Sitnice koje cinimo da obradujemo dragog :)))

odgovora

Objavljeno

Obozavam iznenadjenja, naravno prijatna i lepa! Volim da iznenaadim nekog ali i mene da iznenade!

Prvu godisnjicu braka planirali smo da proslavimo na Zlatiboru sa nasim svekrvom i svekrom i prijateljima (bracni par sa dvoje dece). Posto je mm sve organizovao, zakupili smo kucu njegovog druga. I posto je mm sve finansirao, resila sam da ga iznenadim poklonom. Dogovorila sam se sa svekijem da napravi tortu i da je zamrzne da se ne istopi u putu, a ove nase prijatelje da mi pomognu oko iznenadjenja.

Za godisnjicu sam mu kupila zlatnu narukvicu.

I tako, mi na Zlatiboru, mm nista ne sumnja. Odvede ga drug u prodavnicu, a mi smo za to vreme okacili zastavice za zurke, na tortu sam stavila svecicu u obliku srca sa brojem 1 i tako ih docekali. Bas se iznenadio, a tek kad je video poklon, ostao je bez teksta.

A iznenadjenje za mene je bilo kada sam izasla iz porodilista dobila sam od njega lap-top i kupio je za Dunjicu kolica koja su se meni dopala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchi, svaka ti cast. Ja moram da priznam da ne pamtim kada sam mm priredila neko pa makar "mini" iznenadjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchi, podsetila si me da je krajnje vreme da mu nesto pripremim ;)

Joj, ja se sad iznenadih kad sam procitala da nam se Milki razvodi??? Nisam bila u toku. Pa ja sam mislila da su oni srecni u braku.... steta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno i ja sam se iznenadila ali ako je to sto ona zeli nadam se da ce biti srecna i zadovoljna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram vam reći da sam poslušala neke vaše savjete i dragi mi je juče pripremio iznenađenje...i sada sam ispunjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa, o čemu se radi? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Večernja šetnja, čaj u dvoje, dobar film - The city of your final destination, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je da ste zajedno uživali. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram vam reći da sam poslušala neke vaše savjete i dragi mi je juče pripremio iznenađenje...i sada sam ispunjena.

Toooo Fil, bas mi je dragoooo!!! t2019.gif

I kod mene je stanje puuuunooo bolje! Bas sam srecna! t4520.gif

P.S. Da nam muzevi nisu citali postove??? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci bilo je e124.gif

Devojke, puno mi je drago veliko bravo za obe c011.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu i ja neko iznenadjenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spremim mu muckalicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spremim mu muckalicu :)

hahahahahahahahha...joj sanja!!!! :lol::lol:

jeste jeste ljubav preko stomaka itd.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ne voli iznenadjenja?! ;) A meni tako treba malo vazduha,da disem u pravom smislu te rijeci,umorna sam od zivota u zajednici,konstantnih problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ne voli iznenadjenja?! ;) A meni tako treba malo vazduha,da disem u pravom smislu te rijeci,umorna sam od zivota u zajednici,konstantnih problema...

Sa ovim je i kod mene slucaj,nekako mi treba da se "izduvam".Duga setnja ili sl,da se rasteretim od svakodnevnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ne voli iznenadjenja?! ;) A meni tako treba malo vazduha,da disem u pravom smislu te rijeci,umorna sam od zivota u zajednici,konstantnih problema...

Sa ovim je i kod mene slucaj,nekako mi treba da se "izduvam".Duga setnja ili sl,da se rasteretim od svakodnevnice.

Isti slucaj i kod mene. Zato obozavam da idem na koncerte.Idem samo na Coline koncerte,za to se zrtvujem(od koncerta bjelog dugmeta na hipodromu kada sam se zamalo ugusila u guzvi i od tada imam fobiju) i tamo se izvristim i izdjipam ko luda,pa sam mirna neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM me je juce jako iznenadio.Zatvorio je i ranije dosao sa posla,jer me je bio uzeleo.

Juce se nismo culi ceo dan,jer sam kao nesto bila ljuta na njega.Nije mogao vise da izdrzi i dosao je. :D

Uff kad sam ga videla na vratima odmah smo poceli sa mmmm.Janu smo liferovali kod babe i dede,a onda je palo,uhh. :D

Danas sam bas srecna.Samo male sitnice su potrebne da potpuno osveze brak. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedne sitnice sa kojom mozete obradovati muza zvezdasa ili partizanovca...

jqg-partiz.jpg

lx1-022449.jpg

Ima da se kupi u DIS-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...poklonila sam mu karte za Colin koncert(koji se upravo desava),za njega i njegovu cerkicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...poklonila sam mu karte za Colin koncert(koji se upravo desava),za njega i njegovu cerkicu...

Jao, divno! Bravo!!!!!

Jel su otisli? Kako se provode?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...poklonila sam mu karte za Colin koncert(koji se upravo desava),za njega i njegovu cerkicu...

Divno :) Kako im je bilo? Baš si me raznježila sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, divno! Bravo!!!!!

Jel su otisli? Kako se provode?

Divno :) Kako im je bilo? Baš si me raznježila sada...

Super su se proveli,evo cekam ih da dodju,pa da cujem detalje,posto su spavali na selu,jer bi im ovde budjenje bilo ranom zorom(NIKOLA)! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Tigi, ti si divna supruga! :wub:

Ja sam ostala bez ideja, a voljela bih nesto originalno pokloniti svom dragom... Tek tako, zato sto postoji u mom zivotu... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi, kakvi su utisci?

Mene si oduševila, a koliko li si tek njih obradovala... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.