Sitnice koje cinimo da obradujemo dragog :)))

odgovora

Objavljeno

Da li cinite neke blesave i slatke stvari kako bi iznenadili muzica? :) Da li pridajete vaznost sitnicama? Da li ocekujete od muzica da i on nekada ucini tako nesto? Ako se to uopste moze ocekivati od muskaraca... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad hocu da ga iznenadim,ja dodjem pored njega i mazim ga na ledja ,to obozava i to mi stalno trazi... A on mene iznenadi kad pocisti malo kuci ili kad mi spremi nesto za jelo ili kafu(obozavam kad mi on sprema kafu,niko sem njega ne zna da je skuva kako treba za mene)... A mnogo puta sam mu rekla da bi mogao malo cesce da me grli i ljubi ,onako iz cista mira kako ja dolazim kod njega i samo ga poljubim,i on to radi jedan dan i posle zaboravi... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nismo tako mastoviti kao sto smo bili u vezi, ali desi se da priredimo jedno drugom nesto lijepo...

On meni sa posla ponese sladoled (to mi je trenutno najdraze :D ), iako mu to nikada nisam trazila, ili buket ruza (ili gerbera, koje obozavam). Zna da mi ostavi slatku porukicu na frizideru ili na nekom drugom mjestu...

A ja... ja sam ispala iz fazona. :rolleyes:

Dok smo se zabavljali, i bili udaljeni 100 km, znala sam nenajavljena da dodjem na Akademiju da ga iznenadim (iako smo se posvadjali, bas zbog toga sto ja "ne mogu doci"), pravila ljubavne i sexy kupone, koje je mogao da zamijeni za nesto... :D

Sada ga jedino iznenadim sa nekim pokloncicem bez povoda, zato sto mi je slucajno u razgovoru spomenuo da mu treba bas to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po meni ta jedna sitnica moze ceo dan da ti ulepsa.. S obzirom da vodimo neki ustaljen zivot to su mali znaci paznje koji imaju po meni veliku vrednost. Mozda to dosadi vremenom ali lepo je znati da se i oni trude :lol:

MMJMS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana ima bas pazljivog muza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana ima bas pazljivog muza :)

slažem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago tebi borjana....moj je to prestao da da radi pre par godina kad se penionisao i od tada smo stalno zajedno pa su iznenadjenja vidljiva samo u vidu kafe,dorucka i sl...cvece mi u zivotu nije kupio :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muzic je ranije znao mnogo cesce da me iznenadi (ne znam zasto je sad posustao :lol: ), mada je neki dan isao da mi kupi haljinu (?!) i naravno, vratio se praznih ruku jer nije imao pojma koju da uzme :P

Mnogo cesce ja njega iznenadim necim sto zeli, i mnogo volim to da radim :P

Jednom sam mu ubacila porukicu u patiku i ceo dan je nije primetio :blink: pa sam odustala od toga... :rolleyes::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muž mi se vratio sa poslovnog puta iz Nemačke i dobila sam parfem - Versace Cristal noir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago tebi borjana....moj je to prestao da da radi pre par godina kad se penionisao i od tada smo stalno zajedno pa su iznenadjenja vidljiva samo u vidu kafe,dorucka i sl...cvece mi u zivotu nije kupio :(

Uopste nemoj da se uzbudjavas oko cveca :) ni moj nije ljubitelj poklanjanja istog,ali ne bih ga menjala ni za sta na svetu :) To je jedan od kompromisa koji sam napravila, prosto ima lepsih stvari koje on za mene uradi :) gledaj stvari s vedrije strane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cokoladno mleko i Rum kasato i moj muz skace od srece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije vazno sta, cak i neka sitnica oju ucini za mene me jako obraduje. Ja npr.obozavam cvece i dobijam ga za nama vazne datume sto je opet lepo :lol: ali bilo sta sto ucini za mene je ok jer znam da nisam samo ja ta koja se trudi da ga ponekad iznenadi.. Inace to kad mu nesto spremim samo kaze ''jao... :) ''i smaze.. Tako da razmisljam koliko su dobra iznenadjenja iz kuhinje... :D jer ih spremam na +40c, a kad kaze to''jao...''(ili nesto na tu foru) imam utisak da misli''pa dobro, podrazumeva se da si to spremila'' :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana ima bas pazljivog muza :)

Dobar je on, kad hoce! :P :P

Lilika, kao sto rece marinak, nebitno je sta on ucini da ti uljepsa dan, bitno je da je to uradio iskljucivo zbog tebe, i zbog toga sto ti zeli ugoditi (bilo to cvijece, spremanje rucka ili kuvanje kafice...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmišljam o ovoj temi...ali stvarno odavno nisam ništa uradila povodom toga. Sve nekakva trka i frka, žalosno zar ne? Sve nam se pretvorilo u svakodnevnu rutinu.

Dragi me sad najviše obraduje kad u toku toći Filip zaplače a on ga uzme...

Ali to nije to...

Voljela bih da si možemo priuštiti dva/tri sata zajedničkog mira, samo nas dvoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svakog treceg u mesecu... cestitamo jedno drugom.Npr.ovog meseca (7god i 6 mesod zabavljanja),me docekala poruka na ogledalu.Nekad ako nista drugo, onda bar trkne neko do radnje po sladoled,cokoladicu... :) Desi se i da zaboravimo ceo dan...ali se "cestitamo" bar u 5 do 12.A najjace je kad smo ljuti (uglavnom ja) pa cestitam onako preko...volje,nadrndana, a on se pocepa od smeha:) Isto i Lei svakog 7. u mesecu cestitamo, i kupimo joj neku sitnicu :)

Rezano cvece mi je jednom kupio, i to zato sto ga je keva pritisla (zbog veridbe),mada se ja i ne lozim na rezano cvece...bacanje para...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi me sad najviše obraduje kad u toku toći Filip zaplače a on ga uzme...

Ali to nije to...

Ne bih bas rekla...zna on sta je tebi sada najbitnije...bas lepo od njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmišljam o ovoj temi...ali stvarno odavno nisam ništa uradila povodom toga. Sve nekakva trka i frka, žalosno zar ne? Sve nam se pretvorilo u svakodnevnu rutinu.

Dragi me sad najviše obraduje kad u toku toći Filip zaplače a on ga uzme...

Ali to nije to...

Voljela bih da si možemo priuštiti dva/tri sata zajedničkog mira, samo nas dvoje...

I kod nas je ista situacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam majstor za te blesave ideje... Evo jedne, za koju je moj muz rekao da ce mu ostati u secanju dok je ziv. On je otisao u Belgiju da radi sa mojim ocem, na 15 dana. Ostavio mi je nesto malo para, i ja sam otisla i te pare potrosila na svesku (znate onu sa onom "spiralom" i tvrdjim koricama), obojeni A4 format papira, kolaz papir i lepak. Pocela sam da pravim album tako sto sam sve listove pocepala, onaj A4 isekla na pola i od svakog napravila po dva stranice. Njegove slike, od kad je bio mali, pa sa drugarskog, pa sa novih godina, pa nase i sve sam to uklopila kao bajku, ne koristeci nista osim kolaz papira. Prica je pocela tako sta sam napisala "Bio jednom jedan decak, koji je polako odrastao"... Ostavila sam par praznih listova da nastavimo zajedno da lepimo. Znala sam i da ce biti umoran, pa sam iskoristila nesto para sto mi je majka dala za "nedaj Boze" i zakazala mu termin kod kozmeticara. Zakazala sam i sto u restoranu za vece pred kozmeticarski tretman, i htela sve to da mu dam za vecerom, koju cu ja platiti, al nazalost, nisam mogla to da platim. Sve jedno, otisli smo, lepo smo se proveli, odusevio sa, ali je meni i dalje krivo sto nisam mogla da odem do kraja, i ispunim i to...

A da li to ocekujem od njega... Pa da, al' on jednostavno nije takav, tako da sam se navikla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni on ni ja nismo vesti u tome... Ali desi se da me iznenadi ili cveticem ili odlaskom u restoran a ja njega paaa... recimo kupovinom carapa ili bokserica!! :lol::lol:

Ali za veridbu me iznenadio kako predlogom tako i samim cinom :P Zna on kada bas hoce i kada smatra to zaista vrednim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao danima planiram postaviti temu "romantika u braku/vezi" i evo neko mi je citao misli!

;)

Mi nismo preterani romanticari (sto ja zovem ljigavo romanticno) ali umemo da se tako iznenadjujemo s vremena na vreme... Bas pre par dana pronasao mm svesku u koju je pisao meni dok smo se zabavljali i kad smo se rastajali (veza na daljinu, puno tih rastanaka, al ne raskida, bese)- neka vrsta pisma za "do vidjenja"... Citala sam je juce i prisetila se svega sto smo tad prosli... Onda sam citala ono sto sam ja njemu pisala i skoro se rasplakala... E zao mi je sto otad nismo recimo belezili uspomene, sto nemamo vise takvih dnevnika za svaki lep trenutak da bi mogli citati jednog dana...

Ono cega se secam ili sam morala da iskopam iz "izvora: kad smo se uzeli svake mi je nedelje donosio cvece, svakog ponedeljka (ako se dobro secam) dok ga nisam zamolila da smanji jer nam je kuca postala botanicka basta a svekar pola baste sredio njegovim ruzama :lol: Jednom je napravio "shepards pie" i odozgo od testa izmodelirao "I love you"... Mojima je kupio web kamericu kao poklon za nase vencanje da bi mogli samnom da razgovaraju- jedan od lepsih gestova kojih se secam... Za moj prvi rodjenadn u braku sa njim i dve nedelje nakon porodjaja mi je buket cveca poslao na kucnu adresu sa divnom porukom koje i inace za svaku godisnjicu, rodjendan, dan majki isl pise u cestitkama. Umeo je i jos uvek ume da mi priredi iznenajenje, odvede me na omiljeno mesto, na omiljenu hranu, kupi mi omiljene stvari ili zna u prste sta bih ja volela da dobijem na poklon. Recimo za prvu godisnjicu vodio me je kao iznenadjenje u spanjolski restoran i u salsa klub (jer zna koliko sam latino u dusi). Jednom je na poslu na lutriji osvojio velikog plisanog zeku i doneo mi ga u kancelariju (nije daleko- sprat ispod njega sam)! Kad smo vec bili u braku i kretali na "sastanak" doneo bi mi cvece- obicno crvenu ruzu! Umeo je par puta i da mi ugovori Spa dan sa curama i da me samo obavesti kad idem. A ono sto radi svakodnevno- masira mi stopala kad god sednemo da gledamo TV. E to ja obozavam i uglavnom se sam seti ili ga zamolim kad nije preumoran... Ima dosta takvih gestova koje ja ponekad mozda uzimam zdravo za gotovo ili ih zaboravim prebrzo, al eto kad ih sve skupim u glavi vidim od kog mi je materijala dragi i samo ga jos vise volim...

Ono sto sam ja za njega- kad je otputovao ranac mu je bio napunjen ceduljicama na koje sam na srpskom pisala nezne reci i izraze- da uci do sledeceg susreta. Za jednu godisljicu sam mu po podu od ulaza do sebe ostavila tragove da me moze naci. Umem (kad imam vremena) da nam napunim kadu penom i da ga uvucem da se brckamo, mazimo itd :P Za godisnjicu sam ga vodila da se veremo po drvecu a da nije znao gde ide dok nismo stigli... Joj... necu vise, sigurno ima jos, al mi ne pada na pamet a i previse je to prisecanja za jedno vece! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm toliko radi da moze da me obraduje samo sa nekim novim ugovorenim poslom :)

mada zna cesto da mi kupi nesto tek ovako i iznenadi me...ali trenutno sam u fazi "pustite me 10 minuta na miru, bez mama daj ovo daj ono" i to bi me najvise obradovalo :lol::lol: ili da me posalje u spa centar na ceo dan a da on cuva luku, ali bez da mu ja dam ideju....nema sanse....

pre smo znali da iznenadjujemo jedno drugog jako cesto ali otkad smo dobili luku i mm radi puno, stalno smo u nekoj jurnjavi, frci, trci.....zalosno sto kaze jelena...ali dobro....

mene niko ne moze da obraduje koliko ja sebe sama znam da obradujem...isto tako i sa nerviranjem... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas pre par dana pronasao mm svesku u koju je pisao meni dok smo se zabavljali i kad smo se rastajali (veza na daljinu, puno tih rastanaka, al ne raskida, bese)- neka vrsta pisma za "do vidjenja"... Citala sam je juce i prisetila se svega sto smo tad prosli... Onda sam citala ono sto sam ja njemu pisala i skoro se rasplakala... E zao mi je sto otad nismo recimo belezili uspomene, sto nemamo vise takvih dnevnika za svaki lep trenutak da bi mogli citati jednog dana...

Ja sam mom muzu pisala tako "pisma" kad je bio u vojsci, i kad skupim malo, ja mu ti posaljem al ni jedan odgovor nisam dobila. Govorio je on meni preko fona hvala i sl. al to nije to.Na kraju sam mu poslala olovku, napisala abecedu na parir, poslala mu cistih papira i koverte, da bi mi odgovorio, za slucaj da je zaboravio da pise ili da nema sa cim, al' dzaba. Nisam primila ni jedno pismo.

Jednom je napravio "shepards pie" i odozgo od testa izmodelirao "I love you"...

To ja radim. :D I za sve ovo ostalo sto si nabrojila, to ja radim. On pokusava da bude romantican, al' mu jednostavno to nije jaca strana, ja to znam i zato mu ne uzimam za zlo. On sta uhvati da upali jednom, on fura, fura, dok mu ja nekazem da prestane ili promeni ideju. Jedno mi je jutro kupio cokoladnu buba maru. Ja sam se bas obradovala. Svako jutro, pa oko mesec dana, on mi je iso kupovao. Sve dok mu nisam rekla da je ok, da nemora vise... Ja sam osoba kojoj brzo nesto dosadi, brzo se zasitim, i samim tim, nemoj mi kupovati buba mare svaki dan, kupi mi nekad zivotinjsko carstvo ili sl. Sto se tice odlaska u restoran, Santa Maria je restoran u koji mi izlazimo. obozavam to mesto i svaki izlazak tamo me baaaaas obraduje. To mi je omiljeni znak paznje. Poklon koji me najvise boli je srebrni prsten, sa srcetom prekriven dijamantima, koji je om meni kupio kada sam ostala trudna. Tada se secam da mi je rekao "Evo, da i ja dam tebi moje srce, kad ces ti nama dati nase." Na putu do kuce mi je odusevljen pricao o tome kako cu, kad se porodim dobiti ogroman, zlatni sa tri srceta... Taj nikad nisam dobila. :( Onaj mi stoji u kutijici koja je u sklopu rama sa nasom slikom (koji sam ja njemu poklonila), u sobi, i nemogu da iscekam dan kada cu moci da ga izvadim i da ga opet stavim na ruku i da ne osecam prazninu, vec radost...

Izvinjavam se, malo sam zalutala... Sve u svemu, kod nas, ja sam romatnicna dusa u nasem braku, i to mi uglavnom smeta, al' kad vidim koliko se obraduje, kad ga iznenadim, pomislim "kako sam mogla da budem toliko glupa i da kazem da mi smeta, pa zar ima nesto lepse nego kada izmamis iskren osmeh, pun ljubavi, srece i zahvalnosti od osobe koja ti znaci vise nego ti?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mom muzu pisala tako "pisma" kad je bio u vojsci, i kad skupim malo, ja mu ti posaljem al ni jedan odgovor nisam dobila. Govorio je on meni preko fona hvala i sl. al to nije to.Na kraju sam mu poslala olovku, napisala abecedu na parir, poslala mu cistih papira i koverte, da bi mi odgovorio, za slucaj da je zaboravio da pise ili da nema sa cim, al' dzaba. Nisam primila ni jedno pismo.

Poklon koji me najvise boli je srebrni prsten, sa srcetom prekriven dijamantima, koji je om meni kupio kada sam ostala trudna. Tada se secam da mi je rekao "Evo, da i ja dam tebi moje srce, kad ces ti nama dati nase." Na putu do kuce mi je odusevljen pricao o tome kako cu, kad se porodim dobiti ogroman, zlatni sa tri srceta... Taj nikad nisam dobila. :( Onaj mi stoji u kutijici koja je u sklopu rama sa nasom slikom (koji sam ja njemu poklonila), u sobi, i nemogu da iscekam dan kada cu moci da ga izvadim i da ga opet stavim na ruku i da ne osecam prazninu, vec radost...

Izvinjavam se, malo sam zalutala... Sve u svemu, kod nas, ja sam romatnicna dusa u nasem braku, i to mi uglavnom smeta, al' kad vidim koliko se obraduje, kad ga iznenadim, pomislim "kako sam mogla da budem toliko glupa i da kazem da mi smeta, pa zar ima nesto lepse nego kada izmamis iskren osmeh, pun ljubavi, srece i zahvalnosti od osobe koja ti znaci vise nego ti?"

Prvo si me nasmijala, pa rasplakala...

Tm je jako njezan. Bitno je znati i primiti paznju, pokazati koliko nam znaci neciji trud da nas obraduje!

Svi mi pokazujemo ljubav na drugacije nacine.

Vazna je samo poruka koju saljemo voljenoj osobi svojim gestovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago tebi borjana....moj je to prestao da da radi pre par godina kad se penionisao i od tada smo stalno zajedno pa su iznenadjenja vidljiva samo u vidu kafe,dorucka i sl...cvece mi u zivotu nije kupio :(

Luda si za cvece. Meni je na pocetku veze/posle prve svadje/ poslao cvece kucnom dostavom(ali dostavljac pogresi adresu, pa jurio MM da ga on isprati do zgrade, posvetu su pisale devojke iz cvecare jer on kao ne pise lepo, ma sve frka, da bi ja kad sam dobila buket rekla Pa mogao je on sam da donese)...i tada mi je rekao da nikada vise nece mi kupiti cvece. I nije, sve do prosle sedmice kad nam je bila godisnjica braka, na stolu me je cekao poklon u korpi sa cvecem... tako da mi je to cvece imalo vecu vrednost, jer je mm pogazio rec :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je bas cesto priredjivao iznenadjenja.

Kada je bio u vojsci, tada je bila aktuelna pesma "Oficir sa ruzom" (on voli Baju, sta cu, trpim), i onako sa uniformom i ruzom mi dosao na posao... nije ga bilo blam...

Inace, imala sam obicaj kad udjem u auto da iz cista mira otvorim kasetu. I tako sam je jednom otvorila a u njoj velika Milka cokolada a na njoj zalepljena sveza ruza.

Zatim, kad mi je bio rodjendan a on bio na putu, naravno da nisam ocekivala poklon, ceo dan sam bila tuzna sto nije tu, ja uvece na spavanje kad ispod jastuka kutija sa ogrlicom (dao mom bratu da on stavi ispod). Divan gest.

A nesto sto me je dirnulo u poslednje vreme je poruka: "To sto je vezan za tebe je jedna od retkih stvari gde je na mene" (Inace, Aleksa je original ja). Obicna ali meni bas dirljiva poruka.

A ja? Nisam tako mastovita :(, jedino kad je dolazio iz vojske sobu sam mu napunila balonima na kojima sam svasta ispisala, a krevet posula laticama ruza...., i jednom sam mu poklonila svesku u kojoj sam lepila one saljive ljubavne slicice sa porukom koje su izlazile u dnevnim novinama Blic.... eto..... toliko od mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.