On-line shopping

odgovora

Objavljeno

Kupujete li preko interneta?Moj muz se navukao na Limundo,mada i ja sam kupila par stvarcica.Kupovala sam i knjige i neku garderobu.Dosada nisam imala neprijatnosti prilikom takvih kupovina,mada ima prevara...Sta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj zet ostavlja oglase na tom sajtu, uglavnom u vezi sa kompjuterskom opremom.To sa garderobom mi je sumnjivo jer nema šanse da nosim nešto za šta nemam pojma ko je nosio pre mene... :blink:

Eto, recimo knjige - to nije loše! s015.gif

Sanja , kako si ti prošla sa tom garderobom?

Šta si kupila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam kupila autosediste i ljuljasku za bebu, sa proverenih sajtova. i sluye nas dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj zet ostavlja oglase na tom sajtu, uglavnom u vezi sa kompjuterskom opremom.To sa garderobom mi je sumnjivo jer nema šanse da nosim nešto za šta nemam pojma ko je nosio pre mene... :blink:

Eto, recimo knjige - to nije loše! s015.gif

Sanja , kako si ti prošla sa tom garderobom?

Šta si kupila?

Nisam kupovala na limundu garderobu samo jedne cipele koje su bile nove ali...Na slici su izgledale lepse tako da ih ne nosim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mogu da preporucim dva sajta sa kojih najcesce kupujem stvarcice za Unu - dody shop i just click.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm.. Posecujem ih i vidim da ima dosta povoljnijih stvari nego po prodavnicama npr.ali ne kupujem jer volim kada to sto me zanima mogu da opipam, pomirisem, itd..i onda kupim. Mozda su to predrasude ali po pitanju kupovine vise volim da vidim uzivo s' cim' imam posla :D moje misljenje je da bih tako kupila samo nesto za sta provereno znam da je ok.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino negativno iskustvo sa "kupovinom na nevidjeno"sam ima sa tv-shopom.Posalju oni meni neispravan jonizator,a na garanciji nema datuma prodaje.Pozovem ja,oni mi daju neku adresu da ga posaljem.Meni je to bilo sumljivo jer je druga adresa bila na garanciji.Zovem ja Medisanin servis oni kazu da posaljem.Ja posaljem i onda zovu kazu da nisam poslala garanciju.Ja kazem da jesam oni pa nema datuma na garanciji.I bas su bili neljubazni.Kako da znaju kada sam ga kupila.Ponudim da posaljem fotokopiju racuna.Posle toga zove ih moj muz i prema njemu su bili fini i poslali ga ispravno sa porukom da ce nam sledeci put biti naplacen servis jer smo poslali garanciju bez datuma.E onda pozovem tv shop i svasta ima kazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, svaka cast za temu... Jedva doceka da ih negde ispljujem... Upravo smo i mi porucili i to direktno preko Medisane onaj "rasterivac stetetocina". Uz njega dobijate i rasterivac komaraca. I znate sta rasteruje!?... Racun za struju c002.gif Eno, svrckaju se pauci i dalje po stanu... Dok se ne uhvati metla u sake nema nista... A sto se tice rasterivaca za komarce e on moze da rastera samo ljude oko sebe... Videla ja bas nekog komarca na zidu i ajde da vidim kako deluje.... Ukljucim... Nista... Pridjem sa "aparaticem" na 10cm od komaraca.... Nista.... I onda ce muz meni:" Ljubavi to deluje izgleda tako sto udarsi komarca sa tim i to samo medju oci" c002.gif

Devojke iz licnog iskustva preporucujem da zaobilazite ovaj vid kupovine (bar sto se tice Medisane i telesopa).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, svaka cast za temu... Jedva doceka da ih negde ispljujem... Upravo smo i mi porucili i to direktno preko Medisane onaj "rasterivac stetetocina". Uz njega dobijate i rasterivac komaraca. I znate sta rasteruje!?... Racun za struju c002.gif Eno, svrckaju se pauci i dalje po stanu... Dok se ne uhvati metla u sake nema nista... A sto se tice rasterivaca za komarce e on moze da rastera samo ljude oko sebe... Videla ja bas nekog komarca na zidu i ajde da vidim kako deluje.... Ukljucim... Nista... Pridjem sa "aparaticem" na 10cm od komaraca.... Nista.... I onda ce muz meni:" Ljubavi to deluje izgleda tako sto udarsi komarca sa tim i to samo medju oci" c002.gif

Devojke iz licnog iskustva preporucujem da zaobilazite ovaj vid kupovine (bar sto se tice Medisane i telesopa).

I ja sam se zeznula sa tim rasterivacem stetocina,zavrsio je u kanti za smece posle nekoliko dana.Dok za njihov jonizator(valjda je njihov,ne secam se,davno sam ga kupila) imam samo reci hvale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hheehehe,ovaj Anin post me bas nasmejao..Jesta da nije smesno,ali kako ga napisala ,hehehe... Mislim nemoj se ljutis...

MM je skoro kupio tj.narucio preko neta kocnice (plakete)za auto,ulje,filter posto mu treba za auto ... I tu nasao jeftino.. Sad cekamo da stigne.. Moji su kupovali preko tv shop i tako te,moja nana uzela onaj kao steznik sto obuces i odma te cini vitkim ,i kaze super je.. POsle narucila onaj sauna i masazu ali ga vratila ,nesto nije valjao.. MoJA KEVA narucila onaj dusek ,sto kazu za 1min se napumpa a treba mu skoro 10min.. Skoro kupili i jastuke dormeo i super su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupovala sam knjige do sada ili neke stvarčice koje nisam mogla ovde da nađem, uglavnom sa stranih sajtova i nisam do sad imala problema OSIM poslednji put kad sam poručila knjige sa Amazona i napravila kobnu grešku jer sam obeležila da mi se pošalje ekspresno.

Posle par dana, dobila sam poziv iz neke domaće špediterske kuće kada mi je saopšteno da imaju paket za mene i da bih ga preuzela, treba da platim nešto blizu 100eu!!!!! (vrednost paketa od 3 knjige je bila negde oko 30eu)!!!

Rekla sam im hvala lepo, doviđenja, vratite paket. Amazon mi je uredno refundirao novac, ali knjige nisam dobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Mirjana gde prostor za ljutnju. To ti se zove crni humor ;)

Phoenix, eto kako posluju ozbiljni sajtovi kao sto je Amazon. Svaka im cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hheehehe,ovaj Anin post me bas nasmejao..Jesta da nije smesno,ali kako ga napisala ,hehehe... Mislim nemoj se ljutis...

MM je skoro kupio tj.narucio preko neta kocnice (plakete)za auto,ulje,filter posto mu treba za auto ... I tu nasao jeftino.. Sad cekamo da stigne.. Moji su kupovali preko tv shop i tako te,moja nana uzela onaj kao steznik sto obuces i odma te cini vitkim ,i kaze super je.. POsle narucila onaj sauna i masazu ali ga vratila ,nesto nije valjao.. MoJA KEVA narucila onaj dusek ,sto kazu za 1min se napumpa a treba mu skoro 10min.. Skoro kupili i jastuke dormeo i super su...

Ovo je i moja svekrva narucila,i onaj true cover puder i one podizace za grudi...Uziva da trosi pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednom sam narucila fotoaparat, drugi put mobilni i sve je bilo preko istogsajta. Bila zadovoljna i cenom (nista preko onog kako je bilo napisano nisu uzeli) i sve je funkcionisalo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi se trenutno izdrzavamo od on line prodaje i mogu da vam kazem da vodite racuna jer ima prevaranata bruka.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je i moja svekrva narucila,i onaj true cover puder i one podizace za grudi...Uziva da trosi pare.

E bas me interesuje za ovaj puder, jel' stvarno onako dobar, kako ga reklamiraju?? t1843.gif

Kako ti sveki izgleda kada ga stavi? :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas me interesuje za ovaj puder, jel' stvarno onako dobar, kako ga reklamiraju?? t1843.gif

Kako ti sveki izgleda kada ga stavi? :P:P

Ma nista ne valja,a ona izgleda sveze okreceno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikada nista i ne pada mi na pamet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nista ne valja,a ona izgleda sveze okreceno :lol:

Ma, to ti je ono:"Vidjela zaba da se konji potkivaju, pa i ona digla nogu".. :lol:

Kada ga stavi- udijeli joj kompliment- jao sveki, izgledas divno- boju si dobila, jos samo da se ukocis. :P :P

Sorry, nisam mogla da odolim... :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, to ti je ono:"Vidjela zaba da se konji potkivaju, pa i ona digla nogu".. :lol:

Kada ga stavi- udijeli joj kompliment- jao sveki, izgledas divno- boju si dobila, jos samo da se ukocis. :P :P

Sorry, nisam mogla da odolim... :rolleyes: :rolleyes:

A stosi bRezobRaznaaaaa!!!! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A stosi bRezobRaznaaaaa!!!! :lol::lol::lol:

Ma, kaaakviii. Uputila sam izvinjenje.. nisam ja bas toliko nekulturna! :P :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, to ti je ono:"Vidjela zaba da se konji potkivaju, pa i ona digla nogu".. :lol:

Kada ga stavi- udijeli joj kompliment- jao sveki, izgledas divno- boju si dobila, jos samo da se ukocis. :P:P

Sorry, nisam mogla da odolim... :rolleyes::rolleyes:

:lol::lol::lol: A nokte da vidis...jedan dug pa drugi nema,pa sve tako :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

udijeli joj kompliment- jao sveki, izgledas divno- boju si dobila, jos samo da se ukocis. :P :P

Izvini Sanja ali bas ga je ubola c008.gif znaci Borjana svaka ti cast c008.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehehe....Mene zanîma onaj sto podize grudi... Ja mislila da ga kupim najvise zbog kicme jer meni je kriva kicma i non stop idem ko stara baba ,zato me i bole ledja i glava... Scva sam poremecena...

BORJANA SVAKA CAST ZA KOMPLIMENT ZA SANJINU SVEKI !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini Sanja ali bas ga je ubola c008.gif znaci Borjana svaka ti cast c008.gif

i ja to kazem :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.