Idi na sadržaj

seracell_left
seracell_right

Ciprocinal u trudnoći

• Molimo Vas da se ulogujete da biste odgovorili
7 odgovora na ovu temu

#1 starpath

starpath
  • Član
  • 50 posts

Objavljeno 07 April 2011 - 11:57 AM

Da li sme da se pije u trudnoci i da li je stetan po bebu? sad.gif  Prepisan je od dr ginekologa da se unisti E. coli.

Da li je iko od vas pio Ciprocinal u trudnoci? ((

#2 Tigrica

Tigrica
  • Član
  • 4252 posts

Objavljeno 07 April 2011 - 12:03 PM

(starpath @ 7.04.2011, 12:57) View Post
Da li sme da se pije u trudnoci i da li je stetan po bebu? sad.gif  Prepisan je od dr ginekologa da se unisti E. coli.

Da li je iko od vas pio Ciprocinal u trudnoci? ((

Nije stetan,ja sam ga pila i posle porodjaja(carski),jer mi se rana inficirala,a dojila sam intenzivno bebu u tom periodu!Nemas razloga za brigu! rolleyes.gif
Objavljena slika

#3 starpath

starpath
  • Član
  • 50 posts

Objavljeno 07 April 2011 - 12:23 PM

Na papiru iz kutije leka pise da se Ciprocinal ne primenjuje za vreme trudnoce i dojenja.
sad.gif

#4 starpath

starpath
  • Član
  • 50 posts

Objavljeno 07 April 2011 - 10:00 PM

Nek se neko jos javi na temu sa komentarem. Pocinje mi drugi trimestar i sutra moram da pocnem da pijem taj antibiotik.

#5 viki77

viki77
  • Član
  • 1391 posts

Objavljeno 07 April 2011 - 11:02 PM

Ako ti je gin. prepisao ,onda nemoj da brines.Ja sam pila alfacet i dojila,a isto pise da ne sme.Oslonila sam se na misljenje svog gin.

#6 starpath

starpath
  • Član
  • 50 posts

Objavljeno 08 April 2011 - 08:56 AM

Upravo sam zavrsila sa terapijom Alfaceta u 10-dnevnoj terapiji koji mi nije pomogao u suzbijanju Eserije, i sad prelazim na Ciprocinal. Nadam se da ce mi on pomoci. Hvala sto ste me uspokojili. pusa:)

#7 Tigrica

Tigrica
  • Član
  • 4252 posts

Objavljeno 09 April 2011 - 10:19 AM

(starpath @ 7.04.2011, 13:23) View Post
Na papiru iz kutije leka pise da se Ciprocinal ne primenjuje za vreme trudnoce i dojenja.
sad.gif

Mnogo sta pise... rolleyes.gif Ja sam se oslanjala na iskustvo mog ginekologa i imala sam beskrajno povjerenje u njega,tako da problema nije bilo!
Objavljena slika

#8 starpath

starpath
  • Član
  • 50 posts

Objavljeno 10 April 2011 - 08:26 AM

U pravu si, panicim bez razloga. Moj ginekolog je veoma iskusan i ima dugogodisnju praksu. Sve ce biti u redu samo treba misliti pozitivno. smile.gif  pozz svim trudnicama i majkama.

0 član(ova) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika