Idi na sadržaj

seracell_left
seracell_right

Nevinost?

• Molimo Vas da se ulogujete da biste odgovorili
111 odgovora na ovu temu

#1 Gost_Nina NS_*

Gost_Nina NS_*
  • Gost

Objavljeno 05 May 2010 - 08:17 PM

Kada ste 'izgubile" nevinost i da li se to desilo sa vasim suprugom? Uf, ta rec "izgubila', bolje "kada ste usle u svet odraslih"?
laugh.gif Ja sam za svoj 18 rodjendan sa tadasnjim momkom sa kojim sam se zabavljala 3 godine. To je bio i njegov i moj prvi put a i njegov i moj 18 rodjendan. Secam ga se kao lepo iskustvo, bilo je zaista iz ljubavi. Mog dragog sam upoznala posle 4-5 godina.
Smatram da danasnje devojcice prerano ulaze u tu igru. Imam u okolini dosta devojaka od po 14-15 godina koje razmisljaju da to urade ili su vec uradile. Ja sam u tim godinama igrala fudbal i lastis HA,HA. Prvi put sam se poljubila kada sam posla u srednju.
Kako li ce biti kada nasa deca odrastu?

#2 Tamara/Mina

Tamara/Mina
  • Član
  • 770 posts

Objavljeno 05 May 2010 - 08:36 PM

Ja sam sa 17, tacnije mesec dana pred 18ti rodjendan sa tadasnjim momkom, sa kojim sam bila posle jos 4 godine. I meni je bilo zaista lepo iskustvo, koje pamtim i dan danas. Inace je u svemu bio veoma brizan i pazljiv.
Mislim da je "taj prvi put" veoma bitan za devojku i njeno daljne razvijanje i odnos prema muskarcima. Imam par drugarica kojima je to bilo ocajno i zbog toga su jos uvek nesigurne u sebe i plasljive u krevetu.

#3 godak

godak
  • Član
  • 749 posts

Objavljeno 05 May 2010 - 09:04 PM

ja sam sa 19 sa svojim tadašnjim dečkom.... sa njim sam bila nešto više od tri godine, a kada sam izgubila nevinost zabavljali smo se oko 5 meseci, s tim što smo bili školski drugovi i znali se dugo pre zabavljanja... svog sadašnjeg muža sam kasnije upoznala na fakultetu i s njim sam se dugo družila pre nego što smo počeli da se zabavljamo...

#4 Lena

Lena
  • Član
  • 723 posts

Objavljeno 05 May 2010 - 09:09 PM

Nemam neke tajne u zivotu ali malo mi je bezveze da ovako javno govorim o ovim stvarima! Zato cete biti uskracene za moj odgovor na ovu temu!

#5 Gost_Nina NS_*

Gost_Nina NS_*
  • Gost

Objavljeno 05 May 2010 - 09:17 PM

(Lena @ 5.05.2010, 21:09) View Post
Nemam neke tajne u zivotu ali malo mi je bezveze da ovako javno govorim o ovim stvarima! Zato cete biti uskracene za moj odgovor na ovu temu!

Ok...postujem tvoj izbor.

#6 micika

micika
  • Član
  • 1332 posts

Objavljeno 06 May 2010 - 09:38 AM

Neobicno iskustvo...prvi put sam imala odnos sa momkom sa kojim sam bila u vezi skoro 4 godine...bilo je to u mojoj 17-toj godini...a sto sam rekla neobicno? Zato sto pri tom prvom odnosu nije bilo krvi i nije nista bolelo...tadasnji momak mi nije verovao da sam bila nevina i onda smo citali razne knjige na temu nevinosti i saznali da neke devojke imaju elasticni himen koji puca tek na porodjaju...ja sam jedna od tih...
[/url]

#7 lukica

lukica
  • Član
  • 960 posts

Objavljeno 06 May 2010 - 09:45 AM

(Lena @ 5.05.2010, 21:09) View Post

I meni je malo neprijatno da o tome javno govorim, ali kao što reče neko poštujem svačiji izbor i mišljenje

#8 FILIPA

FILIPA
  • Član
  • 15593 posts
  • Pol:muški

Objavljeno 06 May 2010 - 09:59 AM

Ха, такође са 18 година, за рођендан, са својим садашњим супругом...

Posted Image

#9 Lena

Lena
  • Član
  • 723 posts

Objavljeno 06 May 2010 - 10:53 AM

Devojke, da me ne shvatite pogresno, nisam ljuta ili uvredjena, nikoga ne vredjam ili bilo sta, ali malo mi je ovo bezveze da ovako govorim o tim nekim sasvim licnim stvarima. Samo to i nista vise! Nemojte da se ljutite. Ako nam Bebac otvori zasticeni deo foruma kome mogu da imaju pristup samo odabrani i dokazani forumasi tj. forumasice, onda cemo pricati i na ovu temu!

#10 nina

nina
  • Član
  • 621 posts
  • Interesi:Oprastajuci, uzdizemo se iznad onih koji su nas povredili.<br /><br />&quot;... Mozda bi trebalo da ih mrzim, ali ne mogu, ja nemam dva srca, jedno za ljubav drugo za mrznju. Ovo sto imam sad zna samo za tugu...&quot;<br />(&quot;Dervis i smrt&quot;)

Objavljeno 06 May 2010 - 11:03 AM

Slazem se sa tobom Lena... Po meni je to nesto intimno, nesto o cemu bi pricala samo sa uzim krugom prijatelja...Tema je tu...pa ko voli nek izvoli... rolleyes.gif

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto. 

#11 Tamara/Mina

Tamara/Mina
  • Član
  • 770 posts

Objavljeno 06 May 2010 - 11:44 AM

Ne bih ni ja nikoga da vredjam ali ne vidim u cemu je konkretno OVA tema intimnija od, recimo, teme porodjaja, teme ginekologa i slicno...?
Mi koje smo uclanjene imamo milion tema o kojima mozemo da pisemo, obmenjujemo iskustva, upoznajemo se, na kraju krajeva tako se opustamo i ko smatra da treba da pise pise ko ne, njegov izbor, vala ima tema na pretek! rolleyes.gif  Niko nikoga licno ne zna i u niciju intimu se ne ulazi ukoliko to ne zelimo same. Na kraju krajeva morale smo nekako da postanemo majke rolleyes.gif, ovo je samo jedna tema vise  rolleyes.gif

#12 Gost_Nina NS_*

Gost_Nina NS_*
  • Gost

Objavljeno 06 May 2010 - 01:01 PM

(Tamara/Mina @ 6.05.2010, 12:44) View Post
Ne bih ni ja nikoga da vredjam ali ne vidim u cemu je konkretno OVA tema intimnija od, recimo, teme porodjaja, teme ginekologa i slicno...?
Mi koje smo uclanjene imamo milion tema o kojima mozemo da pisemo, obmenjujemo iskustva, upoznajemo se, na kraju krajeva tako se opustamo i ko smatra da treba da pise pise ko ne, njegov izbor, vala ima tema na pretek! rolleyes.gif  Niko nikoga licno ne zna i u niciju intimu se ne ulazi ukoliko to ne zelimo same. Na kraju krajeva morale smo nekako da postanemo majke rolleyes.gif , ovo je samo jedna tema vise  rolleyes.gif

Slazem se sa tobom! Po meni ima i intimnijih tema na forumu, poput prevara i to da li i kada smo imale odnos posle porodjaja. Nikoga ne bi da uvredim, ali ko zeli da pise na ovu temu ok a ko ne i to je ok.
Ipak su to lepa secanja, iz nase mladosti, zar ne?
Postavila sam ovu temu jer mi je strasno koliko mlade sada stupaju u odnose i zelela sam da cujem sta vi mislite o tome.
E evo jos jedno pitanje: " DA LI VIDJATE TU PRVU LJUBAV?"
Ja svremena na vreme, u prolazu, javimo se jedno drugom, malo popricamo i jednom smo popili zajedno kafu...uvek mi je drago kada ga vidim.

