Idi na sadržaj

seracell_left
seracell_right

Prostirke za igru

• Molimo Vas da se ulogujete da biste odgovorili
43 odgovora na ovu temu

#21 Victoria

Victoria
  • Član
  • 625 posts

Objavljeno 31 March 2011 - 09:29 AM

Koristili smo prostirke sa zivotinjicama koje vise u prvih par meseci, sada je ili u ogradici, kupili smo nesto vecu i tu se igra, ili u svojoj sobi na podu gde smo stavili jorgan koji ne koristimo, mada je ne drzi mesto, dama puzi svuda, neprestano je pratim.

#22 B.mama

B.mama
  • Član
  • 11048 posts
  • Pol:ženski

Objavljeno 10 September 2011 - 09:58 PM

Celu sobu njenu sam oblozila sundjerastim puzlama i tu se igra, dok je bila manja na cebetu wink.gif
Objavljena slika
Objavljena slika

#23 Ivančica

Ivančica
  • Član
  • 19149 posts
  • Pol:nepoznat

Objavljeno 22 September 2011 - 08:49 AM

Dok nije prohodao bio je na prekrivaču za odrasle na podu, ili na travi... Nisam mu kupovala prostirke... Taj prekrivač niko ne koristi, pa se na tome igrao, a i mi sa nijm smo znali da sedimo na istom...

Kad je prohodao, sve to je izgubilo "dejstvo" jer je tražio da sklonimo da mož' da prođe... smile.gif

#24 Gost_NSanja_*

Gost_NSanja_*
  • Gost

Objavljeno 22 September 2011 - 09:08 AM

(Ivančica @ 22.09.2011, 08:49) View Post
Dok nije prohodao bio je na prekrivaču za odrasle na podu, ili na travi... Nisam mu kupovala prostirke... Taj prekrivač niko ne koristi, pa se na tome igrao, a i mi sa nijm smo znali da sedimo na istom...

Kad je prohodao, sve to je izgubilo "dejstvo" jer je tražio da sklonimo da mož' da prođe... smile.gif

biggrin.gif Mali Ru biggrin.gif <3
Ja sam bas bila zagrejana za baby gym , kupila sam ga i prijateljici za rodjenje bebe ali sam na kraju za Marka odustala , jer njega ne drzi mesto , imamo veliki jorgan za bracni krevet sa kojeg za cas smugne tako da na beby gym-u nebi ostao ni sekunde ...

#25 *Unina mama :-)*

*Unina mama :-)*
  • Član
  • 5125 posts

Objavljeno 11 October 2011 - 02:27 PM

Mi od pre par dana cebence na sred sobe i tu se prevrcemo...
Objavljena slika

Objavljena slika

#26 andisam

andisam
  • Član
  • 4887 posts

Objavljeno 17 February 2013 - 07:32 PM

mom bejbiju vise nije dovoljno na kaucu niti na bracnom krevetu da se igra. 'otpuzi' ocas posla.
tako da smo resili da mu konacno napravimo prostor za igru u dnevnoj sobi. kad pomerimo stocic za kafu i tabure imamo sigurno 5-6m2 prostora. posto nemamo tepihe, mislili smo da kupimo one puzzle kocke. ima i debljih od bebecih varijanti, nekih od 2,1cm debljine cini mi se.
ono oko cega mi je potrebna pomoc jeste kako ograditi taj njegov prostor. moramo ga ograditi zbog brda kablova koji vise na sve strane u sobi. ima neko ideju? :)
Objavljena slika

Objavljena slika

#27 Honey

Honey
  • Član
  • 6389 posts
  • Interesi:Slicno lotosu,
    cije se korenje
    ponire duboko u blato
    a cvet se rascvetava
    na suncu,
    Bozanski princip
    zatvoren u
    ljudskom telu,
    tezi da se oslobodi
    materije
    i uzvisi ka
    najvisim
    saznanjima!

Objavljeno 17 February 2013 - 09:08 PM

I ja bih da potpisem Micu. S obzirom da imamo gomiletinu kablova samo u dnevnom boravku a da ne pricam drugde, najbolja varijanta je onaj fazon lestvica il kako se zovu sto se spajaju sa parketom (mada moze i ovako bez parketa) i tu se provlace kablovi. Niti se vide pa je i estetski bolje niti moze bebac nesto da uradi. A puzzle mozes svakako da kupis jer je sjajna stvar ;)
Objavljena slika

Objavljena slika

#28 andisam

andisam
  • Član
  • 4887 posts

Objavljeno 17 February 2013 - 11:38 PM

nama je vazno da dok puzi (a to vec radi, fakticki) ne puzi po golom parketu. zato hocemo da ogradimo taj deo. necu, sto kazu zene ovde, da dodjemo u situaciju da mu kupimo podlogu a da on provodi vreme pored nje. :D pritom, ja dok sam sama s njime ne mogu vise da mrdnem od njega, jer se stalno prevrce i bacaka. polomice se blesan.
Objavljena slika

Objavljena slika

#29 andisam

andisam
  • Član
  • 4887 posts

Objavljeno 17 February 2013 - 11:42 PM

imamo ono sto zovete gimnastika ali on vec neko vreme iz toga izlazi.
evo link:
http://shop.aksa.rs/...st-ampfold.htmlto mu stavimo na nas krevet, ali njemu je tesan i krevet, a kamoli gym.
Objavljena slika

Objavljena slika

#30 andisam

andisam
  • Član
  • 4887 posts

Objavljeno 18 February 2013 - 12:15 AM

mozda si u pravu. zasad uopste ne trpi ogranicavanja. :D hvala ti!
Objavljena slika

