Bebac pozoriste

odgovora

Objavljeno

ajde i ti da glumis! :lol:

Nemam ja talenta za to... ali bas volim citati dogodovstine nase male druzine iz pozoristanca... :D

Hajde zene, javljajte se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema za predstavu: Zena je u 9-tom mesecu, sva puna sebe, a muz joj je bas privrzen a i pomali je se plasi... Porodjaj je blizu. Neka ova tema bude u dvoje. Ko se prijavljuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobra fora

bravoooooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema za predstavu: Zena je u 9-tom mesecu, sva puna sebe, a muz joj je bas privrzen a i pomali je se plasi... Porodjaj je blizu. Neka ova tema bude u dvoje. Ko se prijavljuje?

hahaha, odakle ti inspiracija? :lol: :lol:

Prijavljujte se, jedva cekam da citam! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, ja se prijavljujem, i koce jos? Ta koja se prijavi ima pravo da bira koja ce da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, ja se prijavljujem, i koce jos? Ta koja se prijavi ima pravo da bira koja ce da bude.

Gde si bre ti? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, nista me ne pitaj, idem na net sa deverovog kompa(pored njega ide i moj muz), i nikako da se skontamo ko ce kad - i ja uvek ispastam. Nikako da nam urade lap top.(odnet je u servis, gubio se, i niko nema pojma sta mu je) Tako da, ako bi neko drugi hteo i mogao da preuzme moju ulogu bilo bi cool. Ajmo devojke, probajte, videcete da i nije tako strasno. Nije fora da budete odlicne, fora je da se zezamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teme su razne,,,,

pocevsi od decijih filmova sa domacim zivotinjama tacnije kvockama do kojekakvih teskih trilera :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihihihi! Sad cu da pocnem u glavi da dodeljujem uloge za ove trilere i eroticke filmice! :lol:

Recimo meni pada na pamet jedan scanario sa psihologom i pacijentima na kaucu- tipa 9 prica, samo sto nas ovde ima mnogo vise sto bi na Bojaninom (glavna glumica) kaucu zavrsile :lol: Bilo bi tu svega- od smesnih do srceparajucih i tragicnih prica kada bi se mozda neke slucajno srele na hodniku ispred ordinacije :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihihihi! Sad cu da pocnem u glavi da dodeljujem uloge za ove trilere i eroticke filmice! :lol:

Recimo meni pada na pamet jedan scanario sa psihologom i pacijentima na kaucu- tipa 9 prica, samo sto nas ovde ima mnogo vise sto bi na Bojaninom (glavna glumica) kaucu zavrsile :lol: Bilo bi tu svega- od smesnih do srceparajucih i tragicnih prica kada bi se mozda neke slucajno srele na hodniku ispred ordinacije :lol::P

Odlična zamisao, prijavljujem se za učešće u tom filmu...

Ja bih režirala neku komediju...neko zezanje, lud provod...bez neke posebne ozbiljne priče, nešto lagano, a za glavnu glumicu bih uzela Mirjanu, pratile bi je Filipa i AnaNikolić. To bi bio šou!!! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo bi zanimljivo napraviti film o sanji89 i njenoj sveki, al da obrnu uloge.... i naravno happy end na kraju po sanju89 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlična zamisao, prijavljujem se za učešće u tom filmu...

Ja bih režirala neku komediju...neko zezanje, lud provod...bez neke posebne ozbiljne priče, nešto lagano, a za glavnu glumicu bih uzela Mirjanu, pratile bi je Filipa i AnaNikolić. To bi bio šou!!! :lol::lol::lol:

Jel bi to bilo nesto ala "Striptiz" sa Deni Moor :lol: ili "Niske strasti" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm... Erotska-komedija ,glavne glumice : Lilika,Filipa,AnaNikolic,Ja(naravno),a za glumce bi one birale od ovih poznatih.. Ja bi naravno Vin Disela !! mmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo, pa vi okrenule na erotiku, a mene Filipa proziva da sam opterećena sexom!!! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam te prozivala, samo sam te pitala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ispravka, a mene Filipa pitala da li sam opterećena sexom, a ovde još ima kandidata za to pitanje!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja sam ipak za erotiku....i .... erotiku....a za kraj....erotika.... :lol: ....mslim za odrasle iskljucivo +18

Ovo je ipak forum zvan "Bebac"....Za svaku bezobraznu rec moze se dobiti upozorenje od admina. Zato bolje neka komedija, jer zapravo nas forum je najblizi tom zanru :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.. Ja sam za varijantu eroticne komedije :P :P :P ... ako tako nesto uopste postoji :)

... ako ne, bebac ce biti prvi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm... Erotska-komedija ,glavne glumice : Lilika,Filipa,AnaNikolic,Ja(naravno),a za glumce bi one birale od ovih poznatih.. Ja bi naravno Vin Disela !! mmmmm

hahaha ti i Lilika ste na mestu za te uloge...

ALI sta bi radile Ana i Fillippa u tom zanru?!?!

One bi verovatno bile u onom komicnom delu :lol:

Ja se prijavljujem da budem publika :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ću biti statista, možda proradi nešto u meni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se prijavljujem da budem publika :P
Ja ću biti statista, možda proradi nešto u meni!

Sta ga voajera.....c...c...c...c...

Ja bih da budem decko koji donosi vodu i drzi peskire :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najbolji je Micilicin predlog. Jos samo da podelimo uloge. Koliko vidim ima nas puno kandidata za taj psiho 'pregled'. B):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo bi zanimljivo napraviti film o sanji89 i njenoj sveki, al da obrnu uloge.... i naravno happy end na kraju po sanju89 :D

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najbolji je Micilicin predlog. Jos samo da podelimo uloge. Koliko vidim ima nas puno kandidata za taj psiho 'pregled'. B):rolleyes:

psiho kadnidata, ups kadnidata za psiho pregled ima dosta :lol::lol:

a jel mama bojana u ulozi psihijatra ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih da budem decko koji donosi vodu i drzi peskire :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.