Kako ste saznale da ste trudne

odgovora

Objavljeno

Danas mi je doktorka potvrdila...jupiiii!!!! Nego rekla mi je da dodjem po upute za neke preglede. Jel zna neko gde će me poslati, sta da pregledam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super KIKIRIKI...da, sada te slijedi krvna grupa, krvna slika i ostalo...uživaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sve te simptome imala vise celog zivota, nego kad sam stvarno zatrudnela :).

Ni muke, ni umora, ni poremeceja varenja, ni pospanosti... nista. Dok bebac nije napunio mesec dana! Onda nisam mogla nista da stavim u usta naredna 3 meseca :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, manje suza vise sexa ;) opusti se... doci ce roda i na vas krov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa prvim detetom...

Radili smo na tome mesecima i nista....Brojala sam plodne dane, bili smo bas aktivni i nista. onda smo otisli na odmor u Srbiju i jednostavno nismo mislili o tome samo smo se opustili...Kad smo se vratili mene su grudi bolele dve nedelje i posto nisam mogla da docekam da mi izostane menst. uradila sam dva testa 5 dana pre i oba su bila pozitivna. Dr je potvrdio....

Sada smo odlucili pre dva meseca da zelimo jos jednu bebicu i radili na tome. Imam osecaj kao da cu dobili svakog momenta, bolove u jajnicima, grudima, neki napad gladi....i uradila sam test i bio je pozitivan. Idem skoro kod dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa prvim detetom...

Radili smo na tome mesecima i nista....Brojala sam plodne dane, bili smo bas aktivni i nista. onda smo otisli na odmor u Srbiju i jednostavno nismo mislili o tome samo smo se opustili...Kad smo se vratili mene su grudi bolele dve nedelje i posto nisam mogla da docekam da mi izostane menst. uradila sam dva testa 5 dana pre i oba su bila pozitivna. Dr je potvrdio....

Sada smo odlucili pre dva meseca da zelimo jos jednu bebicu i radili na tome. Imam osecaj kao da cu dobili svakog momenta, bolove u jajnicima, grudima, neki napad gladi....i uradila sam test i bio je pozitivan. Idem skoro kod dr.

Cestitam!

A bebe se najlakse prave kada smo opusteni i ne razmisljamo mnogo o tome, to smo vec 1000 puta ovde ponovili. Ti si jos jedan dokaz za to! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

potpisujem !

Sto smo se mi vise trudili, samo se povecavalo nezadovoljstvo i razocarenje negativnim testom. Kad sam se stvarno,ali stvarno stvarno opustila i pomislila "e pa kad dodje, dodje", pojavile se dve crtice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam imala nikakve simptome. Menstruacija mi je kasnila 7 dana,po prvi put u zivotu.

Nisam dozvoljavala sebi da se nadam i ocekujem drugu crticu, jer mesecima pre toga mi je kupatilo bilo skoro pa poplavljeno suzama zbog crvene vestice.. Tacno je da se desi onda kada se najmanje nadas... :rolleyes: Kupila sam test-plocicu (devojka u apoteci mi rekla da je pouzdaniji od trakica) i odmah se pojavila druga crtica, istog momenta. Bila sam sokirana,presrecna i opet zamalo poplavila kupatilo,ali ovog puta - radosnicama! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti, millar!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam... :))) kad ti je termin? mi smo cini mi se tu negde :))

Hvala ti!

Termin mi je 10. maja. Tebi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je 16. maja :))))))))))))))) mi cemo ovo zajedno da preguramo ovde:)))))))

Bas super sto imam "koleginicu" :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojcice, da vam i ovde pozelim lepu i mirnu trudnocu i da uzivate u njoj. a194.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Besna glisto i milice, cestitam! Zelim vam sto ljepsu trudnocu, i sto vise osmijeha! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Besna glisto i milice, cestitam! Zelim vam sto ljepsu trudnocu, i sto vise osmijeha! :)

Joooj sto volim kad stignu nove trudnice.... Da uzivate u trudnoci i da sve bude u redu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, drugarice! Divne ste! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekali smo 7 dana od kako sam "trebala" dobiti menstruaciju da bi uradili test (da se nebi opet razocarali). Bio je to jedan od najlepsih trenutaka i nasem zivotu kad je test pokazao da sam trudna :)

i tek posle toga su poceli simptomi da se javljaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekali smo 7 dana od kako sam "trebala" dobiti menstruaciju da bi uradili test (da se nebi opet razocarali). Bio je to jedan od najlepsih trenutaka i nasem zivotu kad je test pokazao da sam trudna :)

i tek posle toga su poceli simptomi da se javljaju!

Uh kad se setim ja sam 20 dana cekala da odradim test,kao sto je sigurno sigurno je :rolleyes:.Ni ja nisam htela da se razocaram jel 2,5 godine smo uzalud pokusavali ali nista.Bas kad sam pomislila da je u pitanju problem ja ostala trudna.Mada sam i pre testa bila sigurna jel sam stalno povracala,cak mi je i nova godina propala. :D Usput devojkama koje ocekuju svoje bebice zelim punoooooo srece!!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Jeko Beko... Da otvaram flasu sampanjca?! Ili da se pritajimo i cekamo jos malo sta ce da bude!!!!????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ovaj mesec nemam ni znakoa PMSa(koji me inace uvek rasture),a nemam ni znakove trudnoce!?!?!?neznam na cemu sam :blink: :blink: :blink:s1027.gif

Ooooo, pa sutra test radi i javi nam :). Nadam se pozitivnim rezultatima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ovaj mesec nemam ni znakoa PMSa(koji me inace uvek rasture),a nemam ni znakove trudnoce!?!?!?neznam na cemu sam :blink: :blink: :blink:s1027.gif

Draga i sa mnom isti slučaj... Jedino grudi boluckaju, a toga nekad bude i kao pms, a nekad ne.

Javi za test. držim fige!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, mislim da je rano... Sacekaj bar vise od 7 dana. Znam da ti to predstavlja poteskocu ali strpi se malko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti!nego neznam dal mi nije rano za test!trebalo bi treceg da dobijem to je jos nedelju dana!a sta mislis rano ili ne?

Po meni ti je rano. Znam da je nekima i pet dana ranije pokazalo dve crtice, ali to je sve individualno. Prošlog meseca sam tako bacila tri testa, sad nisam kupila nijedan, nadam se i da neću. Trebam da dobijem u subotu. Verujem da si nestrpljiva, ali ako možeš sačekaj koji dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pocinje da me drma PMS! :(

Mene isto grudi bole :(. A ako nam se ne posreći sad valjda će sledeći put...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,kad ste vec kod grudi,ja imam jedno pitanje...Od pocetka...treba da dobijem 28,nemam nikakve posebne simptome PmS,ponekad mi stomak pod pritiskom.

al,sinoc kad sam se istusirala,primetim mali bubuljicu na bradavici,to me uvek nerviralo pa malo istisnem,tako i sinoc,al mi se direktno iz bradavice pojavi sitna belicasta kapljica,kao mleko.Probam i drugu isto.Probam i jutros,malo teze al se pojavila.Jel to normalno,jel se nekom desavalo?Sem naravno u kasnijoj trudnoci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa, nekome se javi i ranije ali to svakako ne bi trebala da radis. Ne preporucuje se (bilo da si trudna ili ne)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.