Idi na sadržaj

seracell_left
seracell_right

Obrve ..

• Molimo Vas da se ulogujete da biste odgovorili
38 odgovora na ovu temu

#1 Чупава

Чупава
  • Član
  • 7150 posts

Objavljeno 02 December 2011 - 06:11 PM

Kada ste pocele da cupate obrve ?  Da li ih docravate ?   Kako  ste odredili il kako odredjute koj oblik ce imati ? Koristite li  nesto drugo  sem  pincete ?   Koliko puta nedeljno ih cupate ??     Ja sam   nova u cupanju ....   tongue.gif     Prvi put mi je drugarica cupala  i ja sam vristala od bolova .. drugi put sestra je probala i odustala jer previse vristim , a treci put  sa  vrucim voskom  ...  i nije bolelo  , to je bio i zadnji put   ... 2007 ..   i od tada  ja nisam cupala , sve do pre 2-3 nedelje ...   Do tad mi je  bilo svejedno  i nijednom nisam pomislila na cupanje obrva , al' neko je to spomenuo i eto ... prvo se neckala  i posle otisla kod zaove da mi zapocne i ja od tad redovno ih cupam ... al nemam pojmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ihihihih  .. ne znam kako da napravim lep oblik ... .-.-

Pomagajteeeeee  , dajte neki savet ....

#2 IvanaKK

IvanaKK
  • Član
  • 1906 posts

Objavljeno 02 December 2011 - 06:20 PM

Ni ne secam se kada sam pocela da ih cupam, mislim negde pred kraj osnovne skole. Nisam im menjala oblik jer mi se cini da ovakav najbolje pristaje mom licu, samo one buntovne dlake koje rastu samostalno cupnem. A najbolje ti je da prvi put odes kod nekog proverenog kozmeticara da ti ih oblikuje onako kako ce ti najbolje stajati a ti posle samo da odrzavas taj oblik.

#3 Miva

Miva
  • Član
  • 14782 posts
  • Pol:ženski

Objavljeno 02 December 2011 - 06:48 PM

Kraj osnovne. Cupa ih iskljucivo kozmeticarka jer su jako nezahvalne za odrzavanje. Jedna greska i ode cela obrva u persun  laugh.gif  jako siu retke, a dlaka je dugacka. Konacno sam nasla super kozmeticarku koja ih je dovela u red i sada izgledaju fenomenalno i prirodno. kada se sminkam malo ih docrm jer su svetle. Zadovoljna sam.
Posted Image

#4 FILIPA

FILIPA
  • Član
  • 15593 posts
  • Pol:muški

Objavljeno 02 December 2011 - 10:11 PM

Obrva nemam, niti imam potrebu da ih čupam...svoj život ne bih mogla zamisliti bez olovke za obrve.

Objavljena slika

#5 Ivana :)

Ivana :)
  • Član
  • 7540 posts

Objavljeno 02 December 2011 - 10:20 PM

(FILIPA @ 2.12.2011, 22:11) View Post
Obrva nemam, niti imam potrebu da ih čupam...svoj život ne bih mogla zamisliti bez olovke za obrve.

takodje.. mada ja kao imam nesto pa samo nekih 5 dlacica koje su nize na kapku pocupam..
Objavljena slika

Objavljena slika

#6 IvanaKK

IvanaKK
  • Član
  • 1906 posts

Objavljeno 02 December 2011 - 10:30 PM

Cekaj...jeste li pocupale obrve pa vam vise nikada nisu porasle ili ih jednostavno nema?

#7 Ivana :)

• Član
  • 7540 posts

Objavljeno 02 December 2011 - 10:31 PM

(IvanaKK @ 2.12.2011, 22:30) View Post
Cekaj...jeste li pocupale obrve pa vam vise nikada nisu porasle ili ih jednostavno nema?

ja ih imam ali su .. retke i svetle..

i nekad mesecima ne pocupam obrve to se nista ne primeti ..
Objavljena slika

Objavljena slika

#8 FILIPA

FILIPA
  • Član
  • 15593 posts
  • Pol:muški

Objavljeno 02 December 2011 - 10:33 PM

(Ivana :) @ 2.12.2011, 22:31) View Post
ja ih imam ali su .. retke i svetle..

i nekad mesecima ne pocupam obrve to se nista ne primeti ..

Potpisujem.
Ja sam jednom pokušala da čuvam, vidjela kako to svi rade, pa hajde i ja...ali jako je boljelo, pa to više ne radim.

Objavljena slika

#9 Tigrica

Tigrica
  • Član
  • 4252 posts

Objavljeno 02 December 2011 - 11:58 PM

Rijetke,olovku svakodnevno koristim,cak sam jedno vrijeme mislila da uradiim trajnu sminku,ali sam odustala!
Objavljena slika

#10 Ivana :)

• Član
  • 7540 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 12:11 AM

(FILIPA @ 2.12.2011, 22:33) View Post
Potpisujem.
Ja sam jednom pokušala da čuvam, vidjela kako to svi rade, pa hajde i ja...ali jako je boljelo, pa to više ne radim.

hehehe manje vina, manje vina  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif  

Objavljena slika

Objavljena slika

#11 mna mama

mna mama
  • Član
  • 13752 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 12:56 AM

(tigrica @ 2.12.2011, 23:58) View Post
Rijetke,olovku svakodnevno koristim,cak sam jedno vrijeme mislila da uradiim trajnu sminku,ali sam odustala!

Ta trajna šminka na obrvama izgleda baš veštački...bolje što si odustala.....ja čupkam povremeno,onako po malo...a kada sam počela to se ne sećam....a što mi deca imaju lepo oblikovane obrve,divota rolleyes.gif
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#12 breza

breza
  • Član
  • 4657 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 01:24 AM

Pa trebala bih redovno..ali slabo mi svetlo laugh.gif salim se trebala bih dva puta nedeljno..a ja eto jednom ..ali popravicu se majke mi..e pa kad ima dlaka onda ima pa i tu .Jednom mi je uradila jedna frizerka (kad sam isla kod druge ne kod moje) koja je i kozmeticarka verovatno..pa je bas bilo super ne muciti se ..ona ih je i sisala...ali to je meni vec luksuz posto ja moram cesto da cupkam ..

Nedostaje mi nasa ljubav, mila
bez nje se zivot kruni uzalud
nedostajes mi ti, kakva si bila
nedostajem i ja, onako lud
ja znam da vreme ne voli heroje
i da je svaki hram ukaljalo
al' meni, eto, nista sem nas
dvoje nije valjalo...

Ja znam da vreme uvek uzme svoje
i ne znam sto bi nas postedelo...

#13 Neuhvatljiva

Neuhvatljiva
  • Član
  • 12047 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 09:51 AM

(joka @ 3.12.2011, 01:24) View Post
Pa trebala bih redovno..ali slabo mi svetlo laugh.gif salim se trebala bih dva puta nedeljno..a ja eto jednom ..ali popravicu se majke mi..e pa kad ima dlaka onda ima pa i tu .Jednom mi je uradila jedna frizerka (kad sam isla kod druge ne kod moje) koja je i kozmeticarka verovatno..pa je bas bilo super ne muciti se ..ona ih je i sisala...ali to je meni vec luksuz posto ja moram cesto da cupkam ..

laugh.gif
Objavljena slika

Objavljena slika

#14 Neuhvatljiva

Neuhvatljiva
  • Član
  • 12047 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 09:52 AM

Obrve čupam od 2. ili 3. razreda srednje škole...jesu tamne, ali i retke...1x nedeljno je sasvim ok da počupam ako nešto izraste.
Objavljena slika

Objavljena slika

#15 Miva

Miva
  • Član
  • 14782 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 09:59 AM

Ja sam napravila odgovarajuci oblik i sada ih samo odrzavam. Ne boli toliko kada ih redovno cupkas.
Posted Image

#16 Anchy07

Anchy07
  • Član
  • 9379 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 10:13 AM

Ja ih toliko dugo cupam da se vise ni ne secam kad sam pocela. Jedno vreme sam ih cupkala non-stop, sad sam postala neazurna po tom pitanju, mozda jednom nedeljno. Cupam ih sama, ali s vremena na vreme (na 2-3 meseca) odem kod kozmeticarke da ih sredi bas kako treba pa se ja posle trudim da odrzavam taj oblik.
Objavljena slika

Objavljena slika

#17 bezveze

bezveze
  • Član
  • 2087 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 01:30 PM

Joooj mirka sto mi nisi blize da ti ih odradim! Ja obozavam da cupem obrve drugima i obozavam da vidim lepo ocupane obrve tj oblik koji odgovara tom licu,ne volim da vidim iscupane pa onda iscrtane olovkom jakkom koja nikako ne lezi nekom,ili samo malo ocupane bez nekog reda... a moje su prirodno tanke pa samo pocupam ono sto strci jednom u mesec-dva i svetlijom olovkom popunim kad se sminkam nekom jakom sminkom al ne da bude upadljivo.Svim prijateljicama cupem i svima sam izvlacila oblik i sada kad odem kuci obavezno ih "ocerupam".
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#18 B.mama

B.mama
  • Član
  • 11047 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 01:52 PM

E maybe super su ti ove slicice rolleyes.gif
Objavljena slika
Objavljena slika

#19 Чупава

Чупава
  • Član
  • 7150 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 02:30 PM

Nemam ti ja pojma ovo ... -.-

#20 Neuhvatljiva

Neuhvatljiva
  • Član
  • 12047 posts

Objavljeno 03 December 2011 - 03:10 PM

(Чупава @ 3.12.2011, 14:30) View Post
Nemam ti ja pojma ovo ... -.-

biggrin.gif laugh.gif laugh.gif
A koliko se samo maybe potrudila da objasni...
Objavljena slika

Objavljena slika

0 član(ova) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika