Znojenje beba

odgovora

Objavljeno

Mislim da je to previsoka temperatura u sobi. Kada je nama bivala ta temperatura u sobi, beba je takođe plakala i znojila se, nije hetela ni da spava, već smo morali da otvaramo prozore. Temperatura ne treba da pređe 22 stepena (od 18 do 22).

Hvala veliko!Bila si u pravu.Juce smo bili kod pedijatra i doktorica kaze da beba ima jake bolove,pored grceva pocinju i da je bole desni,pa kad se tome doda i visoka temperatura u sobi,znojenje je neizbezno.Ali eto,da nismo otisli u savetovaliste,ne bismo znali da se nasoj mezimici priprema prvi zubic za izlazak (sigurno joj nije lako).Drage mame,mozda ce ovo nekoj od vas pomoci da ukoliko se desi nesto slicno vasoj bebi ne pomislite odmah na neki strasan problem,mozda se iza sve te muke krije samo zubic koji niste ocekivale sa tri meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je bebica? :)

Je 'l su prosli grcevi? A zubic? :)

P.S. Nasa beba je imala grceve ali kratkotrajne...Trajali su mesec ipo, ali su bili kratki....po desetak minuta....eventualno 3 puta dnevno po desetak minuta,nista specijalno...

I isto se preznojavala dok je plakala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kako se rodio Nikola se uvijek pretjerano znojio!Po rijecima njegove dr sve je ok,jer se i mm i ja mnogo znojimo!Ono sto me brine je da smo u sobi u kojoj spava zavrnuli radijatore i cak sta vise i nije bas tako prijatno,ali on se probudi sav mokar,glava,bodic u kome spava,a pokriven je samo pelenom!Stvarno ne znam sta da radim?! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kako se rodio Nikola se uvijek pretjerano znojio!Po rijecima njegove dr sve je ok,jer se i mm i ja mnogo znojimo!Ono sto me brine je da smo u sobi u kojoj spava zavrnuli radijatore i cak sta vise i nije bas tako prijatno,ali on se probudi sav mokar,glava,bodic u kome spava,a pokriven je samo pelenom!Stvarno ne znam sta da radim?! :unsure:

Tako je bilo i kod nas. Ne brini, ništa neće da mu fali :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je bilo i kod nas. Ne brini, ništa neće da mu fali :) .

I je li prestalo,kada?Nadam se i ja!Hvala,Kristal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I je li prestalo,kada?Nadam se i ja!Hvala,Kristal!

Pa, nije potpuno prestalo :D , ali od nekih 18 i malo više meseci smo mogli bar da je pokrijemo. Do tada je spavala skroz otkrivena, samo u pidžamici, a zavrnuti radijatori i odškrinut prozor. Isto se jako znojila, a i sada se znoji kada je pokrijemo jorganom, samo ćebence koristimo. Inače, nikada se nije razbolela ili prehladila iako je spavala razgolićena i nepokrivena u hladnoj sobi. Ne brini, vidiš da im to ne smeta, već im odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo mame

mojoj devojcici su stalno mokre sakice a i stopala su joj kao led hladna i uvek mokra, tako da preko dana promenimo i po nekoliko pari carapica, nas pedijatar a i patronazna kazu nije strasno mada se ja brinem, negde sam citala da to moze biti od stresa na nervnoj bazi

zna li ko od vas nesto o ovome, neki odgovor ili savet bi mi dobro dosao

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo mame

mojoj devojcici su stalno mokre sakice a i stopala su joj kao led hladna i uvek mokra, tako da preko dana promenimo i po nekoliko pari carapica, nas pedijatar a i patronazna kazu nije strasno mada se ja brinem, negde sam citala da to moze biti od stresa na nervnoj bazi

zna li ko od vas nesto o ovome, neki odgovor ili savet bi mi dobro dosao

pozdrav

Ja ne znam zaista vuku su mokre sakice jer ih non stop trpa u usta :D a nogice su mu stalno hladne, ja mu obuvam carapice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za dve nedelje imamo termin kod dr. i opet cu ga pitati zasto, hladne pa i nekako ali mokre????

miva ja tek sada vidim da ste isto stari kao i mi, sad sam OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.