#13 Tamara/Mina

Tamara/Mina
  • Član
  • 770 posts

Objavljeno 06 May 2010 - 03:55 PM

(Nina NS @ 6.05.2010, 13:01) View Post
Slazem se sa tobom! Po meni ima i intimnijih tema na forumu, poput prevara i to da li i kada smo imale odnos posle porodjaja. Nikoga ne bi da uvredim, ali ko zeli da pise na ovu temu ok a ko ne i to je ok.
Postavila sam ovu temu jer mi je strasno koliko mlade sada stupaju u odnose i zelela sam da cujem sta vi mislite o tome.
Ja svremena na vreme, u prolazu, javimo se jedno drugom, malo popricamo i jednom smo popili zajedno kafu...uvek mi je drago kada ga vidim.

Razumemo se  rolleyes.gif
Sada su deca postala opterecena sa seksom, na zalost..  Pitanje je kada stupaju u odnos kada su vec u 15, 16, 17 godini TRUDNE! To je stvarno zastrasujuce! Ja imam cerku i iskreno se bojim za nju, naravno da cu da joj pricam, da je vaspitavam ali drustvo  koje nas okruzuje dosta utice na mladez, koja prerano misle da su odrasla i sve mogu sama a kada se desi onda ne znaju sta ce..
Uf, ja moju "pravu ljubav" nisam videla jedno 6 godina sigurno ali zato jedno drugome svaki rodjendan i novu godinu obavezno cestitmo, imam ga i kao druga na face-u tako da sam informisana o njegovom zivotu, srecan je a to mi je i najbitnije, nemamo mi vise sta da se gledamo wink.gif

#14 Gost_ruskinja_*

Gost_ruskinja_*
  • Gost

Objavljeno 12 May 2010 - 12:07 PM

Ja sam nevinost izgubila sa 17 godina sa mojim sadašnjim suprugom, posle godinu dana zabavljanja, on nije navaljivao, a ja kad sam bila spremna odlučila se posle godinu dana, mada sam sebi uvek govorila da pre 18-te neću, ali skontali smo se odmah, i dugo me čekao, tako da sam "požurila", i malkice pogazila to svoje obećanje. I sad ne mogu da zamislim da "to radim" sa nekim drugim! laugh.gif

#15 Nina*

Nina*
  • Član
  • 1562 posts

Objavljeno 12 May 2010 - 06:57 PM

(ruskinja @ 12.05.2010, 12:07) View Post
Ja sam nevinost izgubila sa 17 godina sa mojim sadašnjim suprugom, posle godinu dana zabavljanja, on nije navaljivao, a ja kad sam bila spremna odlučila se posle godinu dana, mada sam sebi uvek govorila da pre 18-te neću, ali skontali smo se odmah, i dugo me čekao, tako da sam "požurila", i malkice pogazila to svoje obećanje. I sad ne mogu da zamislim da "to radim" sa nekim drugim! laugh.gif

U sustini i nisu bitne godine koliko je bitno da je iz ljubavi i da smo mi to htele...da nas niko nije nagovorio i da nam je ostalo u lepom secanje...zar ne?

#16 Borjana

Borjana
  • Član
  • 5470 posts

Objavljeno 12 May 2010 - 07:14 PM

(Nina ns @ 12.05.2010, 18:57) View Post
U sustini i nisu bitne godine koliko je bitno da je iz ljubavi i da smo mi to htele...da nas niko nije nagovorio i da nam je ostalo u lepom secanje...zar ne?

To i jeste zaista bitno. Samo, na "ljubav" drugacije gledamo sa 15, 18 ili 25 godina, a one nam ipak donose zrelost i ozbiljnost, bas ono sto je potrebno za taj cin. Desilo se jer sam bila zaljubljena, ali i smatrala da sam dovoljno zrela da odgovaram za sve svoje postupke (par dana pred moj 18. rodjendan). Ne vidjam tu osobu vise, imam svoj zivot i lijepo sjecanje.

#17 Micilici

Micilici
  • Član
  • 1378 posts

Objavljeno 12 May 2010 - 09:31 PM

Sa 19.5, zabavljali se godinu i po u totalu i bio je jedan od najsebicnijih muskaraca koje sam ikada upoznala...  dry.gif Verovatno nismo bili jedno za drugo, al kad ti neko posle godinu i po veze u kojoj si se trudila svim silama, prizna da nikada nikog nije voleo i ne zna sta znaci ljubav- e kako onda i to prvo iskustvo za koje se "cuvas" i bilo sta iz vase veze da imas u lepom secanju. Trebalo je da se rasvestim kada je 5min nakon naseg prvog puta kada je meni jos uvek bilo lose on ustao i trazio da mu dam nesto da jede. Oj divote, trebalo je otad da zamrzim muski rod! Sreca da sam posle njega imala divne momke i sad jos divnijeg supruga. Sve se vraca, sve se placa! laugh.gif
I da- nemam pojma gde je, sta je, sta radi, dal i dalje parazitira na roditeljskim parama i zenskoj ljubavi angry.gif , ne interesuje me i mislim da otkad smo raskinuli nikada i nije. Trebalo mi je vremena u vezi da naucim da ga pustim, al kad konacno jesam bio je otpisan za sva vremena! tongue.gif
Eto vam i jednog "divnog" iskustva za taj prvi put, cisto da ne bude da je sve u ljubavi i sexu posuto ruzinim laticama  wink.gif

#18 godak

godak
  • Član
  • 749 posts

Objavljeno 12 May 2010 - 09:45 PM

(Nina NS @ 6.05.2010, 14:01) View Post

ja ga nisam videla 11 godina... znam da živi u inostranstvu, da se oženio... nemam pojma da li ima decu... iskreno nešto me baš i ne zanima šta je sa njim, mada nisam imala neka naročito loša iskustva u vezi sa njim...

#19 Nina*

Nina*
  • Član
  • 1562 posts

Objavljeno 14 May 2010 - 09:02 PM

(Micilici @ 12.05.2010, 21:31) View Post
Sa 19.5, zabavljali se godinu i po u totalu i bio je jedan od najsebicnijih muskaraca koje sam ikada upoznala...  dry.gif Verovatno nismo bili jedno za drugo, al kad ti neko posle godinu i po veze u kojoj si se trudila svim silama, prizna da nikada nikog nije voleo i ne zna sta znaci ljubav- e kako onda i to prvo iskustvo za koje se "cuvas" i bilo sta iz vase veze da imas u lepom secanju. Trebalo je da se rasvestim kada je 5min nakon naseg prvog puta kada je meni jos uvek bilo lose on ustao i trazio da mu dam nesto da jede. Oj divote, trebalo je otad da zamrzim muski rod! Sreca da sam posle njega imala divne momke i sad jos divnijeg supruga. Sve se vraca, sve se placa! laugh.gif
I da- nemam pojma gde je, sta je, sta radi, dal i dalje parazitira na roditeljskim parama i zenskoj ljubavi angry.gif , ne interesuje me i mislim da otkad smo raskinuli nikada i nije. Trebalo mi je vremena u vezi da naucim da ga pustim, al kad konacno jesam bio je otpisan za sva vremena! tongue.gif
Eto vam i jednog "divnog" iskustva za taj prvi put, cisto da ne bude da je sve u ljubavi i sexu posuto ruzinim laticama  wink.gif

Kreten !
Drago mi je sto si posle njega imala divne momke...ima i obrnute situacije...prvi divan i pazljiv a  udaju se za totalnu bud.. i idi...

#20 Nina*

Nina*
  • Član
  • 1562 posts

Objavljeno 14 May 2010 - 09:04 PM

laugh.gif

0 član(ova) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika