BRZINSKI rucak

odgovora

Objavljeno

cuj niko , pa meni su svi ruckovi takvi :D :D :D Ne racunam ja vreme dok se pece , ali vreme pripreme 10ak minuta i posle sve sporet odradi sam :D To je meni brz rucak :D

Slažem se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jos kad zasednemo za komp pa dno serpe malo "uvati" ihajjjjj :D Moji ako im jelo malo ne mirisi na garez odmah pitaju sta mi je ?! :D NAvikli jadni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jos kad zasednemo za komp pa dno serpe malo "uvati" ihajjjjj :D Moji ako im jelo malo ne mirisi na garez odmah pitaju sta mi je ?! :D NAvikli jadni :D

laughingsmiley.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ovde jedan najbrzi moguci recept.

Skuvati bilo koje makarone/pastu po izboru..ja koristim one filipini kovrdzave.

Skuvati pola kesice zamrznutog kukuruza.

U pastu dodati celu pavlaku, konzervu tune i kukuruz, i po zelji sitno isecen praziluk, a moze i bez. Posoliti, posuti od gore parmezanom i cao :)

Megi., andisam i Ummu volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu sad dobre kuvarice da se smeju, ali ovo je moj tajni bućkučiš! Brzinski, ručak iz studentskih dana....Po sistemu bolje jesti to, nego sendvič! :D

Izdinstati crnu luk i šargarepicu. Propržiti belo meso sa tim lukom. Posebno obariti pirinač, kad bude gotov, smućkati sa ovim pre. Začini po volji. Ta raaaaam! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jos kad zasednemo za komp pa dno serpe malo "uvati" ihajjjjj :D Moji ako im jelo malo ne mirisi na garez odmah pitaju sta mi je ?! :D NAvikli jadni :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.