Bebac pozoriste

odgovora

Objavljeno

I tako njih tri sedose u Golfa i odvezose se do bakine kuce. Baka tamo ceka sa ledenom Nes kafom i ustipcima. "Bazen su vec poceli da postavljaju", rece baka pokazivajuci nam na sofu, da se udobno smestimo... Udje jedan majstor, kao med sladak i poce da dobacuje devojkama... Sneza odmah u akciju krenula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Jaoooo sto je frajer,ali Kluni je Kluni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

POST NEVEZAN ZA PREDSTAVU!

Sta mislite, posto treba sad, jos malo, da se zatvori predstava, a mislim da nam je odlicno krenulo, da produzimo za jos 24 sata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Jaoooo sto je frajer,ali Kluni je Kluni!

"Joj, jeste... Ako ga neces ti, ja cu!" rekoh ja i nasmejah mu se. Om mi uzvrati, ja ustah i rekoh mu: "Jao sto imate lepe misice... A da mi pokazete bazen?" Uputili smo se ka terasi smeskajuci se jedno drugom... Njih dve su ostale sa bakom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Jaoooo,jaooo evo ga,evo ga Kluni!Sta da radim?Uhhhh...Snezo smirela!Polako!

-Ouu maj Gaadd! Dzordz heloooooouuuuuu!Hau du ju du?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma dajteeeeeeeee zenske, potrebne su mi nove cipelice, zelim ih.. Mislim, jeste da cu biti u kupacem(koji je inace D&G koji sam pozajmila od male sirene)i da mi bas nisu neophodne ali zelim ih.. A i sve ste nasle neke macane samo ja ovde kukam za cipelama jer za mene nema..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma dajteeeeeeeee zenske, potrebne su mi nove cipelice, zelim ih.. Mislim, jeste da cu biti u kupacem(koji je inace D&G koji sam pozajmila od male sirene)i da mi bas nisu neophodne ali zelim ih.. A i sve ste nasle neke macane samo ja ovde kukam za cipelama jer za mene nema..

"E po ja imam dva iznenadjenja za tebe... Ovaj zgodni misicavi frajer me je pitao kako mi se zove drugarica... Rekla sam mu da ces izaci za koji minut. Ali pre toga... Imam poklon za tebe. Otvori i kazi mi dali ti se, mozda, te cipelic svidjaju..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-E, spasila si me.. Sad imam i macana i cipelice... mojoj sreci nikad kraja

-Pozurite devojke, idemo, brze.. Momci i 7 patuljaka ne mogu vecno da cekaju..

ali odjednom poce da grmi i seva. Napolju se spremala strasnaaa oluja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Joj ljudovi! Sta cemo sad???" Pogledasmo se i sve tri dobismo ekstra ideju. Izvadile smo iz ormara sve igre koje smo imale i pocele da delimo karte. Ali smo ubrzo ustanovile da nas je previse da bi smo se toga igrali. I dok smo razmisljale sta i kako dalje puce grom i nesta struje. Sneza poskoci i Dzordz je prihvati. Zajedno se srucise na sofu. Pepeljuga poskoci misicavom lepotanu u zagrljaj i uvide tog momenta da je on to jedva docekao. Pogledali si se i slatko nasmejali. A ja... Ja prihvatih mog Adama koji se smrtno plasi munja od malih nogu... Nasmejala sam se dok mi se pravdao i izvinjavao sto je tako odreagovao, zagrlih ga i rekoh mu "Bolje je da te zagrlim, za slucaj da jos jedna munja izbije..." U tom momentu nesto prolomi na vrata!!! "JA DOSAO I DONEO!", zacu se iz polu mraka. Svi se sledism u momentu - kad ono vuk drzi flasu i rece: "Ko je za masnu foru?!!!" Svi smo se nasmejali i raspodelili obaveze. Nasi muskarci su se angazovali za svece, ja sam napravila sok i ledeni caj, dok su se Sneza i Pepe postarale za grickalice. Pobacali smo jastucice na pod i posedali u krug, kao sto smo to nekad kao klinci cinili...

Ponudila sam flasu njima dvema i pitala: "Koja ce da zapocne?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao, samo da na mene ne stane flasa kada bude nesto ooopasno.. Prosli put kad sam igrala fotu bila sam ukocena narednih 8 dana(ne pitajte sta sam radila). Joj kad se samo setim toga.. Ko bi rekako da sam ja ovako fina curica sprena na takve akcije i poduhvate, uf..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I flasa se zaustavi na mene. Zadatak je bio da otkrijem jednu tajnu pa sam pocela: "Kada sam bila mala cesto sam se igrala sa vukom, i jednom, kada je njegov tata hteo da postane vegeterijanac, Lovac je dosao kod njega i poceo da se svadja sa njim kako on mora da pojede baku kako bajka ne bi propala. Ja i Vucko nismo hteli da on pojede moju baku, po gotovu zato sto nam je tako lepe kolecice pravila u slobodno vreme, pa smo se dogovorili da podmetnemo nesto lovcu, nesto sto ce dugo pamtiti, pa smo dosli na ideju da pokupim nekoliko buva od Vucka i da ih bacimo ne lovca. Slatko smo se ismejali njegovom "plesu" dok su ga buve ujedale. Nikome to do sad nismo rekli, to je bila nasa slatka tajna". Onda se boca okrenula i pala na pepeljugu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pepeljuga se vec smuvala sa onom slatkisem,tako da nije bilo potrebe da ispuni neki zadatak.Ponovo zavrtese flasu i ona pade na mene.

-Ajde Sneki poljubi onog ko ti se najvise svidja.

Ja naravno stidljivo krenuh da poljubim Klunija u obraz ali on okrenu glavu i...Pravac u usta.

-Jaooo sto je mene sramota!

-Snezana my dear,would you marry me?

-Jeeeesssssssss!!!!!!!!

I tako ja nadjoh svog Klunija!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U tom naletu emocija ustade i Adam, uze gitaru i poce da peva: "It will be so nice to growing old with you...", sputi je i zavrte flasu i zaustavi je na meni i rece: "My beauty, the question I wone ask you is... Would you marry me?" Pogledala sam ga i nisam mogla da verujem... Rekla sam samo: "E sada ce bajka stvarno biti sj*bana!" Skocila sam na njega i ljubeci ga rekla: "YES! Yes, I do!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tada je Pepeljuga skocila i spala joj je cipela. Misicavi momak, kome nikako nismo uspeleda saznamo ime, ju je podigao sa poda i pod svetlosti sveca je kleknuo, vratio Pepeljuzi cipelicu na nogu i samo su se jednodrugom osmehnuli. Reci im nisu bile potrebne. Po povrtku kuci smo napravili veliki rucak i dogovorili se da se svi uzmemo istog dana. Sta ima lepse od toga da stanete pred oltar sa vasim dragim, sa najboljim drugaricama i da, po prvi put neznate koja je srecnija od koje... I zivele su dugo, dugo i imali su puuuuno dece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da vam se predstava dopala. Meni je uzivanje bilo glumeti u njoj! Hocete li nas udostojiti vasih komentara, mislim da smo zasluzile. :D Hvala i Sanji i Tamari na divnoj saradnji. Bile ste ekstra devojke! A hvala i vama sto ste odvojile vreme da procitate nas rad. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, sjajne ste.

Mislim da je Pepeljugin misicavi majstor u stvari Ejdan iz Sex i grada... Posto ka ona Keri nije htela... Onakvo parce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, sjajne ste.

Mislim da je Pepeljugin misicavi majstor u stvari Ejdan iz Sex i grada... Posto ka ona Keri nije htela... Onakvo parce...

Hvala. :D Mislim da nikad necemo saznati da li je onaj misicavi Ejdan, ali ako jeste, mozda se Pepeljuga najbolje udala od sve tri. Mislim... Ejdan mozda nema slavu koju imaju ova dvojica, i nije toliko bogat, ali svakako im je ogromna konkurencija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sta to je to??? Zar nas niko nije, osim mame Bojane, citao? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sta to je to??? Zar nas niko nije, osim mame Bojane, citao? :(

Ma citala sam ja vas, htela da izdvojim sta me je nasmejalo, ali invazija novih clanica me omela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

STvarno ste super predstavu izvele !! Ja sam non stop citala !! Bas ste me nasmejale!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na lepim komentarima, taman sam pomislila da niko nije ni procitao :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocemo novu predstavu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam i ja... Stvarno ste pune ideja, svaka cast za predstavu! Ja nisam tako kreativna, pa nisam interesantna kao glumica u predstavi, ali zato sa nestrpljenjem ocekujem sledecu, i bicu vas vjerni gledalac... iz prvog reda! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam i ja... Stvarno ste pune ideja, svaka cast za predstavu! Ja nisam tako kreativna, pa nisam interesantna kao glumica u predstavi, ali zato sa nestrpljenjem ocekujem sledecu, i bicu vas vjerni gledalac... iz prvog reda! :D

ajde i ti da glumis! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je drago sto sam videla da sam se prevarila. :D Ko ce da glumi u sledecoj predstavi? Ima li ko, mozda, ideju za scenario?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.