Bebac pozoriste

odgovora

Objavljeno

Ne, gledaj, ja napisem scenario javno. I svi znaju o cemu se radi samo vi lupate gluposti kako ko stigne :lol:

Zato sam i rekla da bi bilo najbolje da to traje dva dana. Tri je vec mnogo :)

Kad pocne predstava niko ne sme da komentarise i da pise sem vas. Kad se predstava zavrsi, onda moze da pise ko sta hoce :)

Evo scenaria:

Mama i tata odlaze iz kuce da proslave godisnjicu braka. Vracaju se kuci polupijani i shvataju da im je njihovo cedo napravilo zurku takvih razmera kao u Americkim filmovima. Ulaze unutra i zaticu je u sobi sa deckom. Nista jos nisu radili, znaci stigli ste na vreme :P Karakterne osobine i reakcije naravno smislite sami ali imajte na umu da je ovo komedija ;)

Cerka ima 16god.

Sto se mene tice mozete poceti, ionako krecu prvo mama i tata na veceru :)

Predstava se zavrsava u utorak u 14:30h

Imate dva dana, Izvolite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ja krecem prva .... Ja nosim pantalone jel , nisam neki smolja ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spavaca soba , ponoc ...

Draga , sta mislis ? Da zakoljem neko prase za godisnjicu sutra da obelezimo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Spavaca soba , ponoc ...

Draga , sta mislis ? Da zakoljem neko prase za godisnjicu sutra da obelezimo ?

Molim?Zar ti mislis da dobijem holesterol?Ako si neki muskarac vodices me na veceru u neki riblji restoran. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel Honey cerka ili mogu da se priajvim? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da dodam da ovo nije moj stvaran zivot,kao i nikome ovde tako da se ne moze ocekivati da prestava bude gotova tad i tad.

Ako moze neobavezno,pa kad se zavrski,ako ne onda odustajem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da dodam da ovo nije moj stvaran zivot,kao i nikome ovde tako da se ne moze ocekivati da prestava bude gotova tad i tad.

Ako moze neobavezno,pa kad se zavrski,ako ne onda odustajem. ;)

valjda moze :lol:

Samo vi cepajte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da dodam da ovo nije moj stvaran zivot,kao i nikome ovde tako da se ne moze ocekivati da prestava bude gotova tad i tad.

Ako moze neobavezno,pa kad se zavrski,ako ne onda odustajem. ;)

Hmmm... sad si mi fina a kad oteses 5 jaja za dorucak onda te ne brine holesterol :angry: Ajde dobro , izaberi restoran i idemo , a cerka ? Kako cemo nju ostaviti samu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim?Zar ti mislis da dobijem holesterol?Ako si neki muskarac vodices me na veceru u neki riblji restoran. :rolleyes:

Hmmm... sad si mi fina a kad oteses 5 jaja za dorucak onda te ne brine holesterol :angry: Ajde dobro , izaberi restoran i idemo , a cerka ? Kako cemo nju ostaviti samu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm... sad si mi fina a kad oteses 5 jaja za dorucak onda te ne brine holesterol :angry: Ajde dobro , izaberi restoran i idemo , a cerka ? Kako cemo nju ostaviti samu ?

Nasa cera jedva ceka da ostane sama kuci da moze na miru da uci.

Ali dragi,ja jos uvek ne znam ko je nasa cerka,Miva ili macka maza?

Znas li ti mozda?

Moracemo da odlozimo godisnjicu braka za neki drugi datum,dok se cerka ne pojavi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa cera jedva ceka da ostane sama kuci da moze na miru da uci.

Ali dragi,ja jos uvek ne znam ko je nasa cerka,Miva ili macka maza?

Znas li ti mozda?

Moracemo da odlozimo godisnjicu braka za neki drugi datum,dok se cerka ne pojavi :lol:

E zdravo komsinice ja svratila samo na minut da pozajmim secer (u ponoc :lol: ) i da ti kazem da ti je cerka macka maza al ako ne dodje moze i Miva da bude :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa cera jedva ceka da ostane sama kuci da moze na miru da uci.

Ali dragi,ja jos uvek ne znam ko je nasa cerka,Miva ili macka maza?

Znas li ti mozda?

Moracemo da odlozimo godisnjicu braka za neki drugi datum,dok se cerka ne pojavi :lol:

E zdravo komsinice ja svratila samo na minut da pozajmim secer (u ponoc :lol: ) i da ti kazem da ti je cerka macka maza al ako ne dodje moze i Miva da bude :lol:

zenooooooo , t2416.gif kako si to vaspitala cerku ? Dva dana je trazimo a ona ko u zemlju da je propala !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenooooooo , t2416.gif kako si to vaspitala cerku ? Dva dana je trazimo a ona ko u zemlju da je propala !!!

Ko se to dere od ranog jutra?Da ste me lepo vaspitali i da nisi bio otac na odredjeno vreme,znao bi da se plasim mraka i da spavam ispod kreveta?.....Matora drtina......dere se od ranog jutra,nisam ni kafu,ni guaranu niti cigaretu ispusila od jutros....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko se to dere od ranog jutra?Da ste me lepo vaspitali i da nisi bio otac na odredjeno vreme,znao bi da se plasim mraka i da spavam ispod kreveta?.....Matora drtina......dere se od ranog jutra,nisam ni kafu,ni guaranu niti cigaretu ispusila od jutros....

Hmmmm ... ispod kreveta ... izvini ceri moja , patrijahalno vaspitana , kako sam mogao tako nesto i da pomislim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmmm ... ispod kreveta ... izvini ceri moja , patrijahalno vaspitana , kako sam mogao tako nesto i da pomislim :(

Ne mari tatice...kad mi dajes kintu za nove farke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mari tatice...kad mi dajes kintu za nove farke?

jao ceri one sto si mi pokazala ? One uzane sa iscepanim kolenima ? Dace ti tata al nemoj te ljubi te taja , bojim se da ce da te stezu jako pa ce te boleti stomak ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao ceri one sto si mi pokazala ? One uzane sa iscepanim kolenima ? Dace ti tata al nemoj te ljubi te taja , bojim se da ce da te stezu jako pa ce te boleti stomak ...

Ne brini tatice,samo ti daj parice,kom ces,ako neces svojoj jedinici.Kad vodis mamu na specijlnu noc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini tatice,samo ti daj parice,kom ces,ako neces svojoj jedinici.Kad vodis mamu na specijlnu noc?

Dobro cero kako ti kazes al kupi bar broj vece ... Ne znam kad se mama vrati dogovoricemo se ... A ti , imas da ucis jel ? Sad iskoristi tisinu i mir u kuci i milina ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro cero kako ti kazes al kupi bar broj vece ... Ne znam kad se mama vrati dogovoricemo se ... A ti , imas da ucis jel ? Sad iskoristi tisinu i mir u kuci i milina ....

Da,da...upravo zato i pitam,potreban mi je mir za gradivo koje moram da spremim,pa bih ti zato i preporucila da mamu vodis na veceru,pa recimo negde gde cete se skroz osamiti...mislim,znas na sta mislim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da...upravo zato i pitam,potreban mi je mir za gradivo koje moram da spremim,pa bih ti zato i preporucila da mamu vodis na veceru,pa recimo negde gde cete se skroz osamiti...mislim,znas na sta mislim?

Ma naravno , igracemo sah i setacemo i ... pa da , nego sta nam je s mamom ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma naravno , igracemo sah i setacemo i ... pa da , nego sta nam je s mamom ?!

Verovatno se osamila i razmislja kako da te iznenadi veceras!?Ti bre tatice,samo nas gubis po kuci,ispade da si ti taj koji vodi kolo ovde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno se osamila i razmislja kako da te iznenadi veceras!?Ti bre tatice,samo nas gubis po kuci,ispade da si ti taj koji vodi kolo ovde?

Ma kanda je ova predstava otisla u tri lepe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kanda je ova predstava otisla u tri lepe :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mamu jako boli zub,tako da ce samo da klima glavom. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mamu jako boli zub,tako da ce samo da klima glavom. :lol:

:lol: :lol: jao šou ste, samo nastavite :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.