Pamučne pelene

odgovora

Objavljeno

Konačno sam juče kupila Bebylove pelene i prezadovoljna sam :rolleyes: nemaju nikakav miris i nepropuštaju,dok mi se sa Pampersom dešavalo veoma često da "kaka" izađe na sve strane,užas živi...nikada više pampers(eto iz protesta sam napisala malim slovom p)

:lol: :lol: :lol: samo ti protestuj,i ja cu jer zelim da ih sto pre skinem sa pelena,ali nesto ne ide...veliko dzambo pakovanje mi traje 5-6 dana...haos!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko su sada huggies pelene??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pampers je zivi ocaj,prvih meseci otprilike 2-3 nismo imali nikakvih problema bio je super ma super ali posle i sad je ocaj,sve zivo propusta i kad piski i kad kaki pogotovu na onoj strani na kojoj spava tu sav bude mokar,e onda sam probala Huggies ali izgleda da nisam potrefila dobar broj jer je od pampersa koristio 4 a cini mi se da su one manje pa cu sad naredno pakovanje uzeti 5 da vidim kakvo je ono,jer sa 4 nisam zadovoljna a i evy beby sam uzela jedno pakovanje da probam e one su ovako ok lepe su mekane i siroke ali nemaju one elasticne trake sastrane to im je mana i onda se izvuku i opet prodje,ma muka ziva po celi dan ga presvlacim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala lose iskustvo sa pampers slip&play,a sad mu stavljam activ baby i jos ni jednu noc mi nije propiskio,a stavljam mu poslije kupanja i ujutroga presvlacim kad se probudi,odprilike ih nosi oko 10sati

I ja sam zadovoljna sa activ baby, nikad nije dobio osip i iz tih razloga necu da menjam Pampers. Mada bih volela da probam druge, samo bojim se reakcije. Pampers stvarno ima neki cudan miris :( a i najskuplji je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probali evy bany i vracamo se na pampers. :)

takodje smo se vratili pampersu probacu i huggies

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok, nije problem pranje/peglanje pelena, zanima me da li su bebe mokre u platnenim ili u bambus pelenama? ja sto sam nasla pre porodjaja su samo drugacije ukrojene pamucne pelene, ali isto je bio pamucni ulozak unutra, dakle kao kad smo mi bili mali, bebac je mokar cim se popiski...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pampers je zivi ocaj,prvih meseci otprilike 2-3 nismo imali nikakvih problema bio je super ma super ali posle i sad je ocaj,sve zivo propusta i kad piski i kad kaki pogotovu na onoj strani na kojoj spava tu sav bude mokar,e onda sam probala Huggies ali izgleda da nisam potrefila dobar broj jer je od pampersa koristio 4 a cini mi se da su one manje pa cu sad naredno pakovanje uzeti 5 da vidim kakvo je ono,jer sa 4 nisam zadovoljna a i evy beby sam uzela jedno pakovanje da probam e one su ovako ok lepe su mekane i siroke ali nemaju one elasticne trake sastrane to im je mana i onda se izvuku i opet prodje,ma muka ziva po celi dan ga presvlacim!

Jeste,huggies su mnogo manje u odnosu na pampers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama pampers sve češće propuštaju, koristim 4+ i ako se ukaki 2x za redom u malo razmaku, ode sve do ramena, a ujutru kad ga presvlačim onaj gel bude svuda po njemu! Nisam pametna šta da radim, bojim se da ne dobije ojed od nekih drugih, ove koristimo od rođenja... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama pampers sve češće propuštaju, koristim 4+ i ako se ukaki 2x za redom u malo razmaku, ode sve do ramena, a ujutru kad ga presvlačim onaj gel bude svuda po njemu! Nisam pametna šta da radim, bojim se da ne dobije ojed od nekih drugih, ove koristimo od rođenja... :mellow:

Mico, da nije samo do tog jednog pakovanja? A u svakom slucaju sto nebi probala sa drugim, ne verujem da ce imati bas toliku reakciju odmah. Probaj na jednom povijanu pa ako ima reakciju, vrati se na pampers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MIco meni bas suprotno stalno su od pampersa neki ojedi po guzi, a o tom gelu koji opada svuda po bebi necu ni da komentarisem, mislim da nama stize onaj snj kvaliteta.

