Idi na sadržaj

seracell_left
seracell_right

Sam svoj majstor

• Molimo Vas da se ulogujete da biste odgovorili
32 odgovora na ovu temu

#21 Mama SWAT

Mama SWAT
  • Član
  • 2935 posts
  • Pol:ženski

Objavljeno 29 July 2011 - 09:43 AM

(siveluke @ 29.07.2011, 09:32) View Post
Lele, sad se pitam sta mi jedemo kad stavimo taj prasak za pecivo u kolace  smile.gif ohmy.gif

laugh.gif laugh.gif
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
Objavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
Objavljena slika

#22 FILIPA

FILIPA
  • Član
  • 15593 posts
  • Pol:muški

Objavljeno 31 January 2012 - 08:14 AM

Sam svoj majstor za svoj dom

Objavljena slika

#23 Neuhvatljiva

Neuhvatljiva
  • Član
  • 12047 posts

Objavljeno 31 January 2012 - 08:53 AM

(FILIPA @ 31.01.2012, 08:14) View Post

Super izgleda...samo da se ne sruši kada dune Košava...ako takav vetar ima u HR...
Objavljena slika

Objavljena slika

#24 Baca

Baca
  • Član
  • 3245 posts

Objavljeno 18 March 2012 - 10:35 PM

Ne znam gde bih postavila ovo pitanje, ako nestima ovde admini prebacite molicu vas.
Naime, interesuje me cime bih mogla da " prekrijem " plocice? Prelepiti, premazati, ........? Sta, kako, cime

#25 FILIPA

FILIPA
  • Član
  • 15593 posts
  • Pol:muški

Objavljeno 19 March 2012 - 08:38 AM

Baco, kakve pločice, gdje?

Objavljena slika

#26 Baca

Baca
  • Član
  • 3245 posts

Objavljeno 19 March 2012 - 11:32 PM

plocice su u letnjoj kuhinji. Nesto bih volela da promenim, a da to ne bude skidanje starih i stavljanje novih plocica. Nije da to ne bih volela nego ima precih stvari koje treba uraditi u kuci dok se dodje do tih plocica. One su bele sa nekom grancicom i narandzastim cveticima rolleyes.gif . Sveki mi bas kreativna. Jbg, to je nekada bio hit.

#27 Neuhvatljiva

Neuhvatljiva
  • Član
  • 12047 posts

Objavljeno 20 March 2012 - 07:59 AM

(Baca @ 19.03.2012, 23:32) View Post
plocice su u letnjoj kuhinji. Nesto bih volela da promenim, a da to ne bude skidanje starih i stavljanje novih plocica. Nije da to ne bih volela nego ima precih stvari koje treba uraditi u kuci dok se dodje do tih plocica. One su bele sa nekom grancicom i narandzastim cveticima rolleyes.gif . Sveki mi bas kreativna. Jbg, to je nekada bio hit.

Lati se dekupaža... laugh.gif
Objavljena slika

Objavljena slika

#28 Gost_Strelac84_*

Gost_Strelac84_*
  • Gost

Objavljeno 20 March 2012 - 08:39 AM

(Baca @ 18.03.2012, 22:35) View Post
Ne znam gde bih postavila ovo pitanje, ako nestima ovde admini prebacite molicu vas.
Naime, interesuje me cime bih mogla da " prekrijem " plocice? Prelepiti, premazati, ........? Sta, kako, cime

Ovde ima da se kupi(a pretpostavljam i dole kod nas) folija slicna linoleumu koju rezes i lepis po plocicama. Mnogo korisna,efikasna i jeftina stvar. Postoje razni dezeni,mozda da pogledas u prodavnicama gde se prodaju plocice. Probacu da izgooglam da ti docartam o cemu pricam

#29 Dulcinea

Dulcinea
  • Član
  • 2999 posts

Objavljeno 20 March 2012 - 10:20 AM

(Baca @ 19.03.2012, 23:32) View Post

(Strelac84 @ 20.03.2012, 08:39) View Post
Ovde ima da se kupi(a pretpostavljam i dole kod nas) folija slicna linoleumu koju rezes i lepis po plocicama. Mnogo korisna,efikasna i jeftina stvar. Postoje razni dezeni,mozda da pogledas u prodavnicama gde se prodaju plocice. Probacu da izgooglam da ti docartam o cemu pricam

Mislim da se zovu tapete za plocice ili nesto slicno. Ima da se kupi u prodavnicama gde se kupuju i tapete,mozda ima i u prodavnicama gde se kupuju plocice,kao sto rece Strelac. Nisu skupe,gledala sam skoro cene u novinama i ima raznoraznih dezena.
I ja planiram da ih kupim,to je za sad povoljnija varijanta nego skidanje starih i stavljanje novih.
Objavljena slika
Objavljena slika

#30 Baca

Baca
  • Član
  • 3245 posts

Objavljeno 20 March 2012 - 12:24 PM

ej devojke puno vam hvala. Nisam imala pojma da to postoji. Pravo da vam kazem nisam ni guglala prvo sam vas pitala, ma vi ste mi azurnije od gugla.

Neuhvatljiva bih ja ali nisam ti ja takva majstorica za dekupaz. Jedino da platim Secernoj da dodje da mi to odradi tongue.gif . Mozda je to jeftinija varijanata od novih plocica.

#31 Miva

Miva
  • Član
  • 16574 posts

Objavljeno 16 April 2013 - 10:19 AM

http://sphotos-h.ak....255616135_n.jpg

Kada bih mogla ovo da napravim :lol:
Objavljena slika

#32 Ivana84

Ivana84
  • Član
  • 4092 posts

Objavljeno 30 August 2013 - 02:02 PM

Evo jedne super ideje,muz moje drugarice je napravo nesto slicno,super izgleda :) Objavljena slika
Objavljena slika

#33 Ivana84

Ivana84
  • Član
  • 4092 posts

Objavljeno 04 April 2014 - 04:19 PM

Kako vam se svidjaju ove ideje?Meni su extra,posebno ova za pesak :) Objavljena slikaObjavljena slika
Objavljena slika

0 član(ova) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika