Kako ste saznale da ste trudne

odgovora

Objavljeno

Znam da ne valja,nije mi to toliko ni bila namera,iznenadila sam se,al kad ti djavo ne mira.Nisam milila da sam trudna,ocekivala sam opet da se razocaram,al me sad to zakopkalo,zasto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze to da se pojavi i da nisi trudna (hormoni) jer pitanje je da li je bas mleko, mada nista nije iskljuceno... Jel su ti krenuli pms simtomi?! Jer ako jesu to je verovatno reakcija hormona na grudima. A jos ako kasni ti ciklus juhuuuuuuu hihihi da castis !!!! c007.gif

U svakom slucaju to ti je od hormona ili si trudna (a nadam se da jesi) ili ti se tako manifestuje pms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj kako su nam slatke ove trudilice! t4624.gif

Vjerujem da njima ni malo nije slatko ovo iscekivanje, ali cini mi se da ce nam se javiti sa lijepim vijestima.

Mene su grudi jako boljele na pocetku trudnoce, tako da.... :D

I test sam radila tek kada sam bila 6 nedelja trudna, kada mi je jako puno kasnilo. Nisam htjela da se razocaram, kao i svaki put kada ranije kupim test, a on bude negativan... Drzim vam fige, uspjecete, jer to jako zelite!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze to da se pojavi i da nisi trudna (hormoni) jer pitanje je da li je bas mleko, mada nista nije iskljuceno... Jel su ti krenuli pms simtomi?! Jer ako jesu to je verovatno reakcija hormona na grudima. A jos ako kasni ti ciklus juhuuuuuuu hihihi da castis !!!! c007.gif

U svakom slucaju to ti je od hormona ili si trudna (a nadam se da jesi) ili ti se tako manifestuje pms.

Zato sam napisala kao mleko,nisam sigurna,od pms kao sto sam napisala imam pritisak u stomaku.Al grudi me ovako ne bole.Zanimalo me dal se to nekom uopste desavalo.

A ako sam trudna ima da castim svaki dan devet meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam imala klasicne simtome kao da cu da dobijem a nikako nisam dobijala dok nisam saznala da i necu dobiti, jer sam bila trdna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam imala klasicne simtome kao da cu da dobijem a nikako nisam dobijala dok nisam saznala da i necu dobiti, jer sam bila trdna :D

Isti slucaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko,nisam videla taj komentar..Nije mi se nikad to desavalo,bar nisam primetila.Vec mi tog cekanja dosta,ne mogu protiv sebe,a opet se ubedjujem da ovaj messec nema nade,da se ne bi razocarala.Jer,ja svaki mesec izvucem neki simptom,uvek se nesto javi...

U svakom slucaju,mislim na vas i drzim vam palceve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da ne valja,nije mi to toliko ni bila namera,iznenadila sam se,al kad ti djavo ne mira.Nisam milila da sam trudna,ocekivala sam opet da se razocaram,al me sad to zakopkalo,zasto?

Meni se to pojavljivalo kada su mi hormoni bili poludeli..to je od povećanog prolaktina..iskontroliši hormonski status, za svaki slučaj..i nemoj da stiskaš bradavice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko beko i bubamaro..lako se može desiti da vas grudi bole i da je to simptom trudnoće..moj simptom oba puta su bile upravo grudi, a takodje i neki bol dole, kao kad treba da dodbijem svakog časa..naravno, mesntruacije nije bilo, te sam posle nedelju dana(ove zadnje trudnoće) uradila test..tada je najbolje uraditi test inače..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti claro,iz tvojih usta u bozije usi!

mozda je ipak to to!

Daće Bog..javljaj novosti ;):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti claro,iz tvojih usta u bozije usi!

mozda je ipak to to!

Jeko beko i meni se čini da je to to! U svakom slučaju puno sreće i radosti! Navijam zajedno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja sam imala klasicne simtome kao da cu da dobijem a nikako nisam dobijala dok nisam saznala da i necu dobiti, jer sam bila trdna :D

Isto i ja, gurdi rasle kao lude :) :) eh, gde su sad :(.

Meni je kasnilo 3 dana i ja sam odmah uradila test :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na rečima podrške za nas čekalice :)! Znači nam to puno!

Mene grudi i dalje boluckaju, ali neću raditi test pre izostanka m, jer sam prošla dva meseca utripovala skoro sve simptome trudnoće, posebno prvog meseca. tu pročitam šta je nekome bilo i eto ga sutra kod mene isti simptom :). Budala :P!

Ovog meseca me samo grudi bole i nekad malo stomak. Pa šta bude, ako ne bude ovaj mesec, biće sledeći.

Svim čekalicama držim fige! Jeko i tebi naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

E to je ono sto zene koje ne planiraju decu,trenutno i koje nemaju problem sa tim,ne razumeju,sve te simptome....Zato se mi ovde shvatamo...

Mene je sinoc jace zaboleo zeludac,i jutros takodje,kao neki grc,i ja se odmah setila kako je moja sestra mislila da ima problem sa zelucem,stomakom,a ustvari bila trudna,i to trece dete,znaci ima iskustva sa simptomima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

E to je ono sto zene koje ne planiraju decu,trenutno i koje nemaju problem sa tim,ne razumeju,sve te simptome....Zato se mi ovde shvatamo...

Mene je sinoc jace zaboleo zeludac,i jutros takodje,kao neki grc,i ja se odmah setila kako je moja sestra mislila da ima problem sa zelucem,stomakom,a ustvari bila trudna,i to trece dete,znaci ima iskustva sa simptomima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

E to je ono sto zene koje ne planiraju decu,trenutno i koje nemaju problem sa tim,ne razumeju,sve te simptome....Zato se mi ovde shvatamo...

Mene je sinoc jace zaboleo zeludac,i jutros takodje,kao neki grc,i ja se odmah setila kako je moja sestra mislila da ima problem sa zelucem,stomakom,a ustvari bila trudna,i to trece dete,znaci ima iskustva sa simptomima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

E to je ono sto zene koje ne planiraju decu,trenutno i koje nemaju problem sa tim,ne razumeju,sve te simptome....Zato se mi ovde shvatamo...

Mene je sinoc jace zaboleo zeludac,i jutros takodje,kao neki grc,i ja se odmah setila kako je moja sestra mislila da ima problem sa zelucem,stomakom,a ustvari bila trudna,i to trece dete,znaci ima iskustva sa simptomima.

Hi, hi... Mi smo show :). Evo sad me boli stomak kao pred menstruaciju, u subotu treba da dobijem. Nekao ne bih da se nadam ali bih volela da ne dobijem :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam isla na folikulometriju i tacno znam kada sam imala ovulaciju, pa smo tada i pravili bebu. Negde otprilike nedelju dana posle toga, pocele su nenormalno jako da me bole grudi i svi brusevi su mi postali tesni. Deseti dan od ovulacije kupim ja test, kazu pouzdan i posle 7-10 dana - medjutim nista. Mnogo sam se razocarala, mada je u meni i dalje tinjala nada da ipak jesam trudna. Bol u grudima nije prestajao, a i stomak je poceo da me bolucka. Menstruacija je bila jos nekih 5-6 dana daleko, a nikad nisam ni imala slicne simptome pred menstruaciju.

Sve u svemu, posle 5 dana ponovo uradim test i nekako ispade da ipak postoji ta majcinska intuicija. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam isla na folikulometriju i tacno znam kada sam imala ovulaciju, pa smo tada i pravili bebu. Negde otprilike nedelju dana posle toga, pocele su nenormalno jako da me bole grudi i svi brusevi su mi postali tesni. Deseti dan od ovulacije kupim ja test, kazu pouzdan i posle 7-10 dana - medjutim nista. Mnogo sam se razocarala, mada je u meni i dalje tinjala nada da ipak jesam trudna. Bol u grudima nije prestajao, a i stomak je poceo da me bolucka. Menstruacija je bila jos nekih 5-6 dana daleko, a nikad nisam ni imala slicne simptome pred menstruaciju.

Sve u svemu, posle 5 dana ponovo uradim test i nekako ispade da ipak postoji ta majcinska intuicija. :)

Divno :)! Jedva čekam da i ja saznam kako si se tad osećala :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno :)! Jedva čekam da i ja saznam kako si se tad osećala :)!

Zelim ti srecu i nadam se da ce to biti vrlo brzo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mis mali, svaka ti cast na instiktu.

Ja sam bila totalno operisana od toga sve do par nedelja posle porodjaja. Nikako mi nije islo u glavu da sam ja necija mama

A koliko vidim jos malo pa cemo da alkoholisemo hihihihi ;) Usitnila si posteno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mis mali, svaka ti cast na instiktu.

Ja sam bila totalno operisana od toga sve do par nedelja posle porodjaja. Nikako mi nije islo u glavu da sam ja necija mama

A koliko vidim jos malo pa cemo da alkoholisemo hihihihi ;) Usitnila si posteno :wub:

Usitnila prilicno. Al' kako stvari stoje, mozda cu i ranije da vidim moju bebanu. Imam malo plodove vode, pa od toga i zavisi kada ce biti porodjaj. U petak idem na kontrolu, tako da sam vec i spremna da to bude mozda i ovog vikenda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ohoooo super!!!! Nadam se da ce sve biti kako treba :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala. I ja se nadam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala jedan odnos,u toku tog famoznog meseca,i opet sam se nadala,prizeljkivala...Blizio se datum da dobijem nista neobicno,kao da ce krenuti svakog trenutka,s vremena na vreme me uhvate grcevi u stimaku,ali ne dobijam,dan za danom.Cak se nesto i ne secam dal su me grudi tad bolele.Kad mi je kasnilo 6 dana uradila test i pozitivan.Od suza nisam mogla progovoriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.