Godine

odgovora

Objavljeno

Hoces da kazes da sam preozbiljna za svoje godine? :D

:lol::lol:

pa i da si ozbiljna a i pametnica :)

ozbiljnost je za mene kompliment, samo da znas :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

covece sa 15!!!! svaka tebi cast....ja sam u 15-toj razmisljala da li cu znati pravilno da se poljubim :) :) :)

a koliko ti muz ima?

Muz je 84god.napunio 26,8god,stariji... Ja nikad nisam ni volela mladje... Naravno ni puno starije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma godine su nebitne....moj muz je imao 19 aja 20 kad smo se vencali...sledece godine dobili dete........i evo sad poslesedam godina cekamo drugu bebu...osecamo se jos uvek kao klinci a sto je najcrnje cerka nas stalno opominje kako smo neozbiljni.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooooooo,da li si videla LAKI/LUKA kako me proziva da sam starija mesec i kusur dana???? :lol: stara kuka kao se izvlaci,jao jaooo. Sutra ti dolazim pa se cuvaj

:wacko::unsure::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

videla videla, ali gde smem da komentarisem...znas da je ona opasna kao ris :)

nego cutis i pravis se da nisi ni procitao..... :P:P:P

:lol::angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoces da kazes da sam preozbiljna za svoje godine? :D

necu...secer je vec rekla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

necu...secer je vec rekla :)

pa sto nisi dovrsila onu izreku "ko se sam cuva......" ???? :angry:

bas me interesuje nastavak.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rođena 1981. godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljeta Gospodnjeg 1981...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol:

pa i da si ozbiljna a i pametnica :)

ozbiljnost je za mene kompliment, samo da znas :rolleyes:

Ja samo da pitam... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

necu...secer je vec rekla :)

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i Mirjana smo, znaci, najmladje. Tu je Takilend odmah iza mene. Ja sam 87. Znaci, u septembri 23. (a prekljuce sam isla u srednu, i juce slavila 18-ti...) Muz 84.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad procitam godiste, pomislim da sam neke smatrala starijim, ali kad prebacim u godine.... shvatim da je vreme proletelo, i da nemamo malo godina.

Joj, kad se setim, kad meni neko kaze imam 30 god, a meni to vec starica. A gle sad, blizi se i meni...

Licno sam mislila da su Takilend, mama Bojana i Ruskinja starije, za neke sam vec znala godine...

Posebno za mama Bojanu, izuzetna osoba, hvala joj, ovako javno, ona zna zasto :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA SAM `80...ali se osecam bezvremenom :) uopste nisma pritisnuta godinama,nekada sve zavisi od raspolozenja.u sustini ispunjena sam,stvari idu onim tokom kojim sam zelela,nemam kajanja za propustenim prilikama itd itd uvek sam okrenuta buducnosti,valjda to igra bitnu ulogu.znam da su nekim moji vrsnjaci pritisnuti time sto ove godine punimo trideset....a ja,nemam pojma,nit se osecam mladjom ,nit starijom...jos necemu mogu da se obradujem kao malo dete, da gledam crtace...a mogu da budem i prava ,,matorka`` hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo vec kod godina, imam jedno priznanje... Nekad se zamislim i pored nade svega toga, uvek me uplasi pomisao da bih mogla da budem u braku jos ovoliko, i bez dece. Nekako, plasim se da cu i 30-te docekati bez dece. Najbolje bi bilo, kad bih mogla da dobijem dete za najkasnije 2 godine... Nekako ne vidim sebe u 40-tim i da idem u osnovnu skolu na roditeljski...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i Mirjana smo, znaci, najmladje. Tu je Takilend odmah iza mene. Ja sam 87. Znaci, u septembri 23. (a prekljuce sam isla u srednu, i juce slavila 18-ti...) Muz 84.

Zaboravila si Sanju89... Nas tri najmladje i imamo iste muzeve !! Koja slucajnost.... :mellow::blink::unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo vec kod godina, imam jedno priznanje... Nekad se zamislim i pored nade svega toga, uvek me uplasi pomisao da bih mogla da budem u braku jos ovoliko, i bez dece. Nekako, plasim se da cu i 30-te docekati bez dece. Najbolje bi bilo, kad bih mogla da dobijem dete za najkasnije 2 godine... Nekako ne vidim sebe u 40-tim i da idem u osnovnu skolu na roditeljski...

nemoj sebe kociti takvim razmisljanjima(znam da je to lako reci,a tesko uraditi),ali ti dodatni pritisak tog tipa nece pomoci,naprotiv.ZAISTA SI MLADA! ja u tim godinama nisam znala gde bih i sta pre ( u prevodu NISAM ZNALA GDE MI D*PE A GDE GLAVA :lol: ),o roditeljstvu nisam ni razmisljala,ti si vec u toj prici-imas vremena uhajhaj! pocela si da se pripremas,spremna si vec da uradis i probas sve sto je potrebno-bice! dogodice se,samo se vas dvoje drzite zajdno i bez pritiska i nervoze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad smo vec kod godina, imam jedno priznanje... Nekad se zamislim i pored nade svega toga, uvek me uplasi pomisao da bih mogla da budem u braku jos ovoliko, i bez dece. Nekako, plasim se da cu i 30-te docekati bez dece. Najbolje bi bilo, kad bih mogla da dobijem dete za najkasnije 2 godine... Nekako ne vidim sebe u 40-tim i da idem u osnovnu skolu na roditeljski...

Nemoj da brines,beba mozda dodje i ranije.. Nego ,kad si na skype??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da brines,beba mozda dodje i ranije.. Nego ,kad si na skype??

Pa, aj sad, ako hoces... Evo, da se ulogujem samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj sebe kociti takvim razmisljanjima(znam da je to lako reci,a tesko uraditi),ali ti dodatni pritisak tog tipa nece pomoci,naprotiv.ZAISTA SI MLADA! ja u tim godinama nisam znala gde bih i sta pre ( u prevodu NISAM ZNALA GDE MI D*PE A GDE GLAVA :lol: ),o roditeljstvu nisam ni razmisljala,ti si vec u toj prici-imas vremena uhajhaj! pocela si da se pripremas,spremna si vec da uradis i probas sve sto je potrebno-bice! dogodice se,samo se vas dvoje drzite zajdno i bez pritiska i nervoze!

naravno...rekla si sve sto bih joj i ja rekla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad procitam godiste, pomislim da sam neke smatrala starijim, ali kad prebacim u godine.... shvatim da je vreme proletelo, i da nemamo malo godina.

Joj, kad se setim, kad meni neko kaze imam 30 god, a meni to vec starica. A gle sad, blizi se i meni...

tridesete su super!!!mislim cak i najbolje, jer telo je jos uvek mlado!!! nikad se ne bih menjala sa nekim ko ima 19- 20 godina!!!nikada!!!

taj mozak i to razmisljanje ne bih mogla opet da prezivljavam :) :) :)

bilo bi divno kad bi mogao organizam da nam ostaje u istom stanju a da samo mozak i iskustva napreduju!!!

ali zapravo kazu da su za zene najbolje 50-te, jer tad postane ono sto je celog zivota tezila, misli se na psihicki razvoj....tako da se radujem i njima..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tridesete su super!!!mislim cak i najbolje, jer telo je jos uvek mlado!!! nikad se ne bih menjala sa nekim ko ima 19- 20 godina!!!nikada!!!

taj mozak i to razmisljanje ne bih mogla opet da prezivljavam :) :) :)

bilo bi divno kad bi mogao organizam da nam ostaje u istom stanju a da samo mozak i iskustva napreduju!!!

ali zapravo kazu da su za zene najbolje 50-te, jer tad postane ono sto je celog zivota tezila, misli se na psihicki razvoj....tako da se radujem i njima..... :lol:

Ja bih se rado vratila u 15-te, mislim da bi mi bilo baaaaas ekstra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tridesete su super!!!mislim cak i najbolje, jer telo je jos uvek mlado!!! nikad se ne bih menjala sa nekim ko ima 19- 20 godina!!!nikada!!!

taj mozak i to razmisljanje ne bih mogla opet da prezivljavam :) :) :)

bilo bi divno kad bi mogao organizam da nam ostaje u istom stanju a da samo mozak i iskustva napreduju!!!

ali zapravo kazu da su za zene najbolje 50-te, jer tad postane ono sto je celog zivota tezila, misli se na psihicki razvoj....tako da se radujem i njima..... :lol:

imas pravo! svako doba nosi svoje radosti,nepotrebno je traciti vreme u strahovima i ocajavanju,vec treba prigrliti ono sto nam zivot u tom trenutku pruza :)

uopste nemam nikakav ,,zal za mladost``(haha) mogle su neke stvari bolje da budu ili da budem pametnija ili da sam ovo ili ono...ali u sustini,da je bilo drugacije-i j abih bila drugacija(to je sad vec druga tema),ali ja sam zadovoljna ovde gde jesam i to je to,a ka buducnosti gledam sta sve novo i lepo mozed a i donese :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konstantno razmišljam o ovoj temi.

Možda bih voljela da se vratim u dvadesete jer bi definitivno krenula drugim putem. Kao prvo nikada više ne bih bila u dugoj vezi, izabrala bih studije u nekoj drugoj zemlji kao i iseljenje iz ove jazbine.

Ali šta je tu je...trideseta na pragu...

Sada se sve nekako kreće utabanom stazom, posao, kuća, obaveze...

Još da je finansijska situacija stabilnija pa da si možemo priuštiti neke stvari koje bi nam uveliko olakšale i ispunile ovu svakodnevnicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konstantno razmišljam o ovoj temi.

Možda bih voljela da se vratim u dvadesete jer bi definitivno krenula drugim putem. Kao prvo nikada više ne bih bila u dugoj vezi, izabrala bih studije u nekoj drugoj zemlji kao i iseljenje iz ove jazbine.

Ali šta je tu je...trideseta na pragu...

Sada se sve nekako kreće utabanom stazom, posao, kuća, obaveze...

Još da je finansijska situacija stabilnija pa da si možemo priuštiti neke stvari koje bi nam uveliko olakšale i ispunile ovu svakodnevnicu!

ma svi mi imamo faze "e sto nisam ovo ili ono", "da mi je ovaj mozak tada" i slicno....ali eto, niko ne ide nekom utabanom savrsenom stazom..to je zivot...dosta gresaka napravimo i onda naravno da bi nesto izmenile u proslosti...ali i ta proslost je ono sto nas cini i ona je formirala nas karakter. zato je ovaj moment tu, prezent, i imamo sanse da menjamo sve. jer "danas" ce vec za 24 sata biti proslost,zar ne?!

i zaista nikad nije kasno..i da se iselis i da se oterasis negativnih ljudi i da promenis svoj zivot iz korena.... naravno treba ima "MU_A" a i zelju za necim , i sve se moze.....

mene npr ne plase godine, mene plasi cinjenica da imamo samo ovaj jedan zivot i da se ne probudim jednog jutra i imam 70 godina i kazem Boze zasto sam ovako ili onako...zasto nisam uradila hiljadu jos jednu stvar koju sam mogla....

ali opet kazem, ovaj sad momenat je najbitniji i zaista treba uzivati u njemu...sta god da radimo....mnogo razmisljanja i mozganja nije dobro :)

uvek me je vodilo srce i intuicija u zivotu, i zato se za malo stvari kajem sto sam uradila, iako su mozda neke bile greske ...ali sam tada to zelela i tako sam radila...

ne znam,nisam pametna...

mislim da bi svi trebali da budemo u dusi deca.....radujes se malim stvarima i uzivas u njima kao da su najvece....

i samo da smo zdravi, lako cemo za godine :)

al sam se isra..a strasno.... :P:P

preskociti ovaj post!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.