Jastuk

odgovora

Objavljeno

Znači, drugar počeo da traži jastuk? :) Ima u ovoj temi ako se vratiš malo u nazad preporuke koji jastuk uzeti za dete i koliko cm-a treba da je "debeo" :)

Sad sam citala iskustva i vidim da je rano za jastuk sto sam i ja mislila ali ne znam kako da se izborim sa tim njegovim nagonom za jastukom , mozda ga prodje... ali dok ne prodje... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam citala iskustva i vidim da je rano za jastuk sto sam i ja mislila ali ne znam kako da se izborim sa tim njegovim nagonom za jastukom , mozda ga prodje... ali dok ne prodje... :P

Pa ne možeš da dežuraš i da mu sklanjaš non stop da spava... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo i jastuk i plisani jastucic (mislim da je neka umiljata kravica u pitanju) i 10tak plisanih igracaka, kojima moj bebac obavezno pre dojenja ponudi da prvo oni po 2sekunde sisaju pa im onda on prstom kaze nesto (a to je valjda: "dosta je bilo vama sad je red na mene":) ) i tek onda pocne da sisa.

Do 6 meseci je spavao iskljucimo na stomaku, a od 10tog meseca pocela sam da mu stavljam tanki jastucic (koji je u pola tanji od jorgana), jer sam primetila da kad ga god stavim na nas krevet on se odvuce i stavi glavu na jastuk. Zato sam mislila da mu je potreban a nisam se setila da procitam nigde nista o tome :$

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo i jastuk i plisani jastucic (mislim da je neka umiljata kravica u pitanju) i 10tak plisanih igracaka, kojima moj bebac obavezno pre dojenja ponudi da prvo oni po 2sekunde sisaju pa im onda on prstom kaze nesto (a to je valjda: "dosta je bilo vama sad je red na mene":) ) i tek onda pocne da sisa.

Do 6 meseci je spavao iskljucimo na stomaku, a od 10tog meseca pocela sam da mu stavljam tanki jastucic (koji je u pola tanji od jorgana), jer sam primetila da kad ga god stavim na nas krevet on se odvuce i stavi glavu na jastuk. Zato sam mislila da mu je potreban a nisam se setila da procitam nigde nista o tome :$

Genijalac :lol:

I ja sam isto to primetila da se vuce na moj jastuk pa sam joj uvela neki tamo bzvz kad je imala godinu i mesec dana. Sad bas nesto razmisljam da joj kupim neki antialergijski, ne znam koliko je Dormeo dobar (onaj u tri sloja za decu - ima na njihovom sajtu). Jel neko ima iskustva s njim? Mi smo dobili neki jastuk od njih kada smo kupili onu prostirku Renew ali ne spavamo na njemu, ne odgovara nam a za Hanu je taj previsok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo jastucic koji smo dobili uz posteljinu i od nedavno mu ga stavljam. Ranije sam stavljala samo pelenu. Ni ovaj jastucic nije puno deblji od obicne presavijene pelene. Kada ga stavim da spava bez jastuka, deluje mi kao da mu visi glavica jer se on od nedavno okrene i spava na strani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne koristimo jastuk, cak ni s nama kad spava ne penje se na njega, u principu ona se toliko vrti dok spava da je pravo cudo sto i ostane u krevetu sa nama a ne na podu. A s obzirom da mi deluje odmorna i naspavana i da dosta fino spava i ovako ne verujem da cu joj i stavljati u skorije vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne koristimo jastuk, cak ni s nama kad spava ne penje se na njega, u principu ona se toliko vrti dok spava da je pravo cudo sto i ostane u krevetu sa nama a ne na podu. A s obzirom da mi deluje odmorna i naspavana i da dosta fino spava i ovako ne verujem da cu joj i stavljati u skorije vreme.

Takodje! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mikoristimo jastuk od kad je dobila bronhitis.Ona jos kaslje....Lakse joj je na malom jastuku-nakrenem je na stranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne koristimo jastuk, a ne bi mu nicemu ni sluzio jer se on nenormalno prevrce..

Nozda mu bas jastuk i fali da bi mirno spavao, ali ne verujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne koristimo jastuk, a ne bi mu nicemu ni sluzio jer se on nenormalno prevrce..

Nozda mu bas jastuk i fali da bi mirno spavao, ali ne verujem...

Još mu je rano za jastuk...tu oko 2. godine možete početi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi ne koristimo jastuk, a ne bi mu nicemu ni sluzio jer se on nenormalno prevrce..

Nozda mu bas jastuk i fali da bi mirno spavao, ali ne verujem...

Ni mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da znate da ni necemo da uvodimo jastuk :)

Imamo one bas bas bebece jestuke, to je bas tanko, ali njega uglavnom navuce na glavu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da znate da ni necemo da uvodimo jastuk :)

Imamo one bas bas bebece jestuke, to je bas tanko, ali njega uglavnom navuce na glavu :D

ja ne planiram dok sama ne zatrazi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mislila da Marku nece nicemo sluziti jastuk jer se prevrce , cas spava na jednom , cas na drugom delu krevetca ali mogu vam reci da se smirio od kad smo ubacili jastuk , kad mu smeta on ga sam lepo izbaci iz krevetica mada je to retko . A uveli smo ga zbog cestog sekreta u nosu i problema sa disanjem , i tu mu je jastuk dosta pomogao ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi od rodjenja koristimo jastuk za bebe koji je malo podignit,i navikla se ali vidim da joj prija kada spava na maminom jastuku.Drugi jastuk necemo da uvodimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi od rodjenja koristimo jastuk za bebe koji je malo podignit,i navikla se ali vidim da joj prija kada spava na maminom jastuku.Drugi jastuk necemo da uvodimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuk se strasno prevrce po krevetu dok spava, ali kada spava na boku, cini mi se kao da bi mu jastuk dobrodosao, opet sa druge strane, strah me je da ga ne strpa u usta jer je sada u toj fazi, ne znam da li da mu stavljam ili ne. Kada ste vi bebama pocela da stavljate jastuke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne planiram jastuk do 3.godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cesljam folder "Spavanje" . Mi smo dugo trazili odgovarajuci jastuk. I nasli smo Dormeo onaj iz tri mala jastucica pa se podesava kako kome odgovara. Mogu male bebe pa i veca deca. Mi smo prezadovoljni. Vise "ne spada" sa jastuka,jer je uglavnom koristila onaj veliki za odrasle.Sada kada procitam zvuci kao reklama,ali nadam se da ce nekom da pomogne ako zatreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.