Bebac pozoriste

odgovora

Objavljeno

nije fer ja nisam imala net :(:(:( tako je to sa bezicnim internetom... :(:(

Nema veze, Sanjicak, ako hoces, mozemo da napravimo jos neku predstavu. Samo ako neko bude hteo da glumi, osim mene i eventualno tebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih pa ako budete smisljale nesto javite... :D:lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro, znaci Tamara i ja. Sanja, zelis li ti? Za temu bi mogle da budemo Pepeljuga, Snezana i Crvenkapa, i krenule smo na more.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro, znaci Tamara i ja. Sanja, zelis li ti? Za temu bi mogle da budemo Pepeljuga, Snezana i Crvenkapa, i krenule smo na more.

naravno,ako mogu da budem sneza :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pocinjem

Vrelog,letnjeg dana,jula dvadeset i nekog,tri drugarice krenuse na more u Tursku.Da se ne klackaju busom,Sneza je uzela tatin auto(golfa dvojku).Jedva spakovase stvari!Pepeljuga ponela pun kofer staklenih cipelki!

Krenuse one tako kad su presle granicu zaustavi ih policija.

-Dobar den!-rece policajac.Vauuu kakvo mace!-pomisle Sneza.

-Takodje!

-Molim dozvolata na vozackata!( :lol::lol::lol: )

-Evo izvolite!(more sto mi ne trazi broj telefona)

-Ovo je samo kontrolata,srecan put!

Nastavise put.Sneza bese malo razocarana jer je stvarno bio mmmmmmmmmm.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Snezo, nemoj brinuti, pa krenule smo na more-rece Pepeljuga(ja).

-Da li znas koliko nas dobrih, preplanulih macana ceka tamo? E, pa.. Videces..

napokon da sam uspela da pobegnem malo od kuce i od svih onih prljavih poslova koje mi ona maceha zadaje.. Tuzno je samo sto me to sve ceka kad se vratim ali mozda navatam nekog lovatora pa se stvari promene.. UF...Kad bi se samo to dogodilo.. Mislim da sam ''malo''preterala sa ovim cipalicama ali sta da radim, moje prijateljice znaju da ja gde god da krenem nosam cipelicke u slucaju da se pojavi gospodin lovator(koji me jedini moze spasiti).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigose one u hotel a tamo...

-Ne postoji rezervacija s vasim imenima.

-Sta??????????

-Zao mi je,ukoliko zelite smestaj moracete da platite!

-Ali...

Prevarene od strane turisticke agencije,krenuse same da traze smestaj po kucama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Jao.. Pa mislila sam da cemo se odmah smestiti, kako sad da vucem ove cipele sa sobom. Ustvari, mozda ih trebam ostaviti ovde pa posle doci po njih.

I tako su tri drugarice krenule traziti. Nakon samo 100m zacu se neka skripa guma, Pepeljuga se okrenu i ugleda dvoje ljudi kako stavljaju njen kofer u auto koji se brzom brzinom odveze u nepoznatom smeru.

-Ah takav je zivot.. Sada je samo vazno naci gde cemo prespavati.

posle uzaludnog traganja dosle su do zakljucka da ce morati da prespavaju u kolima(koja su 3km udaljena od njih).

-A kad se vratimo, pa ovi iz agencije.. Ne znam sta cemo sa njim ali moramo smisliti nacin da nam plate za ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Ko ce da hoda 3km?Jao zuljaju me cipele!-poce Sneza da kuka.

Kada su bile na pola puta pade Sneza i uganu nogu.

-U p.m!Sad sam nasla da padnem!Devojke,ja ne mogu da hodam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Sneki pa kako, sta ti je? Jao, da je tu 7 patuljaka sve bi bilo bolje, oni bi znali sta da rade..

ovo putovanje se komplikuje sve vise i jos sam izgubila svoje cipelice. A kuci me ceka ona luda maceha, ja sam jos i dobro prosla Snezina je nju htela da ubije sto je lepsa od nje.. Stvano mi nije jasno sta je to sa njima. Nego da ne razmisljam ja sada mnogo da j da vidimo da pomognemo Snezi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Dobro mi je,hajde da stignemo sto pre...Gladna sam.Jede mi se pica sa puuuuuno maslinaaaa am am am am am.

Krenuse one i posle razgledanja vise kuca nasle su jednu koja im odgovara.

-Jel imate apartman?

-Da,naravno?

-Koja je cena?

-100 evra.

-AAAAAA?!Jel ste vi poludeli?Ja sam ponela samo 100 000 evra!

-I mnogo vam je 100 evra dnevno za de luxe apartman?

-A bre zeno,a sta ce mi ostane za butici?!Jel znas yi koliko kosta obicna louis vuitton tasna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snezo, pa ti ces morati i meni da platis, ja imam samo 200e.. Mislim da su mi tu cipele mala bih vise ali odesose mangupi... Jao, ajde da mi sednemo i da krkamo nesto.. Konobar, macane.. Daj ovamo ogromnu pizzu za Sneki i jedan prebranac za mene.. I brze to malo.. MMMM, kad se sad najedem pasulja spremna sam da sacekam coveka svojih snova, hihi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Bljak ,nikakva nije ova turska pica,Pepika daj malo pasulj da macnem. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kazem ti ja, nema nista bez prebanca :D:D al' ce nam biti veselo kad legnemo da spavamo.. Samo cemo morati da uskladimo ritam, nije fer da svaka za svoj racun..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Jao devojke, eve i mene!", rekoh ja sva zadihana. "Ja pojurih onda one mangupe koji ti ukrase cipele, i pogodi gde su otisli... U sumu! Ja sam ih pratila, ali su skrenuli sa puta. Setila sam se sta mi je mama govorila, pa zastadoh, ali sam videla da su se zakucali u drvo, i prisla sam im i izvukla kofere iz gepeka. Pocela sam da vukljam ono, al' mi je mnogo tesko bilo. Srecom naisao je vuk, pa smo se dogovorili da idem do njega kuci da ga izdepiliram i da mu sredim kandze, stavila sam mu "french" manikir, i na svakom po mali cvet! :D Any way, on je rekao da ce mi pomoci se koferima, tako da, vuk i ja smo dosli dovde i eno ga ispred sa sve koferima. Sad cu ja, samo da kupim sejk vuku, malo je dehidrirao, pa cu da se vratim." ... "Evo mene opet. Vuk je otisao, kofere sam unela, sad mozemo da kuliramo. Pa, devojke sta ima novo kod vas?", u medjuvremenu posluzih se martinijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Pa nista, evo Sneza i ja smo jele pasulj i razmisljale gde si ti do sada.. Zamisli ovi iz agencije nas ispalili, ccc.. Dobro je da ste mi vratile cipele, ada opet postoji nada da ce mi jednu od njih natakariti moj gosp.savrseni, hihi.. Zamisli Sneza otisla da trazi louis vuitton tasnu, sad, po noci.. Laze, otisla je da trazi 7 patuljaka samo joj glupo da nam prizna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Pa nista, evo Sneza i ja smo jele pasulj i razmisljale gde si ti do sada.. Zamisli ovi iz agencije nas ispalili, ccc.. Dobro je da ste mi vratile cipele, ada opet postoji nada da ce mi jednu od njih natakariti moj gosp.savrseni, hihi.. Zamisli Sneza otisla da trazi louis vuitton tasnu, sad, po noci.. Laze, otisla je da trazi 7 patuljaka samo joj glupo da nam prizna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Pa nista, evo Sneza i ja smo jele pasulj i razmisljale gde si ti do sada.. Zamisli ovi iz agencije nas ispalili, ccc.. Dobro je da ste mi vratile cipele, ada opet postoji nada da ce mi jednu od njih natakariti moj gosp.savrseni, hihi.. Zamisli Sneza otisla da trazi louis vuitton tasnu, sad, po noci.. Laze, otisla je da trazi 7 patuljaka samo joj glupo da nam prizna..

"Jao znam za hotel, bila sam tu... Bas bedak. E, cula sam se sa bakom, kaze i ona je ovde, (ima ti ona kucu gde god zamislis) i rekla nam je da mozemo da dodjemo da budemo kod nje ako hocemo. Juce je ugradila klimu, danas treba da joj doteraju bazen, iskopali su rupu u dvoristu, i ona kaze da ce sve biti gotovo do sutra. Imace ima mesta za sve nas, pa mozda i za patuljke, ako se vrati sa njima... :P;) Sta kazes? I, pre nego sto odgovoris, sta pijes?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UUUUuu, ako se utrpamo kod babe bakicew bice super, znaci da necemo morati ni smestaj da platimo, a kad nam baka ispece nesto da jedemo...mmmm... Moze meni jedan kontelcic ali obavezno sa onim malim sarenim suncobranom.. I jos sutra kod nabace bazen..pa more nam i ne treba..nego bice zenuto ako dodju i patulljci.. Oni svi muskarci, a mi u manjini..uf..hihihi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Jao da znate koga sam srela!DZORDZA KLUNIJA!!!!!!!! Trazio mi broj telefona i rekao je da ce da me pozove da izadjemo!A i nasla sam torbu,i ovde u Turskoj Tempo radi non-stop!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Jao da znate koga sam srela!DZORDZA KLUNIJA!!!!!!!! Trazio mi broj telefona i rekao je da ce da me pozove da izadjemo!A i nasla sam torbu,i ovde u Turskoj Tempo radi non-stop!

"Jao, pa tebe bas krenulo.... :D Ide li i Kluni sa nama na bazen? Neka povede Adama Sendlera, vrlo bi mu rado dala sve sto se nalazi u mojoj korpi..."

Zazvone mi mobilni. "Halo? Hello i tebi vuce! Hahahaaa... Nego slusaj, kod bakice se pravi zurka, bicemo ja, Snefa, Pepe, 7 liliputanaca i ti ako hoces. Mozda nam dodje i Kluni, a nadam se da ce i Sendler... Da, brate, baba postavlja i bazen... Ma u fulu kazem ti. Ok, znaci da te racunamo? Ok, (po)Zdrvako!....

Bio je to vuk i docice i on."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jos rece vuk:

-Kad ja dunem i vatru sunem...donosim na zurku peceni prasici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ljudi ja ne mogu na party, stvarno ne znam koje cipele da obujem.. Najbolje da odete bez mene. Ja cu da se sklonim negde da me ne odvuku u neki harem ovde u Turskoj..a vi uzivajte.. :( :( :( sta cu kad nemam sta da obujem.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ljudi ja ne mogu na party, stvarno ne znam koje cipele da obujem.. Najbolje da odete bez mene. Ja cu da se sklonim negde da me ne odvuku u neki harem ovde u Turskoj..a vi uzivajte.. :( :( :( sta cu kad nemam sta da obujem.......

Ma ajde sa nama. Zovni vilu, ona ce o cas posla da te sredi. :D Nemozemo bez tebe, jbg. Nije to to... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Ajde Pepi,ta se zezas!Ja cu si obujem papucke,ubise me ove kurje oci!E dolazi i Adam samo da saceka pilota u svom privatnom avionu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.