Idi na sadržaj

seracell_left
seracell_right

Orgazam u trudnoći

• Molimo Vas da se ulogujete da biste odgovorili
96 odgovora na ovu temu

#1 Gost_jeka beka_*

Gost_jeka beka_*
  • Gost

Objavljeno 25 November 2010 - 08:34 PM

butam nesto po netu o bebama,i naidjem na jednu temu gde pise da orgazam u ranoj trudnoci moze da izazove pobacaj!to me je strasno zagolicalo!interesuju me vasa iskustva!cisto zbog pripreme za trudnocu da znam sta smem a sta ne!
A i ako je to istina da li to znaci da zena moze izgubiti bebu dok jos i nezna da joj je u stomaku!??? blink.gif blink.gif blink.gif  
nista ja sad ne razumem totalno sam zbunjena! huh.gif huh.gif blink.gif

#2 Kristal

Kristal
  • Član
  • 4590 posts
  • Pol:nepoznat

Objavljeno 25 November 2010 - 08:38 PM

Ne, žena može da ima normalno sexualne odnose ako joj je trudnoća ok. Prvi put čujem za pobačaj zbog orgazma, svašta  wacko.gif .
2009. Prvi cvetić - seka
2013. Drugi cvetić - bata

#3 Чупава

Чупава
  • Član
  • 7150 posts

Objavljeno 25 November 2010 - 08:48 PM

hehehe ovo prvi put cujem !! biggrin.gif gde li si ovo nasla biggrin.gif biggrin.gif

#4 lilika

lilika
  • Član
  • 2647 posts

Objavljeno 25 November 2010 - 08:50 PM

(jeka beka @ 25.11.2010, 20:39) View Post
lili daj da te cujemo! laugh.gif laugh.gif laugh.gif  
znam da od tebe mogu da dobijem najvise informacija sto se toga tice!
nemoj da se ljutis ja se salim!
ljubim punooooo.....

ma jok opusteno laugh.gif znam da moze da izazove kontrakcije..citala sam da moze da dodje i do pobacaja ali ti slucajevi su toliko retki...

#5 Чупава

Чупава
  • Član
  • 7150 posts

Objavljeno 25 November 2010 - 08:53 PM

hehhehehe..... biggrin.gif biggrin.gif   ja bas  i ne verujem ... nije mi se desilo ,,,

#6 lilika

lilika
  • Član
  • 2647 posts

Objavljeno 25 November 2010 - 08:53 PM

(jeka beka @ 25.11.2010, 20:53) View Post
zaista nikada nisam razmisljala o tome!i tako butala nesto sasvim deseto trazila i tako na to naletela!
Ja bas neesto i ne verujem da to moze da skodi! mellow.gif

ako je trudnoca normalna naravno da ne moze..samo ti cepaj  i ne brini

#7 Чупава

Чупава
  • Član
  • 7150 posts

Objavljeno 25 November 2010 - 08:56 PM

ona je SEX WOMAN biggrin.gif

#8 lilika

lilika
  • Član
  • 2647 posts

Objavljeno 25 November 2010 - 08:59 PM

biggrin.gif da ne bi usiju ode kez oko glave laugh.gif

#9 Чупава

Чупава
  • Član
  • 7150 posts

Objavljeno 25 November 2010 - 09:05 PM

laugh.gif biggrin.gif biggrin.gif

#10 Citana

Citana
  • Član
  • 3132 posts

Objavljeno 26 November 2010 - 02:50 PM

verujem da je to zbog toga,sto se tokom orgazma luci oksitocin koji izaziva kontrakcije
Mada ako je sve u redu nema prepreka (sem onih u glavi biggrin.gif )

Najlepse je kad se smejes s prijateljima toliko dugo da na kraju i zaboravis zbog cega se smejete :DDDD

#11 secer

secer
  • Član
  • 11517 posts
  • Pol:ženski

Objavljeno 26 November 2010 - 10:51 PM

Jeko Beko ono sto  poslednje konsultujem kad je nesto u pitanju je internet, jer ne kazu dzabe za njega "djubre informacija"...tu svako moze da napise sta hoce....zato uzivaj..... laugh.gif
Objavljena slika

#12 Yora

Yora
  • Član
  • 2281 posts

Objavljeno 09 December 2010 - 12:07 PM

Bogme, mene je boleo stomak i to žešće prilikom orgazma i posle 2 dana test pokazao 2 crtice ali srećom dobro se završilo laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Objavljena slika

Objavljena slika

#13 *Unina mama :-)*

*Unina mama :-)*
  • Član
  • 5125 posts

Objavljeno 04 January 2011 - 10:29 AM

(jeka beka @ 25.11.2010, 20:34) View Post
butam nesto po netu o bebama,i naidjem na jednu temu gde pise da orgazam u ranoj trudnoci moze da izazove pobacaj!to me je strasno zagolicalo!interesuju me vasa iskustva!cisto zbog pripreme za trudnocu da znam sta smem a sta ne!
A i ako je to istina da li to znaci da zena moze izgubiti bebu dok jos i nezna da joj je u stomaku!??? blink.gif blink.gif blink.gif  
nista ja sad ne razumem totalno sam zbunjena! huh.gif huh.gif blink.gif

Ja sam citala da orgazam cak i prija bebi dok je u stomaku...
Objavljena slika

Objavljena slika

#14 Kikiriki

Kikiriki
  • Član
  • 4243 posts

Objavljeno 12 February 2011 - 12:13 AM

(#MILENICA# @ 4.01.2011, 10:29) View Post
Ja sam citala da orgazam cak i prija bebi dok je u stomaku...

Ako toliki dr. se slažu da možemo da beremo trešnje, naravno ako je sve u redu. Mislim da orgazam bebi ništa ne smeta, nego se slažem sa tobom da verovatno i prija jer ako mami prija, verovatno i on oseća da je mama zadovoljna biggrin.gif

#15 *Unina mama :-)*

*Unina mama :-)*
  • Član
  • 5125 posts

Objavljeno 12 February 2011 - 09:55 AM

(Kikiriki @ 12.02.2011, 00:13) View Post
Ako toliki dr. se slažu da možemo da beremo trešnje, naravno ako je sve u redu. Mislim da orgazam bebi ništa ne smeta, nego se slažem sa tobom da verovatno i prija jer ako mami prija, verovatno i on oseća da je mama zadovoljna biggrin.gif

pa naravno...  smile.gif
Objavljena slika

Objavljena slika

#16 Beba_Dimic

Beba_Dimic
  • Član
  • 1893 posts

Objavljeno 12 February 2011 - 10:24 AM

(Kikiriki @ 12.02.2011, 00:13) View Post

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif    
Verovatno...

#17 Milkyway

Milkyway
  • Član
  • 511 posts
  • Pol:muški

Objavljeno 13 February 2011 - 10:04 AM

Vecina zena dozivi "spontani" i neznajuci da je trudna. Trudnoca se zapravo racuna, ne od dana oplodjenja vec od dana poslednjeg ciklusa. E sad, za orgazme ubice, ni ja nisam cula, al' mogu da ti potvrdim da ja uzivam od prvog dana i nista nam ne fali.

#18 Marie

Marie
  • Član
  • 1 posts

Objavljeno 15 April 2011 - 10:39 PM

Moj prevremeni porodjaj je poceo orgazmom. Vodenjak je pukao a kontrakcija jos nije bilo. Mesec dana pre termina. Mucan porodjaj. Ok je sve, i beba i ja, ali volela bih da sam ga malo duze nosila u 9. mesecu. Ne znam da li bi se inace ranije porodila ili je taj  odnos zaista izazvao porodjaj, ali u sledecoj trudnoci cu se malo suzdrzati od seksa pred kraj...

#19 nestrpljivko

nestrpljivko
  • Član
  • 40 posts

Objavljeno 16 July 2011 - 04:39 PM

(Marie @ 15.04.2011, 22:39) View Post
Moj prevremeni porodjaj je poceo orgazmom. Vodenjak je pukao a kontrakcija jos nije bilo. Mesec dana pre termina. Mucan porodjaj. Ok je sve, i beba i ja, ali volela bih da sam ga malo duze nosila u 9. mesecu. Ne znam da li bi se inace ranije porodila ili je taj  odnos zaista izazvao porodjaj, ali u sledecoj trudnoci cu se malo suzdrzati od seksa pred kraj...

I ja sam negde procitala da je tih zadnjih par nedelja bolje da se suzdrzite od sexa bas da ne bi doslo do nekih neprijatnosti. Tamo nisu naveli koje sve to mogu da budu neprijatnosti.

#20 MatroNadja

MatroNadja
  • Član
  • 9586 posts

Objavljeno 23 July 2011 - 03:31 PM

Nisam cula da moze da izazove pobacaj... Znam da sam pomislila kako bi bebi moglo da smeta sto se materica zgrci, ali svuda sam procitala da to nista ne smeta, iako se na kratko prekine dotok kiseonika-to je jako kratko i ne ostavlja posledice po bebu. Uvek mi je bilo smesno kako mi se beba ispretumba kad dozivim orgazam-skroz se podigne gore  laugh.gif
Objavljena slika
Objavljena slika

0 član(ova) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika