Godine

odgovora

Objavljeno

Ima! :P Ja 25.11. a sin 22.11. :)

ima još!

Dan pred 27 rođendan rodila sam ćerkicu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se ovde nisam ni upisala,al da ne bude da ostavljam komentare a ne napisem godine hehehehe...ja 87,mm 78 godiste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 12.03 rodjena , 2 cerka 15.03 a mm 20.03 hehhehehe posto je cr mogla sam da biram na koji cu rodjendan nisam htela neka ima svoj :) )))

Rodjena si kad i ja!!! Samo ne znam koje godine si ti?Ja sam '80.

Matora kao Grcka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja '87, mm '80 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li sam se ovde upisala ali neka:Ja sam '89(ocigledno),a mm '86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodjena si kad i ja!!! Samo ne znam koje godine si ti?Ja sam '80.

Matora kao Grcka :lol:

heheheh Šećeru a šta misliš da je onaj broj 79 u niku Zvončica79 heheheheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 87, nikad necu zaboratiti kad mi je ginekolog koji mi je vodio trudnocu prosle godine rekao "vi koliko ste mladi meni dodje da se srusim sa stolice". Kao da sam ja katastofa, kako sam poludela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 87, nikad necu zaboratiti kad mi je ginekolog koji mi je vodio trudnocu prosle godine rekao "vi koliko ste mladi meni dodje da se srusim sa stolice". Kao da sam ja katastofa, kako sam poludela.

:blink: :blink: sta ja da kazem ??? da je meni vodio trudnocu nebi se srusio sa stolice nego b i se obesio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: :blink: sta ja da kazem ??? da je meni vodio trudnocu nebi se srusio sa stolice nego b i se obesio :D

:D :D :D Ma godine nisu bitne, mnogo su bitnije druge stvari, pre svega da si zreo za to,a svako sazri u razlicito vreme, al poludim tako, mnogo ljudi samo osudjuje vise ljudi mi je bukvalno izjavilo saucesce kad sam se udala nego pozeleo srecu. Al od ginekologa se nisam nadala....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D Ma godine nisu bitne, mnogo su bitnije druge stvari, pre svega da si zreo za to,a svako sazri u razlicito vreme, al poludim tako, mnogo ljudi samo osudjuje vise ljudi mi je bukvalno izjavilo saucesce kad sam se udala nego pozeleo srecu. Al od ginekologa se nisam nadala....:)

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 87, nikad necu zaboratiti kad mi je ginekolog koji mi je vodio trudnocu prosle godine rekao "vi koliko ste mladi meni dodje da se srusim sa stolice". Kao da sam ja katastofa, kako sam poludela.

A vidis moj ginekolog je rekao da su mi ovo idealne godine za prvo dete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A vidis moj ginekolog je rekao da su mi ovo idealne godine za prvo dete :)

I moja dr je to isto rekla, ali su zato neki drugi bili u fazonu "rano, rano"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Pravo" vreme je diskutabilan pojam i ne možemo ga odrediti. To je onda kada buduća mama oseti da je spremna. Neke su spremne i pre dvadesete, a ima onih koje ostaju nespremne i posle tridesete. Uopšte ne razumem lekare koji negativno reaguju na mlade mame! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja punim 30-u u 7.,a m.m.34 u 11.mjesecu.Za mjesec dana slavimo DEVET GODINA BRAKA, skupa smo i nesjećam se odkad :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

21.godinu(90-to godiste) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'88. u decembru punim 23 godine, a dotad bi trebalo da diplomiram i da rodim drugo dete :lol: Nista drugo nisam ni zelela od zivota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehhehehe... Pa i ja sam mlada rodila.. Sad uzivam sa moja dva mala monstrruma,evo jedan sedi pored mene i vristi iz cista mira,a drugi razbaca igracke.. Ja znam da sam mnogo rano,i znam neke koje su kao i ja ,jedna i mladja od mene.. Ali izgleda da je to danas postalo normalno.. Alii niko ne veruje da nemam ni 18god...

i ja sam rodila sa 17 god :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 84 mm 80

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za par nedelja punih 30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TLIDESET JEDNA :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TLIDESET JEDNA :D

'92. sam godiste, 23. juna sam napunila 19 :D Za koji dan stize na svet i moja sreca! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

'92. sam godiste, 23. juna sam napunila 19 :D Za koji dan stize na svet i moja sreca! :wub:

Zamisli kad ti dete krene u skolu, pa odes na roditeljski, a ostale mame misle da je dosla sestra a ne mama :wub: Divota! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ni ovde mi se ne da traziti jesam li vam vec rekla...ali imam 24 god, mm 28, cerka ce 15 meseci.

Muza poznajem vec skoro deset godina, a u braku smo vise od godinu i po dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zamisli kad ti dete krene u skolu, pa odes na roditeljski, a ostale mame misle da je dosla sestra a ne mama :wub: Divota! :lol:

Vidis o tome nisam razmisljala, a oduvek mi je bilo lepo kad vidim mladu lepu mamu :D Nisi ni ti mnogo starija od mene, to isto i za tebe vazi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.