Razmena i prodaja opreme za bebe i decu

odgovora

Objavljeno

Razmenjujte opremu, garderobu, igracke.

Maki-D voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na to sam i mislila. Na kraju, neka se samo nudi ono sto nekome vise ne treba. Ne mora da to bude klasicna razmena. Pravila cemo uz put postavljati. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja mogu da se menjam: Imam garderobe za devojcice/bebe a treba mi za decake. :D

YelenaC voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Transport moze autobusom ako se vozacu da neka kinta. Nije to tako strasno. Ima i agencija koje voze za SLO, pa se moze njima platiti da donesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato sam i rekla da je moguce. ima privatnih agencija koje voze za Lj ili preko Lj, pa mogu da pokupe. Njima se plati, nesto oko 20e i oni dovezu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja poklanjam moju Hug Bug maramu,yainteresovani neka se jave.Ona je u ljubičastoj boji.

zlatibor voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene se "razmena" svela na to da sam opljačkala kumu za polovnu garderobu za bebu, a njoj nisam dala ništa.

Šalu na stranu, ideja je dobra. Umesto da stvari skupljaju prašinu, bolje je da se maksimalno iskoriste dok su u upotrebljivom stanju. Takva pomoć dosta znači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad svu garderobicu bebecu spakovala za mm-ovog brata zenu , za 20ak dana treba da se porodi , rodice devojcice ali posto sam ja svog sina oblacila u svakojake boje , opremljena je za prvih godinu dana skroz :) Spakovala sam joj i haljinice od sestrine cerke , tako da sad za razmenu nemam ama bas nista :/ Al je ideja super !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja poklanjam moju Hug Bug maramu,yainteresovani neka se jave.Ona je u ljubičastoj boji.

hehe lepo ... ja bih je rado samo da nisi tako daleko ;) :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam stolicu za hranjenje nju bi poklonila, ako neko ima ideju o transportu neka se javi..ovakva je lepo je ocuvana iako je nismo kupili novu..

1272181003_89937948_1-Obrazky--Stolicka-Peg-Perego-Prima-Pappa-1272181003.jpg

Meni treba samo presvlaka za sedište za ovakvu stolicu (po mogućnosti u žutoj boji). Naša je još u funkciji, ali su je klinci jednom prilikom slučajno zacepili pa posle malo po malo raščerupali :(

U zamenu nudim tacnu za istu stolicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam i ja nekih stvari koje sam dobila a koje dete nije koristilo niti ih nameravam koristiti jer su mi nepraktične, npr. jednodelne stvari ne volim a dobila sam ih dosta, kao i par švedskih pelena, kupila sam ih ali nisam koristila široki povoj i nove su ali i meni je transport problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodajem Avent pumpicu,flasice,nosiljku uz to cu i da poklonim bodice,50kom.tetra pelena ,15 svedsi,posteljinu za krevetac itd,itd.Sve je kao novo,kod mene je sve ocuvano,cisto i fino. :rolleyes:

Ne menjam ni za sta :rolleyes:

B.mama i Trmalja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko nece da se menja? Ovo vise nije tema razmene nego poklanjam to i to...

Devojke, zar vi te stvari nemate kome da poklonite, nekome iz vaseg okruzenja? Onda nema ni postarine ni prevoza ni transporta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Licno ja nemam kome da poklonim.Sve decije stvari cu ili prodati ili pokloniti nekoj bas siromasnoj porodici.Ne zelim da poklonim nekome ko moze da kupi,jer to nije pravedno prema onima koji ne mogu.

Nice i secermoj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Licno ja nemam kome da poklonim.Sve decije stvari cu ili prodati ili pokloniti nekoj bas siromasnoj porodici.Ne zelim da poklonim nekome ko moze da kupi,jer to nije pravedno prema onima koji ne mogu.

Pa zar nemas neke siromasne porodice u okolini, ili u nekom naselju gde svi zive?

Ja sam se cak i sprijateljila sa jednom zenom sto sam je vidjala u vrticu da vodi decu, pocela sa njom cesce da pricam onako neobavezno i posle par takvih razgovora joj ponudila garderobicu, na sta je ona pristala. I sad vidjam njenu decu u odeci mojih cerki i bas mi je drago. :wub:

Ja cesto spakujem i nosim u centar za socijalni rad, oni znaju kome je najpotrebnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi samo da prijavimo da nemamo nista za razmenu :D Velika familija-puno novih beba, pa se sve stalno vrti...

Maša i natawyyy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko nece da se menja? Ovo vise nije tema razmene nego poklanjam to i to...

Devojke, zar vi te stvari nemate kome da poklonite, nekome iz vaseg okruzenja? Onda nema ni postarine ni prevoza ni transporta...

Mnogi clanovi su trazili da se tema preimenuje na Razmena i prodaja obreme za bebe i decu.

Jedan od razloga je taj sto u Malim oglasima na nasem forumu se sve oglasava pa su clanovi sa pravom trazili da se izdvoji ovako oprema za decu/ bebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodajem i elektricni aspirator za nos ovakav http://www.diafit.rs/index.php/produkt_aspirator/product/aspirator.html ne znam dal sam ga 5 puta upalila.Imala sam srece.Moja deca ne smrkljaju.

I razmisljam dal da prodam bebi alarm ne koristimo ga vise.

Meni nema ko da da garderobu.Mm i ja smo deci sve novo kupili da nam bukvalno niko nije dao ama jednu portiklu.Moja deca imaju samo stariju bracu.Tako da sam ja odlucila sve ovo da prodam i opet od toga nesto njima kupim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i dva citata iz teme Mali Oglasi

<p>IMAM BEBI OPREMU: KOLICA ( SEDISTE SE VADI I MOZE DA SE KORISTI KAO SEDISTE ZA AUTO+TORBA+ZASTITA ZA NOGICE ZA HLADNE DANE+KABANICA ZA KOLICA), KISOBRAN KOLICA MARKE CIPOLINO, STOLICA ZA HRANJENJE MARKE LAZARO, DASKU ZA POVIJANJE,POSTELJINA ZA KREVETAC ALI ONA STO IMA SKROZ DA SE ZASTITI DETE + JOS JEDNA POSTELJINA, BENKICA KOMPLET SA KAPICOM ,RUKAVICAMA,CARAPICAMA I PORTIKLOM, 2 PORTIKLICE. AKO NEKO HOCE DA KUPI CENA SVEGA OVOGA JE 300E , NE PRODAJEM ODVOJENO JER NECU DA MI OSTAJU STVARI . STVARI SU NEKE JAKO MALO KORISCENE A NEKE UOPSTE POSTO SMO PORANILI SA KUPOVINOM.AKO NEKOGA INTERESUJE NEKA SE JAVI NA 060-3253885 SLIKE SALJEM MAIL-OM ILI MMS-OM

Da li nekome treba ovakva nosiljka za bebu,samo teget plava.Samo smo je par puta koristili,a kupili smo novu.

Ovo je slika sa neta.

originalslika-9677513.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I silikonske bradavice sve 3000din.

I naravno poklonicu nesto za bebu,po dogovoru,kome sta treba. :)

fotografija0207.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prodajem i elektricni aspirator za nos ovakav http://www.diafit.rs.../aspirator.html ne znam dal sam ga 5 puta upalila.Imala sam srece.Moja deca ne smrkljaju.

I razmisljam dal da prodam bebi alarm ne koristimo ga vise.

Meni nema ko da da garderobu.Mm i ja smo deci sve novo kupili da nam bukvalno niko nije dao ama jednu portiklu.Moja deca imaju samo stariju bracu.Tako da sam ja odlucila sve ovo da prodam i opet od toga nesto njima kupim.

Mene samo informativno zanima taj bebi alarm,ako odlucis da prodas,koliko je?imala sam,pozajmila,al mi se ne vraca,za sad,al ko zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene samo informativno zanima taj bebi alarm,ako odlucis da prodas,koliko je?imala sam,pozajmila,al mi se ne vraca,za sad,al ko zna.

http://shop.aksa.rs/...-lullababi.html

Ovakav je s'tim sto onaj deo na koji se slusa beba,moze i na baterije i u struju.Dala bih ga za 2000 din.i ako vam treba jos nesto za bebu,a da to imam poklonila bih.Npr.dzak za spavanje nov i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nase stvarcice za devojcice sve vec razdelila(kasno se setih da bi trebalo sa nekim da se menjam:))ako neko slucajno ima stvarcice za decake ,a nema kome da ih da,neka posalje slobodno:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

divna tema :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.