Idi na sadržaj

seracell_left
seracell_right

Krv U Urinu U Tragu

• Molimo Vas da se ulogujete da biste odgovorili
4 odgovora na ovu temu

#1 Inama

Inama
  • Član
  • 1499 posts
  • Pol:ženski

Objavljeno 18 April 2013 - 11:24 PM

Danas su mi stigli rezultati biohemije. Sve je ok, samo me urin malo plasi. Pise da krv u urinu je u tragu i leukociti u urinu su pozitivni (15-20).
Da li neko zna sta to znaci? Nemam nikakve druge simptome, tipa peckanje, bolove....
Objavljena slika

Objavljena slika

#2 Kristina86

Kristina86
  • Član
  • 5991 posts

Objavljeno 19 April 2013 - 12:28 AM

View PostInama, on 18 April 2013 - 11:24 PM, said:

Danas su mi stigli rezultati biohemije. Sve je ok, samo me urin malo plasi. Pise da krv u urinu je u tragu i leukociti u urinu su pozitivni (15-20).
Da li neko zna sta to znaci? Nemam nikakve druge simptome, tipa peckanje, bolove....
Pa evo ovako koliko ja znam,sto se leukocita tice normalno je do 5,sve vise od toga mozda postoji neki zapaljenski proces i infekcija..Krv u urinu ne mora odmah da znaci da je nesto strasno,to moze da bude i od uzimanje nekih lekova..Najbolje bi bilo da odes kod doktora,pa ces videti kako sta..
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#3 SANJA TM

SANJA TM
  • Član
  • 3937 posts

Objavljeno 19 April 2013 - 09:44 AM

Jesi uradila U-kulturu?
Objavljena slika  

Objavljena slika

#4 Nice

Nice
  • Član
  • 9027 posts

Objavljeno 19 April 2013 - 04:03 PM

Na prvoj analizi urina u trudnoci i ja sam imala tragove krvi, tj. 5-7 er, tako je pisalo, dr mi je rekla da pijem dosta caja od brusnice i uopsteno sto vise tecnosti pa ako i na narednoj kontroli bude ponovo, onda ce me kao uputiti na urinokulturu, ali naredni put je bilo sve ok pa nisam isla. Secam se da me je pitala je li mi iko u porodici imao problema sa kamenjem ili peskom u bubrezima, posto imaju i tata i mama, onda je samo rekla aha, i to je to.
Objavljena slika

A leader does not deserve the name unless he is willing occasionally to stand alone. (H. Kissinger)
Money can't buy you happiness, but it does bring you a more pleasant form of misery. (S. Milligan)

#5 Inama

Inama
  • Član
  • 1499 posts

Objavljeno 20 April 2013 - 12:27 PM

View PostNice, on 19 April 2013 - 04:03 PM, said:

Na prvoj analizi urina u trudnoci i ja sam imala tragove krvi, tj. 5-7 er, tako je pisalo, dr mi je rekla da pijem dosta caja od brusnice i uopsteno sto vise tecnosti pa ako i na narednoj kontroli bude ponovo, onda ce me kao uputiti na urinokulturu, ali naredni put je bilo sve ok pa nisam isla. Secam se da me je pitala je li mi iko u porodici imao problema sa kamenjem ili peskom u bubrezima, posto imaju i tata i mama, onda je samo rekla aha, i to je to.

Hvala na odgovoru. Ma i ja mislim da je tako nesto trenutno u pitanju. U svakom slucaju u ponedeljak imam zakazanu kontrolu.
Objavljena slika

Objavljena slika

0 član(ova) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika