Godine

odgovora

Objavljeno

Nisi se isra...(citiram)...

U pravu si...

Ja se nekako sad sve više bojim bolesti(svojih bližnjih i sebe)...TU ME NEŠTO NAJVIŠE PANIKA HVATA!

A ostalo ide kako ide...mada me ova monotonija malo steže...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sto nisi dovrsila onu izreku "ko se sam cuva......" ???? :angry:

bas me interesuje nastavak.... ;)

...i Bog ga cuva ;)

Ja sam rođena 1981. godine...

E ovo je vec neocekivano...mogla sam se zakleti da si starija... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A vas dve... manite se filozofije...i zivite zivot :P

I ja imam podsvesni strah,od godina...najvise od neke nemoci, daleko bilo ,starosti,bolesti... ali sto dublje razmisljam o tome...sve je gore...tako da osmeh na lice i picim...pa kako bude bice... :)B):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma uhvatilo me nešto...ali neću više.

Mene je iznenadilo Bacino godište, mislila sam da je mlađa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da takodje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam medju starijima - 77 godiste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 81godiste 29 godinica punim u novembru a bebca sam rodila sa 28 :) a udala se sa 27 i mislim da sam se ranije odlucila na taj korak definitivno ne bi bilo to to :) ovako je savrseno :))))) A muz puz je 'malko' stariji od mene 71 godiste hehehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma svi mi imamo faze "e sto nisam ovo ili ono", "da mi je ovaj mozak tada" i slicno....ali eto, niko ne ide nekom utabanom savrsenom stazom..to je zivot...dosta gresaka napravimo i onda naravno da bi nesto izmenile u proslosti...ali i ta proslost je ono sto nas cini i ona je formirala nas karakter. zato je ovaj moment tu, prezent, i imamo sanse da menjamo sve. jer "danas" ce vec za 24 sata biti proslost,zar ne?!

i zaista nikad nije kasno..i da se iselis i da se oterasis negativnih ljudi i da promenis svoj zivot iz korena.... naravno treba ima "MU_A" a i zelju za necim , i sve se moze.....

mene npr ne plase godine, mene plasi cinjenica da imamo samo ovaj jedan zivot i da se ne probudim jednog jutra i imam 70 godina i kazem Boze zasto sam ovako ili onako...zasto nisam uradila hiljadu jos jednu stvar koju sam mogla....

ali opet kazem, ovaj sad momenat je najbitniji i zaista treba uzivati u njemu...sta god da radimo....mnogo razmisljanja i mozganja nije dobro :)

uvek me je vodilo srce i intuicija u zivotu, i zato se za malo stvari kajem sto sam uradila, iako su mozda neke bile greske ...ali sam tada to zelela i tako sam radila...

ne znam,nisam pametna...

mislim da bi svi trebali da budemo u dusi deca.....radujes se malim stvarima i uzivas u njima kao da su najvece....

i samo da smo zdravi, lako cemo za godine :)

al sam se isra..a strasno.... :P:P

preskociti ovaj post!!!! :lol:

BRAVO SECERU!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

baca je mlada ali ima jos mladji um (ne mislim negativno, vec hocu reci otvorenog je uma :) ),

cmokic za bacu..... :wub:

moram malo da se ulizujem ona je sad ovde glavna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam bila student (a i sada) mnogo sam volela grupu Darkwood dub

Oni su 2002 izdali album "Zivot pocinje u tridesetoj"

Mnogo puta sam razmisljala o tim recima. Mislim da ima istine u tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam bila student (a i sada) mnogo sam volela grupu Darkwood dub

Oni su 2002 izdali album "Zivot pocinje u tridesetoj"

Mnogo puta sam razmisljala o tim recima. Mislim da ima istine u tome...

slazem se sa darkwood dub-om u potpunosti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih se rado vratila u 15-te, mislim da bi mi bilo baaaaas ekstra!

Uh, ja se ne bih vratila ni u juce :), a kamoli par godina vise. Sta znam, svidja mi se sta sam sve postigla, bilo je losih trenutaka, ali mnogo mnogo vise lepih, nadam se da me to i ceka, pa sto bih da se vracam u neke godine?! :)

Jos samo malo da popravim situaciju na poslu i bicu super, zadovoljna, zgodna, (!?) i nasmejana tridesetogodisnjakinja :) :)

DEFINITIVNO SA SVAKE TEME SKRENEMO ILI JE PROSIRIMO :)

STA SU TI ZENE :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuuuu...i od mene veliki plus za dub :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, ja se ne bih vratila ni u juce :), a kamoli par godina vise. Sta znam, svidja mi se sta sam sve postigla, bilo je losih trenutaka, ali mnogo mnogo vise lepih, nadam se da me to i ceka, pa sto bih da se vracam u neke godine?! :)

Jos samo malo da popravim situaciju na poslu i bicu super, zadovoljna, zgodna, (!?) i nasmejana tridesetogodisnjakinja :) :)

DEFINITIVNO SA SVAKE TEME SKRENEMO ILI JE PROSIRIMO :)

STA SU TI ZENE :) :) :)

Mislim da bih bila mnogo bolji djak u skoli, neke bih "napeglala", ranije upoznala sadasnjeg muza, i pare koje bih dobijala ne bih trosila bzvz vec bih isla na koncerte. I da, posle diplomskog bih iznap*savala profesorku poslasticarstva, i verovatno bih je i iscebovala! Neznam dal' bih jos nesto uradila. Verovatno da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam medju starijima - 77 godiste

Lukice, i ja sam tu ;) , 77 godiste, a mm je rodjen 74-te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BRAVO SECERU!!!!

hvala mama bojana....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih se rado vratila u 15-te, mislim da bi mi bilo baaaaas ekstra!

ma zezas me....?!???!!

ja se ne bih vratila u 15.tu da mi platis milione....ceo taj pubertet, zapravo u 15.toj smo vec van puberteta, ali cele te teen godine su tako teske u odrastanju, neka hvala da se vracam...vec me glava boli kad pomislim da ce i moj luka morati da prodje kroz njih.....najteze godine definitivno..... u 15. sve bi, a nista ne znas.....uzas..... :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najbolje godine za muskarca.....cini mi se tad tek sazru i najbolje izgledaju....

Šećeru jel ti to mene tešiš :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tridesete su super!!!mislim cak i najbolje, jer telo je jos uvek mlado!!! nikad se ne bih menjala sa nekim ko ima 19- 20 godina!!!nikada!!!

taj mozak i to razmisljanje ne bih mogla opet da prezivljavam :) :) :)

bilo bi divno kad bi mogao organizam da nam ostaje u istom stanju a da samo mozak i iskustva napreduju!!!

ali zapravo kazu da su za zene najbolje 50-te, jer tad postane ono sto je celog zivota tezila, misli se na psihicki razvoj....tako da se radujem i njima..... :lol:

ma zezas me....?!???!!

ja se ne bih vratila u 15.tu da mi platis milione....ceo taj pubertet, zapravo u 15.toj smo vec van puberteta, ali cele te teen godine su tako teske u odrastanju, neka hvala da se vracam...vec me glava boli kad pomislim da ce i moj luka morati da prodje kroz njih.....najteze godine definitivno..... u 15. sve bi, a nista ne znas.....uzas..... :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da citirala sam te šećeru i zaboravila da dodam komentar...da nisi ti neka moja davno izgubljena sestra ili.....ha,ha,nego kuku meni kada ovi moju krenu sa pubertetom,vrlo skoro...blago meni.....

E da moja deca mi stalno govore kako sam najmlađa mama u razredu(sva tri)....uh kako mi to prija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej žene da me moj Kluni vidi kako ga "ogovaram" na forumu ne bi mu bilo pravo........a za godine...ja ovde držim "reko0rd" u razlici u godinama(muž-žena),zar ne?! 15,5 :unsure:

I da se pohvalim da smo sinoć ja i muž bili u noćnom klubu,gde je prosek god 25 i nismo se se nešto "izdvajali"....šta ću kada posle ponoći nema ništa za nas "posle 30-te,morali smo malo međ' omladinu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej žene da me moj Kluni vidi kako ga "ogovaram" na forumu ne bi mu bilo pravo........a za godine...ja ovde držim "reko0rd" u razlici u godinama(muž-žena),zar ne?! 15,5 :unsure:

I da se pohvalim da smo sinoć ja i muž bili u noćnom klubu,gde je prosek god 25 i nismo se se nešto "izdvajali"....šta ću kada posle ponoći nema ništa za nas "posle 30-te,morali smo malo međ' omladinu :P

lepo sam ja negde rekla da si ti Super Mama...svaka cast ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna mama...mislim da bi trebala da budes opreznija sa tim komentarima o tvom Kluniju...pa zbog coveka je otvorena i tema... On je ipak najpoznatiji tata na forumu:lol: :lol: :lol: znas kako bake kazu "Ko se sam cuva..." :D

Auuuuuu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lepo sam ja negde rekla da si ti Super Mama...svaka cast ;)

Jao...super mama,baš ti hvala(prija mi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najstarija za sada - rođena 1975.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.