Idi na sadržaj

seracell_left
seracell_right

Žumančana kesa

• Molimo Vas da se ulogujete da biste odgovorili
12 odgovora na ovu temu

#1 sanja frizer

sanja frizer
  • Član
  • 36 posts

Objavljeno 21 January 2011 - 10:15 PM

nova sam ovde....trudna sam 6 nedelja ali neznam da li cu morati da prekinem trudnocu jer doktor mi kaze da jos nevidi zumancanu kesu....sledece nedelje idem opet pa cu videti sta ce mi reci
nebi volela da sklonim bebu,ja i suprug smo se dosta trudili da ostanem truda,i jako sam bila srecna kad sam videla pozitivan test  unsure.gif

#2 Gost_Clara82_*

Gost_Clara82_*
  • Gost

Objavljeno 21 January 2011 - 10:17 PM

Polako..nemoj se sekirati..sačekaj ultrazvuk, pa ćeš znati šta dalje..do tada mazi to maleno u sebi smile.gif

#3 Takilend

Takilend
  • Član
  • 4185 posts

Objavljeno 21 January 2011 - 10:21 PM

Odmaraj i budi što više smirena. koliko god je to moguće. Pa sledeće nedelje na pregled, pa nam javi šta je bilo.
Mi smo tu... smile.gif

#4 sanja frizer

sanja frizer
  • Član
  • 36 posts

Objavljeno 21 January 2011 - 10:30 PM

(Clara82 @ 21.01.2011, 22:17) View Post
Polako..nemoj se sekirati..sačekaj ultrazvuk, pa ćeš znati šta dalje..do tada mazi to maleno u sebi smile.gif

pa hocu,hvala na podrsci...mazicu moju Adrijanicu....

#5 sanja frizer

sanja frizer
  • Član
  • 36 posts

Objavljeno 21 January 2011 - 10:33 PM

(Takilend @ 21.01.2011, 22:21) View Post
Odmaraj i budi što više smirena. koliko god je to moguće. Pa sledeće nedelje na pregled, pa nam javi šta je bilo.
Mi smo tu... smile.gif

hvala,mnogo je lakse kad imam sa nekim da razgovaram...ja sam inace po ceo dan kuci sama  sa mojom bebicom koja sad ima jednu godinicu...muz stalno radi ili je na faxu

#6 Takilend

Takilend
  • Član
  • 4185 posts

Objavljeno 21 January 2011 - 10:41 PM

Veruj mi, ovde ćeš se mnogo bolje osećati.
Meni je mnogo značio Bebac dok sam bila trudna, a sada ne mogu ni da se odvojim od njega. smile.gif

#7 sanja frizer

sanja frizer
  • Član
  • 36 posts

Objavljeno 21 January 2011 - 10:47 PM

i ja sam uvek bila tu dok sam bila trudna prvi put,ali nikad nisam bila na forumu...
evo tek sad sam usla na forum...malo se teze snalazim laugh.gif

#8 enav

enav
  • Član
  • 1249 posts

Objavljeno 22 January 2011 - 09:54 AM

(sanja frizer @ 21.01.2011, 22:15) View Post
nova sam ovde....trudna sam 6 nedelja ali neznam da li cu morati da prekinem trudnocu jer doktor mi kaze da jos nevidi zumancanu kesu....sledece nedelje idem opet pa cu videti sta ce mi reci
nebi volela da sklonim bebu,ja i suprug smo se dosta trudili da ostanem truda,i jako sam bila srecna kad sam videla pozitivan test  unsure.gif

Pa, ako nema z. kese, nema ni bebe. To se nekad desava.

#9 enav

enav
  • Član
  • 1249 posts

Objavljeno 22 January 2011 - 09:54 AM

Kod kog lekara si isla?

#10 sanja frizer

sanja frizer
  • Član
  • 36 posts

Objavljeno 22 January 2011 - 10:25 AM

(enav @ 22.01.2011, 09:54) View Post
Kod kog lekara si isla?

u zablju kod dr.sinise kurucina...kaze da sacekam sledecu nedelju pa ako nebude mogao ni tad videti moracu da uradim prekid trudnoce sad.gif

#11 Hellen

Hellen
  • Član
  • 6536 posts
  • Pol:muški

Objavljeno 22 February 2012 - 10:59 AM

(sanja frizer @ 21.01.2011, 22:15) View Post

Meni se nije videla zumancana na kesa na ultrazvuku 5+4, a danas sam 6+5 isla da radim uz ponovo, i sve se lepo vidi, plod 7mm, ima i srcane radnje..

Cisto da jos neko ko cita zna da se ne nervira kao i ja unpred...to je mozda rano da se vidi zumancana kesa
Objavljena slika
Objavljena slika

#12 Mama Kaya

Mama Kaya
  • Član
  • 8 posts

Objavljeno 23 February 2012 - 10:18 PM

(Hellen @ 22.02.2012, 10:59) View Post
Meni se nije videla zumancana na kesa na ultrazvuku 5+4, a danas sam 6+5 isla da radim uz ponovo, i sve se lepo vidi, plod 7mm, ima i srcane radnje..

Cisto da jos neko ko cita zna da se ne nervira kao i ja unpred...to je mozda rano da se vidi zumancana kesa

Ja sam u sedmoj nedelji trudnoce, videla mi se zumancana kesa sad na ultrazvuku, ali doktor mi je rekao da cu tek za dve nedelje moci da vidim plod i da cujem otkucaje srca.

#13 Zoka-tri praseta :)

Zoka-tri praseta :)
  • Član
  • 1 posts

Objavljeno 19 November 2013 - 07:58 PM

Pozdrav zene,majke,trudnice :)  nova sam ovde..iako mi je ovo treca trudnoca,prvi put se susrecem sa izdrazom zumanjcana kesa...na nalazu mi pise zumanjcana kesa 3mm,horion diferenciran..da li je to ok?i da li to ima veze sa nekom zutom mrljom koju su mi definisali kao cisticu koja ce se povuci>hvala unapred!

0 član(ova) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika