Idi na sadržaj

seracell_left
seracell_right

Kako povecati plodnost prirodnim putem

• Molimo Vas da se ulogujete da biste odgovorili
117 odgovora na ovu temu

#41 Suncokret

Suncokret
  • Član
  • 10134 posts
  • Pol:ženski

Objavljeno 20 March 2012 - 12:18 PM

(jекић @ 20.03.2012, 12:02) View Post
Ваљда умем да читам, односило се на Роме.
Мени више немојте пожелети никакво добро, од таквог огорченог, и злобног човека ја то неочекујем.

(zlatni papagaj @ 20.03.2012, 12:15) View Post
Неке студије показују да је чак свако 7 дете од неког другог родитеља а не од оног који га је "признао", тако да то НИКАКВЕ ВЕЗЕ НЕМЕ СА ЦИГАНИМА!

СВАКО ДОБРО!

laugh.gif laugh.gif
Objavljena slika

#42 zlatni papagaj

zlatni papagaj
  • Član
  • 1954 posts
  • Pol:muški

Objavljeno 20 March 2012 - 12:36 PM

(jекић @ 20.03.2012, 12:23) View Post
Рекла сам да мено више не пожелите никаво добро, од вас не очекујем ником да желите стварно добро.

Сваком своје, како год он то пожелео, нека је добро!

Роми су народ као и сваки други, ваша расистичка примедба која се односила искључиво на њих нека вам служи на част, и показује још једном каква сте ви особа. И не правите ме више идиотом, очигледно је шта сте рекли.

РОМИ не постоје као народ, уствари, можда и постоје, негде у земљи РОМАЛИЈИ али, у принципу онда би требали да се другачије зову на пример у ЕНГЛЕСКОЈ, што би били ЏИПСИ!? Што и тамо неби били РОМИ него само у Србији!? Но добро, то је већ друга тема.

Друга ствар, код њих нема не плодних мушкараца   или има али се не зна, јер, то одради комшија wink.gif
Где је овде да се односи на друге народе, ја то не видим, односи се искључиво на  Роме.

У следећем коментару сам Вам појаснио да се не односи ИСКЉУЧИВО НА ЦИГАНЕ, таквих примера има у СВИМ НАРОДИМА.

Иначе, погледајте рецимо филм, "Скупљачи перја", "Дом за вешање" и биће Вам неке ствари јасније из живота поменуте популације.
Код других народа, свест о моралним принципима па и кроз хришћанство мало ту причу о браку као заједници једног мушкарца и жене не даје баш много простора да се о таквим стварим разговара а и ако се негде нешто чује, то остаје тако како је.
Узгред, скоро сам чуо једну причу о таксисти из БГ кога је оптужила нека девојка да је силовао. Он се бранио да није, она остала трудна родила дета, урадили анализу и испоставило се да он није отац али и да не може да има децу! А у кући, троје одрасле деце!!! Значи, не дешава се то само код ЦИГАНА, него и код других народа, али, опет кажем, не прича се о томе, некада да би се жене заштитиле, некада и сам мушкарац жели да има потомство итд.

Свако добро! (онима који читају)  laugh.gif

#43 Tajci79

Tajci79
  • Član
  • 1073 posts

Objavljeno 20 March 2012 - 01:31 PM

Jekic, nemoj se nervirati. Nije papagaj mislio nista lose, vise je to bila kao sala. A iskreno sto se mene tice - cigane, Rome ili kako god hocete - ne volim! Iz milion i jednog razloga...Nek su zivi i zdravi, ali vecinom su to neradnici, navikli da kukaju i traze od drzave. U ovoj zemlji, samo vredni, radni i posteni nemaju prava. I kada se normalni ljudi izbore za svoja prava, onda mogu da dodju na red oni koji nista ne rade i nece da rade, homoseksualci, tranvestiti i ostali...
Ali ovde je tema kako povecati plodnost. Tu bismo stosta mogli nauciti od mnogoljudnih naroda...

#44 zlatni papagaj

zlatni papagaj
  • Član
  • 1954 posts
  • Pol:muški

Objavljeno 20 March 2012 - 01:35 PM

(Tajci79 @ 20.03.2012, 13:31) View Post
Jekic, nemoj se nervirati. Nije papagaj mislio nista lose, vise je to bila kao sala. A iskreno sto se mene tice - cigane, Rome ili kako god hocete - ne volim! Iz milion i jednog razloga...Nek su zivi i zdravi, ali vecinom su to neradnici, navikli da kukaju i traze od drzave. U ovoj zemlji, samo vredni, radni i posteni nemaju prava. I kada se normalni ljudi izbore za svoja prava, onda mogu da dodju na red oni koji nista ne rade i nece da rade, homoseksualci, tranvestiti i ostali...
Ali ovde je tema kako povecati plodnost. Tu bismo stosta mogli nauciti od mnogoljudnih naroda...

између осталог и од цигана.

Нажалост, што се тиче права, потпуно се слажемо!!!

ХВАЛА!

#45 cekalica

cekalica
  • Član
  • 8401 posts

Objavljeno 21 March 2012 - 08:58 PM

blink.gif
Znaci i mene onda ne volis ili nesto nisam razumela kako treba
Tajci ovako nesto od tebe stvarno nisam ocekivala
Objavljena slika

Objavljena slika
Objavljena slika

#46 Tajci79

Tajci79
  • Član
  • 1073 posts

Objavljeno 22 March 2012 - 11:10 AM

Cekalice, pretpostavljam da pripadas romskoj populaciji, cim si ovako reagovala. Meni si ti jako draga, kao i sve devojke ovde i svima zelim sve najbolje u zivotu i naravno da sto pre dobiju svoje bebe.
Nemoj da te nesto uvredi u ovome sto sam napisala. Ja volim sve vredne i dobre ljude, a cini mi se da ti to jesi.
Nikakvu razliku ne pravim medju ljudima, ma koje vere ili rase bili. Ali, to se odnosi na pojedince.
Kada su u pitanju grupe ljudi (da li je to narod, ili grupa u okviru naroda itd...), imam razlicita misljenja i svoja iskustva.
Ja mogu da ne volim neku stranku i mislim sve najgore o toj politici, ali naravno da u toj istoj stranci ima divnih ljudi.
Ja ne mogu da kazem da volim narod koji prosi po ulici, sakati svoju decu da bi prosila...itd itd..hiljadu pojava u ovom drustvu.
Ali ako se pojedinac u toj grupi izdvoji i uspe u zivotu da napravi nesto vise za sebe, e tog pojedinca mnogo vise postujem od nekoga kome je put bio mnogo laksi i ko nije morao da se bori i izdvaja iz mase.
Ja sam srpkinja, pa ne iskljucujem da smo po mnogo cemu los narod i ne smeta mi ako neko ne voli Srbe...
Tacnije, ne mislim da ne voli MENE ako misli lose o srbima.
Nadam se da sam pojasnila.

#47 cekalica

cekalica
  • Član
  • 8401 posts

Objavljeno 22 March 2012 - 05:31 PM

Ovo,jos sa ovim uzvicnikom jako jako jako jako para usi i oci,pogotovo kad to kaze neko koga smatras prijateljem,pa makar i virtuelnim
Objavljena slika

Objavljena slika
Objavljena slika

#48 My heart

My heart
  • Član
  • 3863 posts
  • Pol:nepoznat

Objavljeno 23 April 2012 - 09:09 PM

(jекић @ 21.12.2011, 15:32) View Post
Ми пијемо онај олигогал са селеном и неку мућаклицу што сам направила. ево и овде рецепт.
100 гр ораха
100 гр бадема
100 гр кикирикија-несланог
100 гр  лешника
100 гр кокоса
100 гр сусама
100 гр ољуштених семенка бундеве
100 гр ољуштених семенки сунцокрета-несланих
100 гр сувог грожђа
100 гр сувих смокава
100 гр сувих шљива
100 гр сувих кајсија

све се насецка или иблендира и помеша са 1кг меда, пије се супена кашика ујутру и увече. Као бонжита је, супер укус.

Jel ovo sirovo ili peceno? Mislim na lesnike,suncokret,susam,kikiriki...
Objavljena slika

Objavljena slika

#49 Joca77

Joca77
  • Član
  • 669 posts

Objavljeno 23 April 2012 - 09:11 PM

(My heart @ 23.04.2012, 22:09) View Post
Jel ovo sirovo ili peceno? Mislim na lesnike,suncokret,susam,kikiriki...

Sve mora biti sirovo.
Objavljena slika
Objavljena slika

#50 SANJA TM

SANJA TM
  • Član
  • 3932 posts

Objavljeno 23 April 2012 - 09:11 PM

(Joca77 @ 23.04.2012, 21:11) View Post
Sve mora biti sirovo.

P&P
Objavljena slika  

Objavljena slika

#51 My heart

My heart
  • Član
  • 3863 posts
  • Pol:nepoznat

Objavljeno 23 April 2012 - 09:23 PM

(Joca77 @ 23.04.2012, 22:11) View Post
Sve mora biti sirovo.

(SANJA TM @ 23.04.2012, 22:11) View Post
P&P

Hvala vam,divne ste.Razmisljam da smuckam
Objavljena slika

Objavljena slika

#52 Empress

Empress
  • Član
  • 4995 posts

Objavljeno 24 April 2012 - 06:47 AM

(My heart @ 24.04.2012, 00:23) View Post
Hvala vam,divne ste.Razmisljam da smuckam

Posto ja ovde ne mogu da nadjem sirove semnke bindeve, njih nisam ni stavila. Ali sam od svega ostalog povecala po malo.
Ja smuckala-super je! Pojedes kasicicu i dobijes secerni udar i vise ti se nista slatko ni ne jede, bar narednih sat vremena (u mom slucaju). biggrin.gif
Objavljena slika

#53 Crvic

Crvic
  • Član
  • 825 posts

Objavljeno 30 June 2012 - 09:29 PM

Nova sam.. Pozdrav svim mamama, i buducim naravno .. smile.gif

#54 C*I*C*A*N*A

C*I*C*A*N*A
    • Član
    • 9811 posts

Objavljeno 30 June 2012 - 09:42 PM

Za muskarce 1kg zobi na 3l vode kuvati sa sakom suvog grozdja.
    Vredi pokusati. rolleyes.gif
    Ja sam ja i neću da potčinim svoj ukus jednodušnom sudu čovečanstva. Ako ne volim neku stvar ne volim je, to je sve - ne vidim nikakav razlog da se pretvaram da volim nešto samo zato što to većina voli, ili se pretvara da voli.
    Džek London

#55 LunaMi

LunaMi
    • Član
    • 5820 posts

Objavljeno 30 June 2012 - 09:50 PM

(C*I*C*A*N*A @ 30.06.2012, 21:42) View Post
    Za muskarce 1kg zobi na 3l vode kuvati sa sakom suvog grozdja.
    Vredi pokusati. rolleyes.gif

I kako i koliko se to konzumira????
    Objavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Uz vatromet prstecih folikula igramo iz X u +

#56 C*I*C*A*N*A

C*I*C*A*N*A
    • Član
    • 9811 posts

Objavljeno 30 June 2012 - 10:11 PM

(LunaMi @ 30.06.2012, 22:50) View Post
    I kako i koliko se to konzumira????

Mm to pije, dobro je inace i za druge stvari,ali je prvenstveno za povecanje plodnosti, nivoa testosterona.Ne znam koliko dugo se pije.
    To se skuva,procedi i pije se samo ta vodica.Mozes da pravis razmeru i kuvas manje kolicine.
    Ja sam ja i neću da potčinim svoj ukus jednodušnom sudu čovečanstva. Ako ne volim neku stvar ne volim je, to je sve - ne vidim nikakav razlog da se pretvaram da volim nešto samo zato što to većina voli, ili se pretvara da voli.
    Džek London

#57 LunaMi

LunaMi
    • Član
    • 5820 posts

Objavljeno 30 June 2012 - 10:21 PM

(C*I*C*A*N*A @ 30.06.2012, 22:11) View Post
    Mm to pije, dobro je inace i za druge stvari,ali je prvenstveno za povecanje plodnosti, nivoa testosterona.Ne znam koliko dugo se pije.
    To se skuva,procedi i pije se samo ta vodica.Mozes da pravis razmeru i kuvas manje kolicine.

Ok, ali kada da pije, uvece, ujutru ili i jedno i drugo? Po koliko da pije?
    Objavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Uz vatromet prstecih folikula igramo iz X u +

#58 C*I*C*A*N*A

C*I*C*A*N*A
    • Član
    • 9811 posts

Objavljeno 30 June 2012 - 10:27 PM

(LunaMi @ 30.06.2012, 23:21) View Post
    Ok, ali kada da pije, uvece, ujutru ili i jedno i drugo? Po koliko da pije?

U svakom slucaju jako je zdravo,tako da nikada nece biti mnogo.Moze npr ujutru i vece,pa bar jedno mesecak dana da vidis hoce li biti nekih rezultata.Po jednu casu,moze i vise.
    I obavezno pri kraju kuvanja i saku grozdja.
    Samo cuvaj se,opasan je to afrodizijak. rolleyes.gif
    Džek London

#59 svejedno

svejedno
    • Član
    • 2477 posts

Objavljeno 28 August 2012 - 03:51 PM

ima ovih dana da napravim jekinu muckalicu i kupili smo peruvian maku
    i kupicemo oligogal se
    i picemo caj od zdravca
    a ja cu i od virka
    i idemo na more
    pa da viidmo kom opanci kom obojci :smajlisacekalicinomtoljagomudriudriudri:
    Objavljena slika Objavljena slika

#60 Kjara

Kjara
    • Član
    • 8 posts

Objavljeno 28 September 2012 - 06:56 PM

Evo da se pridruzim sa svojim iskustvom ,mozda ce nekom znaciti.Cetiri godine nisam mogla da zatrudnim i preporucili su mi aloju beris da pijem.Pocela sam da je pijem ujutru na prazan stomak 3 supene kasike i zatrudnela prirodno odmah posle mesec dana...e sad slucajnost ili ne ja ne znam...Na zalost izgubila sam bebu u 7 nedelji sad odmor pa opet aloja :)
    Objavljena slika

Objavljena slika

0 član(ova) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika