Moj sin ne voli da sedi na travi

odgovora

Objavljeno

Imam sina od godinu dana i skoro je prohodao,ali i pre no sto je prohodao nije voleo da sedi na travu a sada jos manje,cim ga stavimo on pocne da place..Zna da hoda,ali samo kuci,na parket ,tepih,i puzi ,..Ali kad hocemo da hoda na travu on se ukoci i samo sedne dole i gleda,nece ni da se pomeri..Da li je jos neko imao ovakav problem ili ima???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poznato mi je to, moj mali nećak, bio je pravi mali čistunac, čim ga spustimo na travu on plače i hoće prati ruke, ali prošla je ta faza brzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno mu je to nešto novo i nepoznato, pa neće sad, ali kako bude boravio napolju, navići će se. Kod mojih nije bilo tih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego sta nego je faza, upoznaje se sa okruzenjem polako ali sigurno :) Pusti ga, ako nece ne forsiraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihi,i nas mali je "pravi mali cistunac" ! :D Nece na travu bos,ma nece nikako bos,jako je smesan,odmah pocne da hoda na prtima-izgleda kao mali baletan,jos da nema tolke butinice... :lol: Ne voli cak ni kad su mu ruke prljave-posle rucke odmah zahteva da mu obrisemo ruke vlaznom maramicom "bise,bise",a ako smo napolju i npr.padne pa su mu ruke malo prasnjave-samo dodje do nas "bise",i lepo obrise o nasim pantalonama ruke... :D Ili ce ga proci,ili je jednostavno takav,vreme ce pokazati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo od juce je poceo da hoda i po travi,napolju trci ko lud,pada sam ustaje... Vise se ne plasi,sam trazi da se spusti dole..Jos malo pa izbacujemo i kolica iz upotrebe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poznajem jednu 1.5 godisnju devojcicu koja ima slicnu fobiju od peska i sljunka i kada smo ove godine bili na moru, ne da nije htela da sidje sa lezaljke i da se igra u pesku, nego je sedela satima na lezaljci i skidala zrno po zrno, sa nogica, ako se neko zrno uopste i naslo. :) Bar je njenoj mami bilo lako, nije morala da trci za njom ;) Isto tako, znam i jednog jednogodisnjeg decaka, koji je istu fobiju imao, pa ga je mama namerno ostavljala na pesku, plakao je prvih nekoliko puta a onda je odustao. Uglavnom, moje misljenje je da je to samo faza, koja mora da prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.