Kapilari!!!!

odgovora

Objavljeno

Drage moje,imam bas poveci problem oko kapilara na nogama,probala sam kreme neke iz apoteke i nista,kao i da nisam,pojavile su se tokom trudnoce i posle porodjaja,ima li ko neki pametan recept za ovaj OGROMNI PROBLEM?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,imam bas poveci problem oko kapilara na nogama,probala sam kreme neke iz apoteke i nista,kao i da nisam,pojavile su se tokom trudnoce i posle porodjaja,ima li ko neki pametan recept za ovaj OGROMNI PROBLEM?!

uf pa ja nemam problem sa tim, ali znam od drugih okolo koji su imali...e pa sad nekim devojkama se to povuklo nakon nekoliko meseci posle porodjaja....a

nekima nije...

znam da je laserski uspesno skidanje,,,,ali isto tako bi trebalo da pazis da ne jedes nista ljuto, kiselo i ne pijes alkohol ....da ne izlazes kapilare tj kozu suncu to jest nicem toplom.....

to je ono sto ja znam......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

p.s. jel si koristila nevenovu mast??? mislim da mi je za nju neko rekao da mu je za to pomogla.....ali nisam sigurna..... :unsure::unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam probala niveinu mast jos,ali mnoge druge jesam,i nista,bas sam se smorila,pre koji dan sam cula za jedan recept,ruski caj,aloa vera,i caj od karanfilica,,pa cu da vidim ako to bude upalilo,jeste malo dosadno sto treba da se upakujes u to i da se ne mrdas pola sata,ali vec cu se nekako organizovati,sem ako se neko ne seti nekog lakseg tretmana :)) Hvala seceru,mogu ti reci da si mi ulila malo nade da se mozda i povuce samo od sebe :)

Big PozZz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala jedan manji kapilar na desnoj butini, koji se povukao posle 18 meseci od porođaja...nisam ga ničim tretirala, zato što to nije bilo toliko vidljivo i strašno. Malo i ja da ti ulijem nade. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala darling za ulivanje nade,ti si imala jednu,malu,malu,malu,a meni se pojavile bas dosta,sto je najgore,ne smes ni u solarijum sa tim kapilarima da ides,a ni na depilaciju,UZAS SU! ja sam se porodila pre malo vise od 10 meseci,skoro 11,pa ako Bogdo da,da se povuku i meni od 18 meseci post.poroda,onda ima jos malo vremena,manje od pola.JUUUUPI!!! :))

Big PozZz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam sitne kapilarcice na licu i to je tek bedak....jako sitni ali ako se zagdes dobro vidis da je to mreza...dadoh silne pare za kreme za lice koje su za to i nista...izgleda mi ne gine laser.

sto se noga tice, draganessa pa nije mi to toliko tragicno bre! jedan kapilar, jaka stvar. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru ne znam sta si koristila,potrazi tamo informacije o francuskoj kozmetickoj liniji Ella bache,odlicni su,cene su iste svuda,znam da imaju predstavnistvo u Beogradu. Jeftinija opcija je slovenacka Afrodita,dosta sam radila sa tom kozmetikom,nisu losi,imala sam dosta pacijenata zadovoljnih njihovom kremom za kapilare na licu.

Draganessa ne znam da li dojis bebu,ukoliko ne Lioton 1000 gel je odlican kod vena i kapilara na nogama,izuzetno trazen. Ako si dojilja najsigurnije su ti kreme na bazi bilja. Kapilari se zaista vrate u normalno stanje nakon poroda,ali ne skodi da to podrucje negujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Licno nisam imala iskustvo sa venama i kapilarima u trudnoci, ali dvema meni bliskim tudnicama je FLP-ova Aloe Lotion iliti plava krema koja hladi jako pomogla.

Pomaze i nekom meni bliskom ko ima prosirene vene i veliki problem sa tim, tako da joj licno jako verujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru ne znam sta si koristila,potrazi tamo informacije o francuskoj kozmetickoj liniji Ella bache,odlicni su,cene su iste svuda,znam da imaju predstavnistvo u Beogradu. Jeftinija opcija je slovenacka Afrodita,dosta sam radila sa tom kozmetikom,nisu losi,imala sam dosta pacijenata zadovoljnih njihovom kremom za kapilare na licu.

Draganessa ne znam da li dojis bebu,ukoliko ne Lioton 1000 gel je odlican kod vena i kapilara na nogama,izuzetno trazen. Ako si dojilja najsigurnije su ti kreme na bazi bilja. Kapilari se zaista vrate u normalno stanje nakon poroda,ali ne skodi da to podrucje negujes.

hvala draga..videcu da li ovde imaju tu kozmetiku elle bache, mada nisam vidjala, a a ko ista oda cu reci mojima da mi posalju iz srbije tu afroditu....sta pise a kremi, bas za kapilare ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala draga..videcu da li ovde imaju tu kozmetiku elle bache, mada nisam vidjala, a a ko ista oda cu reci mojima da mi posalju iz srbije tu afroditu....sta pise a kremi, bas za kapilare ili?

To je antistres serum,koristi se kod osetljive koze,ima anti kuperozni efekat za negu ispucalih kapilara. Imas informacije i na linku ispod.

http://www.kozmetika-afrodita.com/sr/njega...etljivu-kou.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li iko zna gde u Bgdu rade lasersko skidanje kapilara sa lica i koliko kosta? Ovde je to papreno, pa ako je u Bgdu jeftinije uradila bih tamo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam problema sa venama i kapilarima na nogama,nasledno od mame...Njoj su strašne,a meni je evo baš rano krenulo :( mada kapilara imam dosta i na ramenima... Jel imate neki savet?ja ne znam šta ću :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmišljam već dva meseca da kupim hepatrombin i da probam...

Mm mi je reko da se više krećem (kud ćeš više), i da ne mažem ništa, a ja slušam... I čekam, a treba početi što pre.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo može biti od pomoći:

Radio talasna hirurgija

A za one koji imaju problema sa venama, najnovija metoda bezbolnog uklanjanja vena bez reza Operacija vena vodenom parom

Lično sam imala iskustva sa operacijom vodenom parom, i malo je reći da sam oduševljena, zato je i hvalim na sve strane :-)

Mislim da je malo glupo da se reklamiras na svakoj temi. Procitali smo u malim oglasima i super. Vise je nego ocigledno zasto si dosao/la na forum. Nema te ni na jednoj drugoj temi koja nema veze sa venama, kapilarima, trombovima.....

Ajde daj nam priliku da te upoznamo i na drugim temama, pa mozda i postanemo korisnice tvojih usluga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je malo glupo da se reklamiras na svakoj temi. Procitali smo u malim oglasima i super. Vise je nego ocigledno zasto si dosao/la na forum. Nema te ni na jednoj drugoj temi koja nema veze sa venama, kapilarima, trombovima.....

Ajde daj nam priliku da te upoznamo i na drugim temama, pa mozda i postanemo korisnice tvojih usluga ;)

Hvala na sugestiji :-)

Odavno sam na forumu, ali nemam baš vremena da aktivno učestvujem nažalost :-(

Ovde sam samo htela da nahvalim ove ljude, jer je to sa vodenom parom fantastično, i to ću govoriti uvek i svuda jer sam osetila na svom primeru :-)

Hvala ti na sugestiji i pozdrav, a trudiću se da budem aktivnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na sugestiji :-)

Odavno sam na forumu, ali nemam baš vremena da aktivno učestvujem nažalost :-(

Ovde sam samo htela da nahvalim ove ljude, jer je to sa vodenom parom fantastično, i to ću govoriti uvek i svuda jer sam osetila na svom primeru :-)

Hvala ti na sugestiji i pozdrav, a trudiću se da budem aktivnija.

E drago mi je da smo se razumele ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prastara je tema i vidim da su sve neki nacini koje su nase babe koristile :o savetovala bi vam svima da malo pristedite pa odete kod doktora Dragica u Beograd da vm ih precizno ukloni laserom da mozete normalno da zivite
meni ne treba ama bas niko da prica o kapilarima i nelagodnosti i isfrustriranosti zbog njih 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.