Mi smo probali skoro sve pelene, jedino nam se daipers pokazao odlican 10, i onaj babylove iz DM, ovi svi ostali su za klasu losiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije od jednog pakovanja, ne znam koje je po redu više. Moraću da probam ostale, ako ne bude dobro, vratiću se na pampers, nema druge...

hvalaaaa devojke :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MIco meni bas suprotno stalno su od pampersa neki ojedi po guzi, a o tom gelu koji opada svuda po bebi necu ni da komentarisem, mislim da nama stize onaj snj kvaliteta.

Mi smo probali skoro sve pelene, jedino nam se daipers pokazao odlican 10, i onaj babylove iz DM, ovi svi ostali su za klasu losiji.

Jedan komercijalista koji je prodavao i pamper i dajpers mi je savetovao da je dajpers mnogoooo kvalitetniji od pampersa. I on je za svoju decu koristio dajpers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bas nesto mozgam da uzmem huggies, a jel ono bese huggies imaju one pelene za vodu? ne znam gde da ih nadjem, da li ima u dm-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam razumela da li pitas za Huggies obicne pelene ili za vodu?

Huggies pelene ja kupujem u Maxi-ju a u DM-u nisam vidjala Huggies pelene za plazu,ali imaju svoje,ja sam ih kupila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i gagi sta mislis kakve su? ma mislih i na jedne i na druge, treba mi za more ove za vodu, pa ne znam jel bese huggies ima te za vodu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja cu morati da trazim ove pelene za more...

hm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oti pa jel i vi idete? ja ne znam to? il sam pobrkala loncice od ovolikog "seljenja"!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja cu morati da trazim ove pelene za more...

hm.

jel vi to hocete da kupate decu u moru u pelenama :o

ok mi je za bazen ako se desi kaka pipi al za more ja licno ne bih stavljala pa pobogu sta im moze biti od slane vode???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su ubedljivo najbolje Pampers Premium care(jedino mi se cena ne svidkja),posle njih Huggies i Babylove.Mana kod Huggies je ta sto kad ih beba napuni budu nekako krute,a inace su ok,nama ni jednom nisu propustile.

Zanm da i Huggies ima pelene za plazu,ali ja ih ovde nisam nasla.U Bg-u ih verovatno ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa ja nemam pojma, tako su me savetovali svi... ja ne bih u slanu vodu u pelenama, skinucu je golu kad odemo u more... ali za bazen sam mislila, a? a i sta raditi ako se dete napne u moru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto se tice pelena ja se vise ni nesecam kako izgledaju.....trudna sam posle duze pauze i ne znam ni sta da uzmem sad od pelena...sad ih ima vise vrsta,mislim na pampers.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa ja nemam pojma, tako su me savetovali svi... ja ne bih u slanu vodu u pelenama, skinucu je golu kad odemo u more... ali za bazen sam mislila, a? a i sta raditi ako se dete napne u moru?

mislim aj se ti kupaj sa sve uloskom pa jos sa krilcima

ne davi dete nece joj nista faliti od slane vode milsim sve je to prirodno

sta su nekad nase majke radile kad nije bilo tih pelena

pa do skoro nisu ni kupovali deci kupaci a kamoli pelene za vodu

na kraju krajeva pitaj pedijatra hoce li joj nesto biti ako se okupa u moru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim aj se ti kupaj sa sve uloskom pa jos sa krilcima

ne davi dete nece joj nista faliti od slane vode milsim sve je to prirodno

sta su nekad nase majke radile kad nije bilo tih pelena

pa do skoro nisu ni kupovali deci kupaci a kamoli pelene za vodu

na kraju krajeva pitaj pedijatra hoce li joj nesto biti ako se okupa u moru

ma sta ce joj biti...kakve pelene u vodu neka dete uziva... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno, ja koristim Pampers, ali kao posledica uticaja marketinga ali sam u prethodnom svom postu navela sta mi je jedan komercijalista iz Keproma rekao za pampers vs. dajpers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej, ma nemam ja problema sa time da joj nesto moze biti u vodi... sta pa moze da bude, vec razmisljam sta ako ne vidim govance kad odpluta negde... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.