo u drustvu i kada neko krene da pljuje po vom partneru ili da se zali na njega-nju, a mm me pogleda i kaze " ja imam savrsenu zenu', a to isto i ja kazem za njega kad se moje drugarice zale na muzeve, " ja imam savrsenog muza pored sebe i trudim se da on ima savresenu zenu pored sebe", mm me tada samo pogleda i nasmesi se...e taj osmeh me usreci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ne razmisljam puno o tome, nekada je sam poljubac u pravo vreme znak paznje. Ma nisam neki romantik a ni mm. Mene vise obraduju neke sitnice, recimo pre neki dan je skuvao kafu i doneo mi sa sve ruzom koju je sam ubrao u basti i naravno sa sve izgrebanim prstom...ogrebao se na trn...e to me je zadivilo, jer se pomucio da mi ubere ruzu. Pre mesc dana mi je doneo 6 papagaja i ja sam skakala od srece....a najvise mi prija kada sedimo u drustvu i kada neko krene da pljuje po vom partneru ili da se zali na njega-nju, a mm me pogleda i kaze " ja imam savrsenu zenu', a to isto i ja kazem za njega kad se moje drugarice zale na muzeve, " ja imam savrsenog muza pored sebe i trudim se da on ima savresenu zenu pored sebe", mm me tada samo pogleda i nasmesi se...e taj osmeh me usreci.

sweet :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nisu sad to neke preterane i mastovite ludocsti,ali su upitanju svakodnevni mali znaci paznje...tipa da mi ujutru skuva kafu,da mu ja lepo serviram neku klopicu,da se mazimo u svakom slobodnom trenutku,da me obraduje nekom sitnocom(tipa,kad se pojavio mladi kukuruz komentarisala sam kako mi se jede,on je sledeci dan kad se vracao sa posla svratio na pijacu da me obraduje)... :)

cvece dobijam za vaznije datume,a sto se tice poklona to prepustamo jedno drugome da samo odabere sta mu u tom trenutku treba ili zeli,pa onda ne postoji mogucnost od promasaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i ne razmisljam puno o tome, nekada je sam poljubac u pravo vreme znak paznje. Ma nisam neki romantik a ni mm. Mene vise obraduju neke sitnice, recimo pre neki dan je skuvao kafu i doneo mi sa sve ruzom koju je sam ubrao u basti i naravno sa sve izgrebanim prstom...ogrebao se na trn...e to me je zadivilo, jer se pomucio da mi ubere ruzu. Pre mesc dana mi je doneo 6 papagaja i ja sam skakala od srece....a najvise mi prija kada sedimo u drustvu i kada neko krene da pljuje po vom partneru ili da se zali na njega-nju, a mm me pogleda i kaze " ja imam savrsenu zenu', a to isto i ja kazem za njega kad se moje drugarice zale na muzeve, " ja imam savrsenog muza pored sebe i trudim se da on ima savresenu zenu pored sebe", mm me tada samo pogleda i nasmesi se...e taj osmeh me usreci.

:):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za Borjanu ,Legendu i njihove muzeve jedna mnogo lepa pesma

http://www.youtube.com/watch?v=4GXMsTdEb0E

E pa bas si blesava.... sva sam se najezila.... Ne volim Baju, ali razumela sam sta si htela reci. Hvala jos jednom Mirjana!!! Cudno, od svih pesama na albumu, jedino sam ovu mogla slusati (u kafanici stalno se slusa Bajin cd pa moram i ja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mog lazanja uvek upali-srecan je posle nedelju dana.Svake nedelje po jedna lazanja i bicemo u braku 100 godina. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za Borjanu ,Legendu i njihove muzeve jedna mnogo lepa pesma

http://www.youtube.com/watch?v=4GXMsTdEb0E

t4565.gif

Hvala ti, Mirjana... stvarno je prelijepa.. Nisam je do sada cula----- gdje me nadje ovako trudnu i osjetljivu?! b0403.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nisu sad to neke preterane i mastovite ludocsti,ali su upitanju svakodnevni mali znaci paznje...tipa da mi ujutru skuva kafu,da mu ja lepo serviram neku klopicu,da se mazimo u svakom slobodnom trenutku,da me obraduje nekom sitnocom(tipa,kad se pojavio mladi kukuruz komentarisala sam kako mi se jede,on je sledeci dan kad se vracao sa posla svratio na pijacu da me obraduje)... :)

cvece dobijam za vaznije datume,a sto se tice poklona to prepustamo jedno drugome da samo odabere sta mu u tom trenutku treba ili zeli,pa onda ne postoji mogucnost od promasaja

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je moj muzic-puzic poslao mail o tome koliko je na mene ponosan sto kroz sve u kancelariji prolazim sa entuzijazmom, koliko zna da vredim i koliko smatra da sam posvecena i karijeri i porodici... Eto, iz cista mira, nakon sto je prethodne noci imao nocnu moru i sanjao moju sahranu, on se otvorio ko knjiga i prosuo se po tastaturi... Znacilo mi je puno da bas sad to cujem... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volite li da vam ih priredjuju ili da ih priredjujete drugima? Koje vam je bilo najvece/najbolje/najneocekivanije ili mozda najneprijatnije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volite li da vam ih priredjuju ili da ih priredjujete drugima? Koje vam je bilo najvece/najbolje/najneocekivanije ili mozda najneprijatnije?

Volim ona sitna iznenadjenja, tipa poklončića heh..to volim i da priredjujem i da mi prirede :lol: ..najneočekivanije iznenadjenje za mene je bila ova trudnoća..nismo je planirali, ali kada se desila..uhhh..našoj sreći nije bilo kraja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim prijatna iznenadjenja...pre neki dan me zvala cimerka iz Australije... uuu kako me je prijatno iznenadila!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obozavam iznenadjenja i rado ih cinim....od sitnica do velikih stvari.

Najlepse iznenadjenje....uf bilo ih je puno....uglavnom sve su to sitnice tipa poklona od mm...ali najvise sam se obradovala kada mi je kupio papagaja a nije mi bio rodjendan i pre 2 godine kada mi je kum doneo prelepo cvece ( u saksiji ) to me je jako i iznenadilo i obradovalo ( na zalost nije dugo zivelo ), moja malecka me iznenadi skoro svaki dan sa nekim njenim izjavama i postupcima ( nisam ni svesna koliko je ona velika devojcica )...a bilo je i neprijatnih iznenadjenja od nekih ljudi...ali necu o tome....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec sam pisala da mi je brat otisao na brod u avgustu. U kontaktu smo preko fb ali se ni jednom nismo culi telefonom. Tek juce, na poslu, zvoni telefon milioniti put, javljam se kad on! Mojoj sreci nije bilo kraja. Toliko me je obradovao, iznenadio (narocito jer se poslednje dve nedelje nikako nije javljao, nismo znali ni gde je), a posle sam se tako rastuzila, tako mi nedostaje... :(

Volim sitna iznenadjenja i najcesce bratovoj deci ih priredjujem. Volim da gledam decu kako se raduju... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne volim da mi ih priredjuju posto mi je dosta negativnih "iznenadjenja" priredjeno u zivotu , ali obozavm ja da ih priredjujem, ali samo onda kad sam sigurna da ce to usrecici tu osobu 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim iznenadjenja ali ona tipa pokloncici, nesto raomanticno i sl tome .... Iznenadjenja tipa nenadani gosti mi nikako ne prijajaju :)

Najvece iznadjenje - ova trudnoca :D i tako sam i iznenadila moga supruga :D

Moj otac kada je cuo da sam trudna kupio mi je takav fenomenalan poklon da mi je izazvao bujicu suza na mojim obrazima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj otac kada je cuo da sam trudna kupio mi je takav fenomenalan poklon da mi je izazvao bujicu suza na mojim obrazima.

Ako nije tajna, koji poklon je u pitanju? I moj otac bi se, da je ziv, jako radovao svom unuku... Najbolnije i najneprijatnije iznenadjenje je upravo smrt mog oca, zalim zbog mnogo stvari koje mu nisam rekla. Tako se bojim da je otisao sa ovog svijeta ne znajuci koliko ga volim. Puno mi nedostaje...

Izvinite sto sam ovo napisala...

Bilo je puno prijatnih iznenadjenja, najvise od mm-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nije tajna, koji poklon je u pitanju? I moj otac bi se, da je ziv, jako radovao svom unuku... Najbolnije i najneprijatnije iznenadjenje je upravo smrt mog oca, zalim zbog mnogo stvari koje mu nisam rekla. Tako se bojim da je otisao sa ovog svijeta ne znajuci koliko ga volim. Puno mi nedostaje...

Izvinite sto sam ovo napisala...

jaoj bas me rastuzi sad :(:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.