Objavljena slika

#31 Nice

Nice
  • Član
  • 8591 posts

Objavljeno 18 February 2013 - 12:21 AM

I ja preporucujem puzzle, mi ih imamo i dobra su stvar, sarene su pa su bebi zanimljive, lake za odrzavanje, velik proctor pokrivaju i u zavisnosti od uzrasta sluze za razne svrhe, nama sad za zvakanje :D a nisu ni skupe, ima izbora hoces slova, brojeve ili neke oblike. Jedini problem meni sad je sklanjanje istih jer su delovi po celom stanu :lol:
Objavljena slika

A leader does not deserve the name unless he is willing occasionally to stand alone. (H. Kissinger)
Money can't buy you happiness, but it does bring you a more pleasant form of misery. (S. Milligan)

#32 andisam

andisam
  • Član
  • 4887 posts

Objavljeno 18 February 2013 - 12:25 AM

cure, meni nije problem podloga, problem mi je ogradica. :D
Objavljena slika

Objavljena slika

#33 andisam

andisam
  • Član
  • 4887 posts

Objavljeno 18 February 2013 - 12:56 AM

ocas posla dodje do ivice bracnog kreveta. mislili smo da ima neku vrstu svog prostora. tu bih mu gurnula gym, igracke, onu fiksnu plasticnu dzidzu s muzikom, etc. probali bismo. mada se slazem s tobom da verovatno nece zeleti tu da boravi ne znam koliko dugo.
nisam znala da to sto radi ima ime, a stvarno je 'vojnicko puzanje'. :D mamin civilni vojnik!
Objavljena slika

Objavljena slika

#34 Nice

Nice
  • Član
  • 8591 posts

Objavljeno 18 February 2013 - 01:18 AM

Boravice dok ne pocne zaprave da puze, onda nece hteti da boravo gde ti hoces vec gde on hoce :D moj ima celu svoju sobu, znaci ogradjenu zidovima :lol: :lol: ali je sve zanimljivije od te sobe, mamina kuhinja, kupatilo, soba, cak i veseraj :D jedina ogradica koju se zaista isplati nabaviti jeste ona kapija prema kuhinji ko ima takav raspored da je moze instalirati, mi smo nedavno kupili i odlicna je stvar, sad s mirom pravim rucak a vidim dete u svakom momentu.
Objavljena slika

A leader does not deserve the name unless he is willing occasionally to stand alone. (H. Kissinger)
Money can't buy you happiness, but it does bring you a more pleasant form of misery. (S. Milligan)

#35 andisam

andisam
  • Član
  • 4887 posts

Objavljeno 19 February 2013 - 10:37 AM

kupili 4 pakovanja. odusevljen je! :D malo mu je sinoc bilo nezgodno jer je navikao za prekrivac da se hvata kako bi se odgurnuo, ali i to je prevazisao. sladak mi je, smeska se i pogleda me znacajno, samo sto mi ne kaze 'ovo je coool'. :D
Objavljena slika

Objavljena slika

#36 andisam

andisam
  • Član
  • 4887 posts

Objavljeno 24 February 2013 - 09:21 PM

View Postjекић, on 24 February 2013 - 08:42 PM, said:

Ja htela da kupim deci one puzzle za pod, i posto uglavnom kupuem preko neta nadjem podatak da su zabranjene u mnogim zemljama Evrope zbog nekog toksicnog materijala. Bas sam se razocarala, ali nasla sam nesto mnogo dobro za bebe, mi smo zakasnili ali ovo je prosto sjajn, steta sto ranije nisam videla, tako da ko ima malu bebu ovo bi mu sjajno posluzilo, odlicno je razvoj motorike. Nista nije tako dobro za bebe nego kada vezba na stomaku.
Objavljena slika
:o
na mojim puzlama pise da su od 'non-toxic' materijala :unsure: .
Objavljena slika

Objavljena slika

#37 Nice

Nice
  • Član
  • 8591 posts

Objavljeno 24 February 2013 - 09:24 PM

A da mi je znati ima li ijedna obojena plastika ili guma koja je potpuno bezbedna, tj. da u njoj nema ama bas nicega skodljivog? Ja mislim da nema, a deca nam se s tim cudesima svakodnevno igraju. No dobro, svaciji izbor, ko nece svakako ne mora da kupi, no te mamipare te za lezanje na stomaku, te na ledjima, te na glavi...preteruju malo, dok se beba ne pomera realno dovoljno je imati sarenu dekicu, kad pocne da puze niko je vise nece zaustaviti da je ne znam kakva prostirka :D
Objavljena slika

#38 andisam

andisam
  • Član
  • 4887 posts

Objavljeno 25 February 2013 - 09:51 AM

mi imamo i one s brojevima da se napravi teren za skolicu, pa smo uz to dobili i pakove za bacanje na broj. e pa moj sincic je to prvog dana non-stop trpao u usta.
Objavljena slika

Objavljena slika

#39 Miva

Miva
  • Član
  • 14936 posts

Objavljeno 25 February 2013 - 09:59 AM

Ja sam brae mili Vuku prostrla na sred dnevne prekrivac debeli za krevet i tu se igrao tj. lezao jako kratko jer kada je krenuo da puzi nisam mogla da ga stignem. Koja prostirka, ide svuda samo nju zaobilazi! :D
Objavljena slika

#40 Kristina86

Kristina86
  • Član
  • 5926 posts

Objavljeno 25 February 2013 - 02:20 PM

Mi nismo kupovali nikakve prostirke..sto Miva kaze,i ja sam stavljala dole dva jorgana.I tu se on valjao non stop.I to bogami jedno duze vreme.Najvise je tu voleo i da se igra i sve ostalo...
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

0 član(ova) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika