Porodilište ''Dr Dragiša Mišović'' - Beograd

odgovora

Objavljeno

Ima li ko iskustva sa KBC Dragiša Mišović?

Sve koje znam su rekli da je kao privatna bolnica.

Mici2230 i Maja S volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li ko iskustva sa KBC Dragiša Mišović?

Sve koje znam su rekli da je kao privatna bolnica.

Moja dobra drugarica se tamo porodila, kaze da je uglavnom ok, ali ona se poradjala 7.2. prošle godine, tj. samo par dana nakon što je porodilište zvanično počelo da radi, pa dr. ni sestre nisu bili uhodani, pretpostavljam da je sad dosta bolje. Znam da imaju divne roze bade-mantile i papučice, peškiriće, sve je novo i čisto! Narandzaste krevetiće za bebe u bebi frendli, sve je jako lepo =što se tiče estetike. Ona je bila prezadovoljna i sa sestrama, koje su NON-STOP bile uz nju i za vreme porodjaja i posle, pomagale, čak i previše, kaže ona(nije tip koji voli da priča previše :rolleyes: ) Išla je regularno, prirodni porodjaj, bez veze.

eto, to sam čula

poz.

ps. takodje moja sestra od tetke je htela tamo da se porodi i tamo vodila celu trudnoći, ali kad je došla na porodjaj, bukvalno pred kraj porodjaja(kod nje je baš brzo sve išlo) oni su je vratili i poslali u višegradsku, jer nije bilo mesta- što je zaista OGROMAN STRES kad ti krene porodjaj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja dobra drugarica se tamo porodila, kaze da je uglavnom ok, ali ona se poradjala 7.2. prošle godine, tj. samo par dana nakon što je porodilište zvanično počelo da radi, pa dr. ni sestre nisu bili uhodani, pretpostavljam da je sad dosta bolje. Znam da imaju divne roze bade-mantile i papučice, peškiriće, sve je novo i čisto! Narandzaste krevetiće za bebe u bebi frendli, sve je jako lepo =što se tiče estetike. Ona je bila prezadovoljna i sa sestrama, koje su NON-STOP bile uz nju i za vreme porodjaja i posle, pomagale, čak i previše, kaže ona(nije tip koji voli da priča previše :rolleyes: ) Išla je regularno, prirodni porodjaj, bez veze.

eto, to sam čula

poz.

ps. takodje moja sestra od tetke je htela tamo da se porodi i tamo vodila celu trudnoći, ali kad je došla na porodjaj, bukvalno pred kraj porodjaja(kod nje je baš brzo sve išlo) oni su je vratili i poslali u višegradsku, jer nije bilo mesta- što je zaista OGROMAN STRES kad ti krene porodjaj..

Hvala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage trudnice i mame,da li neko moze da mi kaze nesto vise o porodjaju u bolnici Dr. Dragise Misovica!!!!

I ja sam cula da vracaju,bez obzira sto trudnocu vodis kod njih!

Moju trudnocu privatno vodi dr, Biljana Zivaljevic,pa jel neka od Vas ima iskustvo sa tim???

Mislim,da li je moguce da tvoj lekar urgira i u 3 ujutru,ako porodjaj krene???

Pomagajte jer mi je termin kraj aprila, a ova prica mi,bez obzira sto sam veoma,veoma opustena trudnica,polako dize kiselinu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to porodilište ima valjda svega 12 kreveta za porođaj, pa ako su svi zauzeti, nemaš gde ni da se porodiš. ali čula sam da je u tom slučaju potrebno da tvoja "veza" pozove i krevet se nekako stvori. verovatno čuvaju poneki za ovakve slučajeve, nažalost, kao i za većinu drugih stvari :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage trudnice i mame,da li neko moze da mi kaze nesto vise o porodjaju u bolnici Dr. Dragise Misovica!!!!

I ja sam cula da vracaju,bez obzira sto trudnocu vodis kod njih!

Moju trudnocu privatno vodi dr, Biljana Zivaljevic,pa jel neka od Vas ima iskustvo sa tim???

Mislim,da li je moguce da tvoj lekar urgira i u 3 ujutru,ako porodjaj krene???

Pomagajte jer mi je termin kraj aprila, a ova prica mi,bez obzira sto sam veoma,veoma opustena trudnica,polako dize kiselinu!!!!

Ja cu se isto poradjati u Misovicu, ako vodis privatno kod dr Zivaljevic(za koju sam cula da je odlicna) onda ce te ona i poroditi. Ne sekiraj se... A na kraju krajeva, sledeci put kad budes otisla kod nje, pitaj kakva je procedura oko porodjaja, dal postoji mogucnost da nece biti mesta kad ti dodjes na red... Najbolje je sve raspraviti na vreme i posle razmisljas samo o tome kako ces upoznati svog bebca i kako ce vam biti lepo !!!!

