Kako ste saznale da ste trudne

odgovora

Objavljeno

Blizio se datum da dobijem nista neobicno,kao da ce krenuti svakog trenutka,s vremena na vreme me uhvate grcevi u stimaku,ali ne dobijam,dan za danom.Cak se nesto i ne secam dal su me grudi tad bolele.Kad mi je kasnilo 6 dana uradila test i pozitivan.Od suza nisam mogla progovoriti.

Ista je i moja prica-mi jos planirali da krenemo na more-pa ja zeljno iscekivala da mi prodje da mogu da se lepo kupkam tamo...Dva dana pred put smo uradili test :blink: i presrecni otisli svo troje na put :)B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa bre mene samo grudi bole,i vece su za dva broja,sobzirom da imam male grudi sad me svi brusevi stezu!strasno,mnogo boli!daj boze da je to to!inace nemam ni jedan drugi simptom ni PMSa ni trudnoce...o poludecu od neizvesnosti,a za test mi je jos uvek rano!

Danas me mrvicu žignuo stomak, a grudi me bole. Čini mi se više nego pre, ali samo tripujem da je više. a videćemo u subotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelim ti srecu i nadam se da ce to biti vrlo brzo. :)

Hvala :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trudilice jel ima bre nesto novo?

gde nam je viki da nam sapopsti lepe vesti?

Viki nas kulira :(.

uf, ja se prežderala polica i svega što ide uz njih hoću da puknem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj meni muka daleko bilo...

Bar znam od čega mi je muka, da ne bih tripovala :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda je ipak to to!

Jedva čeka da nedelja dodje... bolje rečeno da subota prođe . Pa dža ili bu :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma uradi jedan ujutru test, a drugi u nedelju bez obzira na ishod... Mozda ti nagovesti blaga crtica... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj neznam dal nije rano???a sta mislis!

kazite mi posle koliko moze da se uradi test!

A da li ti znas tacan datum kada si mogla da ostanes trudna (kada ste se ti i tm "voljeli" :D )?

Ako je bilo prije 7 dana, moguce je da ce ti test biti od pomoci...

Kupuj sutra, ali nemoj da se razocaras ako ne vidis i drugu crticu, mozda je jos uvijek rano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko se secam, 10 dana od zaceca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, ja sam ti totalni duduk sto se tice plodnih dana, nadam se da ce se neka iskusnija mamica javiti da ti odgovori... :(

Nisam nikada znala da ih izracunam, a i odgovaralo mi je da sa mm-om "pravim bebu" skoro svaki dan. :P

Eh, bilo nekad... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svaki dan!to je najbolja metoda za zatrudnjivanje...kakvi plodni dani kakvi bakraci.... :P

Pa, to je moj recept, vidis da pali! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm... i meni se gadi kafa...... Presela mi je.....ao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tooo jekoo reci mi da ti se kafa gadi i to je to:)))ja cu reci samo jupi, jupi jeeeeeeeeeeeee:)) ja sam dnevno pila 3-4 kafe od prvog dana kako sam" zakacila":)) kafa ne mogu biti gde se pije :)))neki nesic jednom mesecno:)) ajde zene samo hrabroo mi navijamooo sviiiiiiiiiiiiiiiiiiii....ljubacc

Hvala ti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ubiću vas! Vi se raspisale o testovima, a baš sam mislila da ga ne radim :). Trebam u subotu da dobijem, a nadam se da neću. Sad razmišljam da ipak odem do apoteke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kud sve izdrzi jos dva dana!

to je jos dva dana cas ce da prodje!a sta da kazem ja,moram da cekam 5 dana!a i sama znas koliko se to oduzi!

drzim palceve!

Joj baš se oduži... Kupila sam sinoć test ali ga neću raditi. tek ako me sutra ono zlo ne poseti onda ću raditi.

I ja tebi držim palčeve!!! Proće i tvoje čekanje. Nadam se sa pozitivnim rezultatom :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Bubamarice ja mislim da ti je najpouzdaniji test Baby rapid,ne znam koji si ti uzela!U pravu je Jeka baci se na posao svaki dan pa da vidis rezultate kakvi plodni dani meni to nikako nije uspevalo dok dobro nismo zagrejali krevet!Srecno devojke javite rezultate testova!Od sveg srca se nadam da ce biti pozitivni!Poljubac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja jedva cekam da procitam da su vam poyitivni testovi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekooooo,sutra je nedelja,jel u planu test????Javi.....

Pa,mozda se i ja prijavim za to gledanje u pasulj :lol::lol::lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle godine novembarski ispitni rok, petak 13ti, ja dala poslednji ispit i sutradan nesto razmisljam bole me grudi par dana i kasni mi meca, sto je inace uobicajeno za mene. I tako ja rekoh sebi ajd da kupim test, kad ono odmah mi se pokazale 2 crte. Tresla sam se sva od soka i radosti jer smo vec izgubili nadu da ce se to desiti. Ma taj dan mi je najradosniji u zivotu, odmah posle onog kad sam rodila mog andjela :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Bubamarice ja mislim da ti je najpouzdaniji test Baby rapid,ne znam koji si ti uzela!U pravu je Jeka baci se na posao svaki dan pa da vidis rezultate kakvi plodni dani meni to nikako nije uspevalo dok dobro nismo zagrejali krevet!Srecno devojke javite rezultate testova!Od sveg srca se nadam da ce biti pozitivni!Poljubac :)

Draga ja sam u petak dobila tako da je test ostao neiskorišćen, a uzela sam Baby rapid. Ma sad sam i ja rekla da nema više plodnih dana, nema temperature, ma neću ni da pamtim dan kad sam dobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga ja sam u petak dobila tako da je test ostao neiskorišćen, a uzela sam Baby rapid. Ma sad sam i ja rekla da nema više plodnih dana, nema temperature, ma neću ni da pamtim dan kad sam dobila...

E bas bezveze.... :( bice sledeceg meseca sigurno NE IZLAZI IZ KREVETA! ;) Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas bezveze.... :( bice sledeceg meseca sigurno NE IZLAZI IZ KREVETA! ;) Ljubac

Moraću da budem vrednija :). Nema ništa dok ne zasučemo rukave ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, da te ne mucim da citas sve ove postove :) ponovocu da kazem:

Kasnilo je i kasnilo... a imala sam sve simptome kao da cu da dobijem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To Jeko! :) Drzimo pesnice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj...a sto bre ni na ovoj temi nema nikoga :huh:

joj bre ajde pricajte vase simptome mozda ih i ja ubrzo osetim!!!!!

jeko ja bas nikakve simptome 4 nedelje nisam imala,dan pre nego sto sam uradila test bilo mi je nenormalno hladno i celi dan sam se tresla kao kada imas temperaturu i groznicu...nista osim toga,mucnina i ostalo je doslo tek u trecem mesecu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.