Godine

odgovora

Objavljeno

Moji su '64. :D

Ali pa sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da :lol: ..I Zaklina isto!!! :lol:

e da i Zaklina je nase godiste, a i zivi blizu mene, upoznacu je kada bude dosla u Srbiju, jedva cekam, volim da upoznajem mlade mame, pogotovo one koje su slicno godiste kao sto je moje! volela bih i tebe da upoznam, ali trenutno odrzavam trudnocu pa slabo putujem, ako budes u prolazu javi se da se vidimo!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji su '64. :D

Ali pa sta?

ne, ne, nista lose ne mislim, moj otac je '63, a majka '68, samo sam nju zamislila ponovo trudnu i kako se ovde dopisuje sa nama, to mi je bilo ono WOW, ali cim ste malo kasnije rodile decu, verovatno da imate dobar posao, dobru karijeru iza sebe, jako visoke skole itd...sve ima svoje prednosti i svoje mane! :) izvinite ako sam nekog uvredila, to mi nije bila namera :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne, ne, nista lose ne mislim, moj otac je '63, a majka '68, samo sam nju zamislila ponovo trudnu i kako se ovde dopisuje sa nama, to mi je bilo ono WOW, ali cim ste malo kasnije rodile decu, verovatno da imate dobar posao, dobru karijeru iza sebe, jako visoke skole itd...sve ima svoje prednosti i svoje mane! :) izvinite ako sam nekog uvredila, to mi nije bila namera :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Nisi dobro pratila. Tu smo govorili o godištu muževa i kod koga je najveća razlika u godinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nisi nikog uvredila(barem mene ne)... :rolleyes::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja `89 al mm je `88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jA SAM 77,A MM 79.I neeeeeeeeeeee,u zivotu se ne bih vratila u tinejdzerske godine,ni da mi plate.To je za mene bio bas tezak imucan period.Sada mi je bas sve na mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super ste zene! Kad bi pogledale topik "trudnice posle 35.te" znale bi, bar vecina od vas da nisu stare na ovom forumu :D

Covek je star onoliko kako se oseca, a ne koliko ima godina.

Evo, da vam se prikljucim: ja sam 71. godiste :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super ste zene! Kad bi pogledale topik "ptrudnice posle 35.te" znale bi, bar vecina od vas da nisu stare na ovom forumu :D

Covek je star onoliko kako se oseca a ne koliko ima godina.

Evo, da vam se prikljucim: ja sam 71. godiste :P

sad videh ticker!happy birthday!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja `89 al mm je `88

ala ste mladi,to je lepo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad videh ticker!happy birthday!

E, hvala, draga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, hvala, draga!

Srecan rodjendan! :D

Ps:Ni ja se ne bih vratila,kad razmisljam sa "ovom glavom" bih verovatno neke stvari drugacija uradila,ali u sustini zivim za danas i gledam da se ne kajem ni zbog cega... Meni je svake godine sve lepse,sve sam mudrija... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jes' da nije tema, ali Djule, pa i vama srecan rodjendan!!!!Nekad sam bas plava ^_^

Chimama, hvala puno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 79 a mm 80, klinci nam 5 i 2 god...i vratila bih se u studentsko vreme i to mozda, a svi ostali periodi su mi bili grozni.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U decembru punim 23 a moja bebica u novembru ima prvi rodjendan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li sam ovde pisala hehe..ja sam 82' godište, moj meda je 70', mislim da godine nisu bitne za ljubav..osećam ga kao idealno nešto moje hhehe..steva je 2007. godište, a mali Veljko će biti 2010. godište.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam 25god a mm 34god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja `89 al mm je `88

covece al ste mladi bre...kad pre imas i mm-a!!!! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li sam ovde pisala hehe..ja sam 82' godište, moj meda je 70', mislim da godine nisu bitne za ljubav..osećam ga kao idealno nešto moje hhehe..steva je 2007. godište, a mali Veljko će biti 2010. godište.. :rolleyes:

ma naravno da godine nisu vazne,,,,ja cak i volim te velike razlike izmedju dvoje ljudi...kad si mlad da imas nekog zrelog muskarca da te nauci dosta stvari...a kad si stara baba da svo to nauceno primenjujes sa nekim mladjim.....hahahaha...

salim se.... ja cesto i zaboravim da sam napunila 30....pre neki dan moja drugarica kaze "e vi sto imate 28 godina", misleci na mene i ja jos potvrdjujem, jer sam bila ubedjenja da imam 28 :lol: , da me mm nije opomenuo "kojih 28, zagazila u tridesete"....htela sam da ga zadavim :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre neki dan moja drugarica kaze "e vi sto imate 28 godina", misleci na mene i ja jos potvrdjujem, jer sam bila ubedjenja da imam 28 :lol: , da me mm nije opomenuo "kojih 28, zagazila u tridesete"....htela sam da ga zadavim :lol::lol::lol:

Hihihihihi! Glas razuma! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gazim 29 ali uopste nisam svesna tih godina...nekako sam stala da brojim u 20 toj....a i mislim da lepo nosim te godine....ma uostalom bitno je koliko se mlad osecas :lol: jos malo i ja cerka cemo iste stvari d nosimo(kako cu slatko da se usunjam u njen ormar) :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 33, muz 35. :(:unsure:

Puno, bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U 30 sam rekla da cu poceti da brojim unazad :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.