Veliki pozdrav! Zelim ti lak i brz porodjaj.... A i ja cu Boze Zdravlje u maju :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skoro svi lekari koji sada rade u MIsovicu, radili su u Frontu ili Visegradskoj. Meni je Loncar u MIsovicu vodio trudnocu ali sam se porodila u Frontu zato sto Misovic jos nije poceo sa radom (isla sam nesto kao ambulantno na preglede). E sada, kada razmislim o svemu, mislim da cu sledeci put da se poradjam u Gradskoj bolnici jer sam od svih drugarica cula da su tamo divni i pre svega kulturni ljudi.

marijamv, nemoj da brines, sve ce biti dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim mamama! Ja sam se prosle godine u septembu porodila u Dragise Misovic. Trudnocu sam vodila u DZ i samo jednom isla kod doktorke Zivaljevic. Nije me ona porodila jer nije tada bila dezurna. Bolnica je stvarno pretrpana, pa moze da se desi da ni veza ne pomogne. Mene su primili jer sam dosla u sred noci, u 20 do 1 i bila sam skroz otvorena. A sobu sam dobila tek kada su prosli otpusti (posle 13h). U sali imaju samo dva porodjajna kreveta, a za lezanje nisam sigurna ali mislim 12. Uslovi su odlicni, i imam samo reci hvale za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li mi neko reci ima li iskustva sa porodilistem Dragisa Misovic,a da nije postojala nikakva veza i da se porodila sa Epiduralom i kako je prosla ? Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

s obzirom da sam tek ostala u drugom stanju zanima me iz vaseg iskustva gde je najbolje poroditi se?

Resila sam da bude prirodno ukoliko je beba manja od 3.5 kg a ako predje tu kilazu onda epidural.

Cula sam za neki KRALJEVSKI APARTMAN u Dragise Misovica ali ne znam nista vise...

U zadnjih godinu dana mi se porodilo 7 drugarica i prijateljica i sve su imale odvratno iskustvo u frontu pa mi recite kakva su vasa iskustva sa porodilistima u Beogradu....

Hvala unapred....

a tema je trebalo da se zove ....Gde se poroditi?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

s obzirom da sam tek ostala u drugom stanju zanima me iz vaseg iskustva gde je najbolje poroditi se?

Resila sam da bude prirodno ukoliko je beba manja od 3.5 kg a ako predje tu kilazu onda epidural.

Cula sam za neki KRALJEVSKI APARTMAN u Dragise Misovica ali ne znam nista vise...

U zadnjih godinu dana mi se porodilo 7 drugarica i prijateljica i sve su imale odvratno iskustvo u frontu pa mi recite kakva su vasa iskustva sa porodilistima u Beogradu....

Hvala unapred....

a tema je trebalo da se zove ....Gde se poroditi?:)

imas temu ko je kako prosao na porodjaju ali mislim da nema nikakve veze gde ces se poradjati bas ce te biti briga da li je enterijer ovakav ili onakav kad krene porodjaj ja sam se porodila u visegradskoj i prosla sam kao da sam se na boga kamenjem gadjala dok su neke zene lepo prosle nema pravila kako ti je sudjeno valjda tako ce biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

s obzirom da sam tek ostala u drugom stanju zanima me iz vaseg iskustva gde je najbolje poroditi se?

Resila sam da bude prirodno ukoliko je beba manja od 3.5 kg a ako predje tu kilazu onda epidural.

Cula sam za neki KRALJEVSKI APARTMAN u Dragise Misovica ali ne znam nista vise...

U zadnjih godinu dana mi se porodilo 7 drugarica i prijateljica i sve su imale odvratno iskustvo u frontu pa mi recite kakva su vasa iskustva sa porodilistima u Beogradu....

Hvala unapred....

a tema je trebalo da se zove ....Gde se poroditi?:)

zaboravih da ti kazem kad mi je pukao vodenjak otisla sam prvo u Dragise Misovica rekli su mi da nema mesta i da odem u neko drugo porodiliste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravih da ti kazem kad mi je pukao vodenjak otisla sam prvo u Dragise Misovica rekli su mi da nema mesta i da odem u neko drugo porodiliste

nisam ni mislila na enterijer vec na tretman prema porodilji....s obzirom da su moje prijateljice imale los tretman u frontu....ne samo u toku porodjaja nego i posle toga...kazu da je osoblje strasno neljubazno i krajnje bezobrazno.....a enterijer nisam ni spominjala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zene,

ja sam se pre malo vise od mesec dana porodila u Misovicu. Tamo je fenomenalno sve! Nije istina da vam treba debela veza,jedino sto vam treba je gomila srece da ima mesta jer je porodiliste jako malo...ima svega 12 kreveta tj. dve sobe sa 4 kreveta i dve sa po 2 kreveta (to su kao apartmani) ja sam upala u jednu takvu! Stvarno ni na sta tamo nemam zamerku. Beba je sa vama sve vreme,sestre su stalno tu sta god vam zatreba,sve je jako cisto,jedini mali mali minus bi dala za hranu ali...kazu da nam vise i ne treba kad se porodimo!!! :) SRECNOOOOOO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Ako moze svako ko je imao bilo kakvo iskustvo sa ovim porodilistem(dobro ili lose)da napise po nesto.. Buducim mama koje planiraju tu da se porode bi znacila svaka informacija i obavestenje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem da na celom forumu nema ni jedna mama koja se porodila u Dragise Misovic ili da nece o tome da pise.. Hm.. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se porodila u misovicu i prosla kao bos po trnju

