Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

odusevljava me nacin na koji deca shvataju neke terimne i poimaju svet oko sebe.Rado sam pratila emisiju ,,Kefalica``,ne znam da li se i dalje prikazuje(ako znate,javite na kom kanalu i kad).Volela bih da cujem neke vase anegdote sa decicom,kada su vas odusevili nekim odgovorom,resenjem ,izjavom...

Evo cime nas je nedavno odusevila Bokijeva sestricina Tara(4 godine)

Isli smo svi zajedno na selo kod bake mm-a, Tarine prabake.pre nego sto su krenule,njena mama joj je lepo objasnjavala kako da se ponasa:,,idemo danas na selo kod bake Slave.To je baba Jelicina mama,a moja baka. Mi nju svi volimo,nemoj da budes bezobrazana,lepo se ponasaj.Kad stignes,lepo ces da je poljubis...``

kad ce Tara : ,,Nije to do ljubavi(misli na ljubljenje),VEC DO TOGA KO JE KOGA RODIO`` :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVO kako su deca u emisiji odgovorili na to STA JE LJUBAV :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super emisija!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kefalica je bas bila dobra emisija, steta sto je nema vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MAME,dajte neke primere vase dece...kakve su to ,,bisere`` oni imali. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada je moja ćerka imala 3 godine, gledale smo neku dečiju emisiju i ona voditeljka na kraju kaže da sva deca koja hoće mogu da dođu da se druže u emisiju i ja je pitam da li ona hoće da ide, a njen odgovor je bio: "hoću, gde su vrata na našem televizoru da uđem".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obozavam Kefalicu. Deca me odusevljavaju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada je moja ćerka imala 3 godine, gledale smo neku dečiju emisiju i ona voditeljka na kraju kaže da sva deca koja hoće mogu da dođu da se druže u emisiju i ja je pitam da li ona hoće da ide, a njen odgovor je bio: "hoću, gde su vrata na našem televizoru da uđem".

hahahahah SJAJNO :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je emisija bila sjajna, steta sto je vise nema.

posto moja bebe jos ne prica, evo nesto sa posla.

u vrticu gde radim tema nam je bila higijena, pricali o svemu i svacemu da bi dosli do toga da devojcice kada piske obavzno se brisu i naravno kao i svi peru ruke. sledece nedelje pricali smo o razlici izmedju polova i jedna devojcica od tri godine kaze da je razlika izmedju decaka i devojcica u tome sto decaci nemaju higijenu, oni se ne brisu kad piske.

Blizanac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je emisija bila sjajna, steta sto je vise nema.

posto moja bebe jos ne prica, evo nesto sa posla.

u vrticu gde radim tema nam je bila higijena, pricali o svemu i svacemu da bi dosli do toga da devojcice kada piske obavzno se brisu i naravno kao i svi peru ruke. sledece nedelje pricali smo o razlici izmedju polova i jedna devojcica od tri godine kaze da je razlika izmedju decaka i devojcica u tome sto decaci nemaju higijenu, oni se ne brisu kad piske.

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mnogo volim ovu emisiju i cesto gledam na youtube od kada je ne iemituju na TV-u. bas bi volela da opet pocnu sa njom. uvek se nasmejem i poprave mi raspolozenje 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovom temom mi je bila zelja da I VI DATE NEKE PRIMERE DECIJIH BISERA :) dajte nam nesto ,,iz prakse`` :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je emisija bila sjajna, steta sto je vise nema.

posto moja bebe jos ne prica, evo nesto sa posla.

u vrticu gde radim tema nam je bila higijena, pricali o svemu i svacemu da bi dosli do toga da devojcice kada piske obavzno se brisu i naravno kao i svi peru ruke. sledece nedelje pricali smo o razlici izmedju polova i jedna devojcica od tri godine kaze da je razlika izmedju decaka i devojcica u tome sto decaci nemaju higijenu, oni se ne brisu kad piske.

:lol::lol::lol::lol:

pa i nemaju... to su zene izmislile

PS tek sam sad saznala da si vaspitacica i tek sad razumem zasto imas tako dobre i nezne postove o deci. Kad bi sve bile takve... A ima i vestica medju nima, kao, uostalom, u svakoj profesiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od moje drugarice cerka koja ima 5 godina, izjavila je da kad poraste ce stalno da lakira nokte da ne bi nista po kuci radila :)

inaina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od moje drugarice cerka koja ima 5 godina, izjavila je da kad poraste ce stalno da lakira nokte da ne bi nista po kuci radila :)

HAHAHAAHAH KOJA SMIZLA :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SUPER EMISIJA,REDOVNO SAM JE PRATILA,A ONDA MM I MAMI PREPRICAVALA DOGODOVSTINE IZ NJE

http://www.youtube.com/watch?v=I21APgJd068.

HAHAHAHAAHAH pubertet-,,da li je to neki trening?`` ahhahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HAHAHAHAAHAH pubertet-,,da li je to neki trening?`` ahhahahahaha

MA,LUDI SU SKROZ!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVO kako su deca u emisiji odgovorili na to STA JE LJUBAV :lol:

Ali zlatni zub!!!! Kad ispadne zlatni zub grrrrdno je to!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja sam imala sitauciju kada je meni prisla komsijina cerkica (4,5 godina) i pita me koliko ja godina imam i ja joj kazem 22. Ona meni kaze "A koliko je to?", i ja u momentu htedoh da se uporedim sa nekim njenim da bi ma razumela pa je pitah "Koliko ima tvoja mama?" Ona poce da negira glavom govoreci "A ne, moja mama ima 0 godina. Ona nema godina." (misleci na to da njena mama nece da kaze koliko ima). Ja sam se jedva suzdrzala sa ne prasnem u smeh! Kako je samo slatka mala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otvaram ovu temu inspirisana knjigom Olovka pise srcem. Aleksa je mali pa jos nema

''bisera'', ali ocekujem da vasa deca imaju. Mozete pisati i od dece prijatelja...

MM i mene je Aleksa pre neki dan nasmejao i prepao u isto vreme. MM i Aleksa su bili na podu, i mm je bacao malu lopticu u zid, ona se odbije i njemu u ruke. Ali, jednom je otisla u stranu i udarila igracku a zatim pravo Aleksu u glavu. I to bas jako. Nas dvoje skocili a on se ukocio ali od smeha :).

Evo, napisacu jedan od moje komsinice (6 god). Vracamo se nas dve sa Aleksom iz prodavnice, vrucina, neka guzva.... Kaze ona meni, jao sto je onima rashladno u kolima. Razmisljam u sebi, pa kako to moze da zakljuci kad nije u kolima? Ja se okrenem i vidim da ona gleda u kabriolet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) :) :)

volila bih da sam zapisivala, sada ih se pola ne mogu sjetiti ali par mi je ostalo u sjecanju

Ja kada porastem bicu mama i bicu bas kao moja mama samo sto cu ja da vozim MERCEDESA :) :) :) ... pametno moje :)

Kada je imala 4 godine upoznala je Marka na igralistu:

ja: a svidja li ti se Marko?

ona: da, svdija mi se

ujna: a jeli ti Marko sada momak?

ona: aha

ja: a jeste se drzali za ruke?

ona: aha

ja: a jeste se poljubili (misleci naravno u obraz)?

ona odgovara zbunjeno: PA MAMA VALJDA SE ZA TO PRVO TREBA VOLITI

ja: ???

dvije godineje ona govorila da joj je Marko momak iako ga poslije toga nije vidjela i napokon srecu se na igralistu nakon toliko vremena (prepoznala sam Markovu mamu) i skrenula njoj paznju da joj je Marko tu. Prilazi ona njemu:

ona: sjecas li se ti mene?

Marko: ne

ona: piff, onda mi vise nisi momak, isplazi mu jezik i okrenu se i ode

(pala sam na od smjeha)

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj nećak Luka(7 godina):

Luka: Mama smijem li ići u kockarnicu(automati i sl)?

Mama: Možeš jednom, ali ćeš dobiti batina ako saznam da si bio.

Luka: Eto vidiš keka, dala mi je dopuštenje da mogu jednom.

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ja se deci uvek mogu smejati, uvek me oraspoloze.

Javili kumi da je Sofija (pred prvi razred) istukla decaka iz razreda a da kuma ne bi odala ko joj je rekao, krece razgovor:

Sofija, sta je bilo u skoli danas?

I pocne Sofija nabrajati (ucili slova,doruckovali..,) kaze kuma i sta jos, nabroji ona jos par stvari i kaze Nista vise.

Kaze kuma sigurno? Kaze ona Da, a sto pitas? Kaze kuma Pa ne pricas da si istukla drugara? Aaaaaaaa, ma mama ko ce pamtiti sta je bilo ceo dan ???

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm-ova sestricina(3,5god),bila kod nas na 2 dana i posle kupanja kaze:"ujna,ujna,a ja hocu opet da dodjem kod vas sutra pre neki dan" :)

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.