Pamučne pelene

odgovora

Objavljeno

Zna li neko kako se siju pelenice i hoce li da podeli sa mnom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Voljena zeno ali ne mogu da otvorim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Voljena zeno ali ne mogu da otvorim :)

Skini neki program koji čita pdf fajlove, meni otvara bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam mogla preko mobilnog ali jesam preko laptopa :)

Posluzice,hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaa tako :D

jos se ja pitam kako jedan na drugi, onda moraju obe strane uloska da imaju i "muske " i "zenske" strane drikera, a nisam to videla na slici.

znaci, moram kupiti i nekoliko duplih ulozaka.

hvala jos jednom na slikama, bas si mi pomogla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na čemu ;) .Uvještićeš se već,ovako dok ne koristiš sve je nekako apstraktno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tek danas videla u Vreme je za bebe da im oblace pampers,pa preko tetru i svedsku 8-| Cemu to?Onda def. pp ako je to tacno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cico, jel se te Rodine pelene iskljucivo narucuju ili mogu negde u HR i ovako da se kupe? Mm uskoro putuje u Rijeku pa razmisljam kako da nabavim par komada tih ii neke druge marke..vidim na FB da su Hrvatice lude za pp kao i ti.. ;)

Pitanje za Cicu i Mariachi, jeste li koristile one papirice za pelenu (linere), ima li to smisla kasnije kad kaka postane tvrđa, i gde se to kupuje?

Ja nisam koristila nikakve papiriće,niti bilo šta dodatno.Samo pelene.Doduše ona je rano počela da kaki na tutu,sa nekih 8 mjeseci,pa evo do sad se nije desilo (osim možda par puta kad je imala proliv,ili nije mogla da izdrži) da kaki u pelenu.Čula sam da žene stavljaju najobičnije vlažne maramice koje prosuše,valjda je ista struktura.

Drage mame , evo i mene kod vas. potpuno sam se zaljubila ideju platnenih pelena, procitala sve po internetu o njima sto sam mogla da nadjem i odlucila se... Imam smao jedno pitanje za vas iskusne... Da li neko ima iskustva sa ovim pelenama http://www.bambinomi...y-kit-two-piece?

Ima moja prijateljica,koristi ih već godinu dana i kaže da je zadovoljna.Probaću ja njihovim coverom i običnim tetra pa ću videti kako funkcioniše.

Ja sam tek danas videla u Vreme je za bebe da im oblace pampers,pa preko tetru i svedsku 8-| Cemu to?Onda def. pp ako je to tacno

Tako ti stave, barem kod nas i u porodilištu,pampers,tetra,pa švedske.Navodno zbog širokog povijanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kuma koja treba da se porodi za mesec dana kaže da su tetre najjeftinije kad ih naručiš direktno iz Arilja ali nemamo info kako da do njih dođemo. Na sajtu nema ništa.

Koliko tetra ti treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odakle da pocnem :) Aha,prefold....bambino mio prefold pelena je ocajna,ne pase lepo na bebu,brzo postane gruba ma uzasna ali njihove tetre su odlicne :) Vrucina i pp,naravno da im nije vruce u pamucnoj peleni,koza dise,ako mi ne verujete napravite test,pipnite guzu posle pampersa i posle pp .prosto.A razlika izmedju cokiloki i babysaurus je velika,CL su po meni malo normalnijeg kroja za razliku od BS koje su veceg kroja,imam i jedne i druge i sad sam opet narucila jos dve od CK :)

nasha i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Marijachi :) Videla sam i ove i mogu ih dobiti iz Engleske ali ne znam nista o njima mada izgledaju jako fino na sajtu http://www.littlelam...bamboo-boosters

Zna li neko nesto o njima?

To su odlicne pelene ali ako vec mozes da dobijes iz UK onda pogledaj close parent pop-in,nema boljih od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu da nadjem cover BambinoMio velicinu 5-7kg :( a bas bi mi znacilo sad za leto. Ima samo 7-9 i new born a to mi ne odgovara..danas sam poludela kad sam videla kako mi se beba skuvala i unervozila i skinula sam joj pampersicu a ostavila tetru i svedsku bez pampersa, odmah joj je bilo lakse...sva sreca nije piskila tih sat vremena inace bi verovatno sve bilo mokro bez zastitnih gacica..

Bambino mio vidi na bulevaru u enci menci radnji,mada sobzirom da je ista cena mozes i uzeti cover od coki loki one size vise ti se isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svejedno cokiloki jesu kopija baby saurus,al meni se materijal kod coki loki bolje pokazao.

Što se vrućine tiče naravno da je bebi prijatnije u pamučnim pelenama nego u pampersu,i svejedno je to lepo objasnila.Ipak je to pamuk.

Cokiloki su mnogo bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,ko daje racun za pelene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,ko daje racun za pelene?

To je i meni palo na pamet! Ja sam narucila Coki-loki, i sumnjam da cu dobiti racun s obzirom da je u pitanju kucna radinost. Ne verujem da neko od njih bas ima registrovanu firmu i da jos placa porez....

cica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,ko daje racun za pelene?

Račun dobijem za one Banbino koje kupim u radnji,al kad mi neko šije ne dobijem račun,al to mi ni ne treba.Isto kao što svojoj šnajderki ne tražim račun kad mi nešto prekroji,sašije kod svoje kuće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi,pitam zbog povracaja pdv-a jer bi finu sumu uzeli na 20-30 pp...Kakve su Banbino?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A to..Pa i nemaš PDV na pp :lol: .Šta znam,ja sam kupovala njihov cover,i sad kupujem gaćice za odvikavanje koje su super.Cover je dobar,a cica piše da pelene nisu nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako nema?Pise da ima za hranu i opremu za bebe,sto tu ne spadaju pp?

cica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako nema?Pise da ima za hranu i opremu za bebe,sto tu ne spadaju pp?

Ne znam,valjda ako ne plaćaju porez nemaju ni PDV,e sad možda se nešto u međuvremenu promenilo.Kad sam ja kupovala to je bilo pre više od godinu dana nisu imali.Pitaj proizvođača,možda sad imaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

coki loki nema,bilo bi previse lepo da bi bilo istinito :rolleyes: jos da pitam daj daj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

coki loki nema,bilo bi previse lepo da bi bilo istinito :rolleyes: jos da pitam daj daj...

Mozda daj daj ima, s obzirom da pise na sajtu da mogu da se kupe i u nekim crnogorskim apotekama..pa ako izvoze mozda i placaju porez.. ;)

A ako odlucis da kupis Bambino mio da znas da ima u robnoj kuci Leto (veliki set 12 pp i 3 covera oko 8000 din)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DajDaj ima u nekim apotekama gde ih prodaju,tako mi je rekla Sonja i tu se naravno daje racun...Gde je ta robna kuca,u kom gradu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.