pisem kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok, bilo bi fino ako mozes da napises svoje iskustvo iz tog porodilista cisto da budemo upuceni, opet je lakse kad cujes neka iskustva,a ne da odes u totalnom ne znanju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve ultrazvukove sam tamo radila kod jednog doktora... nisam u fazonu da pisem imena po forumu, ako ti znaci mogu to na pp.

termin mi je bio 25. mart.

probila sam termin i dolazila svaki drugi dan na ctg. pregledali me razni doktori i uprkos ''suzenom'' ctg-u (to je njihov izraz) vracali me kuci.

6 dana nakon termina primaju me na patologiju jer je gore pomenuti dr ustanovio da mi je ctg los. ja rek'o oni ce mene odmah i da porode. kad, prc!

uradise mi novi UZ, ovog puta drugi dr i kaze sve u redu...

da skratim... nista nije bilo u redu. mojoj bebi je pupcana vrpca bila 2 puta obmotana oko vrata a 3 doktora koja su mi tokom 9-og meseca radili UZ nisu to videli. osmog dana nakon termina, bas kada je gore pomenuti bio dezuran, smilovase se da me porode...

veliki petak je pa su samo dezurne ekipe u bolnici. uspela sam da zakacim i najgoru mogucu babicu na patologji toga dana. idiotkinja me je ubedjivala da ja nemam kontrakcije jer ih njen shugavi aparat ne belezi a mene na 2 minuta otkida sve....

namolim je jedva da hitno zove doktora, on silazi u ambulantu bukvalno mi se ovako obracajuci: izvolite, kazite... pa kad ja kazem, on ce meni: niste Vi jedini u porodilistu, upravo ste me digli s rucka!

pregleda me i hitno salje u porodjajni blok...

beba je na porodjaju izgubila kiseonik jer su me porodili prirodno.

zbog predjenog termina nagutala se plodove vode i otislo joj sve na pluca.

primala je 7 dana antibiotike i lezala u inkubatoru.

rekli su nam da UZ glave nije dobar, da moze da utice na njen centralni nervni sistem...

pakao!!!

a moja trudnoca je bila savrsena....

srecom, cistica koju je imala na mozgu je iscezla i posledica nece biti.

i dan danas se pitam kakvi su to ljudi kojima je bitno da porodjaj krene prirodno pa i po cenu zivota... gadovi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

micke ostavi sve ovo iza sebe bitno je da nam je malena super sad nadam se da radite vezbice vredno

nek nosi voda dobro je sve na kraju ispalo

h055.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neno, :grli: :)

savetovacu devojku kod kojih doktora ni slucajno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem da na celom forumu nema ni jedna mama koja se porodila u Dragise Misovic ili da nece o tome da pise.. Hm.. :unsure:

Ja sam otisla da se porodim u Dragise Misovic i kao sto sam vec u nekoj drugoj temi pomenula iako sam dosla sa puknutim vodenjakom rekli su mi da nema mesta i da odem u neko drugo porodiliste uz komentar STA SU SVI NAVALILI OVDE DA SE PORADJAJU NIT MANJEG PORODILISTA NIT VECE GUZVE toliko o tom porodilistu

Sara Diamond voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam otisla da se porodim u Dragise Misovic i kao sto sam vec u nekoj drugoj temi pomenula iako sam dosla sa puknutim vodenjakom rekli su mi da nema mesta i da odem u neko drugo porodiliste uz komentar STA SU SVI NAVALILI OVDE DA SE PORADJAJU NIT MANJEG PORODILISTA NIT VECE GUZVE toliko o tom porodilistu

ja sam prosle godine isto trebala da se porodim u Dragise Misovic termin mi je bio po velicini bebe pocetkom septembra,po terminu 19.sep....doktor mi je dao uput za tamo ,ja sam za svaki slucaj zvala....i rekli su mi da do kraja avgusta nemaju mesta....sada cu pokusati da idem tamo,jer ni u narodnom frontu ne cvetaju ruze....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni trudnocu trenutno vodi dr.iz ove bolnice, jako sam zadovljna.. Bas juce sam bila na ultra zvuku i pricala sa dr.o svacemu. Potrudicu se da se porodim tu jer mi se cini da je ok skroz. Samo se nadam da necu doziveti nesto slicno kao Evangelina.. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste culi za doktorku B. Zivaljevic,da li neko zna kakva je?meni se za sada jako svidela,ali da li neko ima neki savet?

PozzzZZZZZZZZZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.